Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) |AP| válasza Zeki (#1700) üzenetére


|AP|
veterán

az Androidos TV-dben nincs beépített Chromecast funkció?
Ha van, akkor használd azt és problémamentesen fog futni az HBO Go

(#1702) erahurka válasza Zeki (#1698) üzenetére


erahurka
félisten

Nem értem miért kell ez az aktiválós baromság. Bejelentkeztél az appba, akkor miért nem használhatod? Érthetetlen.

(#1703) Zeki válasza |AP| (#1701) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nincs.

-----
Xboxon nem tudok bejelentkezni, mert arra lépve írja ki az aktiváló kódot, hogy lépjek be weben és adjam ott meg.

(#1704) chaosmonger válasza Zeki (#1698) üzenetére


chaosmonger
tag

A "https://hbogo.hu/activate"-on is megpróbáltad? Lehet hogy ugyanoda mutat, de egy próbát megér.

(#1705) Zeki válasza chaosmonger (#1704) üzenetére


Zeki
nagyúr

:(

"Tisztelt ....!

Köszönjük, hogy felvette velünk a kapcsolatot és sajnálom a tapasztalt kellemetlenségeket.

Sajnos az Xbox 360, attól függetlenül, hogy gyakran rajta van már gyárilag az applikáció, az HBO Go által nem támogatott így nem fog rajta elfutni az alkalmazás.

Támogatott eszközeink listáját itt találja:

https://helpcenter.hbogo.eu/hu/eszkozok-es-platformok/mely-platformokon-erheto-el-az-hbo-go "

Azért szépen építik lefele az elérhető eszközöket....

(#1706) szabog74 válasza Zeki (#1705) üzenetére


szabog74
aktív tag

Nem tudom miért nem veszel egy chromecastot és nézed. Netflixre magyar felirat van alig, ez meg szarabb technikailag. Ez van.

(#1707) Button


Button
aktív tag

Őszintén szólva én 25 ezerből összeraktam egy teljesen passzív kis gépet, rá az egyik HDMI-re. Soha de soha nem áll le az HBO GO, nem akad, tökéletes. Most éppen már digin, de előtte mégy invitel adsl-en se volt vele gond. Meg persze másra is jó egy ilyen gép a TV-n. Nem szívatom magam kódokkal, meg applikációkkal, amik majd idővel akkor sem fognak működni ha most véletlenül igen, mert akkor majd a TV gyártója nem fog majd kiadni rá frissítést soha többé.

(#1708) LouiS22 válasza Csabroncka (#1699) üzenetére


LouiS22
veterán

Korábban is leírtam már, megismétlem. Nagyon nem kell erőlködniük, a Netflix nagyon sokáig nem lesz versenytársuk. Ennek pedig egy oka van: a Gón mindenhez van magyar felirat ÉS magyar szinkron. Ennek az országnak ez kell. Amíg az NF-en nem 0,00001% lesz a magyar nyelven elérhető kontent, addig az HBO-nak komoly félnivalója nincsen. Az kb. 5000 magyar NF előfizető meg beszél angolul, tehát nekik nem probléma a magyar felirat hiánya. Hát ennyi.

Az 5.1-gyel viszont egyetértek, teljesen alap lenne, hogy ez a hangsáv is elérhető legyen. Csak hát az ugye plusz sávszélességet is jelent, plusz a magyar szinkront sztereóban veszik csak fel emlékeim szerint (saját cuccokhoz).

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#1709) chaosmonger válasza LouiS22 (#1708) üzenetére


chaosmonger
tag

Teljesen igazad van, annyival egészíteném ki, hogy én 1 vagyok az 5000-ből és nézem is angolul (az angol feliratot bekapcsolva), de igenis probléma nekem is a magyar felirat hiánya, egyrészt szívesebben nézném úgy, másrészt mert nem egyedül vagyok a családban.
Szóval ha csak az egyiket tarthatnám meg, akkor a Netflixet mondanám le.

A technikáról meg annyit, hogy tegnapelőtt nálam pont a Netflix szarakodott, folyton lement SD-be, de már-már a nézhetetlen szintig. Direkt gyorsan kipróbáltam a GO-t, az meg hibátlan volt. Szóval ilyen is van (ha nem is sűrűn :) )

(#1710) rasotamas


rasotamas
veterán

Most lehet hülyének fogtok nézni :D Én szeretem az Adam Sandler és Ben Stiller vígjátékokat. Namost ezek felköltöztek Netflixre, ennek okán nem készül több csodálatos szinkron a filmjeikhez :(
Már van jópár filmjük amit emiatt még nem is láttam, mindig vártuk az asszonnyal az aktuális évi megjelenést. Én tudok angolul de ezeket együtt szeretem nézni.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#1711) LouiS22 válasza rasotamas (#1710) üzenetére


LouiS22
veterán

És ezzel mit akarsz mondani? :D

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#1712) rasotamas válasza LouiS22 (#1711) üzenetére


rasotamas
veterán

Ja csak a Netflixről meg a szinkron/felirat témáról volt szó.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#1713) gyugyo79 válasza Zeki (#1703) üzenetére


gyugyo79
addikt

Milyen eszközön nincs android TV rendszeren google/chrome-cast ?

[ Szerkesztve ]

(#1714) shifty!


shifty!
senior tag

Sziasztok!

HBO GO appot szeretném rávarázsolni használhatóan egy Xiaomi MiBox 3-ra. Valaki járt már sikerrel ezügyben? Jó nekem az is ha telefonról cast-olom ki a kijelzőre a képet a telefonról, de az igazi az lenne ha natívan a boxon menne az alkalmazás. Köszi! :R

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#1715) gyugyo79 válasza shifty! (#1714) üzenetére


gyugyo79
addikt

Nincs rá HBO GO app (android TV-re még csak egy tesztelőktől kikerült tölthető innen -onnan aminek a csatlakozása már ki lett tiltva a Magyarországi szerverről) csak a sima android változatot lehet feltenni de az nem irányítható csak távról kell hozzá egér minimum + csak alacsonyabb felbontású tartalom megy rá.
Ha nem akarsz castolni rá akkor Kodi Leia + HBO GO plugint érdemes rá rakni.

[ Szerkesztve ]

(#1716) Zeki válasza gyugyo79 (#1715) üzenetére


Zeki
nagyúr

Van most olyan tv, amin alapból megy a HBO GO?
Szüleimnek keresnék ilyen tv-t.

(#1717) Alex91 válasza Zeki (#1716) üzenetére


Alex91
félisten

Milyen elofizetessel, ugye...?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1718) Zeki válasza Alex91 (#1717) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az én kontómra. Nekem teljes HBO-m van.

(#1719) Alex91 válasza Zeki (#1718) üzenetére


Alex91
félisten

De hogy valamelyik kabel szolgaltatonal lesz-e, vagy a hbo-nal levo elofizetessel?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1720) gyugyo79 válasza Zeki (#1716) üzenetére


gyugyo79
addikt

Nem tudom (Én jól elvagyok már jó ideje castolós megoldással android TV / CC -vel). Szerintem nem technikai beállítottságú idős embereknek a legjobb megoldás jelenleg HBO GO -ra az az apple tv ha belefér és nem találsz olyan TV-t ami tudja. De csak van valamelyik gyártónak.
Nemrég ajándékoztam el pld a Mi Box -omat egy nyugdíjas házaspárnak és PLEX - YT használják csak a Cast -ot elkezdtem magyarázni de láttam rajtuk, hogy kár is erőltetnem. A Kodi -t HBO Go miatt felraktam nekik de egyszerűen nem is fért a fejükbe, hogy elindít idelép odalép aztán van HBO GO nem is használják hiába van ott ... Ha lenne natív app szerintem azt is használnák de így nem is fogják akkor inkább néznek valamit a TV-ben. (Mondjuk nekik van HBO előfizetésük meg idejük a TV-t nézni jobban)

(#1721) Zeki válasza gyugyo79 (#1720) üzenetére


Zeki
nagyúr

A HBO GO oldalon az van, hogy a Samsung okostv-k támogatják. MOndjuk modellekre nem térnek ki.
Nekem most a Telekomnál lett teljes HBO csomagom. Azt akarom hogy a GO menjen majd náluk. Szóval Samsung tv lesz a befutó.

(#1722) chaosmonger válasza Zeki (#1721) üzenetére


chaosmonger
tag

Jó döntés, a Samsung TV-ken megy mind a két féle előfizetés. És a natív TV appnál nincs kényelmesebb elérése a HBO GO-nak.

(#1723) #22718208 válasza Zeki (#1721) üzenetére


#22718208
törölt tag

De kitérnek! Ott van a faq -ban ,higy milyen samu tv-k a támogatottak!

Sok értelme nincs az egésznek ,mert 2015 után nincs frissítve!

Arra vigyázz ,hogy 5-ös szérián , ami belépőszint , alsókategória vagy mindegy ,hogy nevezzük , gyakorlatilag használhatatlan a mai napig. Sokszor kifagy ,hibákat ír stb.stb.
Vagy az erőforrás kevés vagy az app egy kalap szar mert nincs normálisan optimalizálva. Szerintem az utóbbi , mert ahol a hbogo app kínlódik , ott a youtube ,meg akármi más simán elfut.

[ Szerkesztve ]

(#1724) TomBond válasza #22718208 (#1723) üzenetére


TomBond
aktív tag

Nekem 7-es van, és az is kilép az alkalmazásból. :-(

Enermax 850w; ASUS PRIME H770-PLUS; Intel i5-13600K; 64GB RAM; ASUS RX 6750XT 12GB; Sams 970EVO+ 250GB; SoundBlaster Zx; Win11 Pro x64

(#1725) Alex91 válasza Zeki (#1721) üzenetére


Alex91
félisten

Mindegy, csak venni kell melle egy Apple TV-t...! :)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1726) #22718208 válasza TomBond (#1724) üzenetére


#22718208
törölt tag

Hetesen néztem pár sorozat részt még nyáron, meg nyomkodtam össze-vissza. Nem tudtam kiakasztani , sehogy sem.

(#1727) kzs válasza Alex91 (#1725) üzenetére


kzs
tag

Ennek kapcsán egy kérdés: ugy látom, hogy többnyire a Apple TV 4 vagy ujabbat ajánljátok itt a topikban.
Mennyire lenne használható HBO Go-hoz egy 3-as (vagy akár még régebbi) Apple Tv? (jóval olcsóbban tudnék szerezni)

(#1728) Alex91 válasza kzs (#1727) üzenetére


Alex91
félisten

Azt felejtsd el! Ott nincs appstore...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1729) kzs válasza Alex91 (#1728) üzenetére


kzs
tag

Köszi: még jo, hogy megkérdeztem

(#1730) MadMancs válasza bigdady (#1677) üzenetére


MadMancs
veterán

Sziasztok. Gazdája lettem egy Philips 49PUS7503/12 ( 49" 4K) Android TV nek.
Fogalmam sincs milyen technologiával ( telefonos appban küldés eszközre) de nem screen mirror az tuti és innentől akár ki is kapcsolhatom telefont a film megy tovább, sorozat esetén az összes epizód, ma úgy néztem végig aranyélet 3. évadot hogy elsőt elinditottam, majd telefonon 2x szoftvert cseréltem, stb. :D Szóval majdnem olyan mint a TV-s app, teló csak indításhoz kell (persze utána is lehet vezérelni ha akarom) Ugyanez a helyzet Youtube al is.
Minőség kiváló, egy akadás se volt, éles kép. Wifi 5Ghz en csatlakozik (linksebesség 270mbps). Net Digi FTTB 1000mbps.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1731) |AP| válasza MadMancs (#1730) üzenetére


|AP|
veterán

beépített Chromecast funkció

(#1732) shifty! válasza gyugyo79 (#1715) üzenetére


shifty!
senior tag

Szia,

Esetleg van egy leírás róla, hogyan kell felgyógyítani Mi Box-ra ezt a plugint? A KODI telepítés + ismeretlen források rész már meg van, de a plugin elérésének hozzáadása hibázzik, nem volt még dolgom soha KODI-val...

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#1733) Csabroncka válasza shifty! (#1732) üzenetére


Csabroncka
addikt

pl

"in medias res"

(#1734) shifty! válasza Csabroncka (#1733) üzenetére


shifty!
senior tag

Köszöni szépen! Délután eljátszom vele :))

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#1735) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Sziasztok!

Most veszek majd új tévét és az érdekelne, hogy mire kell odafigyelnem a típuskiválasztásnál, ha szeretném, hogy működjön a tévén az HBOGO?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#1736) body007 válasza KubanitoS (#1735) üzenetére


body007
addikt

Annyi, h ne LG legyen :D
szerk.: vagyis ha nem szolgáltatón keresztül szeretnéd használni (közvetlen előfizuval), akkor ne legyen LG

[ Szerkesztve ]

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#1737) chaosmonger válasza body007 (#1736) üzenetére


chaosmonger
tag

Pontosabban Samsung legyen. Semmi más nem támogatott jelenleg.

(#1738) erahurka válasza chaosmonger (#1737) üzenetére


erahurka
félisten

Mennyi ideje lehet amúgy közvetlen előfizetni? Egy éve már van ilyen opció nem? Úgy 2030-ra talán már LG tévén is lehet majd így használni az appot....

[ Szerkesztve ]

(#1739) jack982


jack982
aktív tag

Sziasztok!
Érdekel valakit 1 havi hbo go voucher?
ára: 1000 ft.
érdeklődni priviben.

(#1740) erahurka válasza jack982 (#1739) üzenetére


erahurka
félisten

Évente egy felhasználó csak egy ilyet használhat fel, mielőtt megveszi valaki. És valszeg ingyen is beszerezhető.

Hirdetni hozzászólásban pedig úgy tudom nem szabad. :R

[ Szerkesztve ]

(#1741) Zeki válasza erahurka (#1738) üzenetére


Zeki
nagyúr

Visszafele fejlődés van, nem előre.
Lehet 2030-ra már Samsungon sem. App sem lesz, csak stream csatornák.

Xbox 360-on van, be is jön, a filmek listáját is látom, de nem lehet aktiválni. Már nem támogatott eszköz. :(

Jelenleg a Samsung tv a nyerő, mert nem androidos, hanem saját tizen oprendszeres és az támogatott.

(#1742) z67 válasza erahurka (#1740) üzenetére


z67
őstag

Szerintem tuti hogy viccel, ki járatná le magát szaros 1000 Ft-ért, ami amúgy bárkinek ingyen van...

(#1743) jack982 válasza z67 (#1742) üzenetére


jack982
aktív tag

ez nem az egy hónapos ingyen próba.
ez a voucher kód 1 hónapra ingyen hozzáférést ad, tehát 1 + 1 hónapot kapsz 1000ft-ért.
és meglévő előfizetők esetén, 1 éven belül csak egy voucher kódot enged felhasználni a szolgáltató.

(#1744) jack982 válasza erahurka (#1740) üzenetére


jack982
aktív tag

nincs ingyen ebéd...

(#1745) KubanitoS válasza body007 (#1736) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nekem pont a telekomon keresztül van az előfizetésem. Ebben az esetben hogy működne a dolog? Amúgy Sony tévék vannak kinézve elsősorban.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#1746) erahurka válasza jack982 (#1744) üzenetére


erahurka
félisten

Olyannyira nincs, hogy én idén két kódot is szereztem ingyen az HBO-tól :U

(#1747) body007 válasza KubanitoS (#1745) üzenetére


body007
addikt

Akkor bármilyen tv jó lesz. Már amelyiken elérhető az app :K Egyébként ott kódot fogsz kapni a szolgáltatótól, és azt kell az app-ba beírni. De majd kijavítanak ha nem így lenne :B

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#1748) Zeki válasza KubanitoS (#1745) üzenetére


Zeki
nagyúr

Telekom adja a set top boxot, azon keresztül megy a HBO csatormák és a HBO On Demand. A Sony tv nem kompatibilis a HBO GO-val.

(#1749) azbest válasza Zeki (#1748) üzenetére


azbest
félisten

Ha jól emlékszem, neked androidtv-s sony van, nem? Csak nem sikerült a chromecast módot használni. Ha így van, akkor lehet csak valami hálózat beállítás / wifi szeparáció a gond. Chromecast módban kéne menjen.

Esetleg ha nagyon ergya az androidtv rendszer rajta, akkor lehet kidobta a memóriából a googlecast szolgáltatást és akkor mondjuk egy újraindítás kellhet neki, hogy megtalálja a telefon, amint a google home alkalmazás is fenn kellene legyen a hbo go appon kívül.

(#1750) KubanitoS válasza Zeki (#1748) üzenetére


KubanitoS
veterán

Igen, ezt én is így tudom. Akkor csak érdemes a Samsung márkánál maradnom, ha nem szeretnék Chromecastozni, vagy más megoldást választani?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.