Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) LouiS22 válasza chaosmonger (#1500) üzenetére


LouiS22
veterán

Az HBO Go a nem hivatalos információk szerint egyébként 10 ezer előfizetőt jelentett tavaly év végén. Ez még a közvetlen reg előtt volt, szóval ott biztosan kilőtt valamennyit, de az HBO nagyon titkolja, hogy hány előfizetőjük van, általában annyival intézték el eddig, hogy az előző évhez képest kétszámjegyű a növekedés. Erre szoktam én azt mondani, hogy a 11 is két számjegy, meg a 99 is :D

A feliratra egyébként magyarázat lehet, hogy valamiért ezt a régiót egyben kezelik (CEE?) és ezért a román sub.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#1502) chaosmonger válasza LouiS22 (#1501) üzenetére


chaosmonger
tag

Mondjuk én nem csak a GO-ra, hanem az összes HBO előfizetőre gondoltam, mert aki eddig is kifizetett 2000+ Ft-ot havonta, hogy reklámmentes minőségi(?) filmeket nézzen, az szerintem lehetne potenciális Netflix előfizető is, ha nem lenne nyelvi akadály.

Én fizetem mindkettőt, de a közvetlen környezetemben gyakorlatilag nem ismerek más embert aki Netflix előfizető lenne, és amikor szóba kerül, mindenki a nyelvet hozza fel kizáró oknak.

(#1503) chaosmonger válasza Exian (#1499) üzenetére


chaosmonger
tag

Mondjuk ez pont jó negatív példa, mert Horvátországban aztán senki nem beszél angolul, még a tengerparton az üdülőövezetben sem, hiába nézték a feliratos filmeket :)
Még németül csak-csak, de angolul nem nagyon.

(#1504) cigam


cigam
félisten

Erre lesz megoldás, hogy " legalább 30 százalékban "helyi tartalmaknak" kell megjelenni minden egyes tagállamon belül, tehát Magyarországon is."

Mondjuk az nem világos, hogy a helyi tartalom az a magyar szinkront jelenti, vagy a nálunk gyártott tartalmat(ami akár angol szinkronnal is mehet náluk).

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#1505) Hopkins95 válasza chaosmonger (#1502) üzenetére


Hopkins95
addikt

Hát addig nekem sem lesz Netflixem. Akkor inkább megkeresem az interneten és megnézem magyarul ingyen, még ha csak SD minőségben is van fent. Pl. most a Walking Dead legújabb részét is úgy néztem és így is élveztem...

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#1506) azbest válasza cigam (#1504) üzenetére


azbest
félisten

Nem, csak vannak újságírók, akik a több helyen keresztül tranzitíve többszörösen másolt és átfogalmazott magyar szöveg után már nagyon messzire kerülnek az eredeti angol szövegtől. Európai tartalomról van szó, nem pedig országon belüliről :)

[ Szerkesztve ]

(#1507) cigam válasza azbest (#1506) üzenetére


cigam
félisten

Ezért is próbálkozok a fejembe verni egy kis angol tudást. Köszi a kiigazítást!

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#1508) dinersgala


dinersgala
tag

Helo,

Eddig jól működött az app de tv-n PIN kódot kér de azt írja hogy hibás pedig ugyan az a telefonos appban működik.
Mi lehet a baj?:R

(#1509) Troy.


Troy.
addikt

Sziasztok!

Regisztráció és előfizetés nélkül látni valahol hogy milyen nyelvek és feliratok érhetőek el?

.

(#1510) BornToBePuli válasza Troy. (#1509) üzenetére


BornToBePuli
aktív tag

Eredeti és angol hang, valamint magyar és angol felirat. Én csupán ezekkel találkoztam.

Read only felhasználó

(#1511) Troy. válasza BornToBePuli (#1510) üzenetére


Troy.
addikt

Minden tartalomhoz elérhető angol/magyar nyelv/felirat (kivéve magyar gyártású filmek/sorozatok)?

üdv.

[ Szerkesztve ]

.

(#1512) BornToBePuli válasza Troy. (#1511) üzenetére


BornToBePuli
aktív tag

Nem néztem végig a teljes tartalmat, inkább keresd meg az HBO-t biztosan válaszolnak.

[ Szerkesztve ]

Read only felhasználó

(#1513) #22718208


#22718208
törölt tag

Nálatok milyen volt ma a szolgáltatás?

Nekem pc , cc2 , samu smart déltől teljesen rossz , nem bírja tartani a minőséget.

(#1514) TomBond válasza #22718208 (#1513) üzenetére


TomBond
aktív tag

Nálam 16-18-ig nem volt hiba PC-n

Enermax 850w; ASUS PRIME H770-PLUS; Intel i5-13600K; 64GB RAM; ASUS RX 6750XT 12GB; Sams 970EVO+ 250GB; SoundBlaster Zx; Win11 Pro x64

(#1515) Exian válasza #22718208 (#1513) üzenetére


Exian
őstag

Nálam most PCn elég vacak, folyton visszaesik a minőség, pedig amúgy nem jellemző.

(#1516) #22718208 válasza Exian (#1515) üzenetére


#22718208
törölt tag

Megtennéd ,hogy ezt leírod nekik, jelezzük minél többen ha nem jó!

(#1517) jety91


jety91
őstag

Sziasztok!

Tudtok esetleg abban segíteni, hogy mit lehet kezdeni a geoblock-al az hbo go weboldalán?
Szeretném használni a szolgáltatásukat, de a nyomorék weboldaluk állandóan letilt mikor megnyitom azt.

Nincs se vpn, se semmi beállítva.Veszprémbe helyezi bármelyik ip cím-et kiíró weboldal a pozíciómat is, így nem értem miért kapom ezt a hibaüzenet...

(#1518) jety91 válasza jety91 (#1517) üzenetére


jety91
őstag

Kértem új ip-t UPC-től, probléma megoldva...

(#1519) #22718208


#22718208
törölt tag

Most mi történik az ügyfélszolgálaton?

Írtam nekik a vasárnap délutáni gagyi minőségű ,pufferelős stream miatt és egész nap semmi válasz.

Egyéb esetben 30 perc alatt válaszolnak.

(#1520) Ispán_Péter


Ispán_Péter
csendes tag

Sziasztok! Az Aranyélet 3. évada miatt igénybe venném az 1 hónapos ingyenes HBO Got. Regisztrálni akarok, de miután megadom a nevem, email címem és jelszavam kéri a bankkártya adataimat is. Ha egyszer ingyenes, akkor miért kell megadnom a kártyám adatait? :U
Az apró betűs részben azt írják, hogy levonnak 10 forintot amit vissza is kapok. Meg, hogy ha hozzáférést kapok a szolgáltatáshoz lemondok az elállás jogáról. Ez mégis mit jelent? Valaki tudna írni tapasztalatot, hogy tényleg ingyenes e?

(#1521) #22718208 válasza Ispán_Péter (#1520) üzenetére


#22718208
törölt tag

Nekem ingyenes volt kb. 1 éve.

Meg adtam a kártyámat , aztán ott is maradt mert előfizető lettem. 😀

Nyilván ezért kérik.

[ Szerkesztve ]

(#1522) Alex91 válasza Ispán_Péter (#1520) üzenetére


Alex91
félisten

Azert kerik a bankartyat, hogy ne lehessen vegtelen szamban regisztralni ingyeneste. Ha belegondolsz, akkor te is megerted... Ha 1 honapon belul lemondod, akkor nem kell fizetned erte.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1523) Exian válasza Alex91 (#1522) üzenetére


Exian
őstag

Jah pont erről van szó. Ha nem lenne kártya adat bekérés, akkor mindenki havonta regisztrálna kamu emailcímekkel, oszt' annyi. Bankkártyája viszont nem nagyon van az embernek korlátlan számban, általában 1 vagy 2. Szóval ez a része ilyen szempontból érthető.

Szerintem egész egyszerűen kérdezd meg az ügyfélszolgálatot, hogy mi van akkor, ha NETÁN, ESETLEG :) lemondod az első hónap leteltével. Szerintem nem történik semmi, meg nyilván simán mondhatod, hogy nem nyerte el a tetszésedet, meg hogy sokat vacakolt a minőség (ez sajnos igaz időnként) és kész.

Én mondjuk nem próbáltam ezt a verziót, úgyhogy nem tudom, hogy milyen "szerződés" vagy bármi ilyesmi van e az igényléskor, de el kell olvasni. Meg az ÁSZF-et, abban benne kell lennie.

Viszont így hirdetik az oldalon kerek perec, hogy:

"Próbáld ki 1 hónapig ingyen, előfizetésed bármikor lemondhatod"

Ez már simán elég. Bár ez a mondat nem tartalmazza a következményeket :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1524) erahurka válasza Exian (#1523) üzenetére


erahurka
félisten

Le lehet mondani, akár azonnal a próbahónap megkezdése után, hogy tuti ne vonják le a következő hónapot ha elfelejted.

(#1525) LouiS22 válasza Ispán_Péter (#1520) üzenetére


LouiS22
veterán

Én tényleg nem értem, hogy 2018-ban ezek még miért kérdések... Tényleg ennyire digitális nomád ebben az országban a többség? Amúgy teljesen világosan le van ám írva az HBO oldalán is, hogy mi miért történik.

1. kapsz 30 nap hozzáférést ingyen
2. a kártyád adatait azért kérik el, hogy ha nem mondanád le 30 nap után, akkor automatikusan induljon az előfizetési időszakod (igen, sok ember lusta, elfelejti, ez egy ilyen iparág, nem az HBO találta ki, nagyjából minden digitális előfizetés így működik)
3. azért is kérnek kártyaadatot, hogy ne regisztrálhass többször ingyen időszakra (elvégre a magyarok szeretik a kiskapukat...)
4. a 10 forint azért van, mert valamivel ellenőrizni kell, hogy valódi kártyaadatot adtál meg. Ha sikeres a próbaterhelés, akkor nagy valószínűséggel a kártya, illetve a mögötte lévő számla is létező, aktív. És igen, valóban vissza fogod kapni ezt a 10 forintot is pár nap múltán.
5. mivel ingyen kapsz valamit, értelemszerűen nincs mitől elállnod (főszabály szerint az online vásárlásoknál 14 napig gyakorolhatod az elállás jogát, ez azt jelenti, hogy ha nem tetszik, nem kell, nem jó, akkor az eladónak vissza kell fizetnie a vételárat. Nyilván itt is vannak kivételek, ezt a kukacoskodók kedvéért írtam le :) ). De mivel te ingyen kapsz valamit, nincs is mitől elállnod :D
6. ha még regisztrálni akarsz, akkor tedd meg és miután megvan és aktív, mondd is le egyből. Így 30 napig biztosan nézheted, és utána sem lesz semmi. MEllesleg egyébként megér 2000 forintot havonta egy legális szolgáltatás, ahol egyébként annyi mozgóképes anyag van, hogy az életben nem nézed végig.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#1526) azbest válasza LouiS22 (#1525) üzenetére


azbest
félisten

megér 2000 forintot havonta
főleg, hogy a közvetlen előfizetés már csak 1500 :)

(#1527) erahurka válasza LouiS22 (#1525) üzenetére


erahurka
félisten

Megérné ha működne. :K

(#1528) |AP| válasza erahurka (#1527) üzenetére


|AP|
veterán

lehet csak én vagyok szerencsés, de nekem hónapok óta hibátlanul működik. Néha-néha visszaesik a minőség pár másodpercre, de ez a legnagyobb problémám. Androidos app+chromecast

(#1529) erahurka válasza |AP| (#1528) üzenetére


erahurka
félisten

Androidos appot szeretnék telefonon használni. A minőség össze-vissza ugrál, a kép aljával nem tudom mit csinál, de az utolsó sor pixelt lehúzza egyenesen, ami nagyon zavaró tud lenni.

PS4-en korrekt volt mikor legutóbb próbáltam. Notiról böngészőben viszont kétszer is megakadt a film pár hete, azóta nem is erőltettem a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#1530) #22718208 válasza |AP| (#1528) üzenetére


#22718208
törölt tag

Ehhez képest ugyanezzel a konfiggal vasárnap délután SD vagy sz@rabb minőségben sikerült nekünk 3. évadból 6rész aranyéletet nézni.
(pc kábelen és samu tv kábelen szintén zenész)
Pedig a net pont azt hozta mint bármikor máskor.
Természtesen hétfő reggel már tökéletesen ment minden és az utolsó két rész is!

Mostanában minden vasárnap így van ,ezért mi lassan lemondunk a hétvégi hbo go használatról.

Nem árat kellett volna csökkenteni ,hanem szerver oldalon bővíteni!!

[ Szerkesztve ]

(#1531) Zeki válasza #22718208 (#1530) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem árat kellett volna csökkenteni ,hanem szerver oldalon bővíteni!!

Ott a pont!

Vasárnap késő délutántól már használhatatlanul lefagyós, szakadozós.

(#1532) Exian válasza #22718208 (#1530) üzenetére


Exian
őstag

Nekem is vacakolt most hétvégén, pedig PC-n webes felületen sosem szokott gond lenni, eddig mindig ment jól. A netem 100 Mbit-es (gigabites lenne, ha a routerem gigabites lenne...), messze hozza a max. sávszélességet bárhonnan, úgyhogy nem az a szűk keresztmetszet. Mondjuk tegnap már megint jól ment, de hétvégén én is abbahagytam, mert állandóan totál behomályosodott a kép a minőség visszaesés miatt.

(#1533) #22718208


#22718208
törölt tag

Én írtam egy igazán szívhez szóló levelet nekik a vasárnapi szenvedés után.

Azóta nem válaszolnak!

Tuti megkapták ,mert a visszaigazolás megjött.

Kérek mindenkit ,hogy írjátok nekik ha gond van.
Történjen már valami előrelépés!

(#1534) BornToBePuli


BornToBePuli
aktív tag

Üdv!

Ha ennyire sz ar, akkor mondjátok le. Ennyi!

Read only felhasználó

(#1535) Exian válasza BornToBePuli (#1534) üzenetére


Exian
őstag

Nem lehet, függők vagyunk! :DDD :O

(#1536) szabog74


szabog74
aktív tag

Nekem chromecasttal vasárnap este kétszer megszakadt (ilyen még nem volt), de bőven nézhető volt. Telekom VDSL.

(#1537) #22718208 válasza BornToBePuli (#1534) üzenetére


#22718208
törölt tag

Te is fordítva gondolkozol?

Nem lemondani akarjuk mert rossz , hanem azt ,hogy fizetünk és legyen jó!!

Engem pl. nem érdekel a torrent meg a stream oldalak.
Én leülök és a pénzemért két kattintásra normális minőségű tartalmat akarok fogyasztani!

(#1538) BornToBePuli válasza #22718208 (#1537) üzenetére


BornToBePuli
aktív tag

Nekem mindegy. A te pénzed.

Read only felhasználó

(#1539) TomBond válasza #22718208 (#1533) üzenetére


TomBond
aktív tag

Írtam nekik. Volt egy pár levélváltás, amiben végig hülyének néztek. Az utolsó levelük arról szólt, hogy: "Az ügyét továbbítottam a technikai csapatnak akik utána járnak az ügyének."
Ez 9.-én volt, azóta semmi.

Enermax 850w; ASUS PRIME H770-PLUS; Intel i5-13600K; 64GB RAM; ASUS RX 6750XT 12GB; Sams 970EVO+ 250GB; SoundBlaster Zx; Win11 Pro x64

(#1540) Petyuska111


Petyuska111
tag

CC Ultrával tökéletes az HBO Go minősége, este, hétvégén, bármikor. Soha nem akad, nem szakadozik, stb. Soha. Ez azt jelenti, hogy bármit is gondolnak sokan, NEM az HBO oldalán van a gond, hanem nálatok, egyszerűen nem a megfelelő eszközt használjátok. Aki nem akar szívni, vesz egy CC Ultrát. Ennyi.

(#1541) Tomeeka28 válasza Petyuska111 (#1540) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Dettó... csak én Apple Tv 4K-n tolom. Hibátlan.

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#1542) |AP| válasza Petyuska111 (#1540) üzenetére


|AP|
veterán

Nekem sima CC1-gyel is tökéletes. Az Aranyéletet egyetlen akadás nélkül toltam le vasárnap

(#1543) Zeki


Zeki
nagyúr

MI az a CC ultra, vagy CC1?
Nekem androidos tv-n trükkel kodin keresztül van HBO GO. Esténként szakad. Pláne hétvégén.

(#1544) szabog74 válasza Zeki (#1543) üzenetére


szabog74
aktív tag

Chromecast

(#1545) Zeki válasza szabog74 (#1544) üzenetére


Zeki
nagyúr

Vagyis a telómról lőjjem át a képet?

(#1546) szabog74 válasza Zeki (#1545) üzenetére


szabog74
aktív tag

Nem, a telefonról csak vezéreled. Mint egy távirányító.

[ Szerkesztve ]

(#1547) #22718208 válasza Petyuska111 (#1540) üzenetére


#22718208
törölt tag

Nekem vasárnap pc,tv app és cc2 is egyformán sz@rakodott.

PL. Exian fórumtárs sem nagyon szokott panaszkodni ,de vasárnap nála is rottyon volt a pc böngészőn a go.

[ Szerkesztve ]

(#1548) Exian válasza #22718208 (#1547) üzenetére


Exian
őstag

Ja. Pedig bika a gép, a net az több, mint elég. Mondjuk azóta minden este jó volt, de szerintem azért időnként igen is a HBO oldalán van probléma. De az tény, hogy sokkal többször volt probléma, amikor Android Box-szal használtam. Az nem bírta, folyamatosan ramaty volt a minőség és sokat akadozott. Aztán visszatértem PC-re, egy sokkal erősebbre és azóta 99%-ban hibátlan.

(#1549) #22718208 válasza Exian (#1548) üzenetére


#22718208
törölt tag

Kíváncsi leszek hogy pl. most vasárnap délután ,hogy fog muzsikálni. Talán már lezajlott a nagy aranyélet láz...

Majd írd meg ,hogy nálad ment e rendesen.

(#1550) kisqqcs


kisqqcs
csendes tag

Sziasztok! Esetleg valakinek van ötlete, hogy Amazon Fire Stick-et hogyan lehet magyar HBO Go-t varázsolni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.