Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) Exian válasza Alex91 (#1350) üzenetére


Exian
őstag

Értem, köszi! Ennyire zárt rendszert nem szeretnék, akkor inkább maradok a PC-nél, ritkán használjuk, napi talán 1 óra összesen, kibírom azt pár fillért-forintot, amit naponta fogyaszt. Az eszköz árából életem végéig elvagyok :DDD

(#1352) body007 válasza Alex91 (#1348) üzenetére


body007
addikt

Nem szeretnék apple terméket (meg az ára se az amire gondoltam, mint írtam csak erre használnám). Lehet marad a xiaomi mi box - az van havernak - nagyon meg van vele elégedve. Vagy én is maradok a pc-nél (noti)...

[ Szerkesztve ]

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#1353) Alex91 válasza body007 (#1352) üzenetére


Alex91
félisten

Akkor a noti, mert Androidos hmmm....

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1354) vlacko válasza body007 (#1352) üzenetére


vlacko
csendes tag

1 éve használom a Mi Box-ot javarészt HBO Go miatt. A wonderbox app + lazarus repos HBO-s app teszi a dolgát, néha akad meg csak. Ilyenkor film leállít és újra elindítom, ennyi.

(#1355) body007 válasza vlacko (#1354) üzenetére


body007
addikt

Hát ez a noti-ról nézés nem gyerebe... Billentyű, egér, 2 távirányító a kanapén... Na majd meglátom. Köszi

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#1356) Kiskutya válasza body007 (#1355) üzenetére


Kiskutya
veterán

Van egy olyan app hogy unified remote. Letöltöttem a telómra a gépemre meg a servert és így telórol irányítok mindent nem kell semmi más!

hmm...

(#1357) Tomeeka28


Tomeeka28
aktív tag

Itt lehet szerezni egy egy hónapos ingyen vouchert. Működi meglévő regisztrációval is, teszteltem.

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#1358) cigam


cigam
félisten

A változatosság kedvéért engem is elért a "location error", pedig "magyar" IP címem van:
89.135.18.164
Ez pedig több adatbázis szerint is magyarországi IP cím.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#1359) cigam válasza cigam (#1358) üzenetére


cigam
félisten

Valóban gyorsan válaszoltak, de én jöttem rá, hogy ha törlöm az hbogo.hu sütijeit (Safari), akkor újra be kell jelentkeznem, és működik a lejátszás.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#1360) body007 válasza Tomeeka28 (#1357) üzenetére


body007
addikt

Köszi a kódot :R

Kiskutya: Na ezt kipróbálom majd

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#1361) udna999 válasza vlacko (#1354) üzenetére


udna999
tag

Üdv,

most jött meg a Mi Box 3, persze nem sikerül elindítani az HBO GO-t. Illetve találtam olyan verziót ami elindul, csak nem enged tovább location error-al. Ha felrakok egy vpn-t, akkor eljutok a készülék regisztrálásáig, csak a kapott kódot nem fogadja el. Tudsz segíteni, mi ez a wonderbox és lazarus app?

Köszi

(#1362) azbest válasza udna999 (#1361) üzenetére


azbest
félisten

Az amcsi hbo go az nem fog menni európában. Teljesen függetlenek az európai változat attól.

Azok az opciók vannak, amiket nemrég soroltunk:
Hivatalos alkalmazások:
- chromecast módban irányítani a boxot, így a legjobb minőség elérhető. A samsung képernyőmegosztó megoldás az más.
- telefonos app kézzel feltéve, de csak SD minőségben, és legalább egy egér kell hozzá, meg lehet hogy képernyő elforgatás beállító app is, hogy ne forduljon el. Nem az igazi.

Nem hivatalos:
- kodi és addon, legjobb minőség és távirányítóval megy.

[ Szerkesztve ]

(#1363) LouiS22 válasza azbest (#1362) üzenetére


LouiS22
veterán

Kis kiegészítéssel: Leia Kodi kell a nem hivatalos megoldáshoz :)

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#1364) vlacko válasza udna999 (#1361) üzenetére


vlacko
csendes tag

Válaszoltam / leírtam a Mi Box-os topicban, ;)

(#1365) orb1t válasza Neil Watts (#975) üzenetére


orb1t
újonc

Szia

Nekem amazon fire tv stickem van. Mindent rá tudtam rakni kivéve HBO Go Hungaryt.

Neked sikerült kiküszöbölni ezt a problémát?

(#1366) azbest válasza orb1t (#1365) üzenetére


azbest
félisten

a telefonos hbo go-t nem próbáltam fire tv sticken, de a kodi leila + addon az működik. Viszont volt egy hiba, ami miatt a kodi leila alpha1 utáni változatok egészen a béta1 körülig nem működtek fire tv-vel (vagy más android 5 ös eszközzel). Augusztus 30 utáni kodi leila buildek már jók.

(#1367) fokukac


fokukac
nagyúr

Na, ma regisztráltam az HBO Go-ra.
Chromecast 2-n használom, régi, "buta" plazmatévén, ahogy a netflixet, jútyúbot is.

Tapasztalataim: szerintem a képminőség szép. Lehet, hogy nem 1080p, de nem igazán látom a különbséget. Keveset bufferel. Az intro-t nem tudom átugrani, mint a netflix-szel. A lejátszás indításakor a jogi disclaimer kicsit idegesít, de végül is csak pár másodperc (könyörgöm, fizettem érte, nem fogom ellopni).

Viszont, ami nagyon gyenge, az a felirat-kezelés. fehér alapon fehér betű minden kontúr nélkül? Ez nagyon gáz. A John Oliver show-ban nagyjából semmi nem látszik a feliratból, amikor a hírblokkokat játszák be... De egy átlagos filmnél / sorozatnál is elég zavaró lehet. Azért hihetetlen, hogy 2018-ban ezt a megoldást így kiadják...

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1368) Alex91 válasza fokukac (#1367) üzenetére


Alex91
félisten

Apple TV-n ala van arnyalva a felirat...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1369) erahurka


erahurka
félisten

Edge alatt ki lehet valahogy kapcsolni a feliratok hátterét? Vagy csak a Pókember filmek vannak ezzel megtisztelve?

(#1370) Exian válasza fokukac (#1367) üzenetére


Exian
őstag

"Viszont, ami nagyon gyenge, az a felirat-kezelés."

Én PC-n nézem (Tv-re vagy projektorra kötve), azzal teljesen jók a feliratok (légalábbis nekem megfelel). Van halvány fekete háttere.

[ Szerkesztve ]

(#1371) #22718208 válasza fokukac (#1367) üzenetére


#22718208
törölt tag

Ha pedig metudnád ,hogy többek közt, cc2-re mióta igérik a felirat kezelés rendbeszedését ,sírva is fakadnál!

Egyedül pc böngészőben van megoldva az árnyékolás.

Vicces ,hogy egy hbo -nak ez gondot okoz, pl. a bubble upnp meg röhögve tudja. Talán még az ingyenes változat is!

[ Szerkesztve ]

(#1372) Alex91 válasza #22718208 (#1371) üzenetére


Alex91
félisten

Az arnyekolas Apple TV-n is van... mar ha a szoveg alatti szurkitesre gondolunk.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1373) #22718208


#22718208
törölt tag

Csupa jó hír!

Holnaptól havi 500ft árcsökkenés és paypal fizetési lehetőség!

(#1374) Kiskutya válasza #22718208 (#1373) üzenetére


Kiskutya
veterán

Ja, kaptam én is mailt. (már csak az kellene hogy LG tv-n is tudnám használni Ps4 nélkül)

hmm...

(#1375) Alex91 válasza #22718208 (#1373) üzenetére


Alex91
félisten

Ez az 500 Ft-ot hol olvastad?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1376) LouiS22 válasza Alex91 (#1375) üzenetére


LouiS22
veterán

Küldtek ma egy hírlevelet.

Amúgy kiderülhetne végre, hogy az LG-k miért lettek kihahagyva a buliból (ki veszett össze kivel, ki nem fizetett kinek)?

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#1377) Alex91 válasza LouiS22 (#1376) üzenetére


Alex91
félisten

Ok, latom mar...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1378) erahurka válasza Alex91 (#1377) üzenetére


erahurka
félisten

1500 forint azért már tényleg kihagyhatatlan! :Y

(#1379) Alex91 válasza erahurka (#1378) üzenetére


Alex91
félisten

Nekem 2 ezerert is megerte, 2 mozijegy ara...

Es mi eleg gyakran nezzuk, szinte naponta.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1380) fokukac válasza #22718208 (#1371) üzenetére


fokukac
nagyúr

Amúgy én nem igényelnék semmilyen szürkítést a betűk mögött.
Egyszerűen állítható betűszínt szeretnék, és azt, hogy a betű szélének legyen kontúrja (legyen fekete).
Mert most csak fehér a betű, és szinte egyáltalán nincs kontúrja, és ha a filmben is fehér van ott ahol a felirat van, akkor egyáltalán nem látszik.
Ez pl. netflixen tök faszán működik. Sőt, lehet betűtípust is állítani, és megjegyzi a beállításaidat.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1381) erahurka válasza fokukac (#1380) üzenetére


erahurka
félisten

A háttér nekem se tetszik, szerintem gáz. Jobb lenne amit te írsz.

(#1379) Alex91: Hova jársz moziba, hogy két jegy kijön 2000 forintból? :Y

(#1382) #07746304


#07746304
törölt tag

A Londoni rémtörténetek nálam, csak PC-n és Táblagépen fut, TV-n beakad. PC-n néztem meg, hogy mennyit eszik a sávszélből (UPC Fiber Fower 240 van alatta):

Full HD Felbontáson.

[ Szerkesztve ]

(#1383) Alex91 válasza erahurka (#1381) üzenetére


Alex91
félisten

Akkor pontositok: nincs 2 mozijegy ara... :DD. (Mondjuk itt videken, varoskartyaval talan majdnem kihozhato ennyibol...)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1384) cantus


cantus
tag

Holnap már izzítom is a Paypalos előfizetésemet az HBO GO-ra 1 490,- Ft/hó-ért. Szerintem ez remek ajánlat.

(#1385) erahurka


erahurka
félisten

Chrome alatt még mindig nem tud Full HD-t a cucc amúgy?

(#1386) azbest válasza LouiS22 (#1376) üzenetére


azbest
félisten

az lg azért kapufa, mert régi a hozzá való app, talán 2014-es. És a saját, közvetlen előfizetésük más API-t használ. Ha ahhoz van fiókod, akkor nem tudsz belépni. A szolgáltatókon keresztüliek meg még a régi API-t használják, ezért megy elvileg LG-n is, hacsak ki nem csesztek velük és le nem töröltették a régi appot.

Az android tv is ki van hagyva. A múltkori kiszivárgott app sem támogatta az újfajta előfizetést, talán részen azért is nem adják ki az appot. Nem tudom miért nem szánnak rá pár hetet, hogy befejezzék, kiadják ezeket. Lehet a tévé vagy box gyártótól szerenének pénzt, hogy elérhető legyen azokon is.

Nekem meg még egy évig "ingyenes" :D Még korábban kötöttem telenoros netet, akkoriban még a tévé csomagjaikra is volt felhasználható extra keret, nekem abból megy. De ennyiért valsz csinálok közvetlen előfizetést, ha amott megszűnik az ingyenesség a hűség lejártakor.

[ Szerkesztve ]

(#1387) body007 válasza #07746304 (#1382) üzenetére


body007
addikt

A procit is eszi rendesen :P Hacsak nem megy még vmi a háttérbe

Más: Megvettem a Unified Távlövőt (így hívja az irányítókat az app :D), még állítanom kellesz rajt vmit, csak a hangot vezérli :DDD

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#1388) #07746304 válasza body007 (#1387) üzenetére


#07746304
törölt tag

De megy Wondershare Filmora ;)

[ Szerkesztve ]

(#1389) body007 válasza #07746304 (#1388) üzenetére


body007
addikt

Az sincs túlzásba "több szálasítva" :) 37%-os terhelés, az ~3 szál csúcsterhelése, de a grafikon inkább csak egyet mutat...

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#1390) LouiS22 válasza azbest (#1386) üzenetére


LouiS22
veterán

Én szinte biztos vagyok abban, hogy ez a háttérben nem tudtak megegyzni az anyagiakon :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#1391) #07746304 válasza body007 (#1389) üzenetére


#07746304
törölt tag

Igen, mert úgy van beállítva, hogy használja a MSI GTX1060 ARMOR 6G OCV1 VGA-t. Convertálásnál arra támaszkodik, Preview készítésnél, viszont beterheli a 4 mag 8 szálát 85-100% között :)

(#1392) body007 válasza #07746304 (#1391) üzenetére


body007
addikt

Aha, értem. Amúgy ezzel a progival lehet rippelni/menteni a streameket?

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#1393) #07746304 válasza body007 (#1392) üzenetére


#07746304
törölt tag

Nem, ez csak a már rögzített, nyersanyagok utángondozására való.

(#1394) body007


body007
addikt

Valaki nézi itt linux alatt? Ha igen, megkérdezhetem, hogy? :B

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#1395) #07746304 válasza body007 (#1394) üzenetére


#07746304
törölt tag

Böngészőben?

(#1396) body007 válasza #07746304 (#1395) üzenetére


body007
addikt

Na ott pont nem megy :D

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#1397) BornToBePuli válasza body007 (#1396) üzenetére


BornToBePuli
aktív tag

Chrome böngészőben.

Read only felhasználó

(#1398) Rischard5


Rischard5
újonc

Hi. Utolsó frissítés óta (Apple tv tvos és hbogo frissítés) tapasztalt valaki olyat, hogy kis idő után már nem jelenik meg a felirat? Egy ideig jó de aztán huss, már nem jön elő. Angol/magyar felirat mindkettőnél ugyanaz. Volt újraindítás, appreinstall. Mobilon szintén frissült két napja ugyan azt csinálja mint az ATV-n. :(

(#1399) Alex91 válasza Rischard5 (#1398) üzenetére


Alex91
félisten

Ja, elqrtak valamit. Vagy az Apple, vagy az hbo. Bar kijott egy frissites az app-ra, elvileg javitottak is a hibat, de gyakorlatilag nem sikerult nekik...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1400) Rischard5 válasza Alex91 (#1399) üzenetére


Rischard5
újonc

Köszi. Gondoltam, hogy ez lesz, csak az kavart meg, hogy az utolsó verziónál a felirat javítás volt a leírásban :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.