Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) body007 válasza szabog74 (#1450) üzenetére


body007
addikt

Netflix-en van már magyar tartalom (legalább felírat)?

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#1452) szabog74 válasza body007 (#1451) üzenetére


szabog74
aktív tag

Nem sok sajnos, de azért van mit nézni.

(#1453) |AP| válasza Zeki (#1443) üzenetére


|AP|
veterán

androidos HBO GO appal próbáltad?

Ha jól tudom az androidos TV-ken van beépített Chromecast funkció. Próbáld meg úgy is, telefonról kiküldöd Chromecastre. Nekem így hosszú idő óta teljesen stabil (nem androidos TV, hanem Chromecast a TV HDMI portjába)

(#1454) Zeki válasza |AP| (#1453) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem. Hanem kodin keresztül. Erre nincs androidos hbo go.

(#1455) |AP| válasza Zeki (#1454) üzenetére


|AP|
veterán

és a beépített Chromecasttel hogy működik?
Én nemrég androidos Philps tévén próbáltam ezt a funkciót és tökéletesen ment az HBO Go

(#1456) Alex91


Alex91
félisten

Nalam most se kep, se hang... nem indit el semmilyen filmet, sorozatot.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1457) erahurka válasza Alex91 (#1456) üzenetére


erahurka
félisten

Még jó hogy lebeszéltem magam ma este az HBO GÓról, cserébe frissült a tévémen a Netflix és még fluidabb lett a kezelés :K

[ Szerkesztve ]

(#1458) Tomeeka28


Tomeeka28
aktív tag

Én egy éve használom több platformon, de jekkemzően Apple TV-n, hiba nélkül az HBO GO-t. Elinte CC1-el kezdtem voltak vele gondok (néha nem is kicsi), de már az is rendben van. Nem akarok senkit megsérteni, de jellmzően azoknál van a hiba akik nem a "hivatalos" megoldásokat válsztják. Codi (nem tudom mi az) android telefonos app tv-n, media box-ok... Megy reggel, este akadás nélkül, én a normál TV-t vissza is mondtam.

[ Szerkesztve ]

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#1459) erahurka válasza Tomeeka28 (#1458) üzenetére


erahurka
félisten

Én totál hivatalos megoldást használok böngészőben. Nem elég neki az 50 megabites WiFi, tegnap előtt meg a stabil 250 megás kábeles nettel is baja volt.

Közben egy Youtube stream lazán futott 1080p-ben 60 fps-sel...

[ Szerkesztve ]

(#1460) LouiS22 válasza erahurka (#1457) üzenetére


LouiS22
veterán

LG? :D

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#1461) erahurka válasza LouiS22 (#1460) üzenetére


erahurka
félisten

A tévé LG de ugye azon nem megy a közvetlen előfizetéses app, úgyhogy laptop van rádugva és onnan megy böngészőből az HBO GO.

(#1462) Gyurman75


Gyurman75
csendes tag

Sziasztok!

Kérdéssel fordulnék a közösséghez:
Xbox One S alatt a Kodiban valakinek sikerült már életre keltenie a HBO Go addont? A belépés működik, a filmek műfaját kilistázza, a filmek címeit látni, de elindítani már nem akar egyet sem, rögtön kidob. Az Input Stream engedélyezve. Mi a titok? Vagy mi hiányzik az Xbox Kodiból, ami pl. androidos boxnál megvan? (nem a chromecast-re gondolok...)

Előre is köszönet a segítségért.

(#1463) szabog74 válasza Gyurman75 (#1462) üzenetére


szabog74
aktív tag

tippem szerint libwidevinecdm, de nézd meg a kodi.log-ban.

(#1464) Exian


Exian
őstag

Megnézné valaki, hogy PC-n webes felületen megy e? Nálam most nem megy, film elinditáskor csak forog a kék dupla karika aztán ezt irja Hiba Belső hiba történt. Délután is vacakolt már, akkor be sem jött a hbogo.hu oldal, csak egy 402 error lap.

Szerk. Na most nagynehezen elindult sokadik próbára.

[ Szerkesztve ]

(#1465) bopeti98 válasza Exian (#1464) üzenetére


bopeti98
őstag

Androidos app sem nagyon akar működni.

(#1466) TomBond válasza Exian (#1464) üzenetére


TomBond
aktív tag

Akadozik! Nézhetetlen! :W

Enermax 850w; ASUS PRIME H770-PLUS; Intel i5-13600K; 64GB RAM; ASUS RX 6750XT 12GB; Sams 970EVO+ 250GB; SoundBlaster Zx; Win11 Pro x64

(#1467) Tomeeka28 válasza TomBond (#1466) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

iPhone és Apple TV is el hasalt...

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#1468) azbest


azbest
félisten

ha nem írjátok le hogy melyik film, akkor más lehet mással egészen mást tapasztal.
Nekem most ebben a percben németországból szépen megy például a westwook 2/8-as része böngészőben.

(#1469) Tomeeka28 válasza azbest (#1468) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

A filmig el sem jutottam, már az app indításnál befagyott, majd hosszú karikázás után kiírta hogy nincs internet... az pedig volt. De már jó.

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#1470) Exian


Exian
őstag

Kösz mindenkinek, akkor globális probléma volt ezek szerint. Reméljük azért, mert javítanak az egész rendszeren :D

(#1471) Hunork válasza #22718208 (#1405) üzenetére


Hunork
veterán

Köszönöm mindenkinek a válaszokat :R , továbbítottam a szomszéd barátomnak. Amit akkor javasoltam, hogy közvetlen Lan kapcsolat legyen, mert a router alapból a gagyi kategória, és már vagy öt éves.

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#1472) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Emberek, arról tudtok valamit, vpn-nel miért nem enged a HBO Magyarország regisztrálni a próbaidőszakra? Próbáltam Avast Secureline, SaferVPN és NordVPN használatával is, s mindig ugyanazt a hibaüzenetet kaptam:

Location error
You attempted to start a subscription of the HBO GO service of Hungary but you seem to be located outside of its territory based on your IP address.

Please visit the HBOGO website of your location or try subscribing of Hungary’s service when within its boundaries.

Pedig ha bekapcsolom a VPN, felmegyek pl. az ipchickenre, akkor magyarországi IP címet mutat. Ez hogy lehet akkor?

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#1473) azbest válasza Hopkins95 (#1472) üzenetére


azbest
félisten

Más is írta korábban otthoni nettel is. A szolgáltató rendszere nem magyarnak ismeri fel, de csak egymásra mutogatott ner és hbo ügyfélszolgálat. Végül kivárta, hogy a netszolgáltató más címet osszon.

Vagy esetleg engedélyezett helymeghatározás van a böngészőben, ami tudja hol vagy.

(#1474) BornToBePuli válasza Hopkins95 (#1472) üzenetére


BornToBePuli
aktív tag

Szerintem nem megy VPN-nel. Biztos valahogy szűrik. Én is próbáltam.

Read only felhasználó

(#1475) Zeki válasza BornToBePuli (#1474) üzenetére


Zeki
nagyúr

Amikre csak országon belüli jogosultság van, azaz magyar IP kell hozzá, az nem megy VPN-nel.

(#1476) pizz


pizz
csendes tag

Nincs már élő adás?

(#1477) Hopkins95 válasza Zeki (#1475) üzenetére


Hopkins95
addikt

Ez nekem új. Nem erre (is) szokták használni a VPN-t? Vagy akkor mi értelme van?

Egyébként akkor azt jelenti, hogy hiába van valakinek magyar regisztrációja, ha elhagyja a határt az onnantól nem működik?

A Szolgáltatást kizárólag Magyarország területén (a továbbiakban: ”Terület”) lehet igénybe venni. 2018. április 1-jétől a Felhasználók akkor is igénybe vehetik ideiglenes jelleggel a Szolgáltatást, amikor az Európai Gazdasági Térség (A továbbiakban "EGT") tagállamaiban utaznak, összhangban az Európai Parlament és a Tanács 2017/1128 számú, az online tartalomszolgáltatásoknak a belső piacon való, határokon átnyúló hordozhatóságáról szóló rendeletével. A Szolgáltatás EGT területén belül történő felhasználásának lehetősége legkésőbb 2018. április 1-től biztosított.

Ezzel mi van egyébként? Már 2018 áprilisa elmúlt, akkor miért van még mindig korlátozva? :F

AZ HBO EUROPE S.R.O. ONLINE SZOLGÁLTATÁSÁNAK ÁLTALÁNOS SZERZODÉSI FELTÉTELEI

Tehát ha itt jól értelmezem, akkor regisztrálni mindenképp Magyarország területéről kell, utána már bárhol lehet használni az EU-ban. Próbálta már valaki?

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#1478) Zeki válasza Hopkins95 (#1477) üzenetére


Zeki
nagyúr

A VPN meg a külföldön vagy más dolog. A szolgáltatók ismerhetik a VPN-eket.

Amúgy pl ha mobilnetről vagy külföldön, akkor az a hazai IP-re mutat, tehát használhatod.
Hogy ha megvolt a magyar reg. és utána mondjuk osztrák vezetékes netről néznéd, az passz.

(#1479) Hopkins95 válasza Zeki (#1478) üzenetére


Hopkins95
addikt

Köszi! Ki fogom próbálni a próbaidőszakkal és akkor beszámolok itt nektek, hogy osztrák vezetékes netről működik -e. :)

(#1480) azbest köszi, ez jól hangzik, bár nem tudom minek korlátozzák a regisztrációt régióra, miért nem mindegy nekik, hogy cseh vagy magyar HBOra regisztrálok...abszurd.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#1480) azbest válasza Hopkins95 (#1477) üzenetére


azbest
félisten

Ha más eu országban vagy, akkor be tudsz lépni a már meglévő előfizetésedbe. Új szerződést nem tudsz indítani magyar régióra külföldről.

Pár kommentel ezelőtt például én is írtam, hogy kinn használtam. Most szálltam le :P

Azért nem mindegy, mert minden országban máshová kell befizetni a jogdíjakat.

[ Szerkesztve ]

(#1481) Aby_2014 válasza pizz (#1476) üzenetére


Aby_2014
aktív tag

Én sem találom az élő megtekintése opciót :(
Tiéd melyik szolgáltató mi UPC direktnél vagyunk...

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#1482) alratar válasza Aby_2014 (#1481) üzenetére


alratar
addikt

Tudom nem engem kérdeztél, de én sem tudom nézni az HBO csatorna adását a GO-n. :(
S Digi-s vo'ok.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#1483) Tomeeka28 válasza Aby_2014 (#1481) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Közvetlen előfizető vagyok, eddig nálam is volt, de most tényleg nincs élő adás (mondjuk sose néztem)

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#1484) Aby_2014 válasza alratar (#1482) üzenetére


Aby_2014
aktív tag

Azt megtudtam, hogy nem UPC specialitás, köszönöm a reakciókat..

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#1485) Exian válasza Aby_2014 (#1484) üzenetére


Exian
őstag

Nálam is eltűnt, digi net, webes felület. Mondjuk nem nagyon zavar, sosem néztem, csak próba képpen, meg aztán az összes HBO csatorna benne van a TV előfizetésünkben.

(#1486) kzs válasza azbest (#1480) üzenetére


kzs
tag

Érdekes amit irsz: nekem nem működött külföldről (EU) bejelentkezve a meglevő magyar HBO Go.
Mondjuk nem vezetékes netről probáltam, hanem szállodai wifiről.

Érdekelne mások tapasztalata is.

[ Szerkesztve ]

(#1487) azbest válasza kzs (#1486) üzenetére


azbest
félisten

Ha jól emléskzem április 1 óta él az új szabály. Előtte lehetett régiós korlátozást használni.
itt a hivatalos tájékoztató [link]

[ Szerkesztve ]

(#1488) #22718208


#22718208
törölt tag

Hbo azt mondja az eu -ban nem lesz xbox one app, mert a microsoft viszavonta a támogatását.

Csak az usa -ban van app.

:-(

(#1489) erahurka válasza #22718208 (#1488) üzenetére


erahurka
félisten

Bullshit. Mi az, hogy visszavonta a támogatást? Talán az app kaksi volt, ezért vonták vissza. De kétlem hogy ha nagyon akarnák, és lefejlesztenének egy király UWP appot, arra nemet mondana az MS. Így majd a felhasználók mondanak nemet a szolgáltatásra. Minden HBO bejelentéssel hízik a Netflix felhasználóbázisa :U

(#1490) cigam válasza erahurka (#1489) üzenetére


cigam
félisten

Az MS? Na ne nevettess... Még egy frissítést se tudnak leprogramozni a saját rendszerükre (Melyik W10 nagy frissítéssel nem volt még probléma? Nem konkrétan nálad, hanem úgy általában.) A saját telefonjukról letiltották a skype-ot, mert csak, és még sorolhatnám. Szóval ha tippelnem kell, az MS töketlenkedése van a dologban.

Amíg a netflixen nincs "mindenhez" magyar szinkron, esélye nincs az HBO-val szemben. A gyűröttebb fejüek is szeretnek filmeket nézni, akiknek még évekig az oroszt tanították az oskolákban. + eleve nem úgy szocializálódtunk, hogy eredeti nyelvű feliratos filmeket nézünk.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#1491) azbest válasza erahurka (#1489) üzenetére


azbest
félisten

Úgy emlékszem, hogy amikor az ms befejezi valamelyik konzolgeneráció támogatását, akkor egyúttal ez azt is jelenti, hogy többé nem fogad be új appokat és a meglévőkhöz sem frissítéseket. Szóval, ha ilyen történik, akkor képtelenek kiadni rá.

De mintha az xbox one-ból csak a legelső verzió vonult volna vissza, az S meg más olcsósított, későbbi kiadású gépek, mintha még támogatottak lennének, de nem ismerem annyira a konzolokat. De mintha az a platform még élne. Nem csak az új X.

Ha arról van szó, hogy az ms nem fizeti ki az app lefejlesztésének költségét, akkor ezen ne csodálkozzanak. Ez nem amerika, itt nincs akkora egységes piac, hogy megérje a készülékgyártóknak kifizetni az ilyen mókákat a szolgáltató helyett...

[ Szerkesztve ]

(#1492) #22718208 válasza azbest (#1491) üzenetére


#22718208
törölt tag

Az tuti ,hogy a one s támogatott , hiszen az appjai kapnak frissítést. Tudom mert ,nekem az van.

Szerintem még az első fat gépek is megkapják,hiszen azok is a generáció részei.

[ Szerkesztve ]

(#1493) szabog74


szabog74
aktív tag

Kipróbáltam Chromecast-on is és azt vettem észre, hogy a főoldalon lévő sorozatok, filmek nem akadnak vagy csökken a felbontásuk esténként, ellenben pár régebbié igen. Pl. Éles tárgyak, A boszorkányok elveszett könyve mindig jó nálam, de A Thunderman család, Wall E akad, homályosodik. Nem vagyok biztos benne, hogy csak a hálózatuk gyenge, inkább tűnik szerver gondnak.
Másnak van hasonló tapasztalata?

(#1494) chaosmonger válasza szabog74 (#1493) üzenetére


chaosmonger
tag

Nincs. Nálam minden tökéletesen megy.

Ami a Netflixet illeti, nem is kellene feltétlenül szinkron, de legalább feliratokat csinálhatnának. Tudom, hogy ebben a topicban a HBO-t kell szidni, de nekem ezerszer ellenszenvesebb a Netflix beleszarása, ahogy Magyarországot kezelik, még azoknál a filmeknél sincs a legtöbbször magyar felirat amik mentek a mozikban feliratosan. Nem futja a sok-sok milliárdból. Miközben minden szutyok kábelcsatornán 0-24-ben mennek a szinkronizált filmek.
És most már pont 2x annyiba kerül mint a HBO.

(#1495) #22718208 válasza szabog74 (#1493) üzenetére


#22718208
törölt tag

Nekem hétvégén délutánonként ugrál a minőség cc2-vel. Nyilván ez forgalmasabb időszak. Egyébként minden rendben.

A tv app meg hétvégén is jó. (már amikor épp nem fagy le tőle a tv,de ha elindul akkor az rendben végigmegy)

(#1496) LouiS22 válasza chaosmonger (#1494) üzenetére


LouiS22
veterán

Nem hivatalos adatok szerint nagyjából 5 ezer előfizetője van a Netflixnek magyarországon. A kereslet és kínálat nem fog találkozni sohasem, ergo nem is nagyon van értelme a Netflixnek sem komolyabb erőforrásokat felirat készítésébe fektetni. Bár saját magamnak ellentmondva nagyjából mindenhez van román felirat - ezek szerint az egy jobb piac a miénknél.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#1497) Zeki válasza LouiS22 (#1496) üzenetére


Zeki
nagyúr

Állítólag a román mozikban nem divat a szinkron.
Itthon meg: Olvasni kell? Á, akkor majd a tv-ben megnézem.

(#1498) LouiS22 válasza Zeki (#1497) üzenetére


LouiS22
veterán

Nem állítólag, valóban mindent feliratoznak. Ennek köszönhetően fényévekkel előttünk járnak angoltudásban.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#1499) Exian válasza Zeki (#1497) üzenetére


Exian
őstag

Horvátokról ne is beszéljünk. Ott már ezer éve még a TV-ben is minden feliratozva ment. Emlékszem amikor mamáméknál aludtam, mamám horvát volt, csomószor néztek horvát adón filmet. Nyelv eredeti volt, felirat horvátul ment és a mamám fordította-olvasta mindig fel a papámnak az egész filmet :) Ő magyar volt, nem tudott horvátul. Szóval a mamám volt a szinkronhang :D

[ Szerkesztve ]

(#1500) chaosmonger válasza LouiS22 (#1496) üzenetére


chaosmonger
tag

Gondolom azért van csak 5000 előfizetője nálunk, mert nincs magyar tartalom. Ha lenne, akkor valószínűleg lenne legalább annyi előfizető, ahány HBO előfizetés van. Nekik meg évtizedek óta megéri még a szinkron is, nemhogy a felirat.

Ja igen, az külön bosszantó, hogy a magyar account alá meg betolják a román feliratokat :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.