Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) |AP| válasza Kecsotam (#150) üzenetére


|AP|
veterán

háttööö... :)
nekem szerencsére egy korábbi akció miatt ingyen van, mert ha ezért bármennyi pénzt is ki kellene adnom, azt sajnálnám...

(#152) F-ECT$ válasza Kecsotam (#150) üzenetére


F-ECT$
titán

Én már évek óta használom, nem nagyon volt még ilyen.

BornToBePuli: nekem nagyon nem jön be az új felület.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#153) #41133696 válasza Gubek-Einste (#149) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nálam megy PC-n is:

(#154) Kecsotam válasza |AP| (#151) üzenetére


Kecsotam
tag

Háát én se fűztem hozzá sok reményt, de most épp nincsen előfizetve semmilyen TV szolgáltatás egy szolgáltatónál se, ezért gondoltam egy hónap próbát megér. Ha beválna elgondolkodnék, az a 2.000 Ft előfizetéssel nem olyan vészes. Hisz így tényleg akkor tévézik az ember, amikor akar.
Már nálam is jó minden estére szétnézek mik vannak.
És a tartalmakkal kapcsolatban, azért kerülnek fel új videók? Vagy inkább addig jó a rendszer, amíg az ember meg nem nézi, ami érdekli?:)

(#155) |AP| válasza Kecsotam (#154) üzenetére


|AP|
veterán

a tartalommal nincs gond szerintem. Főleg sorozatokban erős, de filmekben is lehet találni elég sok jó tartalmat.

Csak maga a szolgáltatás nagyon instabil... a PC-s felület még hagyján, de az androidos app például hónapok óta használhatatlan és javítás helyett inkább törlik a kommenteket a FB oldalról :(((

Szóval egyébként jó dolog lenne, ha stabilan működne, akkor ezzel (meg mellé egy Netflix-szel -amiről egyébként példát vehetne az HBO hogy kell jól működő alkalmazást csinálni- ) teljesen jól ellennék én is TV előfizetés nélkül

(#156) |AP|


|AP|
veterán

"Az HBO egyébként a napokban frissítette a böngészőből elérhető HBO GO-t, ez a verzió egyébként szebb, stabilabb és felhasználóbarátabb, mint az előző volt."

ehh...

Mindezt egy olyan cikkben, ami arról szól, hogy (már megint) megrogyott az oldal. Én elhiszem, hogy Trónok harca, meg minden, de ezt akkor sem nevezném stabil szolgáltatásnak... (a Chromecast támogatás meg továbbra is siralmas)

[ Szerkesztve ]

(#157) BornToBePuli


BornToBePuli
aktív tag

Üdv! Androidon csak a cast-tal van baj?

Read only felhasználó

(#158) falcon1


falcon1
csendes tag

Sziasztok!

A megújult webes felületen hol vannak a kedvenceim / előzmények? Nem látom sehol. Mobilon pedig üres lett mindhárom kategória (kedvenceim, előzmények, befejezetlen): "Nincsen elérhető tartalom". Azzal, hogy beléptem az új webes oldalra kinullázta az előzményeket? Új hozzáadása sem működik, ha hozzáadok valamit kiírja, hogy megtörtént a + jel átvált --ra, de a listában nem jelenik meg.

(#159) #41133696 válasza falcon1 (#158) üzenetére


#41133696
törölt tag

Tegnap én már az LG tévémnél sem találtam, pedig azon az applikáció nem is frissült!

(#160) falcon1


falcon1
csendes tag

Ez nagyon jó, akkor ha folytatni akarom a félbehagyott lejátszást újra meg kell keresnem az adott filmet? A lejátszás legalább onnan indul, ahol abbahagytam. Remélem ez csak valami átmeneti hiba...

(#161) #41133696 válasza falcon1 (#160) üzenetére


#41133696
törölt tag

Tegnap a Deadpoolt úgy tudtam folytatni, hogy megkerestem, de onnan folytatta ahol abbahagytam.

(#162) falcon1


falcon1
csendes tag

Most este a mobilon és a tévén ott vannak a listában a korábban kedvencnek felvett / befejezetlen elemek, úgyhogy valami időszaki probléma lehetett.

A weben pedig a forgó ajánló és az újdonságok között egy Lejátszás folytatása és Lejátszási listád sor jelent meg, ami azonban csak a weben felvetteket mutatja.

Kicsit szétcsúsztak az elnevezések és a funkciók, pontosabban a megújult web eltér és külön működik a régiektől. Pl. mobilon epizódot is megjelölhetek kedvencnek, weben csak az egész sorozatot.

(#163) #41133696 válasza falcon1 (#162) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ami megint előjött :)

(#164) castiels


castiels
addikt

Sziasztok.
Nekem már laptoprol se megy a cast az hgo go-n.. Nektek? Csak tölt aztán kilép.

(#165) #41133696 válasza #41133696 (#163) üzenetére


#41133696
törölt tag

Újból elérhető :)

(#166) castiels


castiels
addikt

Érdekes mert, elindìtottam a kerge kacsákat csak töltött a tv hbo felület majd vissza dobot a cc hátérképére, azután bármelyik filmet indìtottam ugyanez, aztán elindìtom a trónok harca 3 részét, elindult és onnantóp kezdve bármelyikre katintottam a laptopon azonnal elindult.

(#167) BornToBePuli válasza castiels (#166) üzenetére


BornToBePuli
aktív tag

Finom utalás, hogy a sorozat azon része kihagyhatatlan. ;-)

Read only felhasználó

(#168) castiels válasza BornToBePuli (#167) üzenetére


castiels
addikt

egyet értek..:)

(#169) azbest


azbest
félisten

a facebook oldalon valakinek azt írták.
Az új webes HBO GO felület megjelenése után egyszerre számos egyéb eszközön is szeretnénk új applikációval kijönni, és jelenleg is nagy erőkkel dolgozunk azon, hogy ez minél hamarabb megtörténjen. Amint az Apple TV-n, Android TV-n és konzolokon (Xbox One, PS4) is elérhető lesz a natív alkalmazás a közeljövőben, mindenképp hírt adunk róla [link], képként

Mondjuk nálam a látogatóói bejegyzések lista üres valamiért. Ezt is google dobta ki direkt linkként.

(#170) castiels válasza azbest (#169) üzenetére


castiels
addikt

év végére tippelek... :U

(#171) plejik


plejik
addikt

Sziasztok!

Ez az HBO GO csak abban az esetben működik ha van HBO valamilyen előfizetésem? Tehát önmagába csak a GO -t előfizetve nem tudom használni?

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#172) #41133696 válasza plejik (#171) üzenetére


#41133696
törölt tag

Általában nem, de vannak kivételek, szolgáltatótól függ, a UPC-nél pl lehet magában is:

https://www.upc.hu/business/televizio/televizio-kiegeszitok/hbo-go/

(#173) 4Grider válasza plejik (#171) üzenetére


4Grider
nagyúr

Telenornál Telenorosoknak 2490FT vagy 1990FT 2 év hűséggel, nem Telenorosoknak 3190FT/hó a havidíja.
A mytv start mellé fizethető elő, ami mindenkinek (még a nem regisztrált felhasználóknak is) ingyenes.

(#174) #41133696 válasza 4Grider (#173) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hehe, köszi, ezt le is töltöm :)

MyTV Telenor

Így a király :)

[ Szerkesztve ]

(#175) celf


celf
őstag

crhomecaston gyakorlatilag semmi sem működik, se Chrom-ból, se iOS-ről, se Androidról.

"Lejátszási hiba"
A slide képernyő bejön amúgy, de csak körbe-körbe viszi a filmek, műsorok képeit. HA bármire rányomok, hogy elinduljon, hibaüzenet ír.

Mi lehet ez?

(#176) #41133696 válasza celf (#175) üzenetére


#41133696
törölt tag

Lehet, hogy jó, hogy eladtam az enyémet már pár hónappal ezelőtt.

(#177) plejik


plejik
addikt

Köszi az infot mindenkinek! :R

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#178) celf válasza #41133696 (#176) üzenetére


celf
őstag

az update ota teljesen doglott.
van aki probalta smart tv-n?

(#179) azbest válasza celf (#175) üzenetére


azbest
félisten

mióta frissült a hbogo weboldal, nálam azóta újra jó a böngészőből indított cast.
Chrome Verzió: 60.0.3112.90 (Hivatalos verzió) (64 bites), Windows10

Az appból május óta nem lehet castot indítani.

Nézd meg böngőszőből a hbo weblapon, hogy hány eszközt rendeltél már hozzá. Úgy látom a chrome update-k is új eszközként kerülnek be, plusz még néha meg is duplázódik (bár lehet linux alól is beléptem és azért)

A chromecast2-őmön normál rendszer van (1.25.90308), nem jelentkeztem preview verzió tesztelésre.

[ Szerkesztve ]

(#180) celf válasza azbest (#179) üzenetére


celf
őstag

nekünk most, amióta a Game of Thrones új évad van (ami kb egyebeesett az HBO GO update-el) nem működik a cast. se Mac OS, se iOS, se Android.

Hozzárendelést a Google Home app-ból tudom megnézni?

Illetve Chromcaset 2-m van amúgy. Ennek a FW-jét nem lehet újítani?

(#181) azbest válasza celf (#180) üzenetére


azbest
félisten

chrome böngészőben a chrome://cast és megmutatja a böngészőben, hogy milyen cast eszközök érhetők el. A fogaskerékre kattintva kiírja a fw verziót is. Magától a legfrissebbre vált tudtommal.

A hbo go update androidon régebben volt. A weblap újult meg akkor. Mac-en, iosen nem követem.

Nem igazán értem milyen hozzárendelésről beszélsz a home kapcsán. A számítógép böngészős castolást nem befolyásolja. Ha látja a pécéről, akkor tud rá küldeni. Ha sosem áramtalanítottad és a tévé sem áramtalanítja a chromecastot akkor áramtalanítsd, hogy újrainduljuk. A cast minialkalmazást, ami rátöltődik, azt bekesseli. De azért nem hónapokra, gondolom. Sőt, a cast beállítós böngészőoldalon vagy a home appból is választható, hogy induljon újra a chromecast.

[ Szerkesztve ]

(#182) azbest válasza celf (#180) üzenetére


azbest
félisten

jaj, most esett le, hogy mit kérdel a hozzárendelésnél... nem, dehogy a home-ban, az az általános chromecast kezeléshez van.

A hbo fiókodban a weblapon, beállítások és eszközkezelő rész. Ott sorolja, hogy milyen számítógépek, tévék és más eszközökről vagy és voltál belépve. Ha az túl sok, akkor lehet törölnöd kell a régi, nem használtak közül. Úgy látom a chromecastot külön nem sorolja ott, hanem a böngészőket.

mondjuk a listát android appból, meg gondolom ios appból is lehet szerkeszteni. Ott ír arról is, hogy hágyszor lehet variálni havonta.

A felhasználási feltételekben így fogalmaznak:
Használható Eszközök száma

Feltéve, hogy az Előfizetési Szerződésben más nem kerül rögzítésre, a Felhasználó az alábbiakra jogosult: (i) 4 Eszközt regisztrálhat, amiből kettőt használhat egyidejűleg, (ii) 5 alkalommal jogosult az Eszközökön módosítani egy naptári hónapon belül, azzal, hogy ugyanazon Eszközt 24 órán belül nem lehet regisztrálni. Eszköz módosításnak minősül egy új Eszközök regisztrációja vagy egy regisztrált Eszköz törlése és egy új regisztrálása. A Felhasználó tudomásul veszi, hogy a jelen ponttal vagy az Előfizetői Szerződéssel ellentétes Eszköz használat esetében elképzelhető, hogy az HBO GO Szolgáltatás számára nem lesz elérhető.

[ Szerkesztve ]

(#183) BornToBePuli


BornToBePuli
aktív tag

Üdv! Mintha PS4 konzolon lenne HBO GO kliens. :-)

Read only felhasználó

(#184) azbest válasza BornToBePuli (#183) üzenetére


azbest
félisten

amerikai hbo-hoz, nem?

[ Szerkesztve ]

(#185) BornToBePuli válasza azbest (#184) üzenetére


BornToBePuli
aktív tag

Magyar fiókkal, magyar előfizetéssel éppen a Magic Vity-t nézem.

Tegnap az HBO3-n volt egy kis ajánló, hogy újabb sorozatok elérhetők. Pl. Ray Donovan új évada, Magic City, Deadwood.

Read only felhasználó

(#186) azbest válasza BornToBePuli (#185) üzenetére


azbest
félisten

úgy látom pár napja véletlenül már kitették [link]. Nincs valami webes felület, ahol a magyar appokat is lehet keresni?

(#187) celf válasza azbest (#182) üzenetére


celf
őstag

nagyon köszönöm a részletes választ! lesz időm, ráállok jobban, hátha kiderül, mi a geba' :)

(#188) KőkorSzaki


KőkorSzaki
tag

Az új HBO GO webes felületen keresek két funkciót:

1. A kedvencek listája hogyan érhető el?
2. Van arra lehetőség, hogy ne kelljen minden bejelentkezéskor megadni a szolgáltatót, felhasználót és jelszót?

Valamint IE11 böngészőt használva nem tudok bejelentkezni, a szolgáltató kiválasztása nem működik (elviekben ez a böngésző is támogatott). Valaki tapasztal hasonlót?

Régen persze minden fenti dolog zökkenőmentesen ment.

Köszönöm a választ előre is! :R

[ Szerkesztve ]

(#189) #41133696 válasza KőkorSzaki (#188) üzenetére


#41133696
törölt tag

A második kérdésre a válasz, hogy Edge alatt nekem nem kell.

(#190) #41133696 válasza azbest (#182) üzenetére


#41133696
törölt tag

No, majd meglátjuk, mert a Youtube + Sony TV miatt újból szükségem van a Chromecastra :)

Az EMAG-nál most akciós :K

(#191) aclandiae


aclandiae
senior tag

1) Létezik olyan e-mail cím, amin magyar nyelven lehet írni a Supportnak? (...és lehetőleg válaszolnak is rá)

2) PC-ről bejelentkezésnél minden egyes logint (nálam legalábbis) külön jelöl egy listában. Ebből ezek mind egy eszköznek számítanak?

(#192) #41133696 válasza aclandiae (#191) üzenetére


#41133696
törölt tag

1. A szolgáltatódnak célszerű írnod.
2. Böngészőnként kellene megjegyeznie, de alapesetben mindig az utolsó 4 bejelentkező eszköz az aktív, a többi előzménynek számít.

(#193) JEEMBO


JEEMBO
aktív tag

Hahó!

Az HBO GO droid apk-ból most elérhető 3 ingyenes/regisztráció nélküli kipróbálós film(bemutató) közül csak nálam nincs semmilyen hangja 2 videónak? Csak a Csajoknak van angol hang+felirat. Szerintem a másik kettő magyar hanggal lenne, mert azoknál se felirat, se hang. :F
Próbáltam angolra állított apk-val is, több eszközön is, de ugyanaz.
Ez nem túl jó ingyenes csali így :(

Köszi!

[ Szerkesztve ]

"Jó pap is holtig butul"

(#194) #41133696 válasza azbest (#179) üzenetére


#41133696
törölt tag

(#195) kiskornel


kiskornel
addikt

Megújították a Web-es felületet. Chrome-ot használok, de IE alatt se találom a

"Saját lejátszási listát"

Nincs. Hozzáadni tudok, mert minden film mellett ott van, hogy hozzáadás, de nincs link a lejátszási listához, magához.

Telefonon a kedvencek közt felsorolja, amit hozzáadtam.

Tudtok segíteni. Így PC-ről használhatatlan számomra.

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#196) KőkorSzaki válasza kiskornel (#195) üzenetére


KőkorSzaki
tag

Ezt én is szeretném tudni (ld. #188).

GoodSpeed #189: Köszönöm a tippet! (Egyelőre nincs Win 10-em, de majd egyszer...)

Kérdés, hogy mire lejár a hűségidő, addig gatyába rázzák-e a webes felületet úgy, hogy tudjon legalább annyit, mint a kidobott korábbi megoldás (bugmentes bejelentkezés, kedvencek listája, filmek elérhetőségi idejének kijelzése), mert különben megy az egész HBO előfizetés a levesbe, és kipróbálom a Netflixet helyette.

[ Szerkesztve ]

(#197) azbest


azbest
félisten

új hbo go app. Nem a régi frissül, hanem a magyar helyett európai változat készült: [link]
Még csak mobil eszközökre, az android tv-t nem kínálta fel hozzá.

szerk, a chromecast topicosok vették észre. Az új appban végre jó az a funkció is.

[ Szerkesztve ]

(#198) #41133696 válasza azbest (#197) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi :R

(#200) bopeti98 válasza azbest (#197) üzenetére


bopeti98
őstag

iOS-re még nem lehet letölteni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.