Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) #22718208 válasza erahurka (#800) üzenetére


#22718208
törölt tag

Nem listázza.

Lehet ,hogy mostanában nem kerül ki semmi.

(#802) Alex91 válasza erahurka (#800) üzenetére


Alex91
félisten

Nalam sincs, Apple TV.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#803) BenQhunria


BenQhunria
tag

Sziasztok.
Mikor várható az aranyélet 3. évada?

Titkok nélkül nincs biztonság,biztonság nélkül nincs győzelem.

(#804) BornToBePuli válasza BenQhunria (#803) üzenetére


BornToBePuli
aktív tag

Idén

Read only felhasználó

(#805) Exian válasza erahurka (#800) üzenetére


Exian
őstag

"Majd tévén meglátjuk milyen, lehet ma beröccentek valamit róla."

Minőségről annyit, hogy nekünk megfelel, nálunk így néz ki 2.5 méteres képátlóval, 3 méterről nézve (csináltam gyors két tesztvideót. A mese az majdnem 4:3, a film meg nagyon vékony, hogy legyen ilyen is, olyan is). Szóval még ekkorában is megfelelő szerintem. Persze a gagyi telefonos videófelvétel nem is adja vissza, nem ad éles minőséget.

[ Szerkesztve ]

(#806) Exian válasza Exian (#805) üzenetére


Exian
őstag

Összehasonlítás képpen itt van egy nem HBOGO stream. Ez HDD-ről, 1080p videó. Nincs nagy különbség az én szememnek.

(#807) kiskornel


kiskornel
addikt

Hello! Android ... HBO GO app... állandóan lefagy. Ez másoknál is így van, vagy csak nálam.

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#808) KubanitoS válasza kiskornel (#807) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nálam semmi gond vele.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#809) Tomeeka28


Tomeeka28
aktív tag

Hát Apple fanság ide vagy oda, ma vettem egy Apple TV 4K-t. Összehasonlíthatattlan CC-vel. Rögtön indul minden, nincs töltögetés, gyors és hibátlan. Így már megéri a havi 2000et az előfizu. Csak ajánlani tudom.

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#810) KubanitoS válasza Tomeeka28 (#809) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ja, csak az Apple TV 70 ezer, a CC2 meg megvan 15 ezer alatt. Nekem utóbbival is teljesen okés az HBO GO.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#811) xviktorx válasza KubanitoS (#810) üzenetére


xviktorx
tag

Nekem mind 2 van.Az apple tv fenyevekel jobb.Ja nekem nincs mas apple termekem.

(#812) LSL1337 válasza xviktorx (#811) üzenetére


LSL1337
őstag

chromecast-en mennyit kell várni?
nekem az is pár mp alatt indul. Plusz messziről be tudom vele kapcsolni a TV-t (via CEC)
A disclaimer minden stream előtt tovább tart kb.

Ma jött meg CC Ultra, kíváncsi vagyok az gyorsabb-e vmennyivel.

(#813) xviktorx válasza LSL1337 (#812) üzenetére


xviktorx
tag

Par masodperccel tobb csak.

(#814) Tomeeka28 válasza LSL1337 (#812) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Arra kíváncsi vagyok én is, majd írd le a tapasztalatokat.

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#815) zolee80


zolee80
újonc

Sziasztok! HBO GO közvetlen előfizetésem van 1 hónapja. Samsung FHD tv-n ment is 3 hétig, 2 napja folyamatosan azt írja ki mielőtz indítanám a lejátszást, hogy -kapcsolódási hiba, kérjük próbáld újra (6.1)- . Szerintetek mi lehet a baj? A netem Telekom wifi 30/5. Köszi!

(#816) #22718208 válasza zolee80 (#815) üzenetére


#22718208
törölt tag

Nekem 5.1 hiba van, szinte naponta a samu app-al.
Nekem azt írták ,hogy nem ismeretlen számukra a hiba, folyamatban a fejlesztés.

(#817) erahurka


erahurka
félisten

Nem semmi azért ez az HBO :Y Mára ígérték a Britannia teljes első évadát GÓra, és már lehet is nézni. Ráadásul ha minden igaz szinkron is van rajta (bele nem hallgattam, csak arra voltam kíváncsi milyen hosszúak a részek). Respekt, azt hittem valamikor délután szépen befrissítik, lesz egy kis kínlódás még a feliratokkal-szinkronnal stb... Erre reggel 10 óra sincs és már lehet darálni ha van ideje az embernek :Y

(#818) zolee80


zolee80
újonc

És közvetlen hozzáférésnél hová lehet írni nekik? Sehol egy email cím, vagy telefonszám. Ügyfélszolgálat van egyáltalán? Valamilyen HBO elérhetőséget tud itt valaki??

(#819) xviktorx válasza zolee80 (#818) üzenetére


xviktorx
tag

Facebookra irtam nekik korabban, legtobb esetben meg aznap valaszoltak.

(#820) Exian válasza zolee80 (#818) üzenetére


Exian
őstag

Nekem emailre "azonnal" válaszoltak. Többször is:

ugyfelszolgalat@hbogo.hu

[ Szerkesztve ]

(#821) Tomeeka28


Tomeeka28
aktív tag

Sziasztok!

Valaki használ ilyen MIBox3-at. Van rá app illetve működik is?

Köszi! :R

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#822) xviktorx válasza Tomeeka28 (#821) üzenetére


xviktorx
tag

Nincs rá app, de fel tudod telepíteni a telefonra szánt play áruházos appot pendriwe-al, amit igazán csak egérrel vagy pedig légegérrel tudsz használni. A minősége hagy némi kívánni valót maga után.

[ Szerkesztve ]

(#823) zolee80 válasza Exian (#820) üzenetére


zolee80
újonc

Köszi! Megpróbálok reklamálni...

(#824) zolee80 válasza xviktorx (#819) üzenetére


zolee80
újonc

Köszi a segítséget!

(#825) Tomeeka28 válasza xviktorx (#822) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Köszi az infót !

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#826) azbest válasza Tomeeka28 (#821) üzenetére


azbest
félisten

Sőt, még külön topicja is van a mi boxnak :)
A mi box egyben chromecastként is tud működni, amikor sokáig nem nyomkodod, akkor a szép háttérképeket az mutogatja. A telefonra google home appot feltéve elvileg látnod is kell ugyanazon a wifi hálózaton át.

A chromecast mód talán a legkényelmesebb, telefonon vagy gépen kiválasztani mit akarok nézni és rákapcsolódni a boxra majd indítani a boxon. Úgy 720p a tartalom.

A telefonos app kézi feltelepítés is működik, de van vele két negazívum:
- egér is kell hozzá, nem megy távirányítóval a kezelése
- csak 480p-ben megy a telefonos appban a tartalom, azaz rosszabb a minősége.

[ Szerkesztve ]

(#827) Tomeeka28 válasza azbest (#826) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Köszönöm neked is :R

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#828) lacuska74


lacuska74
tag

Sziasztok!

Van egy Samsung tv-m, az Hbo Go alkalmazás, amikor új filmet indítanék, akkor sokszor lefagy, vagy 5.1 hibaüzenetet ír ki.Néha úgy kifagy, hogy ki kell húznom az áramból a tv-t.Wifi nincs a tv-ben, kábellel van netre kötve.
Igazából a tv is marha lassú amikor elindítom a smart részét.
Van egy Samsung Tab S3 tablettem, ott is sokszor kifagy az alkalmazás, de ott amúgy gyors.
Próbáltam a tablet képét átküldeni a tv-re, de nem látja a tablet.
Arra gondoltam, hogy veszek egy Chromecast-et és azon keresztül küldeném át a képet, így gyorsan indulna stb.
Szerintetek érdemes vagy használjam a tv saját app-ját?

(#829) KubanitoS válasza lacuska74 (#828) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ha nem megy rendesen a tévén és csak a szívás van, akkor mindenképpen érdemes csrómkásztingolni.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#830) #22718208 válasza lacuska74 (#828) üzenetére


#22718208
törölt tag

Én is ezzel szenvedtem. Aztán vettem inkább egy cast-ot. Ezzel annyi hiba van ,hogy néhány óránként 10-20 másodpercet akadozik a hang, majd rendbe jön.
Ennyi hiba nekem most belefér. A samu app után egy megválltás ezen hbo go-t használni (meg minden mást is).

(#831) Keef_Lee


Keef_Lee
senior tag

Biztos gyermeteget kérdezek, de biztos, ami biztos. :)
HBO Go-t használtunk Smart TV-n (UPC szolgáltatón keresztüli jogosultság van.). Eddig csak ezen az eszközön. A fiam viszont a notebookján is szeretné használni. Hogyan állítsam be?
(Valami eszköz kezelőre emlékszem a profilban, ahol anno a TV-t hozzáadtam vagy már nem tudom.)
Szóval nekem kell beállítanom bármelyik gépen új eszközként a profilomban, vagy célszerű a fiam notijáról belépni? és mit kell beállítani, hogyan?
Ha beállítottuk, akkor mindig kell neki is a jelszó hozzá vagy elment valami beállítást a gépe (vagy a go a gépről) és kész?
Azért kérdezem, mert gondolom úgy van megoldva, hogy ő nem a profilbeállításaimba belépve tud csak filmet nézni utána.
Hogyan lehet ezt? Kösz előre az infot. :R

(#832) KubanitoS válasza Keef_Lee (#831) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nem kell állítani semmit.

Laptopról hbogo.hu, ott be kell lépni a felhasználónév + jelszóval és mehet a móka.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#833) Keef_Lee válasza KubanitoS (#832) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Köszönöm.
Ez viszont azt jelenti, hogy mindig meg kell adnia a jelszót és hozzáfér az eszközök listához is? Nem akarom, hogy véletlenül elállítson valamit.
Ha viszi magával valahová a notit, akkor ez ott is működik, mert nem ip cím függő, hanem eszköz?

(#834) Gubek-Einste válasza Keef_Lee (#833) üzenetére

Igen, mindig meg kell adni a user/pass párost.
Igen, bárhol használható.

[ Szerkesztve ]

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#835) xviktorx válasza Gubek-Einste (#834) üzenetére


xviktorx
tag

Nekem a tabletem, telefonom, androidos box-om es apple tv-m mind megjegyezte a jelszot, sosem kell belepni ha mar egyszer beleptem barmelyik eszkozon.

(#836) KubanitoS válasza Keef_Lee (#833) üzenetére


KubanitoS
veterán

Egyáltalán nem kell foglalkozni a hozzáadott eszközök listájával. Szerintem ez csak arról szól, hogy te meg tudd nézni, hogy az előfizetésed milyen gépeken használják.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#837) arghoska


arghoska
tag

Sziasztok! Az mitől lehet, hogy a tv-n időről időre "aktiválnom kell a készüléket" szöveg jön be? Ezt eddig mindíg sikeresen megcsináltam, de most 2 napja nem tudom se mobilon se pc-n sehogyse. Azt írja ,hogy sikeres aktiváció és a tv-n csak pörög-pörög az a kék karika szüntelenűl nem történik semmi. Ezt a telekomnál reklamáljam vagy a samu tv app szarakodik?

(#838) Keef_Lee válasza arghoska (#837) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Samu go appot töröltem, kikeresve újra felraktam. Szerintem az app verzió váltást nem kezelte le nálam. Aztán már ment rendesen.

(#839) eisenmaxx


eisenmaxx
csendes tag

Udv, akinek problemaja lenne az uj appal az nyugodtan PM-ezzen :)
utana jarunk a dolgoknak ;)

Ha telefonon keresel, elobb irj egy sms-t!

(#840) atus72


atus72
senior tag

Az miért lehet hogy a próbaidőszak alatt Németországból gond nélkül ment az HBO Go VPN-en keresztül
,de most hogy fizetős időszak van már nem engedi?

(#841) xviktorx válasza atus72 (#840) üzenetére


xviktorx
tag

Úgy olvastam valahol, hogy még az év első felében orvosolják ezt a problémát.

(#842) azbest válasza xviktorx (#841) üzenetére


azbest
félisten

Az, hogy az új uniós szabály szerint ideiglenesen magával viheti a szolgáltatást az nem segít, ha folyton kinn használja esetleg :)

A konkrét esetben egyébként nem ártana ellenőrizni, hogy valóban vpn-en megy-e az adat. Az, ha a telefonon van mondjuk vpn és arról egy nem vpn-en lévő chromecastra küldi át (vendég móddal például), akkor persze, hogy nem megy. Nem hinném, hogy bármi különbség lenne a próbaidőszak és a későbbi hónapok közt.

[ Szerkesztve ]

(#843) arghoska válasza eisenmaxx (#839) üzenetére


arghoska
tag

Megoldódott, sikerült aktiválni sokadszorra.

(#844) atus72 válasza xviktorx (#841) üzenetére


atus72
senior tag

Mit és ki orvosol?
Laptopról böngészőben lett próbálva, elvileg él a vpn a kapcsolat, gyanús hogy a fizetős időszak óta van ez a jelenség. Lehet hogy nemcsak az ip címet nézi meg az HBO amikor belépünk? Van erre vonatkozóan valami információ?
Megkérdezem melyik vpn-t használja, lehet csak annak a magyar szervereinek ip címét bannolták.

(#845) #22718208 válasza eisenmaxx (#839) üzenetére


#22718208
törölt tag

Szia. Milyen platformról van szó?

(#846) Salo válasza maddionmax (#634) üzenetére


Salo
tag

Sziasztok!

A "Samsung TV-n aktiválást kér minden indításnál" problémára lett megoldás? Nekem is ezt csinálja és - bár lehet vele élni - de jó lenne nem aktiválni minden alkalommal... :)

[ Szerkesztve ]

(#847) GhostHunter


GhostHunter
tag

Hali !

Van arrol info, hogy az LG tv-n mikor fog mukodni a direkt HBO GO elofizetes. / LG SJ810V /
/ "szolgaltaton" keresztul hibatlan minden /
Koszonom..

(#848) Gubek-Einste válasza GhostHunter (#847) üzenetére

A jelek szerint nem is lesz ilyen támogatás.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#849) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

PC-ről, Chrome-al használom az HBO GO-t. Pár napja nem menti el a bejelentkezési adatokat, ahányszor indítom, annyiszor kell beírnom. Rohadt idegesítő.
Ez valami feature vagy mi? Valami megoldás?

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#850) KubanitoS válasza Zolee_70 (#849) üzenetére


KubanitoS
veterán

Első tippként próbáld meg a sütiket (cookie) törölni a Krómból.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.