Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) |AP| válasza Gtaati (#450) üzenetére


|AP|
veterán

ügyfél azonosító = TV PIN kód? csak kérdezem, nem tudom kipróbálni...

(#452) Gtaati válasza |AP| (#451) üzenetére


Gtaati
őstag

Helló!

Ez nekem is megfordult a fejemben..., ha otthon leszek kipróbálom:) Köszi!

(#453) LouiS22 válasza |AP| (#451) üzenetére


LouiS22
veterán

Nem lesz jó.

Az HBO FBján tegnap kénytelen-kelletlen elismerték, hogy hbogo-s reggel az LG-sek nem tudják nézni a GO-t.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#454) Gtaati válasza LouiS22 (#453) üzenetére


Gtaati
őstag

Helló!

Hát ez így nagyon gáz... Akkor pl a dobozból kivéve az új tévét, miért van rajta "gyárilag" az HBO GO alkalmazás? Nem igazán értem, mi a technikai háttere, hogy miért nem megy... Vagy a beregisztrál ügyfeleknek miért nem küldenek emailben kódot?

Köszi!

(#455) |AP| válasza LouiS22 (#453) üzenetére


|AP|
veterán

és mi a helyzet a Samsung tévékkel?

(#456) bopeti98 válasza |AP| (#455) üzenetére


bopeti98
őstag

Samsung tévékre kiadták az új appot, így azokon működik gond nélkül a közvetlen meg a szolgáltatón keresztüli előfizetés is.

(#457) erahurka válasza Gtaati (#454) üzenetére


erahurka
félisten

Gondolom Netcast-es LG tévéken nem is fogják javítani az alkalmazást. Bwoaaaah :((

Majd kipróbálom PS4-en, ha ott sem válik be, marad a PC... Még szerencse hogy nálam minden ilyen közel van a tévéhez, de akinek se konzolja, se közeli gépe, az most biztos nagyon mérges. :(

(#458) ArGab válasza konzolcowboy (#445) üzenetére


ArGab
őstag

Igen, közben megjött a válasz ügyfélszolgálattól is. Csak és kizárólag sztereó hanggal érhető el minden tartalom. Android TV-re azt írták nincs tervben a támogatás. Ez így 2017-ben elég szegényes, ezek után biztos nem marad az ingyenes hónap után. :(

(#459) Gtaati válasza erahurka (#457) üzenetére


Gtaati
őstag

Helló!

Hát ezt nem tudom, nekem webos 3.5-van de nem megy kéri a pin-t. Írtam az HBO GO ügyfélszolgálatnak, ahol a következő választ kaptam:

"Köszönöm, hogy jelezte számunkra a kerdésést és sajnálom, hogy ilyennel szembesült!

Sajnos, az LG-féle okos TV jelenleg még nem támogatott. Viszont jelzem a kollégáim számára, hogy lenne erre igény és figyelembe veszik.

Addig is azt tudom ajánlani, hogy Chromecast, illetve készülék tükrözésével használhatja szolgáltatásunkat az okos TV-én.

Köszönöm a megértését.

További szép napot kívánok!"

Hát ezek után még jó, hogy nem kellett érte fizetni, de ki sem tudom próbálni...:(

(#460) |AP| válasza Gtaati (#459) üzenetére


|AP|
veterán

az is vicces, hogy a chromecastet ajánlják megoldásnak...
A kezdetektől fogva használom, de állandóan van vele valami probléma. Most épp jó, de nem igazán volt pár hétnél hosszabb időszak, amikor minden rendben volt.

(#461) azbest válasza |AP| (#451) üzenetére


azbest
félisten

az eszközöknél van a weblapon a beállítások alatt a tv kód. A fióknál az más kód.

A szolgáltatós hbo go fiókomnál alapból ott van. Hogy lépnél be tévén, ha nincs még kódod hozzá? A weboldalon kell leolvasni a kódot. Az új, közvetlen regisztrációnál talán ez hiányzik, vagy rossz helyen keresed.

https://hbogo.hu/ oldalon, belépés után jobbra fenn az azonsítódból nyilik le a menü, ami tartalmazza a beállítások pontot.

[ Szerkesztve ]

(#462) |AP| válasza azbest (#461) üzenetére


|AP|
veterán

és ez mikor jelenik meg?
A TV-n be kell írni a felhasználónevet/jelszót?
Mert nekem nincs az eszközkezelőben.

(#463) LouiS22 válasza azbest (#461) üzenetére


LouiS22
veterán

Szia!

A szolgáltatós reggel ellentétben az új, hbogo-s reggel nem megy LG okostévén, nincs kód, sem semmi. Ezt tegnap este az HBO a FBon kénytelen-kelletlen beismerte.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#464) LouiS22


LouiS22
veterán

Frissült a weboldal.

Mely LG okostévék támogatottak?
Az HBO GO az LG okostévék 2012-ben gyártott vagy azoknál újabb, Netcast vagy WebOS rendszert futtató készülékeivel kompatibilis.

A közvetlen HBO GO előfizetők számára az LG okostévék nem támogatott eszközök.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#465) erahurka


erahurka
félisten

Milyen felbontásban vannak fent a tartalmak amúgy? 720p?

(#466) azbest válasza LouiS22 (#464) üzenetére


azbest
félisten

jó balfékek, ehhez nem az appnak kell a tévén frissülnie, hanem nekik generálni kódot a közvetlen ügyfelekhez is :)

Egyébként, ha valaki csak ki akarja próbálni, úgy a lemondást megnyomva nem szűnik meg azonnal a szolgáltatás, hanem csak a hónap végével. Így elkerülhető, hogy levonják a következő hónapot, ha elfelejti lemondani a néző.

(#467) ArGab válasza erahurka (#465) üzenetére


ArGab
őstag

Felbontásra talán megvan a 720p de amit tegnap próbáltam mind elég erőteljesen tömörített volt. Mozgásoknál, nagyobb, finom színátmetes felületeknél láthatóan blokkosodott.

(#468) magicbox válasza ArGab (#467) üzenetére


magicbox
senior tag

Nagyon messze van egy rendes 720p-től. 500-as netemmel is mozgásnál pixel hegyek. Agyontömörített vacak. Netflix hülyére veri képben, sajnos :(

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#469) LouiS22 válasza azbest (#466) üzenetére


LouiS22
veterán

Először én is erre gondoltam és majdnem kommenteltem is, hogy ez megoldás lenne. Aztán rájöttem, hogy nem, mert a közvetlen előfizetésnél kártyaadatot adsz meg, míg a szolgáltatósnál a szolgáltató számláz neked. Még egyszerűbben: nem biztos, hogy tudnak párosítani generált kódot előfizetőhöz így, illetve egy idő után képtelenség lenen nyomon követni, hogy akkor ki előfizető és ki nem.

De lehet, hogy rosszul gondolom, a backendet meg nem látjuk, nem ismerjük.

Mindenesetre nagyon szánalmas ez a kettős mérce és szerintem potenciális előfizetőktől esnek el. Nyilván nem 10 ezres az LG okostévések száma, de nem gondolnám, hogy lebecsülendő az ilyen tévével rendelkezők, és a szolgáltatás iránt is érdeklődök száma.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#470) vzsryl válasza LouiS22 (#469) üzenetére


vzsryl
nagyúr

"Nyilván nem 10 ezres az LG okostévések száma, de nem gondolnám, hogy lebecsülendő az ilyen tévével rendelkezők, és a szolgáltatás iránt is érdeklődök száma."

Nyilván nem, hanem annál sokkal nagyobb. Mindenhol szinte csak LG és Samsung TV-k vannak, szóval az LG okos TV-k száma sokkal nagyobbra tehető, mint 10k...
Szerintem sok milliótól esnek el így havonta, de ők tudják... ha nincs szükségük a pénzünkre, akkor így jártak...

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#471) azbest válasza LouiS22 (#469) üzenetére


azbest
félisten

Simán csak mint egy szolgáltató, fel kellett volna venni saját magukat is. Ahogy van például "HBO GO Development Hungary" szolgáltató is, ami vélhetően a fejlesztőket takarja. Úgyanúgy lehetett volna hbo go közvetlen előfizetők vagy hasonló.

Lehet túlságosan okosan, integráltan akartak megoldást, csak hát nem gondolták végig a kompatibilitást.

[ Szerkesztve ]

(#472) LouiS22 válasza azbest (#471) üzenetére


LouiS22
veterán

Nekem van egy privát elméletem egyébként: ki fizet kinek, hogy az app ott legyen az LG Content Store-ban? Az HBO csenget az LGnek, vagy az LG az HBOnak, hogy gyertek, itt a platformunk, tegyétek be az appot?

Akármelyik is a megoldás, szerintem itt van a kutya elásva. Nem tudtak megállapodni, ezért nem frissül(t) az app (hiszen a mostani 2014 szeptemberében lett feltöltve, azért nekem elég fura, hogy egy appot 3 éve nem frissítettek, ennyire jól nem lehet semmit megírni :D).

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#473) bbmt


bbmt
senior tag

Nekem 2017-es LG TV-m van, ki akartam próbálni, frissítette az app-ot,de ugyan úgy pin kódot kér.
Szal vesztettek egy biztos előfizetőt, pedig a másik TV-n ami Samsung egész jó minőségben megy a stream.
Csak nekem fontos, hogy mindkét TV-n működjön.

A kanál a gyengék villája

(#474) xviktorx


xviktorx
tag

Most vettem eszre, hogy van mar kids menu is a hbo go-n, ahol vannak sorozatok is meg kategorizalva filmek.Legalabbis ez a helyzet apple tv-n.

(#475) #41133696 válasza bbmt (#473) üzenetére


#41133696
törölt tag

(#476) bbmt válasza #41133696 (#475) üzenetére


bbmt
senior tag

A legújabb WebOs van rajta?

A kanál a gyengék villája

(#477) Gubek-Einste válasza #41133696 (#475) üzenetére

Neked szolgáltatós előfizetésed van amihez van támogatás.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#478) Gtaati válasza #41133696 (#475) üzenetére


Gtaati
őstag

Hello!

Pinkodot kert hozza? Koszi!

(#479) azbest válasza #41133696 (#475) üzenetére


azbest
félisten

Nem a tévén lévő alkalmazással van baj, hanem a hbo volt olyan ügyes, hogy a közvetlenül náluk előfizetőknél nem adnak a fióknál az eszközlistánál pin kódot a tévé hozzákapcsolásához. Szóval így nem tudnak belépni. Csak az emberek furcsán fejezik ki magukat, azért panaszkodnak, hogy kódot kér, nem pedig azért, hogy a hbo nem ad kódot a közvetlen előfizetőknek.

(#480) Gtaati válasza azbest (#479) üzenetére


Gtaati
őstag

Hello!
Ez sajnos teljesen igy van ahogy leirtad.... Csak nem ertem, hogy a szolgaltatonak technikailag mi okoz problemat abban, hogy a kozvetlen elofizetoknek kodot adjon?

(#481) |AP| válasza azbest (#479) üzenetére


|AP|
veterán

és erre van bármi megoldás? Hogy lehet a közvetlen előfizetéshet TV pint kapni?

(#482) #41133696 válasza azbest (#479) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja így már érthető, nekem a Telekomtól van az HBO-m :)

(#483) azbest válasza |AP| (#481) üzenetére


azbest
félisten

ezek szerint sehogyan, hacsak meg nem oldják

(#484) vzsryl válasza azbest (#483) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Most akkor tulajdonképpen a közvetlen előfizetés szinte teljesen értelmetlen, mert semmilyen TV-hez sem ad PIN-t?

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#485) Gubek-Einste válasza vzsryl (#484) üzenetére

Pontosan.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#486) LouiS22


LouiS22
veterán

Ha még itt van az eredeti topicgazda, vagy valaki, akinek van rá jogosultsága, csinálhatna egy összefoglalót.

Az elmúlt 24 óra posztjaiból világosan látszik, hogy az HBO magasról beleszart ebbe, szarul kommunikált, a végeredmény pedig egy kisebb káosz az LG tulajdonosok körében :(

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#487) vzsryl válasza LouiS22 (#486) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Elvileg semmilyen TV-vel sem működik. Most tárgyaltuk ki.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#488) zoltannagy


zoltannagy
aktív tag

Nekem is LG TV-m van és ugye nekem sem jó, de mivel rá van kötve a PS4 így tudom aktiválni és megy is rajta a HBOGo, de nagyon jó ez az 1 hó kipróbálási lehetőség mert így már tudom, hogy nem rendelmém meg. Van rajta pixelesdés rendesen pedig nem kicsi a sebesség sem és IP TV van. Persze ez csak egy vélemény de jobban járok, ha a szolgáltatótól rendelem meg inkább, mert ott nincsenek ilyen gondok igaz kicsit drágább, de van HBO HD is az árban stb.

(#489) LouiS22 válasza vzsryl (#487) üzenetére


LouiS22
veterán

Lévén vitaindító voltam a témában, tisztában vagyok vele :) Pontosítás: semmilyen LG tévével, a Samsung támogatott (lásd hbogo.hu)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#490) |AP| válasza LouiS22 (#489) üzenetére


|AP|
veterán

arra továbbra sincs megoldás, hogy közvetlen előfizetés esetén honnan lehet megkapni a TV PIN kódot?

(#491) LouiS22 válasza |AP| (#490) üzenetére


LouiS22
veterán

Na, pont ezért írtam a kettővel korábbi posztomat. Teljes a zűrzavar a fejekben (és ez nem a mi hibánk) :(

A válasz: sehonnan, nem támogatott. Bár ez kiderült volna, ha picit visszaolvasol :(

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#492) |AP| válasza LouiS22 (#491) üzenetére


|AP|
veterán

visszaolvastam, és csak az lett kimondva, hogy az LG TV-k nem támogatottak. A Samsungok még az HBO GO oldala szerint is támogatva vannak.
Ennek ellenére ha az ember elindítja a próbahónapot, nem kap TV PIN kódot, így gyakorlatilag az elméletben támogatott Samsung okostévéken sem használható a dolog.

(#493) LouiS22 válasza |AP| (#492) üzenetére


LouiS22
veterán

Az HBO GO a Samsung okostévék 2012-ben gyártott vagy azoknál újabb, Orsay vagy Tizen rendszert futtató készülékeivel kompatibilis.

Ez a rész stimmel nálad?

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#494) |AP| válasza LouiS22 (#493) üzenetére


|AP|
veterán

Igen, a szolgáltatónál (UPC) előfizetett HBO Go is ment rajta. Viszont most a UPC csomagból kivetettem az HBO csomagot és csak direktben fizetnék elő az HBO Go-ra. Korábban szerepelt a beállításaim között a TV PIN kód, most nincs ilyen (függetlenül attól milyen TV-m van otthon). Csak ügyfélazonosítót látok, pin kódot sehol.

(#495) LouiS22 válasza |AP| (#494) üzenetére


LouiS22
veterán

Hm, várj csak: valahol mintha lett volna egy komment, hogy Samsugnál kétféle (szürke és fekete színű ikonos?) app lenne az appstore-ban. Az egyikkel megy, a másikkal nem. Szerintem ezt még nézd meg.

Update:

Meg is van:Kettő HBO GO alkalmazás van a samsung tv appok közt. Egy szürke és egy fekete. A fekete működik csak. Érdemes lenne ezt mondani, mert így elég idegesítő a történet.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#496) |AP| válasza LouiS22 (#495) üzenetére


|AP|
veterán

igen, ez volt a megoldás: Tehát Samsung tévéken a következő a menet:

1. új app (sötét ikon) letölt
2. az új app ad egy kódot
3. belépsz az HBO Go oldalára a korábban regisztrált adatokkal
4. itt lehet aktiválni a kapott kóddal az okostévét

(#497) Atus85


Atus85
aktív tag

Ez tényleg gáz, hogy LG tévével nem megy. Még jó, hogy beleolvastam a topikba így nem fizettem elő.

(#498) #04441088


#04441088
törölt tag

Sziasztok!
Regisztráltam a HBO GO-ra. Helyesen lett megadva minden adat, kártyaadatokat beleértve.
Belépve viszont nem látom a beállításokban a PIN. Igy tv-n hiába indítom el az appot, nem tudok belépni.
Mit tudok csinálni? :R

(#499) #56573440 válasza #04441088 (#498) üzenetére


#56573440
törölt tag

Kb a topik erről szól, nézz vissza. Ha lg akkor semmit ha samu, akkor 2 hsz vissza.

(#500) #04441088 válasza #56573440 (#499) üzenetére


#04441088
törölt tag

Write only voltam csak, sry. LG. Szóval nem működik. Le is mondom. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.