Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) RedCactus válasza Exian (#1950) üzenetére


RedCactus
senior tag

Szívesen eldobnám én is, de ahhoz drága volt. Viszont a fiókban jól elfér, a többi felesleges kínai szir-szar között. :)

(#1952) Pinya94 válasza TomBond (#1943) üzenetére


Pinya94
újonc

Okés, rápróbálok én is. Köszi a segítséget! :))

(#1953) Toth_Jani


Toth_Jani
őstag

Én most találtam rá az alkalmazásra Philips (7303/12) TV-n, ugyan még a próba hónap elején vagyok de tetszik, a lejátszás hibátlan, és a kép is megdöbbentően jó.

(#1954) Zeki válasza Toth_Jani (#1953) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az is androidos?

(#1955) body007 válasza body007 (#1932) üzenetére


body007
addikt

Hát nem semmi sebességű ez a paypal-ra való pénz küldés.
12.06. ~16 órakor utaltam rá
12.08. ~1 órakor (hajnal) érkezett meg
Nagyon szép teljesítmény :W Már azt hittem, h vmit elírtam.

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#1956) LouiS22 válasza body007 (#1955) üzenetére


LouiS22
veterán

Ez egyébként szép teljesítmény, lévén a bankod 1 munkanap alatt feldolgozta a kérést.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#1957) body007 válasza LouiS22 (#1956) üzenetére


body007
addikt

Ez bank közi átutalás (Unicredit Bank Hungary Zrt., Budapest), 4 óra kellene legyen. Másnap 12 órára illett volna rajta lennie. Érdekes módon húgom hollandból este indít egy utalást reggel a számlámon van. De mindegy is, nem ide való téma :R

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#1958) fokukac válasza body007 (#1957) üzenetére


fokukac
nagyúr

Ez több mint egy átutalás, mert kikerül a pénzed a magyar bankrendszerből a paypal-ra. A saját leírásuk szerint is 1-2 napra vállalják. Lásd a paypal-topicban.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1959) bigdady válasza body007 (#1957) üzenetére


bigdady
nagyúr

Bankközi már régen 2 óra nem 4

(#1960) bigdady


bigdady
nagyúr

Lg-n megint frissült az app 12.10-i dátummal

(#1961) OPiiPO válasza bigdady (#1960) üzenetére


OPiiPO
addikt

hibajavítás lehet :F

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#1962) 4Grider válasza Toth_Jani (#1953) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nekem az androidos Philips tv-men csak a Telenor MyTV érhető el. Se HBO, se Horizon, se TV Go, se itt-ott tv. Katasztrófa az androidos tv-kre az alkalmazáskínálat.

(#1963) cigam válasza 4Grider (#1962) üzenetére


cigam
félisten

No és ez?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#1964) Geza26 válasza 4Grider (#1962) üzenetére


Geza26
senior tag

Lassan egy hete van androidon hbogo! Ha nem találod tv kereséssel lépj be weben azzal az emil címmel amivel a tv-ben be vagy lépve és telepítsd fel ott!

Géza

(#1965) 4Grider válasza cigam (#1963) üzenetére


4Grider
nagyúr

Láttam, hogy a play-en van, de ezeken a vacak tv-n a play nem hozza fel, tehát a PUS tv-m nincs a kompatibilitási listán rajta. Megpróbálom akkor böngészőből telepíteni...

(#1966) Toth_Jani válasza 4Grider (#1965) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Nekem PUS7303/12 van, mondjuk a TV-n nem is kerestem hanem számítógépen a böngészőből kértem a telepítést, úgy felment és tökéletesen működik, igaz távvezérlővel kicsit döcögősebb mint egérrel, az egér viszont nem tudja balra húzni a listát.
De végső esetben ki lehet választani a böngészőben is a filmet, elindítani, és az utolsó 4-et a TV-n lehet folytatni.

(#1967) 4Grider válasza Toth_Jani (#1966) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nekem PUS7100 van, arra nemes egyszerűséggel kiírta a play, hogy "nincs megfelelő eszköz az alkalmazás telepítéséhez".

(#1968) greenmeister


greenmeister
tag

Másnál sem működik jelenleg az HBO GO böngészőben?

MSI B150A GAMING PRO - G4560 - Raijintek Aidos Passive 8GB DDR4 2133MHz - OCZ 60GB Agility 3 SSD - Sapphire RX 570 - THERMALTAKE V3 BE - EVGA 750GQ - Logitech MK320 - Grado SR60 - Microlab Solo 6c

(#1969) greenmeister válasza greenmeister (#1968) üzenetére


greenmeister
tag

A következő hibával semmit sem játszik le:
GO5_HTTP_ERROR_IN_ PARSE JSON RESPONSE

MSI B150A GAMING PRO - G4560 - Raijintek Aidos Passive 8GB DDR4 2133MHz - OCZ 60GB Agility 3 SSD - Sapphire RX 570 - THERMALTAKE V3 BE - EVGA 750GQ - Logitech MK320 - Grado SR60 - Microlab Solo 6c

(#1970) Uraharams válasza greenmeister (#1969) üzenetére


Uraharams
csendes tag

Nekem is ugyanezt írja :F

(#1971) Tailorzsolt


Tailorzsolt
tag

Android TV-s appra jött frissítés a mai napon, sajnos lefrissítettem, azóta használhatatlan... :((

Ha még nem frissítettetek, akkor ne is tegyétek.. Majd talán a következő rendbe hozza.. :(

(#1972) Jocó89


Jocó89
csendes tag

Sziasztok.
Tv csere után gondoltam újra aktiválom az HBOgo szolgáltatást, na most egy olyan gondom lenne mint ha nem tudná a kellő képminőséggel lejátszani a filmet. Elkezdi lejátszani, aztán fokozatosan romlik le utánna kis ideig vissza javul és megint nézhetetlenre romlik. Olyan mintha 1080p-ről leugrana 720pre utánna 360pre és vissza. Mitől lehet ez? Előtte tv szolgáltatónál volt bekapcsolva akkor semmi ilyen gond nem volt, most neten aktiváltam a probaidőszakkal de igy nézhetetlen.

(#1973) esox


esox
senior tag

Ma kaptam levelet az HBO Go-tól, hogy ídézem:
"Örömmel értesítünk, hogy az HBO GO mostantól közvetlen előfizetés esetén is támogatja az LG Smart TV-ket.

Élvezd a legújabb sorozatokat nagy képernyőn is! További információkat ezen az oldalon találsz: https://helpcenter.hbogo.eu/hu

Üdvözlettel,
HBO Go Magyarország"

Na most jött új app a tévére és ebben már lehet aktiválni. Szuper. Köszi HBO GO.

[ Szerkesztve ]

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#1974) azbest válasza esox (#1973) üzenetére


azbest
félisten

lehet nem jó alkalmazást használsz. Az új fekete ikonos

(#1975) esox válasza azbest (#1974) üzenetére


esox
senior tag

Igen, köszi, közben megjött az új app, át is írtam a hsz-t

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#1976) Dr_Senkihazi válasza Jocó89 (#1972) üzenetére


Dr_Senkihazi
aktív tag

pont ugyanez miatt kutatgattam,és ugy kerültem ide :D
kb egy éve használom samsung tv-n a go-t,eddig hibátlan volt,de napok ota bármit néznék,váltogatja a minöséget a jo,és a nagyon rossz között...netem rendben,teszteltem is,töltöttem is le,és megy az online játék is,na azon kiütközne ha valami nem stimmel vele.
igy most nem tudom mit csináljak,mert igy nézhetetlen :(

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#1977) Alex91 válasza Jocó89 (#1972) üzenetére


Alex91
félisten

A tv-t mar kihuztad a konnektorbol, es utana vissza? Hatha...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1978) bigdady válasza Jocó89 (#1972) üzenetére


bigdady
nagyúr

Minden nap nézem LG tévén és nem ugrál a minőség

(#1979) Toth_Jani


Toth_Jani
őstag

Én Philips androidos TV-n nézem közvetlen kábeles kapcsolattal a router és a TV közt, de nálam is jó az első 8-10 mp SD minőség de utána beáll a HD és folyamatosan úgy is marad.
Persze ha belegondolok ez nem élő adás lehet hogy egyszerre több ezer ember néz több száz különböző filmet , és azért ide elég brutális hardver és százszélesség kell ami ezt le is tudja adni .

(#1980) Jocó89


Jocó89
csendes tag

Beszarás.... LG tvn elinditom ott meg tökéletesen fut!!!! Samun meg nem. Na ilyenkor???

[ Szerkesztve ]

(#1981) fokukac


fokukac
nagyúr

Chromecast-on hibátlanul működik, a 2. mp-től kezdve tökéletes a kép.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1982) cigam válasza Jocó89 (#1980) üzenetére


cigam
félisten

Kábeles vagy Wifi kapcsolat?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#1983) Jocó89 válasza cigam (#1982) üzenetére


Jocó89
csendes tag

Kábeles.
De probáltam wifin is hátha, de persze nem.
De az a durva mig a samsungon kabelen is szar, addig az lgn wifin keresztül se romlik a kép, max néha be akad, de ez a wifi miatt van. Vicc

[ Szerkesztve ]

(#1984) Jocó89


Jocó89
csendes tag

Nos beszéltem HBO Go supportal telefonon. Azt mondták hogy már többen jelezték hogy új szériás Samsung tévéken vannak ilyen gondok és dolgoznak rajt, és a következő frissitésel szeretnék megoldani a gondot. Emailt kért és tv tipust, ha kész a frissités értesitenek. Magyarán az app nem 100%-ig mükődik bizonyos uj samsung tévéken. Remélem lesz megoldás hamarosan.

[ Szerkesztve ]

(#1985) #22718208 válasza Jocó89 (#1984) üzenetére


#22718208
törölt tag

Sablon válasz.
Mindegyik samura ezt mondják...

(#1986) udna999


udna999
tag

Üdv,

Mi Box 3-on is tökéletesen fut az app. Köszi HBO. :)

(#1987) chaosmonger válasza #22718208 (#1985) üzenetére


chaosmonger
tag

Ezt nem hiszem, mert nekem 2 régebbi (1 ill. 3 éves) Samsungon is tökéletesen megy, itt meg már többen panaszkodtak új készülékre. Valószínű igazítaniuk kell az új hardverre. (Csak nehogy akkor meg a régin romoljon el...)

(#1988) #22718208 válasza chaosmonger (#1987) üzenetére


#22718208
törölt tag

Legyen igazad!

(#1989) fokukac válasza azbest (#1898) üzenetére


fokukac
nagyúr

Hello.
Megnéztem, csináltam screenshotot a Pixelen.

És kipróbáltam a cuccot a b. nejem Huawei tabletjén, és ott valóban sokkal rosszabb a minőség...

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1990) Csabroncka válasza chaosmonger (#1987) üzenetére


Csabroncka
addikt

Az is érdekes, hogy ugyan azt a hibakódot adja a tabletes androidon (7.1.1) DuneHD mint a friss TV-kel. Igazából a kompatibilitási kérdés esetén az ATVre írt appoknak szinte kivétel nélkül futnia kellene a teljes verziójú androidokon.

fokukac: ahogy fentebb írták két HBO GO applikáció (HBO GO Android és HBO GO Android TV) van fent Playstore-ban, ebből a második felbontása HD vagy FHD, előbbi csak 480p

[ Szerkesztve ]

"in medias res"

(#1991) azbest válasza fokukac (#1989) üzenetére


azbest
félisten

köszi

érdekes, a három változatot váltogatva pécé képernyőn úgy látom, hogy jobb felbontású részletességű a pixeles ( :DDD ), mint az én telefonom appjában, de rosszabb, mint a kodis fhd. Igazából lehet a telefonos felbontás nem más készülékenként, de jobb sávszélességű a te telefonosod, mint ami nekem volt.

A tévés hivatalos app is hozza a kodis fhd-t, múltkor miboxon összehasonlítottam. A tévés app nem enged képernyőmentést, fekete lesz :)

(#1990) Csabroncka
nem esküdnék rá, hogy kompatibilisnak kéne lennie. Csak egy példa: epg és hasonló dolgok kezelése api nincs a tablet androidban, a hbo tévés app, meg mintha használná. Valsz van valami integrációja a tévés rendszerrel.
Sok általános app lehet, hogy csak a külsőjét változtatja aszerint, hogy tévére vagy tabletre vagy telefonra teszik. De ami tévés funkciókat is használna, az nem biztos, hogy fut a nem tévés rendszeren. És nem is feltétlen akarnak ilyen esetet kezelni, mert a touch rendszerekre ott a telefonos / tabletes app.

[ Szerkesztve ]

(#1992) Exian válasza chaosmonger (#1987) üzenetére


Exian
őstag

Anyámék régi (5 éves széria) Samsungján is hiba nélkül megy. Egyszerű 2 magos 32"-os 4000-es széria.

(#1993) Csabroncka válasza azbest (#1991) üzenetére


Csabroncka
addikt

Ez azért érdekes, mert a Digi online szerintem epg-s, de apk-ról tökéletesen telepíthető és fut!

"in medias res"

(#1994) Jocó89 válasza Exian (#1992) üzenetére


Jocó89
csendes tag

Ezt említette is a supportnál a srác, hogy sokan a 7xxx-8xxx szériás Samuknál panaszkodnak.
gombilaci: Nem hiszem hogy Sablon szöveg lett volna, mondhatta volna azt is hogy a tvdben van a gond, de nem, beismerte hogy az app nem teljesen kompatibilis az új szériás Samsung készülékekkel.És igy is van, mert szívok vele... Csak össze dobnak majd valamit...

[ Szerkesztve ]

(#1995) #22718208 válasza Jocó89 (#1994) üzenetére


#22718208
törölt tag

Én pár éves 5xxx-en szívok vele. Szerinted mi volt a válasz?
Majd egy következő frissítés talán megoldja. Ez volt kb. egy éve. Nem oldották meg.

Erre értettem a sablon választ. Nyilván ki van nekik adva ,hogy törekedni kell olyan válaszokat adni ,amit az ügyfél leginkább hallani akar...
Ez jó az ügyfélnek,mert örül és jó nekik is , mert kevesebb lesz a további kérdés amivel foglalkozni kell.

[ Szerkesztve ]

(#1996) Jocó89 válasza #22718208 (#1995) üzenetére


Jocó89
csendes tag

És nálad is ugyan ez a gond? Érdekes amúgy hogy az LG Smart rendszerével nincs gond, csak a Samsungok tizen os rendszerével.
Picit bánom már hogy ugyan ebben az árban vehettem volna akár LG-t, ugyan ezekkel a tulajdonságokkal de nem vettem....Na mindegy amíg nem lessz megoldás addig én elbúcsúztam a HBO GO előfizetéstől.

[ Szerkesztve ]

(#1997) fokukac válasza Jocó89 (#1996) üzenetére


fokukac
nagyúr

13-14 ezer Ft egy Chromecast. Működik, és nem csak az hbo go-ra. És tovább lesz szoftveresen támogatott, mint egy bármilyen tv.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1998) Jocó89 válasza fokukac (#1997) üzenetére


Jocó89
csendes tag

Milyet tudnál ajánlani ebben az árban?Vagy ebből egyáltalán több fajta is van? Privatba is jöhet.

[ Szerkesztve ]

(#1999) szabog74 válasza Jocó89 (#1998) üzenetére


szabog74
aktív tag

Google Chromecast 2 már tökéletes hozzá [link]

(#2000) bigdady válasza Jocó89 (#1996) üzenetére


bigdady
nagyúr

Lg-n kb két hete megy csak...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.