Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) azbest válasza bigdady (#1649) üzenetére


azbest
félisten

olcsóbb a közvetnel reg hbogo weblapon, mint a telenoros :) És telenor hálón ha egyébként van adatforgalom keret még, akkor nem számolják a hbo forgalmát, függetlenül attól, hogy kin keresztül van előfizetve ;)

[ Szerkesztve ]

(#1652) #22718208 válasza chaosmonger (#1645) üzenetére


#22718208
törölt tag

Erre mondtam ,hogy nem vagyunk egyformák...

Szerintem egy 4-5 megabites 1080p -t gyönyörűnek nevezni ,az a meredek.

(#1653) Exian válasza azbest (#1651) üzenetére


Exian
őstag

Ez esetleg Telekomnál is így van? Merthogy náluk is lehet előfizetni.

(#1654) Exian válasza Exian (#1653) üzenetére


Exian
őstag

Meg találtam... Francokat. 8000 Ft az az opció, amivel korlátlanul lehet nézni. Vicc. Hülyék ezek. Igaz ebben a TVGO csatornák is elvileg benne vannak, na de akkor is. De erre még rá jön a HBO GO 2490 Ft-os havi díja. Jól értelmezem? :)

[ Szerkesztve ]

(#1655) RedCactus válasza #22718208 (#1652) üzenetére


RedCactus
senior tag

Nekem laptopon, böngészőböl kirakva 55"-ös 4K TV-n telenoros nettel gyönyörűen jön az HBO GO. Telefonról, tabletről is ugyanez a helyzet. Nem tudom neked mik az igényeid vagy mihez vagy hozzászokva, de én nagyon elégedett vagyok a szolgáltatással.

(#1656) Alex91 válasza RedCactus (#1655) üzenetére


Alex91
félisten

Igenytelenek vagyun, na! :)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1657) csabi63 válasza RedCactus (#1655) üzenetére


csabi63
senior tag

Pixelvadászoknak a 4K is borzalmas lesz, ahogy elterjed a 8K.

Azt mondjuk én sem állítanám, hogy gyönyörű. Mellétéve a Netflix UHD-t ordít a különbség, de attól még semmi bajom vele. Jó és kész.

(#1658) Kiskutya válasza #22718208 (#1652) üzenetére


Kiskutya
veterán

Próbáld ki milyen 10/1es neten nézni, itt ez a leggyorsabb szerintem felkotnéd magad. Egyébként a tv elég jól felskalazza. Persze nem egy 4k hdr minőség. Hidd el tudom mi az mert 1000es digi volt még egy éve. Azon csak 4kban néztem amit lehetett a netflixen is. A másik meg tv is kell hozzá, gondolom neked oled van mert ha nem akkor te sem tudod igazán jó minőségben nézni.

hmm...

(#1659) RedCactus válasza Alex91 (#1656) üzenetére


RedCactus
senior tag

Az lehet és még az autópályán is mi vagyunk a sok hülye, aki szembe megy a forgalommal... :)

(#1660) #22718208 válasza Kiskutya (#1658) üzenetére


#22718208
törölt tag

Nekem nincs oled de láttam már milyen azon. Mellesleg az oled inkább a fekete és a színek miatt jó.
A felbontás ott is felbontást jelent.

De a vicc az ,hogy jó esetben még az 10/1 -en is hozhatja a maxot a hbogo.
4-5-6 megabit a plafon. De majd kipróbálom ,hogy csak 10/1 -et engedek neki , szerintem ugyanaz lesz mint 100megabittel :-)

[ Szerkesztve ]

(#1661) Kiskutya válasza #22718208 (#1660) üzenetére


Kiskutya
veterán

Nemtom amúgy milyen felbontason megy de minőségre kB olyan mint a Telekom sat tv HD adása.

hmm...

(#1662) #22718208 válasza Kiskutya (#1661) üzenetére


#22718208
törölt tag

Igen , valami hasonló mint az...

(#1663) Exian válasza #22718208 (#1660) üzenetére


Exian
őstag

Én most úgy próbáltam, gigabites a PC-n a hálókártya, de folyton levágta a gigabites switch-em a portját, mert sok volt a hiba. Leszabályoztam 10Mbit half duplexre, így most nem akad le a port, de megy a lejátszás jól.

Hm, vagy fene tudja, lehet, hogy 100Mbit halfra raktam, na majd megnézen otthon. De próbaképpen megpróbálom majd 10Mbittel is, ha nem úgy van.

(#1664) bigdady válasza azbest (#1651) üzenetére


bigdady
nagyúr

De a közvetlen hbo go előfizetés nem megy lg-n sajnos ezért a legolcsóbb szolgáltatót keresem rá

(#1665) |AP| válasza bigdady (#1664) üzenetére


|AP|
veterán

Veszel egy chromecastet (akár Cc1 is jó, használtan) és probléma nélkül tudod használni a szolgáltatást közvetlen előfizetéssel, havi 1500-ért

(#1666) Csabroncka


Csabroncka
addikt

Aki Kodi add on andoidos funkciót használ azt szeretném kérdezni, hogy a felhasználónév helyére mit írtok?

Digi előfizetésem van, az email címet, a felhasználónevet, vagy a 8 jegyű felhasználó azonosítót??? Maga az app működne, de nem enged belépni :(((

"in medias res"

(#1667) azbest válasza Csabroncka (#1666) üzenetére


azbest
félisten

email cím, amivel a hbo go regisztrálva lett, vagy elfogadja a felhasználónevet is, amit hbo go regisztrációkor kellett megadni (hbo go weblapon böngészőben azt írja jobb felső sarokban). Azt hiszem próbáltam mindkétféleképpen.

de azt ne felejtsd el, hogy kicsit bugs az addon. Első alkalommal, belépés nélkül ne akarj rögtön lejátszást indítani. Igaz, hogy bekéri a felhasználót olyankor, de végtelen ciklusba kerül és újra és újra kéri, míg ki nem lövöd az appot :D Első alkalommal bal oldalt elő lehet hozni az addon settings részét (vagy a kodi addon kezelő felületén is van settings), ahol lejátszás nélkül is eléred a fiók beállításokat. Szóval szépen beállítasz mindent, majd kilépsz a kodiból teljesen a menüjét használva, nem csak háttérbe téve. És következő indításkor már jó.

[ Szerkesztve ]

(#1668) Zeki válasza Csabroncka (#1666) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ezt velem is eljátszotta, email cím/jelszó (mert az ingyenes próbára regisztráltam), aztán a sokadik után hagytam, kiléptem. A tv-t is kihúztam mérgemben. Utána azonban minden okés lett, be sem kellett írni a belépő adatokat.

[ Szerkesztve ]

(#1669) Exian


Exian
őstag

Ma este egyszerre ment asztali gépen (gigabites háló, gyereknek mese), és egy laptopon egyidőben (5G-s Wifi-n meg én néztem filmet). Mindkettőn a lehető legmaximálisabb volt a felbontás és a minőség, akadás- és problémamentesen.

Ugyanezt nem tudom elmondani Androidról. Telefon és tablet, nem ezer évesek, hanem 1-2 éves, a telefon 8 magos, a tablet 4 magos (de gyorsabb, mint a telefon), és valóban csak 480p körüli, maszatos a kép. Főleg a tableten látom, 10" kijelzőméret, 1920x1080 felbontás, maszatos, "piszkos" a kép és láthatóan "agyontömörített". A telefonom is FHD kijelzős (5.5" méret), de még azon is látszik, hogy sokkal gyengébb a minőség, mint a PC-n.

Számomra továbbra is a PC-s webes lejátszás a megkényelmesebb, legjobb minőségű. Egy sima pici 32"-os FHD monitoron szoktuk legtöbbször használni, időnként 110"-on projektorral, de még azzal is simán élvezhető számunkra, számomra ugyan olyan, mintha egy FHD filmet indítanék.

A Kodi viszont nekem sem akar összejönni. Folyton azt írja, hogy HBO GO Hungary error. Hiába adok meg email címet, vagy a webes felületen látható felhasználónevet. Na mindegy, pedig kíváncsi lettem volna, hogy azzal milyen, bár nekem a legeslegkényelmesebb és legyorsabban indítható a webes felületen való lejátszás. Gép bekapcs, 5-6 másodperc múlva már kész (gyors gép, gyors SSD :) ), vezetéknélküli távszabbal gyors kijelölés, indítás és gond nélkül megy. Mindig. Maximális minőséggel, 1-2 ritka kivételtől eltekintve.

[ Szerkesztve ]

(#1670) Csabroncka válasza Zeki (#1668) üzenetére


Csabroncka
addikt

eltartott egy darabig míg rátaláltam - megy :R

"in medias res"

(#1671) #22718208 válasza Exian (#1669) üzenetére


#22718208
törölt tag

A telefonos és tabletes problémád ha leírnád nekik, én nagyon kíváncsi lennék a válaszra!

(#1672) erahurka válasza #22718208 (#1671) üzenetére


erahurka
félisten

Én leírtam nekik, dobtak egy csomó megoldást, de náluk, sem az appban nincs hiba semmi, a Netflix meg más rendszer szerint működik (mert megjegyeztem hogy az mindig kiválóan működött). Töröljem az appot, stb. Inkább nyomom Kodi addonnal.

(#1673) fokukac válasza Exian (#1669) üzenetére


fokukac
nagyúr

Most kipróbáltam. Megnéztem egy fél filmet a mobilomon, és szerintem teljesen fasza a minősége. Google Pixel, Android 9.0.
Előtte Chromecast 2-n néztünk sorozatot, nekem az is rendben volt.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1674) Exian válasza fokukac (#1673) üzenetére


Exian
őstag

Csinálj kérlek egy screenshotot a telefonon lejátszás közben (esetleg többet). Az segítene eldönteni, hogy nálam rosszabb e. Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1675) bigdady válasza |AP| (#1665) üzenetére


bigdady
nagyúr

Az mire jó? Mert streamelni most is tudom. Én a tv appot akarnám használni

[ Szerkesztve ]

(#1676) |AP| válasza bigdady (#1675) üzenetére


|AP|
veterán

miért akarod mindenáron a TV appot használni?
Próbáltam én is, a mobilos verzió sokkal kényelmesebben használható.
Onnan meg Chromecastre kiküldhető amiz nézel, és ez megy közvetlen előfizetéssel is.

(#1677) bigdady válasza |AP| (#1676) üzenetére


bigdady
nagyúr

Mert közben merül az eszköz meg megzavarja a filmet az értesítés vagy ha hívás jön stb

[ Szerkesztve ]

(#1678) azbest válasza bigdady (#1677) üzenetére


azbest
félisten

a képernyő tartalmának tükrözése nem chromecast mód. A chromecast módnál a telefon csak mint távirányító működik. Megadja a cast eszköznek (chromecast vagy androidtv rendszer), hogy milyen minialkalmazást töltsön be és azzal mit játszon le. Akár ki is kapcsolhatod a telefont. Ja meg persze pécé chromecast böngészőből is indítható.

(#1679) |AP| válasza bigdady (#1677) üzenetére


|AP|
veterán

nem, a Chromecast nem így működik...
Akár ki is kapcsolhatod a telefont, miután elindítottad a filmet. Nézz utána.
Nagyon hosszú ideje (az indulásnál voltak gondok, de már megoldották) problémamentesen használom az HBO Go-t androidon, Chromecastre küldve.

Szerk: megelőztek :)

[ Szerkesztve ]

(#1680) syIex


syIex
veterán

Sziasztok! Adott egy új LG 4K TV és próbálom behozni rajta az HBO GO-t, de hiába megnyitom az appot csak a belépési kódot kéri. Amikor belépek neten, hogy aktiváljam akkor pedig azt írja, hogy a TV-n kellene valami kódnak lenni... :F Mi a megoldás?

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1681) Exian válasza syIex (#1680) üzenetére


Exian
őstag

"Mi a megoldás?"

Az, hogy olvass vissza itt. Rengeteg szó esett róla, hogy nem megy LG-n a közvetlen előfizetéses. Neked milyen van? Vagy én olvastam rosszul annyiszor itt, hogy nem megy?

[ Szerkesztve ]

(#1682) syIex válasza Exian (#1681) üzenetére


syIex
veterán

Olvasgattam, de azt hittem azóta már megoldódott. Elég gáz így, hogy rajta az app és használhatatlan...

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1683) plevips


plevips
tag
LOGOUT blog

Sziasztok!

A filmek adatlapján csillaggal lehet értékelni a filmeket, de elfelejti az értékelést, másnál is?

(#1684) #22718208 válasza plevips (#1683) üzenetére


#22718208
törölt tag

Igen. +a filmek előtt nincs a szokásos figyelmeztetés. (nem is hiányzik)

(#1685) delig válasza azbest (#1667) üzenetére


delig
tag

Arra mi lehet a megoldás, hogy ne legyen minden egyes alkalom után, mikor megnézünk valamit, egyre rosszabb a kép? A felbontás mindig rosszabb és rosszabb? Valahol olvastam, hogy az Input Stream egyik értékét állítsuk át, azt meg is tettem, de első alkalommal még jó volt, után folyamatosan romlott a kép minősége, most meg már elég tré. Nem akarom a Kodi-t minden alkalommal resetelni. Előre is köszi.

(#1686) azbest válasza delig (#1685) üzenetére


azbest
félisten

igen, írtam, hogy 20 millióra állítottam az inputstream adaptívot beta1 alatt, mert nem volt tökéletes a minőség kiválasztás auto módban. A beta4 alattt mintha ügyesebb lenne a manuális mód is, mindet felsorolja.

(#1687) delig válasza azbest (#1686) üzenetére


delig
tag

Délután felpakolom a Beta 4-et, és a 20milliót is beállítom. Talán csak 20ezerre lett belőve, ezért lehet kókány a kép.
Köszi :)

(#1688) rasotamas


rasotamas
veterán

Sziasztok!

Érdeklődnék erről a szolgáltatásról. Milyen mennyiségű műsor érhető el? Most komolyan havi 1500-ért akkor és azt nézek amit akarok, míg havi 2500 lenne a sima HBO a kábeltévénél sokkal drágábban? Csak HBO-n menő műsorok vannak vagy az összes HBO tulajdonában lévő csatornáé? Pl.: HBO2, Cinemax, Spektrum, talán van valami mesecsatornáljuk is.
Jelenleg nincs okostévénk (villámkár volt, fizetett a biztosító, de rájöttünk hogy máshol sokkal jobb helye van a pénznek és a régi nem okos LCD tévénk is tök jó még) de lehet vennék egy krómkasztot. Jelenleg aprón nem találok (pár hete volt vagy 3) ebből kell a 2 ha jót akarok a HBO Go-hoz?

Köszi

https://tinyurl.com/rasoapro

(#1689) plevips válasza rasotamas (#1688) üzenetére


plevips
tag
LOGOUT blog

Szia!

Igen, bármikor bármit nézhetsz. A tartalom elég jó, HBO sorozatok/filmek fent vannak, ezenkívül vannak más tartalmak is, itt előfordulhat, hogy lekerül, de az ilyen anyagoknál írják, hogy utoljára van fent, és meddig érhető el.
Mese tartalom is van bőven, egy külön menübe szétválasztva.
Elég egy chromecast-os készülék a TV-hez, utána PC-ről vagy telefonról rátudod küldeni a jelet, én is így használom.

De amúgy az első hónap ingyenes, és bármikor lemondhatod.

[ Szerkesztve ]

(#1690) erahurka


erahurka
félisten

Október 23-án fizettem elő Telenoron keresztül, erre ma nem enged belépni, azt írja, hogy lejárt az előfizetésem. Ilyenkor mi van? :W

(#1691) sanchomuzax válasza l.skywalker (#645) üzenetére


sanchomuzax
aktív tag

Sajnos Xbox 360-ra megszűnt jó pár app frissítési lehetősége, mivel más vonalra vitte át a MS az áruházba kerülés lehetőségét. Két szálon meg már nem fejleszt a HBO, gondolom. A Live által elérhető Xbox 360 oldali jogosultság és kontroll lista is kevesebb, mint az Xbox One esetén. Csoda, hogy a YouTube támogatás még nem halt le...

Google: Sancho blogja

(#1692) BornToBePuli válasza erahurka (#1690) üzenetére


BornToBePuli
aktív tag

Lehet, hogy érdemes felkeresni a Telenort.

Read only felhasználó

(#1693) kovyhun


kovyhun
tag

Sziasztok!
Két problémára keresve megoldást találtam ide.
Gondoltam leírom hátha valaki más is belefut:
- Androidos medialejátszóval (Mini M8S) egy frissítés után nem tudtam belépni, digis előfizetéshez van a GO és nem lehetett kiválasztani a szolgáltatót. Erre megtaláltam itt a fórumon a megoldást, vezeték nélküli billentyűzettel sikerült. Valamikor próbáltam vezetékeset, de azzal sem ment, meg eredetileg is billentyűzetes légegér van hozzá, azzal sem.
- HBO alkalmazás indításnál megáll, területi hibát ír, szerinte nem Magyarországról vagyok. IP rendben, elég közeli települést ad vissza a kereső és a számítógépet ugyanerről engedi. Bekapcsoltam az android beállításainál a helymeghatározást és jó lett. :Y

"Hajszolom a tudást, de ő mindig gyorsabb nálam!"

(#1694) allein


allein
addikt

Sziasztok. Képen látható hibaüzenet jelenik meg, a 4 csatornából csak ez egyik nézhető: ez pedig a HBO2. Másik 3, Cinemax, HBO, HBO3 nem megy, képen lehet látni milyen üzenet jelenik meg. Milyen pin kódot kellene beírnom?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#1695) BornToBePuli válasza allein (#1694) üzenetére


BornToBePuli
aktív tag

Esetleg a szolgáltatód tudja.

Read only felhasználó

(#1696) Csabroncka válasza allein (#1694) üzenetére


Csabroncka
addikt

Nem a gyerekzár? (0000)

"in medias res"

(#1697) allein válasza Csabroncka (#1696) üzenetére


allein
addikt

Nem csinàl semmit a 0000-al, majd hívom az ügyfèlszolgàlatot.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#1698) Zeki


Zeki
nagyúr

Ma tallózgattam az Xbox 360-on és ltom, van HBO GO app. Nosza rajta, telepít, indít, magyar régió kiválaszt, írja hogy ... aztán amikor a számítógépről bemegyek és hozzá akarom adni az eszközt, Érvénytelen kód. :(

Jó párszor elpróbáltam, mindegyik kód érvénytelen. :(
Pedig látom milyen filmek vannak, meg minden, csak belépni nem tudok. :(

(#1699) Csabroncka válasza Zeki (#1698) üzenetére


Csabroncka
addikt

A röhej egyébként az az egészben, hogy úgy érzi az ember, mintha azt szeretnék minél korlátozottabban lehessen hozzáférni, ezért aztán számtalan esetben ilyen "házibarkács" megoldásokkal megy a művelet. Ahelyett, hogy azon gondolkodnának, hogy hogyan gyűrjék be a netflixet ár/érték arányban és a szolgáltatás minőségében.

Már elnézés de jó reggelt kívánok a vezetőségnek az 1080p és térhatású többcsatornás hang már Magyarországon is alapkövetelmény (lenne)...

"in medias res"

(#1700) Zeki válasza Csabroncka (#1699) üzenetére


Zeki
nagyúr

A Netflix lemossa majd a fenébe a HBO-t. Annyi lesz neki. Itthon még sok év és 1 generáció, akiknek nem lesz gond angolul nézni a filmeket. Kivéve ha még züllik az oktatás.
De nemzetközi szinten ha nem tud mindenféle készüléken, oprendszeren hasítani, akkor bambi.

De amúgy nem csak ez megy. Ott vannak a mindenféle platformok, ezek közt igen nehéz olyan szolgáltatót találni, ami átjárást biztosít.
Az Android tv is még parasztvakítás szinten megy. A telefonom lévő RTL Most appal elérhető videókat nem tudom máshogy átlőni a tv-re, csak képernyőtükrözéssel. Az megy a 4 évvel ezelőtti okostv-n is. Persze androidos tv-re se TV Go, se HBO Go, se bármilyen magyar embernek magyar műsort nézhető app sincs. Hiába android a tv meg a telefon, mintha utálnák egymást. Nesze neked modern technika...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.