Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16013) HollyBoni válasza Henk (#16012) üzenetére


HollyBoni
veterán

Na akkor leírom miért csak 1-et szeretnék. 2db mo-ra2 van, passzívan is elvisz mindent. Mikor hozzámjutott a gép, akkor egy i7 920 és egy 4870x2 volt benne. Ez a kártya fogyaszt vagy 350-400W-ot, és iszonyatosan melegszik. 50-60 fokon tartotta a hűtés passzívan. DE úgy felmelegítette a szobámat, hogy nyáron elviselhetetlen volt a hőmérséklet. A kártya meghalt (szerencsére), az egész vízhűtés iszonyat igénytelenül volt összerakva, most jutottam el odáig hogy nemsokára veszek egy új kártyát, és megcsinálom normálisan a hűtést. GTX 770-et szeretnék kártyának, szóval nem fog annyira melegedni a radiátor mint 4870x2-vel. Viszont még csendesen meg szeretném oldani hogyha picit is melegedne a radiátor legyen valami felette ami kicsit elhessegeti a meleget, hogy ne szóljon bele a szobahőmérsékletbe. Szerintem erre 1db 22-23 centis venti elég lenne.

Szóval 4db 18-as ventit vagy hasonló megoldásokat semmiképp sem szeretnék mert a halkság a lényeg, attól független tudom teljesítmény ügyileg az lenne a legjobb. 2db radiátoron lenne 8db venti, akárhogy van szabályozva az már sehogy sem halk... Nekem csak tényleg egy lightos szellő kell hogy ne totál passzívan menjen az egész, de ha nincs terhelve a gép mehet nyugodtan passzívan.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.