Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35678) Balinov válasza envagyok (#35675) üzenetére


Balinov
félisten

Pontosan, fejlesztoket kene jol 3.14csanrugni. Rohej, hogy a fobb appok, amiket napi szinten hasznalok Android 1.6-2.1 idokbol kb ugyanolyan sebesseggel futottak az 1magos, 512mb ramos HTC Legend/One S-en, mint most az S855+ os Realme-n, 12/256 RAM/ROM konfigban. De meg a nem oskovulet HTC U11 (S835 4/64) sem evett meg 2-3GB Ramnal tobbet. Realme, pedig ColorOS elegge jol optimalizalt, benyel atlat 7-8GB-ot :Y

Van a haznal egy MediaTab 8S meg Lenovo, mindketto S425 2/16GB. MediaTab talan 3 eves, Lenovo 2, egyiket sem megjelenesekor vettem, hanem mar az termekciklus vege fele. Meg a vas tokeletesen eleg volt tartalomfogyasztasra (kis netezes, FB, Netflix, YT, popcorntime,VLCvel DLNA-n filmnezes) most mar az appok merete es optimalizalatlansaga miatt 20mp elinditani egy YT-t, Netflixet, Prime Videot vagy Disney+t. Netezni meg meg sem probalok rajta. FB messengerbol is a Lite-ot hasznalom, mert a fullos egy Age of Empires III telepito meretu!

PociAti. Az okoszisztemaval egyetertek, az kivalo, pedig almabol csak egy mid2012 rMBP-m van (i7/8/256), csak az OS-t nem birtam megszokni, pedig adtam neki fel evet, aztan inkabb tettem ra egy win10pro-t.

Ceges kornyezet meg erdekes, nem egy ismerosom van (tobb szektor, nem csak IT), akiknel Iphone a ceges (pedig szivtak MS Exchange hangolassal). Nalunk, amerikai, NYSE-n jegyzett, Fortune500-ban levo multi, 4-5 eve a corp IT letiltotta az Iphonokat, csak androidos, pre-approved keszulekeket lehetett ujat rendelni es a meglevo almakat is kiszortak 2-3 honap alatt.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.