Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10301) Zozzy válasza Geryson (#10300) üzenetére


Zozzy
aktív tag

Én is felvettem mindenkit, aki eddig jelentkezett, Mariann jóvá is hagyta a barát jelölést, téged is látlak, hogy online vagy, de nem igazoltál vissza.
RaaberSpeed a nevem a játékban.

(#10302) Kommy válasza Geryson (#10300) üzenetére


Kommy
veterán

nyomd meg a home gombot a billentyűzeten, ezután menj rá a messagera ott lesz egy ami Mariann küldött arra menjél bele és ott van egy gomb amivel el lehet fogadni a felkérést ha jól emlékszem a legelső gonb jobb oldalon

(#10303) Elmör


Elmör
senior tag

Na végre végigvittem!
Azanyját de nehéz volt ez az utolsó küldi. Most asszem 85%-on vagyok, még Stevie-nek kell néhány kocsit elcsórnom, rendőrös küldetések vannak hátra, de hogy az ugratások+galambok hogyan lesznek meg, azt nem tudom, nem hiszem, hogy lesz türelmem hozzá. A többi szerintem mind megvan, sok jóbarátom van. ;] :D
Ja, lehet felmegyek én is mulzini. Live-on Elmorka vagyok, a Social Clubban meg ElmorGold. :DDD

[ Szerkesztve ]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#10304) rup1u5


rup1u5
nagyúr

nekem meg gta4 exe hibával elszált a játék, majd ujraraktam a vistát és most kezdem majd el telepíteni ujra a gta-t.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#10305) _ak_


_ak_
addikt

Amióta feltettem a legújabb 181es drivert a 8600gtmhez, viszonylag sűrűn találkozok ilyen képekkel. :(

Let's begin, de gozaimasu!

(#10306) G@bi90MR válasza Elmör (#10303) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Kapod tőle az sms-t a kocsik végett?
Én is kijétszottam, néztem a telón Stevetől smst, itt fórumon is kérdeztem mi a teendő, de akármit csinálok nem kapok smst Stevetől. :O

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#10307) _ak_ válasza rup1u5 (#10304) üzenetére


_ak_
addikt

Most nekünk is a legnagyobb lövöldözés közbe sorra jöttek a leállások. :F

Let's begin, de gozaimasu!

(#10308) jayjay válasza Viszi (#10261) üzenetére


jayjay
tag

Nekem ugyanez a problémám, csak Vista-m van.Ha tudsz valamit , akkor priviben is írhatsz.

Valaki próbálta már windows 7 re feltenni. Nekem azt írja hogy nem kompatibilis a rendszerem az xp-vel és nem telepiti fel. Valakinek van valami ötlete vagy ne is kínlódjak vele?

HTPC: XFX HD4830 512MB, 400W Corsair, 2x2048MB Kit OCZ, E5200,Scythe Slip Stream, GIGABYTE GA-G31M-ES2L, Scythe Shuriken, APLUS CS-GL3

(#10309) rup1u5


rup1u5
nagyúr

újraraktam a vistát és a gta4et is de mikor inditani akarom ezt kapom:

most ez mi és mit csináljak vele? eddig semmi problémám nem volt vele. :F

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#10310) rup1u5 válasza rup1u5 (#10309) üzenetére


rup1u5
nagyúr

hát ez kész besz@rás!
több időt szopok azzal hogy működésre bírjam a játékot, mint ami azzal ment el hogy ujrahuzzak egy komplett rendszert.
továbbra is dolgozom az ügyön, mire mennék multizni már mindenki aludni fog.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#10311) G@bi90MR válasza rup1u5 (#10309) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Szia!
1 hónapja nekem is ezt dobálja a social club. Ha indul a gép már be se jön magától. Nálam működik az alábbi: rockstar social club ikonra katt asztalon, várni míg bejön, de nem innen indítod a játékot, ezt elteszed kis méretbe, hanem a szintén asztalon lévő gta4 parancsikonnal.

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#10312) rup1u5 válasza G@bi90MR (#10311) üzenetére


rup1u5
nagyúr

megpróbálom azt is mindjárt.
de ami még furcsább, hogy a patch sem hajlandó települni, mondván "nincs fönt a gta 4" miközben fönt van. :W
a vezérlőpult add/remove programsban is csak a social clubot meg a liveot tudom eltávolítani, a gta4nek semmi nyoma.
amíg nem volt netkapcsolatom simán működött a játék.

már harmadszorra telepítem ujra a játékot. :O

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#10313) fsb1000


fsb1000
nagyúr

heh....

Multi közben egyszer csak kikapcsolt a LIVE és azt üzente a GTA4 (vagy ki a fene) hogy inkább menjek single játszani.

Restrat, de hiába nyomom a telefont a LIVE-ot nem lehet kiválasztani.

Most vagy szervert karbantartanak (nemá...) vagy letiltottak.
A játék eredeti...
És azthiszem osztrákként vagyok reggelve.

(#10314) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Egy kérdés: GTA4 multiban létezik csitelés?

Az hagyján hogy egymást lecsiterezik a kulturált régiók játékosai, de találkoztam olyan helikopteressel, amelyet 2-en nem tudtunk leszedni.

Egész közelről is mindig mellé ment a rakéta, Ő viszont a gépágyújával egyből leszedett, ha nem voltam takarásban.

Mindez a városban, ahol azért nem egyszerű helikoptert vezetni a házak között...

(#10315) fsb1000


fsb1000
nagyúr

és.. megtelt a partició clippekkel.

Nem lehet valahogy beállítani hogy ne a C:\ Dokumec mappába mentegesse?

(#10316) rup1u5 válasza fsb1000 (#10315) üzenetére


rup1u5
nagyúr

láttam fent voltál az ellenséges csapatban. párszor kifingattuk egymást. :DDD
vannak csiterek. találkoztam már neo-t megszégyenítő ugyességgel röpködő, sérthetetlen emberrel.

végülis sikerült megoldanom a problémát és működik minden megint. megyek aludni.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#10317) TazLeacher válasza fsb1000 (#10314) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A végén csak leszedtem, mondjuk akkor is azért, mert hibázott, és majdnem lezuhant, erre kapott az arcába...

Na, minvel tegnap megvolt az első multis élményem, így már vannak tapasztalatok. A FreeMod számomra rendőrrel, rendőr nélkül is unalmas, semmivel sem jobb, mint a Singleg free. Viszont a TDM az még így is jó móka volt, hogy kevesen voltunk. Úgyhogy a freet én hanyagolni fogom...

Mindenesetre köszönöm a játékot mindenkinek. Ja, és nekem is voltak gondjaim. Egyszer kidobott a GTA, utána kb. 10 percig nem tudtam bejelentkezni a LIVE-ba.

A tapasztaltabb multisokhoz lenne pár kérdésem:
-hogy lehet kilépni az aktuális játékból? Mert a leave game-el elindítja a single-t...
-hogy lehet megnézi a szervereket? Mert egyszerűen nem találtam...a TDM-re is csak úgy tudtam bejutni, hogy oda mentem, ahogy fsb volt...
volt még valami, de most nem jut eszembe...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#10318) TTomax


TTomax
nagyúr

64 bites win7-re sikerült valakinek telepiteni a jatékot?

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#10319) Dashes válasza TTomax (#10318) üzenetére


Dashes
őstag

XP kompatibilitás kell.
Properties/Compatibility/Run.../XP

(#10320) mrdan206


mrdan206
tag

Üdv All.

Lenne egy kérdésem. Szerintetek elfut a játék ATI 4850-en?? Mert olvastam valaohl hogy a GTA4 nem támogatja ezt a kártyát van valami megoldás?? Vagy nemis kell paráznom? :) (Konfigom a nevem alatt) Csak jelenleg a 4850 gariban van és egy X1300pro van helyette:)

♠♠♠ Itt van mire vágytál, egy világító ágytál!!! ♠♠♠

(#10321) Elmör válasza G@bi90MR (#10306) üzenetére


Elmör
senior tag

Azóta, hogy a sztorival végeztem még nem vittem neki kocsit. Szóval egyelőre nem tudom megmondani sajna, de amint viszek neki, utána megírom! :K

mrdan: elfut vele, a legfrisebb Catalysttal már javítottak is valamennyi hibát. Pontosan nem tudom hogyan fut vele, de elindulni elindul! ;) A cserekarival már nem hiszem, hogy menne rendesen.

Multisok: tegnap éjféltől fent voltam 1-ig, de nem találtam prohardver-es csapatot. Lehet nem jó helyen kerestem? Custom matchre mentem és a Gametaget tettem ki szűrőnek. Ranked match-en voltatok vagy csak simán?
Legközelebb nézem akkor fsb1000 nevét. :D

[ Szerkesztve ]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#10322) mrdan206


mrdan206
tag

Elfutni elfut a X1300proval is de élvezhetetlen. 15-ös átlag FPS-es nem nyomulok.

♠♠♠ Itt van mire vágytál, egy világító ágytál!!! ♠♠♠

(#10323) TazLeacher válasza G@bi90MR (#10306) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Mi a gond pontosan?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#10324) Sickboy25 válasza mrdan206 (#10322) üzenetére


Sickboy25
addikt

akkor olvass vissza egy kicsit és egyből választ kapsz

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#10325) G@bi90MR válasza TazLeacher (#10323) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Stevie autóleszállítós küldetései egyáltalán nem mennek nekem. Mikor csináltam a főküldetést kaptam tőle sms-t, amiben egy Chrysler 300c utánzatot kell leszállítani. Úgy emlékszem ezt meg is tettem. A játékot idővel kijátszottam, de ettől a hapitól nem kaptam sms-t, írtátok hogy menteni kell és jön majd az. A leírások, javaslatok alapján jártam el, de egyszerűen semmi. Lezáró küldetés óta egyetlen küldetést kaptam még, Jeff hívott, egy parkolóházban kellett találkozni vele és egy Futót kellett elsüllyeszteni.

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#10326) G@bi90MR válasza TazLeacher (#10323) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Stevie autóleszállítós küldetései egyáltalán nem mennek nekem. Mikor csináltam a főküldetést kaptam tőle sms-t, amiben egy Chrysler 300c utánzatot kell leszállítani. Úgy emlékszem ezt meg is tettem. A játékot idővel kijátszottam, de ettől a hapitól nem kaptam sms-t, írtátok hogy menteni kell és jön majd az. A leírások, javaslatok alapján jártam el, de egyszerűen semmi. Lezáró küldetés óta egyetlen küldetést kaptam még, Jeff hívott, egy parkolóházban kellett találkozni vele és egy Futót kellett elsüllyeszteni.

rup1u5: :F Ilyennel még nem találkoztam, igaz, csak egyszer raktam fel a GTA-t, azóta bekresselt a Social Clubbom, amit írtam, úgy működik nálam, de hogy Nálad miért nem akar felmenni? :F Letörlöd, CCleaner regisrty takarítójával átfutod a gépet, majd restart? Bár írtad, hogy nézted a registry-t és ott nem volt más csak sc-vel kapcsolatos dolgok. Rockstar FAQ-jában nincs erről szó? Olvastam másnál is ezt a problémát, ami gyakran előfordul általában fel szokott kerülni a FAQ-ba.

Elmör: Az nagyon jó lenne! :R

Helikópáterrel hogy érdemes átrepülni a híd alatt? Normál nézetben leteszem a vízre a gépet. :DDD

Január 19-ig lehet utoljára feltölteni ingame editoros videókat az újabb kiírásra! Játék indításánál megtalálhatóak a részletek!

[ Szerkesztve ]

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#10327) TazLeacher válasza G@bi90MR (#10325) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Amikor leszállítod a kocsit, akkor az SMS-nek el kell tünnie (így lényegében 6 órán keresztül nincs Stevie-s SMS a telóba). Megvan még az SMS? Ha megvan még, akkor valamiét nem jött össze a leszállítás. Ponstosan azt a kocsit vitted neki, amit kellett? Nem csak olyat? Megmondja, hogy hol van az autó (pontos címet ír) és amikor beszállsz abba kocsiba, kiírja, hogy ez kell Stevie-nek. Amikor beállsz vele a garázsba, miután kijössz, kapsz érte pénzt, és egyből ment...a statisztikádban benne van, hogy leszállítottad az 1. autót? A telefonban visszanézted a régebbi SMS-eket, nem rejtőzött el valahol egy Stevie-s?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#10328) Geryson


Geryson
addikt

Jó volt ez az esti kis móka, csak a rendőrök bekapcsolása után kicsit eldurvultunk ill. szétszakadtunk. Azt hiszem megdöntöttem minden eddigi rekordomat, 4-kor sikerült ágyba kerülnöm bááár azt hiszem 1 után már csak a saját misszióimat csináltam de láttam, hogy jönnek-mennek a játékosok, de már nem volt erőm online-ozni.

G@bi90MR: Én simán hátulnézetből csináltam meg, talán 1 híd van ami combosabb, de amúgy nudli az egész. Fiam cheatelt, neki nem is lehet meg ez a achivement sem (nem fogadja el az egyik hidat).

Képzeljétek el nagy a gondom, kifagy 99%-ban a "Late checkout" misszió. Egyszer töltött csak be az éjjel, akkor meg véletlenül meghaltam mert azt hittem már vége a missziónak. Nagy a gondom, mert tetszett is és másrészt nincs egyenlőre már feladatom, Ray az egyetlen küldetés. Belemegyek a nyílba és tölt, tölt, tölt és ennyi, semmi reakció... :(

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#10329) TazLeacher válasza Geryson (#10328) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A végén megtaláltak a budiba... :DDD

fsb még (már?) fél 7-kor is nyomta...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#10330) antento


antento
csendes tag

Most telepítem a gta 4 -et fent van a vista :D király... de fogadni merek akárkivel hogy NEM LESSZ JÓ

feeel

(#10331) Neoteric válasza antento (#10330) üzenetére


Neoteric
addikt

amíg a világ lesz, addig a lesz mindig egy sz-szel lesz. :P

fő a jó hozzáállás... :N

PSN: ne0teric_sAN

(#10332) fsb1000 válasza TazLeacher (#10317) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Na akkor örülök, hogy leszedted. Utána probltam gyakarolni helivel löni, de lezuhanás a vége mert csak előre tudtam löni.. amerre repül.
Na mindegy...

Egyébként hogy találtál rám?
Meg lehet nézni ki hol játszik?

(#10333) torogyuri


torogyuri
aktív tag

Azért az így elég erős hogy 2 giga rammal GeForce9600 GT 512 mb videokártyával meg 4 magos procival akad... :(

(#10334) TazLeacher válasza fsb1000 (#10332) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Aha, leszedtem. Utána kezdett gyalog menekülni, meg kocsival. Nem magától szállt le. :DDD

Úgy találtam rád, hogy a barátok menüben ráálltam a nevedre, nyomtam egy entert, ott kiírta az adataidat, és hogy épp mit játszol. jobb oldalt, abba a menüben ahol az üziküldés is van, volt valami olyan menüpont, hogy csatlakozom az általad játszott játékhoz...rányomtam, enter, és már bent is voltam.

A kérdésekre nem tudsz választ?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#10335) "NOMAD"


"NOMAD"
csendes tag

Üdv!
Tud valaki megoldást a "Loading..." problémára???

(#10336) fsb1000 válasza Geryson (#10328) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Geryson: A fiam szeret free-ben játszani és beszélgettem Mariann295-vel.. Ő is.
(várom a videóját, de még biztos alszik...)
Úgy látom szeretik megismerni és belakni azt a világot. Őldöklés nélkül.

Kicsit nekem is unalmas, de elvagyok vele egy darabig, Free-ben is van ráció
Pl szeretnék megtanulni helivel repülni és lőni.

Amúgy COD-hoz szoktam, igy nekem a TDM fekszik legjobban...
Kezdetben olyan "szobákban" voltam, ahol az élbolyban végeztem és nagyjából a teljes csapat egy szinten küzdött.
Jó is volt...

Aztán jött az a helikopteres csávó akit nem lehettt kilőni...
Utána elmentem egy másik szerverre (reptéren 3 csapat 25 játékos)
Na ott esélyem sem volt.
Volt 2-3 emberke akik 3..4.000 Pontot gyüjtöttek 20 perc alatt amig én 300-at se.
Bármit csináltam simán lelöttek, volt hogy 3-an (luzerek) löttünk egyet közelről és ő végzett velünk.

Lehet hogy nagyon béna vagyok, de úgy éreztem nem egyenlőek a feltételek.
EZért hagytam abba a COD-ozást is.
Egy idő után már nem volt értelme multizni...

(#10337) fsb1000 válasza TazLeacher (#10334) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Az elsőre nem tudom a választ... nekem is gond, de ha nem quick módban mész be multiba, akkor a játéktipus beállítása után (szűrési feltételek) F5-vel lehet lehozni az aktív szervereket.

Csak rá kell kattintani a belépéshez.
De ott csak a szoba neve látható, meghogy hányan vannak bent.

(#10338) rup1u5 válasza fsb1000 (#10336) üzenetére


rup1u5
nagyúr

ezzel én is így vagyok.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#10339) fsb1000 válasza rup1u5 (#10338) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nézd meg a honlapom...
Meghagytam mementonak, hogy miért nem lehet csiter mentes szervert üzemeltetni.

És nehogy mégegyszer ilyesmire szánják időt és pénzt.

(#10340) TazLeacher válasza fsb1000 (#10337) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszike. :R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#10341) antento válasza "NOMAD" (#10335) üzenetére


antento
csendes tag

szeva nomad én vook bognar110 nem ismersz ????

feeel

(#10342) antento


antento
csendes tag

Asszem jó leet a gta 4 vistával eddíg nem fagyott le köszi a segitséget mindenkinek :R

feeel

(#10343) "NOMAD" válasza antento (#10341) üzenetére


"NOMAD"
csendes tag

szeva, most így perpill nem ugrik be :)

bővebb info?

(#10344) rup1u5 válasza fsb1000 (#10339) üzenetére


rup1u5
nagyúr

hol? mit?
linket pls.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#10345) Mariann294


Mariann294
őstag

FSB1000:Teccik az első videód zenéje..eltudod nekem küldeni? :B
Megvan a videóm..nem nagy szám de te hova töltötted föl hogy rákattintok és egyből le lehet tölteni?
Igazad van nem nagyon csipem az öldöklést inkább free módban ökörködök! :))

Ja és igen...jót mókáztunk az este! ;)

[ Szerkesztve ]

(#10346) Mariann294 válasza antento (#10342) üzenetére


Mariann294
őstag

Örülök hogy segithettem(tünk)és lécci legközelebb fogd vissza magad és ne irj baromságokat.Az itt lévő tagok ezt nem érdemlik meg.Elég segitőkészek! ;)

(#10347) rup1u5


rup1u5
nagyúr

vista telepítése elött lementettem az xlive mappát és a mentett állásaimat, meg a szerkesztés alatt álló videóimat. ujratelepítés után visszarámoltam mindent a helyére. a videóimat látom is a szerkesztőben viszont a mentett állásaimat nem látja a gém.
az imént letöltöttem az első hsz-ben lévő kis progit hátha az segít de hiába csináltam végig, még mindíg nem látja a mentett állásaimat. :F

valakinek valami 5let hogy mi lehet a megoldás?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#10348) Kommy válasza rup1u5 (#10347) üzenetére


Kommy
veterán

Jó helyre másoltad vissza a mentésedet? Ha az xlive mappát jó helyre másoltad akkor nem amikor megnyomod a home gombot akkor ki tudod választani a felhasználódat.

(#10349) Mariann294 válasza rup1u5 (#10347) üzenetére


Mariann294
őstag

Csináld meg az első küldit..az nem olyan nehéz...ments egyet.
Utánna a savegame mappába bemész van valami ilyesmi mappa:
user_e011212z323ut23u2
Most hülyeséget irtam...kattints rá menj bele..és a te mentésednél is kattins bele.
Van 2 fájl cseréld ki.
Ment?

[ Szerkesztve ]

(#10350) Elmör


Elmör
senior tag

Hali!
Ki az előadója vagy a szám címe annak a számnak, ami akkor megy, mikor Jacobbal elmegyek Show-ra a komédia klubba és ott a feka osztja, hogy a buszon, burgeresnél meg itt-ott mit is csinál, mindenhol ugyanaz a mozgás és közben a Dj mindig elkezdi ezt a zenét, ő meg szól, hogy oké, ne kezd újra. Valami I hustle-lelele I hustle-lelele. Tudom ez így gáz, de annyira tetszett, hogy kell! :B :DDD

Most kicsit lépek, megnézem Mazda626-nak, hogy Stevie ad-e még kocsi küldit! :D

[ Szerkesztve ]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.