Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10351) G@bi90MR válasza Elmör (#10350) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Szia!
Köszönöm! :R
A szám, pedig amit keresel: Rick Ross - Every day I hustlin
Ez az amit hiányoltam a játékból, pedig kézikönyvben a tracklistánál olvastam, de utólag rájöttem az is oda van írva, hogy a kabaré felkonfnál szól. :D

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#10352) Mariann294 válasza Elmör (#10350) üzenetére


Mariann294
őstag

Elküldöm az e-mail cimedre okés? :)

(#10353) antento


antento
csendes tag

OK gta 4 multyhoz regisztrálni kell csak ?

feeel

(#10354) Mariann294 válasza Elmör (#10350) üzenetére


Mariann294
őstag

Csekkold le az e-mailjeidet! ;)

(#10355) fsb1000 válasza Mariann294 (#10345) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Mariann:
Korábban írtam, hogy a freeweb.hu-n lehet próbálkozni tárhellyel
Van file méret korlát, de nekem még nem törölték a cuccaim.
A kezdő oldalra kell egy minimál "honlap", amit páran megnéznek, hogy legyen látogatottság.
Innen tudod letölteni a MekkElek Techno zenét: [link]

rup1u5: [link]

(#10356) Mariann294 válasza fsb1000 (#10355) üzenetére


Mariann294
őstag

Köszönöm! :R

(#10357) Elmör válasza Mariann294 (#10354) üzenetére


Elmör
senior tag

Hálás köszönet, isteni! :C :R

Mazda626: bocsi, a másik nevedet nehezen jegyzem meg. :D Szóval nagy nehezen megtaláltam az éppen aktuális kocsit, leszállítottam és mentettem, majd kaptam is a következő sms-t. Nálad ezek szerint más probléma van. Az első kocsit sikeresen leszállítottad? Mintha ezt írtad volna már. Akkor elvileg utána kapnod kellene mindig sms-t. :F

Még az jutott eszembe, hogy nem mindegy ám melyik 300C utánzatot viszed neki a garázshoz! Azt kell pontosan, amit megjelölt az sms-ben. Néha elég nehéz megtalálni. :DDD

[ Szerkesztve ]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#10358) Mariann294 válasza fsb1000 (#10355) üzenetére


Mariann294
őstag

Nekem ez a freeweb nagyon magas... :F
Elmör:Szivesen! ;)

(#10359) G@bi90MR válasza Elmör (#10357) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Mindkettőre hallgatok. :DDD :)
Valami lehet nem okés nálam, statban sem találkoztam Steve autószállításaira vonatkozó adatokkal, átböngésztem a telót és benne van a Chryleros sms is. Este megpróbálom megint, a helyszín near the exchange point, közel az átvételi ponthoz, de azt sem tudom az hol van. :DDD
A játékban állítólag vannak utcanevek, azokat hol lehet megnézni?

[ Szerkesztve ]

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#10360) G@bi90MR


G@bi90MR
aktív tag

Online, ha 4-en ülnek az autóban, nagy csattanásnál az első üléseken ülők kirepülnel?
Autóba 5-en be lehet szállni? Mi a helyzet a 4-5 személyes, de coupe autókkal?

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#10361) Kiskokó


Kiskokó
veterán

nos akkor valaki elmondja hol is van az autószalon ?? meg a Sultánnak a brutál változatát hol találom meg?? térkép jöhetne kösz

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#10362) Geryson válasza G@bi90MR (#10360) üzenetére


Geryson
addikt

Max. 4-en tudtok beszállni és eddig nálam még nem repült ki senki. Sajnos mint kiderült a buszba is csak 4-en lehet beszállni...

Kiskokó: A Sultan RS-t a régi villánál találod meg, a harmadik sziget északkeleti csücskében. Amúgy Youtube a barátod, van videó is róla. A másik autószalonról meg már beszéltünk, a középső szigeten van annál a lakásnál, amit Roman szerez. Kijössz az ajtón majd jobbra és az első sarkon megint jobbra. Megvan az a kecó már Neked?

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#10363) Elmör válasza G@bi90MR (#10359) üzenetére


Elmör
senior tag

Az nem átvételi pont, hanem a térképen nézd meg, hogy melyik részen van az Exchange városrész, ott lesz! :D ;) Az elején még egész jól megírja, hogy ez éppen Tudor-ban van vagy erre-arra, de most pl. csak annyit írt, hogy valamelyik park közelében a vasútállomás alatt, de szerencsére a háttérben észrevettem az óriáskereket. :DD
Ha nem találod, akkor keress rá a google-ban és tuti találsz térképet a pontos bejelölésekkel, hogy melyik kocsi hol is van. :K

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#10364) antento


antento
csendes tag

VAlaki tudna segíteni, hogyan kell megcsinálni a gta4 et multira milyen programok kellenek hozzáá

feeel

(#10365) Kommy válasza antento (#10364) üzenetére


Kommy
veterán

Elvileg amikor felraktad a játékot feltelepült a Social Club nevű program is egyik feladat hogy ide kell regisztrálni, és kell csinálni még egy live-os felhasználói nevet is fontos hogy ne magyar legyen az ország amikor készíted és ezt a live-os accountot be kell linkelni a Social clubba. LIve-ra itt regisztrálj [link] ne foglakozz vele , hogy xbox ez működik biztosan :D :D

(#10366) antento válasza Kommy (#10365) üzenetére


antento
csendes tag

kosszi és az után ?? :D

feeel

(#10367) TazLeacher válasza G@bi90MR (#10359) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Mondtam én...látod, igazam lett, megvan még az SMS.

Itt egy térkép, rajta az összes autó pontos helye, csak a nevét kell (és a képet se árt) megnézni az SMS-ben, utána irány a jelzett pont. Amikor beülsz a kocsiba, ki kell írnia, hogy ez az autó kell Stevei-nek. Utána irány a garázs, leadod, és 6 óra múlva jön a következő SMS. :R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#10368) DAVE_CH1


DAVE_CH1
tag

Na mikor tolunk egy gémet? PH-s gta4 srácok? :))

Xiaomi Mi3 / Mi5 Pro / MiNyóc / 14pro

(#10369) Mariann294


Mariann294
őstag

Itt van a videóm..nem nagy szám.
Csak nézegettem hogy miket mentettem el és gondoltam letesztelem a videó editort :)
[link]

Majd egyszer ha lesz kis időm csinálok komolyabbat! :)

[ Szerkesztve ]

(#10370) G@bi90MR


G@bi90MR
aktív tag

Köszönöm mindenkinek! Stevie küld smst. Biztos nem volt pénz a kártyáján. :DDD

Mariann294: Nem jön be videó a linken.

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#10371) Kiskokó válasza Geryson (#10362) üzenetére


Kiskokó
veterán

ok köszi majd megnézem:)

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#10372) Mariann294 válasza G@bi90MR (#10370) üzenetére


Mariann294
őstag

Bocsi...kösz hogy szóltál..
Mostmár jó! :))

(#10373) DAVE_CH1 válasza Mariann294 (#10372) üzenetére


DAVE_CH1
tag

Na nem jön senki egy kicsit gémelni?

Xiaomi Mi3 / Mi5 Pro / MiNyóc / 14pro

(#10374) rup1u5 válasza fsb1000 (#10355) üzenetére


rup1u5
nagyúr

akkor jo helyen jártam.
nemértm.
mit kell itt nézni?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#10375) Sickboy25


Sickboy25
addikt

segítsetek profik!!!

a helikoptert ,hogy tudom a legkönnyebben irányítani??

követnem kéne vkit ,de olyan lassan megyek ,hogy mindig lelép!

gyakorlott emberek válaszoljatok

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#10376) konas


konas
senior tag

Udv:brucie-tol jott egy SMS-1 auto kepevel,h. hol talalom,ezt nem mutatja,a terkepemen.
Ezt magunktol kell megtalalni??Gondolom el kell kotni neki

[ Szerkesztve ]

(#10377) TazLeacher válasza konas (#10376) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Leírja az SMS-ben a pontos címet, és neked azt az autót kell elkötnöd. De kukkantsd meg ezt a hsz-tegy kis segítségért. Alig kellett volna visszaolvasni...Brucie e-mailt küld, nem SMS-t. Ha rá gondoltál, akkor arra a mailre válaszolni kell, és onnan már egyértelmű!

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#10378) TazLeacher válasza Sickboy25 (#10375) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A katonai helin kívűl a többit egyszerű irányítani. A katonai nehezebb, azt városban én is csak gamepad-el tudtam (ez ugye az utolsó küldi) a kis heliket nagyon könnyű:

Alapbállítás:
W- heli emelkedik
S- heli sűllyed
A- heli balra dől
D- heli jobbra dől

numpadon:
8- heli előre dől
2- heli hátra dől
4- heli balra fordul
6- heli jobbra fordul

A lényeg, hogyha haladni akarsz valamelyik irányba, akkor vagy a W vagy az S gombot kell nyomnod és mellé a numpad adott billentyűjét. hírtelen fordulásnál az A és a D. ha nem nyomsz semmit, akkor lebegő pozícióban körbe tudod forgatni a gépet a 4 és 6 -al.

Üldözésnél tipp: én mindig úgy csináltam, hogy alapból W+8. (ha fordúlni kellett akkor még az adott irány is). Ekkor a heli elkezd emelkedni, és közbe meny előre. Mivel követni kell, ha folyamatosan fölötte vagy, az is tökéletes. Én mindig felmentem a házak fölé egyből, és így a nélkül tudtam követni, hogy nekem kerülgetni kellett volna a házakat...csak mindig fordúltam az adott irányba.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#10379) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Tud valaki egy jó tippet arra, hogy hogy lehet 6-os körözést elérni a leggyorsabban?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#10380) Elmör válasza TazLeacher (#10379) üzenetére


Elmör
senior tag

Be kell menni a középső városzrészben a rendőrségi telepre, ami közel van a hotelhoz, ahol menteni lehet (a cousin szerezte). Szóval ajtón jobbra ki, majd be a telepre (sok rendőr áll kint és bent is) egy-két pillanatig állsz, máris kapsz 4 csillagot. Ha gyorsan felrobbantasz néhány rendőrkocsit, akkor már 5 csillagod lesz és ha a kiérkező swat féleséget is felrobbantod, akkor jön asszem a 6-dik, de ezt a gyakorlatban nem próbáltam, nem tudtam, mert mindig megholtam. :DDD
Másik ötlet: reptéren kószálsz a gépek között és robbantgatsz. :D

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#10381) Elmör


Elmör
senior tag

Hupsz, ez privát akart lenni, bocsi!

antento:ha beregisztráltál mindkét helyre, akkor a játék indításakor be fogsz tudni jelentkezni online-ként és a játékban a mobilteló menüjében kell kiválasztanod a multiplayert. Ez csak azután fog menni, hogy megkapod a mobilod! ;)

[ Szerkesztve ]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#10382) rup1u5 válasza Mariann294 (#10349) üzenetére


rup1u5
nagyúr

basszus nem találom hova kell tenni a mentett állásaimat! :(((
nincs nálam appdata mappa.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#10383) TTomax válasza Dashes (#10319) üzenetére


TTomax
nagyúr

Köszönöm szépen,megprobálom!

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#10384) fsb1000 válasza Mariann294 (#10369) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Azért ez jó lett! Heli ütközés repülővel.

Nekem nem sikerült, pedig elég sokáig üldöztem a reptéren az elhúzó repcsiket.

(#10385) Magnat válasza TazLeacher (#10378) üzenetére


Magnat
veterán

Miért nehezebb a katonait? Sztem még könnyebb is, mert sokkal közvetlenebbül reagál.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#10386) Mariann294 válasza fsb1000 (#10384) üzenetére


Mariann294
őstag

Köszi!Csináltam mégegyet éppen most töltöm fel...na ez szerintem nagyon el lett találva!
Kiváncsi vagyok a véleményekre amint kész lesz felrakom :)

rup1u5:Documents and settings/Felhasználói neved/Local Settings/Rockstargames/GTA IV/Savegames

[ Szerkesztve ]

(#10387) fsb1000 válasza Mariann294 (#10386) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Várom..

Addig mutatom a tegnapiakat. (ma még nem volt időm multizni)

Az első videón FREE módban ökörködtünk, a video végén meggyöződhet róla mindenki, hogy Mariann mindig a helyzet magaslatán áll (8MB 0:39sec ):

[link ]

A második akciódúsabbra sikerült stunt-olás.
A videó szempontjából jobb lett volna, ha egy bolyban maradunk, de nem nagyon sikerült.
Igy a zene talán épp nézhetővé teszi a 2 ugratás filmjét, viszont élőben nagyon élvezetes volt mikor egyszerre 5-en futottunk neki a rámpának. (8MB 1:19sec ):

[link ]

[ Szerkesztve ]

(#10388) Geryson válasza fsb1000 (#10387) üzenetére


Geryson
addikt

Jópofa a videó (bár az első videót nálam most nem nyitja meg)! Látszik, hogy én (utolsó voltam) nekikoccoltam a túlpartnak, de átugratni én sem tudtam. Tegnap este gondolkoztam, hogy legközelebb kicsit versenyezhetnénk meg "fogócska" meg miegymás. Lehet hülyeség de olyanra gondoltam, hogy egyik városrészből a másikba, csak autó (vagy csak motor) és a leggyorsabb győz meg ilyenek.

Más: Nem is értem, hogy hogyan bírjátok 100%-ra kipörgetni a játékot, komolyan mondom! :D Én 65%-nál járok, stunt megvan, random gyalogos majdnem az összes, Little Jacob megvan, Brucie megvan, telefonos assassins megvan, Steve 50%, DE még mindig van a főtörténetből és ott van Steve, ott van a rendőrségi 30 faszi, ott van a 20 aktuális bűntett, ott van a többi gyalogos és az összes galamb még, egyszerűen annyi feladat, hogy ki sem látok belőle. Hogyan lehet ezt megcsinálni??? :) Annyit játszom már, hogy a család alig lát, a kutya, macska meg sem ismer (a játékban ki is írta a statinál, hogy a "család feladott egy eltünt személy utáni körözést).

Mondanom sem kell, hogy az összes karakter alig csíp engem, mert nem megyek velük szórakozni eleget. Egyszer majd ha tényleg komálni fognak, akkor nem fognak végre hívogatni és akkor nem csökken a szeretetük? Legalább Brucie-t és LJ-t akarom, hogy szeressen, de 50%-nál játok még csak mert volt, hogy nem mentem vagy volt, hogy késtem. Csajozni persze amúgy sincs időm...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#10389) rup1u5 válasza Mariann294 (#10386) üzenetére


rup1u5
nagyúr

vistán nincs ilyen :(
se documents and settings, se local settings.
csináltam mentett állást, hogy megtaláljam és ki tudjam cserélni a régivel de basszus nem találom a savegame mappát sehol.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#10390) Kommy válasza rup1u5 (#10389) üzenetére


Kommy
veterán

Users /felhasználói neved/ appdata(rejtett)/ local /Rockstar Games/GTA4/savegame

(#10391) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Van egy olyan mellék küldetést a játékba, hogy little jacob megkér vigyek el egy kocsit a megadott pontra, és adjam el a drogot.El is viszem a kocsit,de ott nem tudom hogyan kell eladni a cuccot?!

(#10392) rup1u5 válasza Kommy (#10390) üzenetére


rup1u5
nagyúr

de láma vagyok! :W
elfelejtettem, láthatóvá tenni a rejtett mappákat.
total commanderel megoldottam
már működik is!
köszi.

saját zenéket nem lehet a videoszerkesztővel a video alá tenni?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#10393) Geryson válasza ToBeY (#10391) üzenetére


Geryson
addikt

10 ilyen melléküldetésed lesz, valamelyik egészes f@sza lövöldözéses. Általában ki kell szállni és odamenni gyalog a nyilhoz amikoris jön egy kis videó és első körökben még semmi, majd később kis-sok akció. Ha nem rontod el őket, akkor azt hiszem a "LJ respect" mutatód folyamatosan javulni fog!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#10394) TazLeacher válasza Elmör (#10380) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Tegnap sikerült! Egy parkolóház volt a bunkerem! :C

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#10395) fsb1000 válasza Geryson (#10388) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Divx-es avi. valami kodek hiányozhat hozzá, ha nem nyilik.

A multira vonatkozó ötleted jó. Előre el kéne dönteni mit is csináljunk, ne ott szerencsétlenkedjünk.
Szerintem látványos lenne, ha 10 kocsival versenyeznénk/közlekednénk 2 pont között. De a tömeges ugratást is lehet ismételni más helyen.
Kipróbázhatjuk az ötleteid.

Úgy is elhatároztam, hogy csakis imerősökkel, vagy a PH-s csapatal fogok multizgatni a jövőben. Lehetőleg saját szobában, ahonnan kirugdoshatom a csitereket
(ha van egyáltalán ilyen joga a játék indítójának....)

Tegnap betelt a pohár a csitterekkel.
Olyan szintem ment a csítelés, hogy az már kezelhetetlen volt.
Én ezt láttam a saját szemszögemből:
- Örök élet (1m-ről fejlővés sorozat meg sem kottyan neki)
- Full fegyver
- Sorozatos robbantás
- Járművek belinkelése (pl. hajó a város közepén!!!, páncélautó NoPolice-nél)
- A játék fizikájának megváltoztatása (ez kiterjedt mindenkire - repültem nagyokat)
- Új fegyver (valamilyen bot, amivel halálra vert mindenkit)
- szuperszónikus sebességgel haladó motorok
- gyorsított futás (autókat megelözte - a lába nem is mozgott mintha korcsolyázna)

A végén felmásztam a reptéri hangár tetejére, mert oda lusták voltak feljönni.
De ott is kinyirtak... asszem ezen akadtam ki a legjobban..
Mert a halál oka ütközés volt.
Ott ahova jármű nem tud feljönni és nem is láttam a radaron senkit a közelben.
Egyszer csak pakk..... páncél + élet lement 0-ra. Még F2-öt sem tudtam nyomni, hogy utólag megnézzem, mert nem volt a szokásos fekete-fehér haláltusa.

Erről ennyit.

Csináltam néhány videot, majd lesz belőle egy összefoglaló.
"Küzdelem a csitterek ellen" - vagy valami hasonló cimel.
Bár ez inkább szenvedés volt nem küzdelem.

[ Szerkesztve ]

(#10396) Geryson válasza TazLeacher (#10394) üzenetére


Geryson
addikt

Van Jútyúbon egy [videó] én ezt próbáltam meg megcsinálni persze úgy, hogy nekem már a rendőrkordon nincs ott. Ez azt jelenti, hogy lőttem mint egy állat és 4 csillagnál odafutottam. A gond az csak az volt, hogy engem sztem alulról lelőttek, mert végül 5 csillagnál meghaltam. Megnézem a többi videót is, mert látom van azért egy pár tipp fent.

Én amúgy arra gondoltam, hogy a kifutópályán (eleve asszem 4 csillag) átugratok arra az ott álló uszálya és onnan meg leszedem a közeledő heliket, lehet ma ki is próbálom...

Amúgy hogyan látom, hogy melyik achivement van meg és melyik hiányzik még nekem?

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#10397) Geryson válasza fsb1000 (#10395) üzenetére


Geryson
addikt

Ááááá, nem is érdemes a sok barom miatt "idegen" szobába menni, nekem nagyon tetszett az, hogy magyarokkal voltunk együtt. Láttam tegnap is játszottak egy páran sőt hívtak is, de én misszióztam és ezért nem mentem. Leszünk majd még biztosan még többen és akkor mindig lesz egy kis buli!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#10398) snataniel válasza fsb1000 (#10395) üzenetére


snataniel
tag

Hamachival szoktatok együtt játszani??

Kárpátia!!!

(#10399) fsb1000 válasza Elmör (#10380) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Tudok egyszerübbet
Kb. 20 másodperc alatt lehet szerezni 6-os körözést az első küldetésben.
(bár lehet ismerítek a trükköt)

Sokat "gyakoroltam", mert kiváncsi voltam meddig lehet életben maradni utána.
Asszem a körözés után max. 2,5 percig bírtam.

Szóval a rakpartról balra, asztán át a híd alatt és aztán fel kell menni a hídra.
De nem az uttesten, hanem alul-középen a járdán. Az autó bőven elfér.

A hid közepén 6-os körözés beindul.
Szerencsés esetben 20sec alatt is el lehet érni...
Aztán a túloldalon kezdődik a balhé.

Azt még nem próbáztam, hogy mi történik ha viszatolatok, de a túl oldalon nem mulik el a körözés, pedig már volt rá eset hogy a hatókőréből kiszáguldottam-.

Sajnos kocsit nem lehet váltani, mert akkor vége a küldetésnek.

snataniel
Én nem.

[ Szerkesztve ]

(#10400) ToBeY válasza Geryson (#10393) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Elvittem a megadott helyre a kocsit mondja száljak ki és adjam el drogot ennyi az instrukció

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.