Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10801) bim válasza Macka (#10788) üzenetére


bim
veterán

jó neked.. :P
Lauda: nem is tudom mi a fenének tették bele ezt.Csak idegesiti az embert .Nálam is lazán fut ugy hogy nincs is annyi memo a kártyámon amit elvileg használ. :W

egyébként le lehet valahogy szedni ezt a javitást? :F

(#10802) athomi válasza Mr.Gettoman (#10799) üzenetére


athomi
veterán

csak ez játék közben nem fog így futni

(#10803) G@bi90MR válasza bim (#10801) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Pl. innen, de ha beléspz a játékba a live magától lehúzza és felrakja.

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#10804) Mr.Gettoman válasza athomi (#10802) üzenetére


Mr.Gettoman
tag

játék közben is teljesen jól megy...

http://www.hasznaltauto.hu/3261862_opel_omega_1992

(#10805) bim válasza G@bi90MR (#10803) üzenetére


bim
veterán

mámint ha feltelepitettem utána leirtani. :B

(#10806) Źşë' válasza Mr.Gettoman (#10799) üzenetére


Źşë'
addikt

valoban jo fps, en a helyedben ezt: VSync: off-ra tenném

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#10807) Źşë'


Źşë'
addikt

megnéztem en is:

Statistics
Average FPS: 49.86
Duration: 37.18 sec
CPU Usage: 82%
System memory usage: 56%
Video memory usage: 100%

Graphics Settings
Video Mode: 1280 x 1024 (60 Hz)
Texture Quality: Medium
Render Quality: Highest
Reflection Resolution: Very High
Water Quality: Very High
Shadow Quality: High
View Distance: 42
Detail Distance: 70
Definition: Off
VSync: On -->> pedig ki van kapcsolva :D igy nem is er a benchmark, tegyuk fel pl ha le van limitalva 50 v 60 fpsre... jo mondjuk igy is valotlan mert vannak reszek-napszakok ahol igencsak lemegy

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#10808) anspaugh


anspaugh
csendes tag

Az lenne a kérdésem, hogy 4 GB RAM-al jobban megy a játék mint kettővel, úgy értem ténylegesen kb. mennyivel nő az FPS 4 GB esetén? Hány %-os a teljesítmény növekedés?

(#10809) Lauda válasza G@bi90MR (#10800) üzenetére


Lauda
félisten

Köszi a tippet! ;)

(#10810) Źşë' válasza anspaugh (#10808) üzenetére


Źşë'
addikt

max nem fog swappolni winyorol (akadni-toltogetni), 2 giga szvsz elég neki, hacsak nem maxon tolsz minden beállítást, akk elkel neki a 2,5 azert (max grafin kb 2gb vramot eszik és ha meg full hd ben is akarod nyomni, ez a mennyiség tovább nő) - kevés a 2 gigas vga, es csak felsokategoriaban van pár - ati hd4870x2 amin 2x1gb vram van - ez is dual x2es

ami gtanak kell az inkabb egy izmosabb -minél több magos cpu, ill egy bika vga sok vrammal

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#10811) fsb1000 válasza rup1u5 (#10781) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Saknálom...
Ha ván rá módod akkor csinálj egy új particiót (vagy vegyél új HDD-t), ahova XP-t vagy W7-et raksz és instalj újra mindent.

Jobb ötletem nincs.

(#10812) Malklar


Malklar
tag

Sziasztok. Nekem lenne egy ilyen gondom: Hiba
Op rendszerem Windows 7 természetesen Béta. Nem patcheltem még csak natúran felraktam. XP-n nem csinált ilyesmit. Mi lehet a gond? :F :R

(#10813) Mr.Gettoman válasza Źşë' (#10807) üzenetére


Mr.Gettoman
tag

az meleg...nekem offon van pedig..:)

http://www.hasznaltauto.hu/3261862_opel_omega_1992

(#10814) snataniel válasza Malklar (#10812) üzenetére


snataniel
tag

XLive.dll-el van baja próbáld újratenni GFWL-ot! :K

Kárpátia!!!

(#10815) Źşë' válasza Malklar (#10812) üzenetére


Źşë'
addikt

hat uj winfos uj hibak :D c:\WINDOWS\system32\xlive.dll itt megtalaltam a filet, gondolom mas windoz mas eleresi ut vhogy potold, rakd ujra a dolgokat (RGSC-Games for windows live, esetleg GTA4)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#10816) Departed


Departed
őstag

Szerintetek lesz valaha élsimítás a játékban? Mert ezért vártam a patch-ekre, hogy hátha lesz, de ehhez a dologhoz hozzá sem nyúltak a második patch-ben sem. Mert ha úgysem lesz AA akkor elkezdem végre a végigjátszást :)

(#10817) Źşë' válasza Departed (#10816) üzenetére


Źşë'
addikt

hát sztem nem varhato, na meg eleve benn kellett volna lenni a jatekban, igy utolag sztem mar az eselye annak h belekerul =0 szvsz lehetetlen, ha betolod a homalyositast (definition) nem annyira veszes am :D nekem kifejezetten tetszik - es igy valtogatva meg kiraly :D sose unom meg oket xd

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#10818) G@bi90MR válasza Departed (#10816) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Bemész a videókártyád driverébe, ott beállítod, hogy a te beállításaidat nézze, feltolod az AA-t és AF-et és máris van élsimítás, cserébe kapsz minusz 15FPS-t...

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#10819) Departed válasza G@bi90MR (#10818) üzenetére


Departed
őstag

Természetesen ezt már megtettem, mint mindig, amikor nincs egy játékban AA-beállítás. AA viszont sehogysincs. Ilyen volt amúgy az Unreal3-as motoros játékokban is, de jött a megfelelő Ati-driver, és onnantól lehetett kényszeríteni az AA-t. GTA4-ben meg sehogyse lehet, ezért kérdeztem, hogy van-e remény :)

Źşë': Érzékeltem az enyhe iróniát ;)

[ Szerkesztve ]

(#10820) Źşë' válasza Departed (#10819) üzenetére


Źşë'
addikt

és miben érzékelted? :)) :C

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#10821) Departed válasza Źşë' (#10820) üzenetére


Departed
őstag

Hát hogy aki ezt a "funkciót" kitalálta, az egy hónapig csak bekapcsolt homályosítással játsszon mindennel, meg nézzen filmet...és ez a minimális büntetés ;)

(#10822) nicoka


nicoka
tag

Szevasztok, nem tudom észrevettétek-e, hogy amikor átmész a hídon, másik szigetre és ott fizetni kell, ott azt írja ki, hogy $5-t szed le, közben meg $6-t. Majd figyeljétek meg...

(#10823) Departed válasza nicoka (#10822) üzenetére


Departed
őstag

ÁFA nélküli árat ír ki, és Te pedig jó New York-i honpolgár módra kifizeted a plusz 20%-ot is ;)

(#10824) C.Brigante


C.Brigante
veterán

hogy látszik már a vér ha átmegyek a hülyén :DDD

ja, meg lenne egy kérdésem, feltettema z új peccset, de az e betű felejtős lett, hogyan lehet a használati E gombot aktiválni, látom konzolt mutat már, van erre megoldás?

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#10825) Lauda


Lauda
félisten

Vista x64, az elején csak mutatja a szereplőket, kb 5 perc után töltődik hajós rész, aztán a kocsinál 1 fps van. :Y Ez mi a ráktól lehet? Feltettem a patchet, így van 60 fps, de akadozik és meg is fagy. Mi a tőgy lehet vele? 180.48-as driver, konfig az adataimnál.

(#10826) nicoka válasza Departed (#10823) üzenetére


nicoka
tag

Jajó, ez le van írva valahol? Vagy bug?

(#10827) Departed válasza nicoka (#10826) üzenetére


Departed
őstag

Amit írtam csak tréfa volt, szerintem bug a dolog. :K

(#10828) Źşë' válasza Departed (#10823) üzenetére


Źşë'
addikt

:DDD :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#10829) Lauda válasza Lauda (#10825) üzenetére


Lauda
félisten

Próbáltam ezt a DEP-et baxogatni, de nem jó. Pedig kellene az x64, a crysis is gyönyörűen fut. Nem tudtok valamit? :DDD

(#10830) dy_nmq válasza Lauda (#10829) üzenetére


dy_nmq
aktív tag

180.84-es driver vagy ujabb esetleg? nekem a 180.48-hoz képest a 180.84 dobott kb 5 fps-t is pluszba, igaz nálam elötte sem voltak ilyen durva problémák.

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#10831) Lauda válasza dy_nmq (#10830) üzenetére


Lauda
félisten

Nem, ez valami más gond lesz. Először 1 fps volt, majd a patch után 60 stabilan, de akadozott és kifagyott. Most meg már csak a szereplőket mutagatja, nem megy tovább.

(#10832) rup1u5 válasza Kommy (#10789) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Routerem nincs, Symantec Endpoint Protection fut. Eddig is ezzel multiztam.
Most próbaképpen Disabled-re raktam a Symantec-et és úgyis kipróbáltam de semmi változás.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#10833) ateszm


ateszm
senior tag

1.02-es patch után ugyanazon beállitásokkal +10 fps ,és nem húz,nem riceg a játék..tehát erősen kötelező
ha már írta valaki,sry :K

(#10835) Tomate


Tomate
veterán

Felraktam én is az új peccset ami állítólag támogatja a kormányokat is. Nos nekem van egy Logitech Formula Force EX kormányom amire írja is a patch, hogy támogatott. Legfrissebb driver van fent hozzá, de a játék tudomást sem vesz róla. Se a beállításokban nincs róla semmi, se sehol és nem működik. Mi lehet?? :U

(#10836) C.Brigante


C.Brigante
veterán

(#10824) pls valaki reagáljon az E betús problémámra mert felvágom az ereimet, gondolom ezt egyikőtök sem akarja....

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#10837) C.Brigante


C.Brigante
veterán

mint visszaolvastam, nem ám újra kell tenni a játékot a kib@szott E gomb funkció miatt??? olvastam AMD power kollégának is hasonló gondja van/volt.... óóóó, hogy mééé menne minden simán

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#10838) rup1u5 válasza Geryson (#10834) üzenetére


rup1u5
nagyúr

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :Y

énis! énis!
multizni akarooook! :W

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#10839) maflame válasza C.Brigante (#10836) üzenetére


maflame
aktív tag

Én azt olvastam valahol, ez csak a tört cuccon jelentkezik. Ezek szerint mégsem?
..nekem nincs saját tapasztalatom.

(#10840) C.Brigante válasza maflame (#10839) üzenetére


C.Brigante
veterán

nah, fasza, E gomb nélkül kell most végig vinnem??? :DDD elég necces lesz..

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#10841) janati válasza C.Brigante (#10840) üzenetére


janati
őstag

a patch felrakása óta szopsz ezzel? mert akkor nem rakom fel.... :U

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#10842) Lauda válasza C.Brigante (#10836) üzenetére


Lauda
félisten

Nem mered.... ;]

Én se szarakodok a vistával, ha nincs megoldás. Holnap felnyomom az xp x64-et és remélem menni fog. :DDD

(#10843) Petya2900XT válasza Geryson (#10834) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

THX a képeket...nagyon tetszenek.....milyen beállításokkal játszol,hogy nem recés az egész gém??

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#10844) Lacika001


Lacika001
aktív tag

Hali
Elakadtam egy küldetésnél,még az elején,amikor vonatozni kell,majd egy Blista Compact-ot ellopni,na szóval ellopom,elviszem a garázshoz,de ott nem nyílik fel a garázsajtó,és ha kiszállok a kocsiból,utána nem enged vissza sem.
Mi a fenét kell akkor csinálni?

(#10845) C.Brigante válasza janati (#10841) üzenetére


C.Brigante
veterán

az még semmi az e gomb, de az fps uú leesik 20 perc múlva mint eddig... hihetetlen + a controlnál, gamepadot ad be a barom pc-s játéknál.. eddig ez nem volt, ugyhogy nekem nagyon "bejött" eddig ez a peccs, rohdjon meg. pedig a 80-dik küldinél vaok, pont jókor..

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#10846) G@bi90MR


G@bi90MR
aktív tag

Sziasztok!
Csináltam egy videót editorban: Breakpoint
Nem értem miért nem lehet HD-ban nézni, 1920-as felbontásba exportáltam ki, HD konverterrel kisebbre vettem a méretet, majd idővel jelenik meg a HD felirat? A másik videónál is így volt, de ott jóval kevesebb ideig tartott. Igaz az csak 40mp-es, ez meg majdnem 5p. Kinek mi a tapasztalata Youtube HD kezelésével?

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#10847) Mariann294 válasza Geryson (#10834) üzenetére


Mariann294
őstag

:C :C :C
Köszi hogy felrakad ott viritok rajta én is! :P :R

(#10848) G@bi90MR válasza G@bi90MR (#10846) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Reupload... Most szimpla feltöltéssel, nem Youtube Beta Uploaderrel. Hátha...

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#10849) Źşë' válasza C.Brigante (#10840) üzenetére


Źşë'
addikt

na most nem azert de e-n kivul van még egy valag gomb :D miert nem rakod at ideiglenesen masikra? v jatszol iranygombokkal :DD sztem meglehet szokni :)) megszoksz v megszöksz ;) (majdnem uazt irtam hala az angol billnek xD)

am nekem ez az e betus dolog a far cry2nel jelentkezett, es akarmire allitottam az adott funkciot nem reagalt ra :D

esetleg vmi speci billed van? ha tudod probald ki masikkal...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#10850) rvn_10


rvn_10
senior tag

Hello! Az miért van ha indítás utána játék 5 percig fut normálisan utánna leesik az fps 6-8 körülre ezáltal játszatalan lesz. Csak a játék ujraínditásával oldódik meg aprobléma de 5 perc mulva ujrakezdni

Gigabyte B760M Gaming X, I5 13400, 2x16 DDR4 Corsair Vengeance 3600Mhz, NZTX Kraken X61, Sapphire Pulse RX 5600XT, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 Evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phanteks Enthoo Pro M Acrylic

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.