Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10851) Pubszon válasza rvn_10 (#10850) üzenetére


Pubszon
veterán

Lehet megtelik a memóriád vagy a video RAM-ja. :U
Próbáld meg, hogy lejjebb veszed a grafikát...

[ Szerkesztve ]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#10852) Mariann294 válasza G@bi90MR (#10846) üzenetére


Mariann294
őstag

Én 720p-sen irtam ki.Mikor feltöltöttem asszem egyből tudtam nézni HD-ban is.

(#10853) kozi71


kozi71
senior tag

Én is felraktam új patch-t. Első dolgom volt bemenni net kávézóba. Szerencsére működik az E betűs belépő. 7900GTX-en már sokkal jobban ficereg a játék.

high tech, low life

(#10854) Tomate


Tomate
veterán

(#10855) Zozzy válasza Tomate (#10854) üzenetére


Zozzy
aktív tag

Ha megnézed a patch leírását, benne van, hogy belekerült a támogatás, azonban alapból letiltottra van állítva.
Bekapcsolni ezzel a paraméterrel lehet: -usedirectinput
Használata a szokásos: vagy a játék mappájában elhelyezett commandline fájllal (bővebb lerásért lásd az első hsz-t), vagy pedig a parancsikonban kell elhelyezni.
Én az utóbbit választottam, így felismeri rendesen a gamepad-emet, csak arra nem jöttem még rá, hogy hogyan lehetne konfigurálni.
Ellenben a momot nekem sem érzékeli. A leírás szerint nem is fogja, a Logitech Profilerben kéne testre szabni valahogy, de ha nem is érzékeli... Lehet, hogy a megfelelő billentyűket kéne a Profilerben a kormány gombjaihoz és pedálhoz rendelni? Na ezt kipróbálom.

Ez véletlenül elment neked privátban is, nem oda szántam, csak még korán van... :D

A belassulás problémára: "Added Commandline "-notimefix" which will help some users who are experiencing the fast/slow gameplay issue after patch 1 was applied."
Talán ez lehet a megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#10856) Geryson válasza Petya2900XT (#10843) üzenetére


Geryson
addikt

1.680 x 1.050, minden maximumon a csúszkák meg mindegyike 50%-on. Azért látok néha kitakart texturát, de nem vészes. Akadni tényleg nem akad...

G@bi90MR: Hun a videó?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#10857) AMD Power válasza C.Brigante (#10837) üzenetére


AMD Power
titán

Gondolhatod milyen boldog vagyok. És ami furcsa, hogy Mindenhol jó az E gomb csak ott nem. :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#10858) Geryson


Geryson
addikt

Spoiler!

Megnéztem Youtube-on a "A Revenger's Tragedy" című misszió azaz azt a variációt amikor Románt lövik le az esküvőn és kertegheted Dimitrit a végén. Mondjuk bevallom azt nem láttam, hogy Pegorino itt hol hal meg (lehet vágott a videó) de be kell azt is, hogy valljam, hogy ez a vég igen komolyan nehéznek tűnik. A raktárépületből kijöve a tetőn kapásból többen vannak plusz a fél várost keretszülhelikopterezitek.

A másiknak ugye annyi a vége, hogy ott kb. van 6-8 ember utána meg egy kis motor plusz a helikopter esküszöm nincs fél perc és már vége is.

Látom így büntetik azt, aki megöleti a saját unokatestvérét... ;]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#10859) C.Brigante válasza Źşë' (#10849) üzenetére


C.Brigante
veterán

nos, semmilyen más gombot nem enged beállítani! :)

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#10860) zsolt1129


zsolt1129
addikt

Én is elkezdtem játszani. Nekem az van hogy 98-99%-os a Ram kihasználtságom,és valamikor beakad 8-9 FPS-re,a HDD meg folyamatosan dolgozik (gondolom a virtuális memó). Szerintetek kevés 2 giga Ram Vista alá :F

(#10861) Geryson válasza zsolt1129 (#10860) üzenetére


Geryson
addikt

Én - bevallom - nem ismerem a Vistát, de anno nekem mindig azt mondták, hogy 4 giga kell neki minimum és úgy emlékszem itt is azt beszélték a Vistások! Ha vissza tudsz kereseni keresőszavakkal akkor tuti fogsz találni hozzászólást. Volt, aki még 8 gigát is mondott erősen ajánlottan Vista alá! :D

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#10862) Dark KillerX válasza zsolt1129 (#10860) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Nálam is elég sokat swappolt a winyó (Vista alatt) 2giga rammal a játék alatt,de mióta megvettem a plusz egy giga ramot,azóta nem swappol be a winyó a játék alatt. :K

[ Szerkesztve ]

(#10863) zsolt1129 válasza Geryson (#10861) üzenetére


zsolt1129
addikt

Már megtettem,csak eléggé megoszlottak a vélemények. Mondjuk a 8 gigát én erősen túlzásnak tartom. De köszi a segitséget :R

(#10864) -=Sziszi=-


-=Sziszi=-
aktív tag

A memória kérdéséhez hozzászólva. A játék mappája 14,9 GB, tehát ennyi adattal dolgozik a játék a futása alatt, ha full grafikával játszunk. Belépsz a játékba 'A' pontra és elindulsz 'B' pont felé, akkor menet közben folyamatosan tölti be a vinyóról az új még be nem töltött adatokat, és felülírja azokat az adatokat amiket már nem használ(a már elhagyott pályarész). Mire eljutsz 'B' pontra akkor már, a 1-1,5 GB memóriában amit foglal a játék, már csak a 'B' pontban szükséges adatok lesznek.
Van a "-nomemrestrict" kapcsoló amit annyit tesz, hogy elkezdi felzabálni a ramodat, ami akkor lenne jó, ha a játék 15GB rammal tudna dolgozni, mert akkor a már betöltött részeket nem írná felül így amikor 'A' pontból elmész 'B' pontra, majd vissza 'A' pontra akkor nem fog swappolni a vinyó mert az 'A' pontnál lévő adatok már a memóban vannak.

Ez csak egy elmélet:) Remélem érthető amire gondoltam, és javítsatok ki ha valami nagyon sántít. :DDD

Üdv Szisz

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#10865) rup1u5 válasza -=Sziszi=- (#10864) üzenetére


rup1u5
nagyúr

logikusnak tűnik de sajnos nem tudjuk, hogy valóban így működik e a játék grafikai motorja. ha jár erre valaki a rockstar programozói közül akkor megkérdezzük tőle. :)

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#10866) -=Sziszi=- válasza rup1u5 (#10865) üzenetére


-=Sziszi=-
aktív tag

Jaja:)
Az csak lejött belőle hogy nem lehet swap nélkül játszani akárhogy van megírva, csak ha van 10- 15 giga ramod, ja és egy op rendszered ami meg is tudja egy proginak címezni. Viszont a swapoláson javítottak a patch-el.

Üdv Szisz

[ Szerkesztve ]

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#10867) mad1


mad1
veterán

2gpura meg mindig nincs optimalizallva :O

Ne szemetelj ! = Steam

(#10868) dokee78


dokee78
félisten

Hát felraktam a ezt az új path-otés nekikezdtem 4-dik alkalommal.
Mindem O.K. +FPS is van,csak a CLEAN GEATAWAY küldinél BUG van.
Az lenne a feladat,hogy egy CRX-et el kell lopni,lemosatni majd elvinni egy garázsba.
Csak itt a BUG,hogy egyből a garázst jelöli a GPS és ha odamegyek zárva az ajtó!

Mit lewhet tenni?

(#10869) AMD Power válasza Kommy (#10790) üzenetére


AMD Power
titán

Nekilátok a dolognak. Leszedem majd visszatolom...

Megvan. :B

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#10870) AMD Power


AMD Power
titán

Végre beindult ennyi idő után.... :U

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#10871) Geryson válasza dokee78 (#10868) üzenetére


Geryson
addikt

De hát miért nem mész akkor mosóba először? [itt] van egy csomó térkép plusz ha visszalépsz a főmenübe, akkor láthatod a küldetésleírásoknál, hogy mindenképpen mosatni kell a garázs előtt!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#10872) G@bi90MR válasza Mariann294 (#10852) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Azért gondoltam 1080p-re, mert a múltkori is annyiba lett kikonvertálva és gond nélkül viszi a Youtube, igaz azt nem is konvertáltam, ezt meg igen, de csak a minőségből vettem le kicsit és nyertem pár száz megát. Ha most se lesz jó kirenderelem 720p-be.

Geryson: Töröltem. Most kúszik fel ismét.

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#10873) AMD Power


AMD Power
titán

Tapasztalatok szerint sokat javít az fps számon, de főleg az erősebb gépek tulajdonosai számíthatnak magasabb fps-re! (Aki tört játékkal játszik, komoly problémákat is okozhat a patch!! pl. netkávézóban nem lehet netezni, de ami inkább szívás, hogy el sem akar indulni a játék. Több küldetést nem enged megcsinálni, mert valami apróságot nem csinál a játék, ami kéne a küldetés befejezéséhez).

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#10874) dokee78 válasza Geryson (#10871) üzenetére


dokee78
félisten

3x vittem végig mindig a mosóba vitt a GPS,most egyből a garázshoz és hiába viszem el a mosóba előtte akkor is zárva a garázs.
Na mindegy uninstall és újra próba!

(#10875) AMD Power


AMD Power
titán

Felraktam újra a játékot de az E gomb még mindig nem jó nettkávézóban. Ezt most nem igazán értem. Pedig ezen patch sincsen... :U :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#10876) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Rég nem jártam itt,van már hozzá magyarítás,vagy esetleg vmi patch?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#10877) AMD Power


AMD Power
titán

Az egészben a legjobb. Leszedtem a játékot. Kimentettem az elmentéseket. Felraktam a patch nélküli alap verziót és azzal se jó az E gomb. :DDD :O :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#10878) Mariann294 válasza Geryson (#10861) üzenetére


Mariann294
őstag

Öcsém hogy ez engem mennyire idegesit. :U
Nekem 2 Gigám van és Vistám és semmi baj nincs vele...sőőőőőőőőőt :Y

G@bi90MR:Én azért irtam 720p-be mert ennyi a max.1200-ast nem engedi,de az meg minek?! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10879) Lacika001


Lacika001
aktív tag

Na mégegyszer:
A Vlad utolsó előtti küldetésével (Clean Getaway),amikor a Blista Compactot el kell lopni,nem tapasztalt senki semmi furcsát?
Mert nekem nem jó valami,elvileg az automósóba kell vinni a kocsit de azt nem is jelöli nekem a térképen,és a garázsba se enged be.

(#10880) #67688960


#67688960
törölt tag

kormányt sikerült valakinek beüzemelni?
nálam nem jön össze csak a gamepad :W

[ Szerkesztve ]

(#10881) Geryson válasza #67688960 (#10880) üzenetére


Geryson
addikt

Neked ez nem segít? [10855-ös hozzászólás]

Mariann294: Mi idegesít? :) Engem tudod mi? Hogy nem multiztunk a hétvégén! Írj be egy egyest és irány vissza a helyedre! :D

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#10882) AMD Power válasza AMD Power (#10877) üzenetére


AMD Power
titán

Sikerült megoldanom. Végre újra jó a game. Bár patch nélkül. De ki fogom bírni.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#10883) dokee78 válasza Lacika001 (#10879) üzenetére


dokee78
félisten

(#10884) Geryson válasza dokee78 (#10883) üzenetére


Geryson
addikt

Nem bízod a véletlenre, hogy valaki lássa a kérdésed... :D

Ps.: Nem semmi a netsebességed...

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#10885) #67688960 válasza Geryson (#10881) üzenetére


#67688960
törölt tag

nem, valahogy be kéne állítani a logitech softverben, de fáradt vagyok,
ha valakinek sikerült írja le hogy mit hogy légyszi
kösz!

[ Szerkesztve ]

(#10886) pumpa007 válasza AMD Power (#10882) üzenetére


pumpa007
tag

És hogy sikerült megoldani az E gomb problémáját?? Ugyanis nekem is ez a problémám amióta feltettem az új patch-et.

(#10887) G@bi90MR válasza Mariann294 (#10878) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Jaja nekem is csak max 720p ami sárga, de ha rányomok az 1080p-re ugyanúgy csinálja, kemény 1 FPS-sel. Téli szünetben néztem, 10p-es 1080p-s video volt 7 óra. XD

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#10888) Mariann294 válasza Geryson (#10881) üzenetére


Mariann294
őstag

Hát az idegesit hogy elkezdik hogy jaj Vista 2 GB-al vicces lesz meg kell hozzá minimum 4 giga.Ez sztem oltári baromság...de ez egyéni szoc problem.Én 2 GB-al tökéletesen megvagyok elégedve sokkal jobban fut minden mint XP-n! :Y

Én irtam hogy nekem a péntek okés de azthiszem csak Gabi90MR-t láttam PH-sok közül... :(
Jó lenne végre összehozni egy időpontot ami mindenkinek jó és csinálhatnánk a PH Team-es videókat végre :)

Ja és GABI90MR nekem a 720p-set is 1 fps-el irja ki :DDD
Mondjuk engem nem zavar....

[ Szerkesztve ]

(#10889) AMD Power válasza pumpa007 (#10886) üzenetére


AMD Power
titán

Úgy ,hogy leszedtem a játékot. Majd újra instal.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#10890) szabod válasza Mariann294 (#10888) üzenetére


szabod
senior tag

Éppen írom a 3. videómat, kíváncsiságból megnéztem mennyivel írja. Kemény 1-2 FPS-sel írja nekem is :))
Sajnos azonban már nem tudom, hogy miket rakjak a videóimba, kezdek kifogyni az ötletekből. :( Meg kell, hogy modjam, 1-2 dolgot így is más videókból vettem át :B

(#10891) G@bi90MR válasza szabod (#10890) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

:Y Látszik, a játék motorja kezeli a többmagos procit... :DDD Quadon is 2FPS max, nem semmi.

Ha kifogytál az ihletből, ne erőltesd. Ha majd megint elkap a kedv és az ihlet állj neki és csináld meg, ahogy szeretnéd. Velem is ugyanez volt, most szombaton este videót volt kedvem szerkeszteni, fél 4-ig el is mímelődtem vele. :DDD

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#10892) G@bi90MR


G@bi90MR
aktív tag

Breakpoint ismét. HD most sem jó, így elég hurka, de ez van. :( Hátha idővel HD lesz. :DDD

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#10893) Geryson válasza G@bi90MR (#10892) üzenetére


Geryson
addikt

Hát ez a rendőrös rész mocskoskirály! :C :R

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#10894) snataniel válasza G@bi90MR (#10892) üzenetére


snataniel
tag

Grat! nagyon jó lett! :C
Szerk: Tag-lettem! ezazzz!

[ Szerkesztve ]

Kárpátia!!!

(#10895) Źşë' válasza C.Brigante (#10859) üzenetére


Źşë'
addikt

uh akk tenyleg eleg rossz igy jatszani, arra tudok meg gondolni h vmi progi fut a hatterben, es az miatt nem engedi hasznalni a funkciot?! esetleg kiprobaltad masik billel is?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#10896) Vahur válasza G@bi90MR (#10892) üzenetére


Vahur
tag

Jó lett a videód, tetszett. Viszont nem érdemes 1080p -ben renderelni a Youtubera, mert az csak az 1280*720 videókat fogja HD-ban visszaadni, azt is csak egy bizonyos idő letelte után.

Itt egy GTA renderer 1280 720 .wmv példa. Semi más konverziót nem csináltam, ezt a minőséget kaptam.

[ Szerkesztve ]

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#10897) G@bi90MR válasza Vahur (#10896) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Köszönöm mindenkinek! :B A Blista Compactos belső állással töltöttem a legtöbb időt, a rendőrös jelenetek tényleg random módon álltak össze.

Köszi szépen! Tényleg, 720p-ben nagyon szép a videó! Nem mellesleg, korrektül meg van szerkesztve! :R

Idővel megkaptam a HD feliratot. :DD Nem voltam elég türelmes tegnap.

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#10898) szabod válasza G@bi90MR (#10892) üzenetére


szabod
senior tag

Nagyon jó lett :C :R Látom Jeff feleségét is eltakarítottad :DDD

Nekem is éppen most megy a Madness 3. része felfele :)

(#10899) Mariann294


Mariann294
őstag

És ehhez mit szóltok? :D

(#10900) szabod válasza Mariann294 (#10899) üzenetére


szabod
senior tag

Jó! :C ( vótmá' :DDD )

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.