Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#78751) nggabi válasza Frozen (#78749) üzenetére


nggabi
nagyúr

a régi szép boot szektor vírusos időkre emlékeztet :))

"szenyor dzsíííí"

(#78752) Pyttawrx válasza KillHates (#78746) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Nu, a műtét sikeres volt és a beteg is túlélte. :D
Elem volt a ludas a maga 0,48V-os értékével, az új Maxell 3,28V. Az utóbbi nyert. :)
Tökéletesen indul. Ki volt véve az akksi is vagy 30 percre. Teszt: OK

Mindenkinek mégegyszer köszönöm a segítséget.

(#78753) Raymond válasza Pyttawrx (#78752) üzenetére


Raymond
félisten

Azert remelem egy kis eukaliptuszolajjal megtisztitod :) [link]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#78754) Pyttawrx válasza Raymond (#78753) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Most pont nem volt itthon olyan olaj, csak finom mechanikai, de azt meg sajnáltam rá tenni :D :D

[ Szerkesztve ]

(#78755) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Bár nem 100%-ban gamer téma, de gondoltam megosztom veletek, hogy közel 1 hónap után végre megjöttek a dbrand skin-ek a párom meg a saját laposomra. Szokásos kiváló minőség, amit anno a telefonos skinjeik esetén megszokhattam.

A matrica 3M, nyomot nem hagy eltávolítás során, és felhelyezésnél, ha elbénázza az ember, akkor levehető és újra felrakható, pontosan vannak kivágva a csavarok, talpak és venti rács helyei.

Ha valaki szeretné állag megóvni a laposát (kopás, vagy a "dukkó" véletlenszerű leverése), akkor lehet érdemes beruházni egy szettre.

[ Szerkesztve ]

(#78756) Mikulásbá válasza Evil Snowman (#78755) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Hááát.... én nem tennék ilyet a gépemre. Már eleve matricát, de ezt a nem szépet pláne. Bocsi. :B

(#78757) echterion válasza Evil Snowman (#78755) üzenetére


echterion
nagyúr

Honnan lehet ilyeneket rendelni?

**********

(#78758) grizlisandor válasza Evil Snowman (#78755) üzenetére


grizlisandor
addikt

Sokat filóztam rajta, hogy okostelefonra rendelek, de a áfa+vám kombó utánai árazás elvette a kedvem. :O

(#78757) echterion:
dbrand.com
Kár, hogy Legion 5-7 laposokra nincs skin, de valahol másik skin-es oldalon találtam hozzá.

Tesla Cybertruck-ra is lesz skin! ;]

(#78759) Evil Snowman válasza echterion (#78757) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

dbrand » Official Shop

Elég sok termékre gyártanak fóliákat. Telefon, Xbox, Nintendo, PS 5-re pl más színű oldallapokat (pereskedtek is a Sony-val miatta :D), etc. Laptopból, csak a nagyobb brandek egy vagy több termékére (Mac, Razer, MS Surface, Dell XPS, Lenovo, Framework)

(#78760) Evil Snowman válasza Mikulásbá (#78756) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

A nem szép alatt gondolom a fekete/fehérre gondolsz. Hát jah kissé elvont, mint jómagam. :DDD De van egy rakás más szín és minta.

Szerintem hasznos, nyugodtabb szívvel teszem be a táskába, mint "meztelenül". Nem szeretem, ha karcosak a cuccaim.

(#78761) Evil Snowman válasza grizlisandor (#78758) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Én a szifon 12-re még a vámos "b*ziskodás" előtt rendeltem, akkor hamar megjött DHL-el. A mostani rendelést inkább hagyjuk, mert ma már elküldtem szegény ügyintézőt a gyászba.

Nem elég, hogy majdnem 30 nap volt mire megkaptam, de ráadásul nem a DHL hozta ki a vámkezelés után (pedig elvileg háztól-házig szállítás van benne a megrendelésben), hanem a postára kellett érte bemennem. A csomagolás össze volt b*szva, de hála Istennek a lényeg nem sérült.

(#78762) Mikulásbá válasza Evil Snowman (#78760) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Én bubis zacskóból fóliából csináltam méretre egy zacsit, amibe rakom a gépet és úgy a hátizsákba. :B
Akik itt ismernek, tudják, hogy mániákusan vigyázok a cuccaimra. :K

[ Szerkesztve ]

(#78763) Evil Snowman válasza Mikulásbá (#78762) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Az sem rossz megoldás. :K

(#78764) FőDudu válasza Mikulásbá (#78762) üzenetére


FőDudu
addikt

Ez a faxa.
A kihajtott flapje az egerpad.

FőDudu

(#78765) Evil Snowman válasza FőDudu (#78764) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Az a kis fityfirittyet egérpadnak nevezni azért túlzás, még ha Razer-ék annak is hívják. :) Low sensi használóknak kb. használhatatlan, mert ahogy elnézem kb. nulla horizontális mozgástere van a usernek. :R

(#78766) Frozen válasza FőDudu (#78764) üzenetére


Frozen
őstag

soha nem értettem ezt a nagy egérpad mizériát ,rendes egeret kell venni és akkor megy az asztalon is stb , maga ezeknek a padoknak semmi értelmét nem láttom bár a gyártók bíztos jó pénzeket akasztanak le vele :C

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#78767) Speedy007 válasza grizlisandor (#78758) üzenetére


Speedy007
őstag

Legion 7 & Legion 5 de hasonlók vannak az allin is

[ Szerkesztve ]

(#78768) grizlisandor válasza Speedy007 (#78767) üzenetére


grizlisandor
addikt

Ők voltak azok, csak az US szállítás miatt elvetettem(meg még laptopom sincs :DDD ).

(#78769) Speedy007 válasza grizlisandor (#78768) üzenetére


Speedy007
őstag

Legion 7 aliexpress, Legion 5 Pro és ezen meg vegyes 2021/22 Legion 5/5 Pro.. Értem így tényleg nehéz keresni is.. Én hozatnék be magamnak mert szemezgetek vele de amennyi féle fajta információt hallottam arról hogy működik a külföldi rendelés inkább elfelejtem..

(#78770) grizlisandor válasza Speedy007 (#78769) üzenetére


grizlisandor
addikt

Valószínűleg egy ilyen fólia nem egy ördöglakat, de nevesincs gyártóktól származót én nem ragasztanék fel semmire.

(#78771) Speedy007 válasza grizlisandor (#78770) üzenetére


Speedy007
őstag

Ha volt neve sincs gyártótól telefonod vagy tucat telefont veszel (Xiaomi) és olyan extrára vágysz hogy hátlapi fólia ami más gyártók estén nagyobb eséllyel találsz (Samsung, IPhone stb..) akkor csak ez az egy út járható nekem a MI 10T Pro-ra kínából sikerült hozzá jutni ilyenhez itthon is adnak hozzá csak fele annyira tartós és 2x-r drágább.. De még mindig rajta van 2x-r szedtem vissza és raktam rá de tart.. De kivétel nélkül amiket eddig próbáltam mind össze ment pár cm-l ahhoz képest amilyen méretű volt

(#78772) echterion válasza Evil Snowman (#78759) üzenetére


echterion
nagyúr

Kár hogy nincs AW, kipróbálnék valami csini Lich King-es skint. :))

**********

(#78773) FőDudu válasza Frozen (#78766) üzenetére


FőDudu
addikt

En sem hasznalok eger padot - egyszeruen jobb az asztalon. Nekem.
De ettol meg az otlet eleg jo.

Mondjuk van az a szint ahol valoszinuleg az eger pad segit a jatekban - de az nyilvan nem textilbol keszult verzio lesz.

FőDudu

(#78774) FőDudu válasza Evil Snowman (#78765) üzenetére


FőDudu
addikt

En low sense-t (800dpi) csak jatekban hasznalok, egyebkent preferalom a kis mozgassal atszelem a kepernyot beallitasokat (1800+dpi). Nem tudom az egeremen a 16K dpi milyen szinten kellhet. Annyira finom nem lehet a kez mozgasa - ha meg akkorat kell mozogni, akkor mekkora a terulet amin ezt elo lehet adni? Mert ha jol tippelem, a 4K kepernyot kb fel centis elmozdulas atviszi.

800dpi eseten is a kepernyo kozepetol a szeleig kb 2cm elmozdulas van az egeren.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#78775) RM007 válasza FőDudu (#78764) üzenetére


RM007
addikt

Nálam pont fordított felállásban van a pad és az egér. A pad bazi nagy szinte asztal méretű az egér meg talán a legkisebb amit eddig forgalomba hoztak(nem gémer). Van mozgási felület.

Szeretek eger padot használni, kényelmesebb, jobb érzés mint nélküle.

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#78776) vakablak93 válasza RM007 (#78775) üzenetére


vakablak93
őstag

Én is az óriási egérpadokat preferálom :K , a lapos is férjen rá ha megyek gamepartizni, (meg akkor már prezentálja az aktuális kedvencet [kép] ;] ) Van hogy valaki nem takarít rendesen, inkább egy ilyenre rakom a lapost, mintsem felszippantson valamit valaki asztaláról és takarítgatnom kelljen feleslegesen..... :U

Gondolkodom hogy a legnagyobb méretre váltok pont emiatt. :))
Viszont a legnagyobb 900x400-asok meg nem biztos hogy minden havernál elférnek, emiatt agyalok még egy kicsit rajta.

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#78777) grizlisandor válasza Speedy007 (#78771) üzenetére


grizlisandor
addikt

Volt nevesincs kínai telefonom, Jiayu, hát elég is volt belőle.
Oneplus One, na az elég jó telefon volt, az sandstone hátlap nem e világi találmány volt. :B
Most meg Pixel 3a telót használok, nem rossz, de lassan vége a támogatásnak, meg az újkori akuidőnek a fele sincs már meg lassan.

(#78766) Frozen:
Használtál már normális egérpadot? :U
Igazad van megy az asztalon is az egér.
Én egy Razer DAV2 egeret használok, Kodiak gyors/közepes egérpaddal 100x jobb használni az egeret bármihez. Van topika is, jó tanulmányozást. :)

(#78778) KillHates válasza FőDudu (#78773) üzenetére


KillHates
nagyúr

khmm:

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#78779) Frozen válasza grizlisandor (#78777) üzenetére


Frozen
őstag

köszi annyira nem érdekel és tanulni sem akarok, mivel logitechem van és ez tökéletes asztalon is, a ryzerem ami volt előtte egy kacat elég hamar meg is döglött.. De hát mindenki arra költ amire akar :DDD

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#78780) Speedy007 válasza grizlisandor (#78777) üzenetére


Speedy007
őstag

Én egy 2-3000-s genesis tacskós egérpadot használok a logitech g305 alá.. Bár az pc-s egér fórumban esküdni mernek hogy a logitech egérpaddal a g305-s egér tudná azt a segessébet amit a gyártó reklámoz de az már nekem túlsok egy egér padért amennyit elkérnek alsó hangon értük

(#78781) echterion válasza KillHates (#78778) üzenetére


echterion
nagyúr

Az a füles.... :))

**********

(#78782) grizlisandor válasza echterion (#78781) üzenetére


grizlisandor
addikt

(#78783) Speedy007 válasza grizlisandor (#78770) üzenetére


Speedy007
őstag

Jöjjön egy kis román tuning lehet hogy most kapni fogok hideget-meleget ;]

Ilyen volt:

Ilyen lett:

Bármelyik barkács boltban lehet kapni bútorlap fóliát párszáz forintos tétel egy borotva penge és szike valamint marha sok türelem és van házi megoldás.. Ragasztó mentesen lehet eltávolítani..

(#78784) Mikulásbá válasza Speedy007 (#78783) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

(#78785) RM007 válasza KillHates (#78778) üzenetére


RM007
addikt

Nálam most nem egérpad a téma. CPU tuning hűtés részről. Valamit vissza kellene rakni a vga hűtéséből a cpu-nak. Most meg fogok nézni valamit, aztán lehet beavatlak és megkérlek ennek a dolognak az igazi gyakorlati megvalósításában. ;) :R

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#78786) RM007 válasza Mikulásbá (#78784) üzenetére


RM007
addikt

Nem nagyon értelek, nekem tetszik az eredmény. :)

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#78787) Evil Snowman válasza Frozen (#78779) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Ryzer? Az milyen márka? :DDD

(#78788) MaxxDamage válasza Speedy007 (#78783) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Látom van már rajta karc, így az legalább nem látszik ;]
Amúgy remek lett! :C
Mivel ragasztottad fel?

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#78789) Speedy007 válasza MaxxDamage (#78788) üzenetére


Speedy007
őstag

Ön tapadós a bútorlap fólia. Iszonyatosan gyűjti a karcokat maga a fedél

(#78790) Evil Snowman válasza FőDudu (#78774) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Én fixem 800dpi, annyi, hogy FullHD felbontás mellett. Izom memóriám ezt szokta meg már a cirka 20 év alatt.

Az, hogy mennyi max dpi-t tud egy adott szenzor, az csak marketing fogás az összes gyártó részéről. Az összes egérnél, hamarabb jelenik meg a jitter vagy a smoothing (pl.: 3200-nál), ami már negatívan befolyásolja a szenzor működését.

(#78791) Evil Snowman válasza Speedy007 (#78783) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Teljesen jó szerintem. Legion feliratnál kicsit még lehet megmelegíteném hajszárítóval a fóliát, és akkor jobban bele lehet nyomkodni a felirat mélyedésébe és úgy jobban kiadja azt. ;)

(#78792) Speedy007 válasza Evil Snowman (#78791) üzenetére


Speedy007
őstag

Azon gondolkodom én is de szerintem így is megteszi mert amit láttam korábban illusztrációkat az allin hosonló volt ott is a végeredmény

(#78793) echterion válasza grizlisandor (#78782) üzenetére


echterion
nagyúr

Neeeeem, nálam csakis ez lehet a felállás. :))

**********

(#78794) Evil Snowman válasza echterion (#78793) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Megnyugodtam, hogy ezek szerint nem csak én vagyok ennyire “beteg”. :DD

(#78795) RM007 válasza Evil Snowman (#78794) üzenetére


RM007
addikt

Azért tegyünk hozzá még egy ilyet is, hogy teljes legyen a boldogság. :D

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#78796) Raymond válasza echterion (#78793) üzenetére


Raymond
félisten

Uhhhh...maig az egyik legjobb trailer! "My son, the day you were born..." [link]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#78797) Raymond válasza Evil Snowman (#78794) üzenetére


Raymond
félisten

Hat en inkabb nem rakok be kepet. Sima kemeny steelseries mousepad, ezereves Logitech G9 eger, szinten ezreves standard HP billentyuzet (PS/2, amit a szerverekhez osztogattak anno) :)

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#78798) hszilard666 válasza Evil Snowman (#78794) üzenetére


hszilard666
veterán

Nagyon menő! :C

Nekem ilyen van:
[link] :))

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#78799) vakablak93 válasza Evil Snowman (#78794) üzenetére


vakablak93
őstag

Hidd el nem csak te, lásd feljebb ;]

hszilard: :C , ez nekem is tetszik.

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#78800) Evil Snowman válasza RM007 (#78795) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Sajnos ez nem volt forgalomba, csak giveaway-be adott párat az nVidia. :(
Ellenben van CP-s SSD (szerintem korábban már linkeltem) 100+ ezer Ft-ért.

FireCuda 520 Cyberpunk 2077 LE SSD | Seagate US

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.