Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#56151) Gergello


Gergello
addikt

Jó hír. Frissítettem a 308-as új BIOS-ra és ez megszüntette azt a rendellenes villanást ami bootolás alatt volt. Kicsit változott a ROG logó animációja is, most megjelenés után még jobbra-balra mocorog egy kicsit, lehet ilyen volta villanás előtt is, de arra már nem emlékszem.

Holnap csinálok egy superpositiont, hogy kiderüljön, hogy az ASUS is butította-e a kártyát.

(#56152) zsolti75 válasza Gawamatsu (#56140) üzenetére


zsolti75
senior tag

Az utolsó P50-et ami nálam volt, 3,6@4Ghz-en használtam és úgy volt 85-90 fokos aida stress alatt. Újra kell pasztázni azt a gépet!

(#56153) ricogsm


ricogsm
őstag

Sziasztok! 99% os proci sémánál ezt produkálja TGC nélkül..
Mi lesz ha le lesz pasztázva? Hűteni fog? :D
Acer Nitro i7 10gen.

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#56154) gurus válasza ricogsm (#56153) üzenetére


gurus
aktív tag

ez nincs fullon! tedd turbóra,úgy mutasd

[ Szerkesztve ]

(#56155) echterion válasza ricogsm (#56153) üzenetére


echterion
nagyúr

Ennyit jelent, ha nincs turbo. Alig fogyaszt valamit a proci, ergo nem is melegszik nagyon, ellenben a mobil prociknak teljesítménye se sok marad. Asztali procinál jobb a helyzet ilyen szempontból is, mert ott magasabb az alap órajel és pl. 3,6 GHz-en még bőven elég mindenre pl. egy 8700k.

**********

(#56156) ricogsm válasza echterion (#56155) üzenetére


ricogsm
őstag

Hát igen, :(
Megy rá a TGC :)
Aztán meglátjuk...

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#56157) vakablak93 válasza Mikulásbá (#56150) üzenetére


vakablak93
őstag

Na ez királyul hangzik, remélem lesz olyan amit bele lehet építeni a P751-be, akkor tuti vennék egyet :K

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#56158) ricogsm


ricogsm
őstag

Micsoda marketing [link] ugyanilyen gépem van csak 1650Ti vel 3ev magyar garanciával.

Nálam kizáró ok a nem magyar billentyűzet, és a kétes garancia.
Bár a videó kártya miatt jobb lenne.
Ti hogy gondoljátok?

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#56159) hito válasza ricogsm (#56158) üzenetére


hito
nagyúr

"Brutalité Pista bácsi Bivaly processora"

Nincs akkor facepalm a világon, ami méltó lenne ehhez. :O

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#56160) Ubul86 válasza ricogsm (#56158) üzenetére


Ubul86
őstag

igen, a 2. felét már olvastam máshol is :D "Tűzrőlpattant hűtés
Amikor a megterhelő igénybevétel miatt egy kis pluszra van szükség, a két ventilátorral, az Acer CoolBoost™ technológiával és a kettős „kipufogó” kialakítással megakadályozhatja, hogy felforrósodjon a helyzet."

annyira tűzről pattant, hogy még ég :D de amúgy a coolboost-nak nem sok értelme van, annyi, hogy kicsivel nagyobb fordulatszámon megy a venti. És? Ha úgy érzi, hogy kell neki, úgy is nagyobbra kapcsol :D

(#56161) Ubul86 válasza hito (#56159) üzenetére


Ubul86
őstag

ha vennék gépet, az biztos hogy nem erre a marketing dumára, és nem tőle :D értem, hogy el kell adni valahogy, de ez már a ló túloldala nálam :D

(#56162) echterion válasza ricogsm (#56158) üzenetére


echterion
nagyúr

Ez mindent visz, mint a piros hetes: "Brutalité Pista bácsi Bivaly processora". :DD

**********

(#56163) ricogsm válasza echterion (#56162) üzenetére


ricogsm
őstag

Erős Pistával keverte biztosan.. :U

[ Szerkesztve ]

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#56164) gyépés válasza ricogsm (#56163) üzenetére


gyépés
aktív tag

Raadásul csak 6 magos az a proci, azt se tudja, mit árul...

"Ha kell, ha nem, ha muszáj... Hívjatok úgy: SZOMORÚ SZAMURÁJ!" by Kocsor Zsolt

(#56165) Mikulásbá válasza echterion (#56162) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Szánalmas! Nem a gép, a hirdető. Több ilyen hirdetése van, szerencséje, hogy nem lehet hozzá szólni. Még neppernek is pocsék.

(#56166) gago1975 válasza Mikulásbá (#56165) üzenetére


gago1975
őstag

Azt azért látta valaki, hogy ez egy javított gép???? 3 év garancia helyett csak egy év és nem a hivatalos szervízbe szól, szólhat maga a garancia???
12 hónap hivatalos újraértékesítési program-Szerviz garanciával (Szervizek: Pest-Szigetszentmiklós ,vagy Dunaföldvár)

ricogsm eszedbe ne jusson megvenni. Lesz vele baja annak aki ezt megveszi.

[ Szerkesztve ]

Predator Helios 700 i9-10980HK RTX2080s 8/64GB RAM,OLED77C32,Marantz AV7705+MM7055x2db,Focal Aria 936+Aria CC900+Aria 926, Dome Flax ATMOS® 4db,SVS SB3000x2,Oehlbach nf214 Sub 3-400,QE3280,Oehlbach XT-SL500

(#56167) KillHates


KillHates
nagyúr

A szerdai nap margójára:

Nálam járt Hito és hozta a kis gyönyörűségét, de panaszkodott, hogy felmegy a proci 90 fok fölé.
Amikor szétszedtem, akkor láttam, hogy HŐKAMRÁS hűtés van benne!!!

Igen-igen! Az a lapocska közepén a proci felett vapor chamber van:

Így eléggé csodálkoztam, hogy a pár wattot disszipáló Y3M miért 90 fokos az aktív hűtés alatt amikor a nyamvadt hűtésű Macbook 12-ben sem szokott ennyire forró lenni.
Így leszereltem a ventilátorát a hűtésről és láss csodát, meglett a hiba forrása:


A gép belül patika tiszta volt, de a ventilátorába már nem fért volna több szöszmösz! :D
Ki lett takarítva, kapott Prolimatch PT3-at és lett 60-65 fokos játék alatt a proci :C

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#56168) hito válasza KillHates (#56167) üzenetére


hito
nagyúr

Így-így! Még1x köszönet, mintha kicserélték volna! :R

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#56169) vakablak93 válasza KillHates (#56167) üzenetére


vakablak93
őstag

Ez a kis cucc iszonyúan tetszik :DD , ágyból/útközben vonaton wotozni/netezni hajnalban haláli lehet, asszem lecserélem egy ilyenre az ipad-em, amúgyis jobb szeretem a win-t :C
Van rajta bármi garimatrica vagy hasonló ami akadályozná ha magam akarnám pucolni/pasztázni?
Illetve mennyire megbízhatóak ezek? Szabad használtat nézni ezekből?

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#56170) echterion válasza hito (#56168) üzenetére


echterion
nagyúr

Mennyi idő alatt ment így tele szösszel? Patent kis masina, lehet, egyet beszerzek magamnak is. :C

**********

(#56171) vakablak93


vakablak93
őstag

Ez frankó kis cuccnak tűnik, erről mi a vélemény? [link]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#56172) Darth_Revan válasza vakablak93 (#56171) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ennyi pénzért már inkább egy Nintendo Switch játékra +laptop munkára :U

[ Szerkesztve ]

(#56173) hito válasza vakablak93 (#56169) üzenetére


hito
nagyúr

Persze, tőlem! :D Az enyém letesztelt, kivül-belül bevizsgált, kitisztított, újrapasztázott darab. Igazi refurbished példány :D

Nézegettem én is a Maxot, de az már nekem nagy (8") és nehéz. Yt reviewkban is megemlítik, hogy ez már nem a kényelmes kategória. Majd a Win 3, az lesz az ultimate utódja a 2-nek.

echterion: másfél éves, most először volt tisztítva. Nálam két hete van kb. és vittem "egyből" generálra :B

Darth_Revan: akinek ez a kombó kell (handheld konzol Win 10 alapokon), annak hiába ajánlod a Switch + laptop párost. Egész már megközelítés, játékban is tök más címek. A másik az, hogy elegem lett abból, hogyha vinni kell magammal Win10-et, az legalább 1kg és füzetméret. Emellé már nem fér be a fotós szettem + az ebédem a táskába. Ez meg farzsebben is elfér, helyet szinte nem foglal. Nagyon durva életérzés a hétköznapokban a masina, hidd el nekem ;) A játék meg tényleg kevés dologhoz fogható rajta.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#56174) Raymond válasza Darth_Revan (#56172) üzenetére


Raymond
félisten

Hat nem tudom, mas vilag a ketto. Ertem en mire gondolsz, de a kollegat is megertem. Ez a keszulek nem olcso a lehetosegekhez kepest (sot sokmindenbe bele lehetne kotni hogy ez miert ha az nem stb.) mert egy nagyon-nagyon retegigenyt elegit ki, de egyertelmu hogy Hito kollegaban pont ebbe a retegbe tartozo felhasznalot talaltak :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#56175) vakablak93 válasza Darth_Revan (#56172) üzenetére


vakablak93
őstag

Teljes mértékben igazad van, ha az ár/érték arányt tekintjük :R , valószínűleg csak túlságosan tetszik most hirtelen, ha megállom pár hétig akkor talán sikerül kiverni a fejelmből.

De ha érdekelne az ár/érték arány, akkor gamer laposom se lenne.
A switch direkt konzol, vagyis én kerülöm mint macska a vizet :D , normális laposom meg már van. Én mint mondtam az ipad-em akarnám kiváltani vele, ezen win-van vagyis az összes problémám meg lenne vele oldva és az ipad-el ellentétben ezzel még játszani is lehet.

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#56176) vakablak93 válasza hito (#56173) üzenetére


vakablak93
őstag

Igen, ez a méret dolog, agyalós, ahogy nézem az m3 8100y-al+8/256-os win2 csak nagyon picivel olcsóbb, szóval szerintem kivárok :K , és agyalok még rajta.
De nagyon tetszenek ezek a mininotik :DD , csak hát épp a hardverük miatt érdemes kimaxolni őket legalábbis én így gondolom.

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#56177) hszilard666 válasza vakablak93 (#56171) üzenetére


hszilard666
veterán

Szuper a pici GPD WIN2, viszont most jelent meg a 3 as, ami 2x erősebb! Mondjuk 2x annyiba is kerül! Én már elkezdtem visszavinni a sörösüvegeket itthon hogy legyen rá della, mert 1300 USD mire ideér! :Y

https://m.youtube.com/watch?v=bZTfUoTdUR8

Kimaxolva megy rajta a DOOM úgy hogy jéghideg a proci! :Y (videó végefele teszteli)

De az én nedves álmom az Alienware project UFO!
https://m.youtube.com/watch?v=7AqS0OCansY

Ebbe beletesznek valami combos integráltas ryzent és mindennel lehet rajta játszani azonnal! :Y Ezért még 2000USD ot is fizetnék boldogan... Ott van rajta a TB3, útközben integrált, otthon meg ledokkolom egpu ra, és kivált egy laptopot, desktopot, meg nintendo switchet is! :Y Szerintem lenne piaca, tekintve hogy a nintendo switch rekordokat dönt eladásban 2016 óta...

Elnézést kérek a fostos linkelésem miatt, telefonról vagyok.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#56178) hito válasza hszilard666 (#56177) üzenetére


hito
nagyúr

De jó lenne, ha rágyúrnának a nagy gyártók az mini-izom handheld PC konzol (röviden MIHPCK) vonalra. És már a kategória néven sem kell gondolkozniuk, tessék, ennyit segítettem :DDD

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#56179) vakablak93 válasza hszilard666 (#56177) üzenetére


vakablak93
őstag

Uhh, hát azt látni hogy van fejlődés rendesen :Y , viszont ez a svitch szerű kialakítas , a miniatűr notihoz képest nálam a többi felhasználását vágná agyon, de megértem a lelkesedésed! :K

Más : Annyira mondogattátok ezt az ssd témát hogy csak úgy kíváncsiságból felraktam egy ilyet az öreg WD Black-re , meg az új Blue-ra is. Előbbire ráragasztottam mert már nincs rá gari és a matricáját is simán eltávolítottam, a Blue-ra viszont csak a hozzáadott gumikkal fogattam rá, mondjuk nem is igazán volna hová rátenni, mert a black-en közepén is van az a nagy felület a Blue-nak meg csak a két végén, de mind1. A magasságuktól eleinte kicsit féltem, de simán befértek, van hely a gépben rendesen. :)

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#56180) hszilard666 válasza hito (#56178) üzenetére


hszilard666
veterán

Védesd le gyorsan! :DDD

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#56181) hito válasza hszilard666 (#56180) üzenetére


hito
nagyúr

Ááá, mondom, ennyivel hozzájárulok, ne mondják, hogy ezen múlt ;]

Egyébként a Dell prototájppal 2 problémám van:

- nincs fizikai qwerty
- valószínűleg az árcédulát nem is ceruzával rajzolnák, inkább teddy hengerrel gurítanák

Belegondolok a nagy gyártóknál mennyibe fájna egy hasonló gép, mondjuk egy Asus ROG MIHPCK, az élettől elmegy a kedvem. Innen nézve kimondottan low budget ajánlat a Win 3.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#56182) hszilard666 válasza vakablak93 (#56179) üzenetére


hszilard666
veterán

Pont ez a lényeg hogy a két kontroller levehető az UFO ról, és lazán lehet anélkül "tabletként" használni. Szerintem van benne ráció! Én most egy Surface Pro-t használok rohangálósgépnek, és nagyon bejön ez a design. Ha nem kell a bill csak letépem róla, és használom tabletként. Kiváltotta a dell XPS emet és az ipademet, töredék áron! :Y

;]

Igazad van, viszont én el tudok képzelni az eszközön egy coverrel egybekötött félméretű bill-t, mint a fent említett surface en. Pokoli vékony cucc, és még sokszintű billvilágítás is belefért! :Y

Az árcédula másodlagos, főleg ebben a topikban. ;] ;] ;] De a pénztárcánkkal támogatjuk a fejlődést! :K A ritka rétegtech mindig drága, pont azért mert keveset adnak el az eszközökből. Majd ha mainstream lesz, akkor olcsósodik minden! :K

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#56183) hito válasza hszilard666 (#56182) üzenetére


hito
nagyúr

Vitán felül tényleg állszaggatós gép ez a Dell és vagyok annyira sznob, ha a Win 3 és eközött kéne választanom, a Dellre böknék már csak a logó miatt is, kialakítás ide vagy oda ;]

Egyébként meg mi lenne, ha végre egyszer az életben már ők támogatnák a pénztárcájukkal az én fejlődésemet? :DDD Belehalnának? Naugye :DDD

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#56184) vakablak93 válasza hszilard666 (#56182) üzenetére


vakablak93
őstag

igen erre céloztam a tablet+kontroller forma nem tetszik, a miniatűr noti nálam a favorit.

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#56185) hszilard666 válasza hito (#56183) üzenetére


hszilard666
veterán

Ohh, Neked akartam írni a hsz em második felét, csak szét vagyok esve. :B

Vakablak:
Igazad van, elnézést kérek.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#56186) Ubul86 válasza ricogsm (#56153) üzenetére


Ubul86
őstag

mondjuk ezt hogy produkálta, mi ment alatta? játék? vagy csak sima netezés, alap dolgok?

nálam pl a tegnap belinkelt képek után visszavettem 99%-ra, és látszik hogy a kiugró tüskék helyett ilyen 45-50 fokok között ugrált, netezés mellett, előtte meg mekkora kiugrások voltak, bár ott ment a full aida stressz teszt is...végén meg a diagramnak meg 50 fokot nem érte el. Durva, hogy a turbo ennyire megingatja amúgy is

a sárga téglalap elől volt ugye a stressz teszt, utána még egy ideig 100%-os cpu-val volt hagyva, majd a végén lett levéve 99%-ra, látszik mekkora visszaugrás van :O

[ Szerkesztve ]

(#56187) KillHates


KillHates
nagyúr

A mai nap margójára; járt nálam ricogsm.
Sikerült egy "picit" lefaragni a hőmérsékletből

Ilyen volt:

Ilyen lett:

Csekkoljátok a ventisebességeket is! :K Kb fél óra alatt sikerült felgyúrni 65 fokosra! All Core turbo 100%, teljesítménycentrikus beállítással, még powertrottyot sem csinált. Nagyon jól sikerült ennek a Nitro-nak a hűtése! :K (a gyárban a pasztázása már nem annyira :B)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#56188) ricogsm válasza KillHates (#56187) üzenetére


ricogsm
őstag

Köszönöm! Nagyon öröm volt nálatok lenni! :) Igazi élmény volt! :)
Remélem járok felétek többször is egy kv erejéig... :)

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#56189) Mikulásbá válasza ricogsm (#56188) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Jaja, már maga a kávé megéri.MInket is megkínált valami különlegességgel, tényleg finom volt.
A pasztázás csak grátisz. :DDD

(#56190) ricogsm válasza Ubul86 (#56186) üzenetére


ricogsm
őstag

Nézd csak [#56187
Ennyi! Problem solved :)
igen a 99% on elterül a proci használat.
BOCW vel játszok rendesen meg az aida stressz tesztet futtatom.

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#56191) Tonycs


Tonycs
csendes tag

Szép napot!

Elvittem a gyerek karácsonyra kapott laptopját a csepeli KH Butikba némi kozmetikai kezelésre. Az eredmény egyből látványos volt, 10-11° mínusz, és ez csak a paszta csere. A beállítások optimalizálása meg hab a tortán. Ezúton is köszi KH! :R

Az alany: Lenovo Legion 5i (15.6", i7 10750H, GTX1660Ti, 16GB, 512SSD), ami gyári szám szerint 2020 októberi gyártás, úgyhogy az ablak gitt nem a raktárban száradt rá/ki... hanem sajnos az gyári extra...

Tony

(#56192) Ubul86 válasza ricogsm (#56190) üzenetére


Ubul86
őstag

Igen, épp nézem :) csak neked már a jobb ventis géped van :) de az enyémen is biztos tudna killhates azért segíteni. Tavasszal akarok Pestre menni mostmár :D csak az egész napos elfoglaltság lesz akkor :D

(#56193) gago1975 válasza Tonycs (#56191) üzenetére


gago1975
őstag

Szia.

Elvittem a gyerek karácsonyra kapott laptopját a csepeli KH Butikba némi kozmetikai kezelésre.
Ezen jót nevettem, "KH butik":C:C:C

Az eredmény egyből látványos volt, 10-11° mínusz, és ez csak a paszta csere. A beállítások optimalizálása meg hab a tortán. 2020 októberi gyártás, úgyhogy az ablak gitt nem a raktárban száradt rá/ki... hanem sajnos az gyári extra...
Sajnos ez van, de egyben elszomorító, hogy mi mindenen spórolnak a gyártók.
De elárulom neked, hogy ennél jóval drágább gépeket is újra kell pasztázni, de erre figyelmeztettünk is, úgyhogy nem ért legalább váratlanul. KillHates mester pedig tudjuk, milyen csodákra képes, főleg a Lenovo-kal.

Gratulálok a géphez, remélem jó hasznát veszi a gyerkőcöd, őrül neki, beválik és valahol tudtunk neked segíteni a választásban. :R :R

Predator Helios 700 i9-10980HK RTX2080s 8/64GB RAM,OLED77C32,Marantz AV7705+MM7055x2db,Focal Aria 936+Aria CC900+Aria 926, Dome Flax ATMOS® 4db,SVS SB3000x2,Oehlbach nf214 Sub 3-400,QE3280,Oehlbach XT-SL500

(#56194) ricogsm válasza Mikulásbá (#56189) üzenetére


ricogsm
őstag

úgy úgy :) Meg maga a feeling :)
mint gyerek a játékboltban :)

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#56195) hito válasza hszilard666 (#56177) üzenetére


hito
nagyúr

Betojok! Pont a napokban beszélgettünk arról, hogy miért nem lépnek be a nagy gyártók a szuperhordozható gaming microPC piacra, erre tessék, friss CES hír :C Valami elkezdődött (köszönhetően a GPD-nek), profitot szimatolnak a nagyok :C

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#56196) hszilard666 válasza hito (#56195) üzenetére


hszilard666
veterán

Ahogy mondod! :C

Lehet hogy akkor az UFO ból is lesz valami? :Y

Szuper a Cikkben lévő pöttöm PC, csak azt nem értem hogy hagyhatták le róla a thunderboltot :(

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#56197) hito válasza hszilard666 (#56196) üzenetére


hito
nagyúr

Rétegigény a rétegterméken belül ;]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#56198) gago1975 válasza hito (#56195) üzenetére


gago1975
őstag

Szia.

Ezekbe is szerinted VC hűtés lesz mint a te win 2-ben és a win 3-ban?
Remélhetőleg igen, mert kelleni fog a használhatóbb Intel® Iris® Xe Graphics G7 80EU/96EU iGPU miatt, ami lényegesen jobb mint az UHD615, kicsit még a GTX965m-nél jobb.
Brutális.

[ Szerkesztve ]

Predator Helios 700 i9-10980HK RTX2080s 8/64GB RAM,OLED77C32,Marantz AV7705+MM7055x2db,Focal Aria 936+Aria CC900+Aria 926, Dome Flax ATMOS® 4db,SVS SB3000x2,Oehlbach nf214 Sub 3-400,QE3280,Oehlbach XT-SL500

(#56199) Darth_Revan válasza hito (#56195) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ezek mind királyak lennének, ha nem lennének aránytalanul drágák az ugyanilyen tudású nagyobb testvéreikhez képest :(

RTX 30-as laptopokra leszek kíváncsi. Az már tuti, hogy jön új Strix és új Zephyrus, illetve hála az égnek jön az új csoda TUF gép is, az ASUS TUF Dash F15 (FX516P) :(

Lesz belőle 3060 és 3070 változat is. Ami igazán melepő, hogy 3 kijelzővel fogják árulni (legalábbis a 15.6 modellt): 144 Hz FHD (a szokásos 62% sRGB hulladék panel amit eddig is használt az ASUS), 240 Hz-es FHD panel, illetve 2K (QHD) 165 Hz (!)-es panel.

[ Szerkesztve ]

(#56200) hito válasza gago1975 (#56198) üzenetére


hito
nagyúr

Hát, a hűtéshez annyit értek, mint tyúk az ABC-hez :D

Teljesítménnyel nem lesz gond, az biztos.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.