Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#35701) MaxxDamage válasza echterion (#35700) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

:K
Nekem is csak pozitív a véleményem.
Nem vagyok csókos, csak tettem érte. Ha már felső kategóriás cucc... és nem is olcsó, akkor tegyék amit kell (bármit is kell cserélni benne) és így is tettek! No problem. Ha az ember nem megy utána, nem tesz legalább annyit, hogy megfelelően jár el, kommunikál. Akkor elveszett (mai világban főleg!)

Ja és a szakszervizt (FixDirect) is hívogattam, külön azt kértem átkapcsoltatni, aki csinálta a laposom (szerviz technikus) és az is korrekt, szimpatikus és informatív volt. (ötleteim és javaslatom is szívesen fogadta és megerősítette) szerinted új lappal miért futott rajta a teszt egy egész hétvégén át? :DDD /most legalább tesztelték rendesen, 85c fok max. CPU temp. és nem kapcsolt le a gép. atomstabil volt legalább/

980 Ti Matrix Platinum VGA-m is felső kategóriás cucc volt, nagy baja nem volt és cserét kértem és elsőre cserélték is (Cseh Asus) és ott még az iPon (mint eladó) is korrektül járt el. Gyártótól azt is megtudtam, hogy Ramiris volt a VGA-m itthoni beszállítója, így azokkal is felvettem a kapcsolatot és azok is korrektek voltak. (válaszoltak és elmondták a kártya helyzetét, státuszát, stb..) ügye ilyen esetben, ha nem gyártó általi (szak)szervizbe van vissza küldve (akkor a bolt RMA része + beszállító is külön teszteli - beszállító akkor, ha a bolt nem tudja idézni a felhasználó által jelzett hibát)

OFF OFF :)

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#35702) k-adi válasza MaxxDamage (#35699) üzenetére


k-adi
nagyúr

rengeteg hirdetést látok tőle, miért nincs akkor riportolva már..?

(#35703) MaxxDamage válasza k-adi (#35702) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Volt!
Duma az van... bizonyíték az nincs, de duma az mindent megold (mint egy politikus kb.) :)
Szószát járt gyerek ez a... :DD

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#35704) k-adi válasza MaxxDamage (#35703) üzenetére


k-adi
nagyúr

ja értem..

csak már évek óta látom a hirdetéseit, azt gondolnám hogy ha problémás akkor kitennék innen..de gondolom akkor másik userrel visszajön stb.. na mind1

(#35705) wanted5 válasza MaxxDamage (#35691) üzenetére


wanted5
őstag

Az lett volna a következő javaslat, hogy törölj róla minden partíciót és nézd meg, hogy milyen. De, ha megoldódott, akkor minden jó.

Én csavarokat aliexpressről vettem, vagy ebay. Itthon gőzöm nincs honnan lehetne beszerezni.
Nevetséges, hogy gyurmából készült csavarokat használnak a gyártók. Nemrég úgy jártam, hogy a 2. (második!) szétszedésnél, amióta legyártották a gépet, az egyik csavar feje konkrétan szétmállott. Ráadásul az, ami a hűtőt rögzíti. Alig bírtam kioperálni. Nem hiszem el, hogy ott tartunk, hogy a CPU-hoz is ezeket a gagyi 2,5x3-as (vagy 5) csavarokat használják, amik gyakorlatilag egyszer használatosak.

(#35706) MaxxDamage válasza k-adi (#35704) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Egy vásárlója (korábbi) fel is jelentette, volt bírósági ügy is tudtommal) és ha jól tudom, abból van neki egy negatívja is.

(#35705) wanted5 Nekem is az NVMe SSD csavarja (csillag fej) eldeformálódott kicsit (kb. használhatatlan. Kerestem is a csavaros dobozomba és találtam jó pár darabot amik vastagságra megegyezők, de torx fejes meg imbuszos (csillag csak 2 db van) de ezek nem bimbi acél, hanem normális anyagból vannak. Na majd lehet felveszem a kapcsolatot az Asusal és szerzek egy kis zacsival "tartalékba" :DDD

Én az olyat (csavarfej letörik) úgy szoktam kivenni, hogy fúró asztalnál vékonyabb fúróval befúrok és lassú forgásra váltok. A csavar bennmaradó része meg szépen kicsavarodik. (ha nincs más megoldás, ez a legjobb) ;)

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#35707) KFORboy válasza gyvince (#35685) üzenetére


KFORboy
senior tag

mivel pecsét és aláírás rajta, úgy töltöd ki ahogy akarod !

A vásárlás dátumával viszont kár trükközni mert Nyugta kérése esetén bukó.

A telekom lusta g.ci volt és ennyi...

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#35708) RM007


RM007
addikt

Alakul valami. :DDD
Na hát nem adják fel a fiúk. :DD

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#35709) matyee válasza k-adi (#35704) üzenetére


matyee
őstag

Messze kerülendő...

(#35710) gyvince válasza KFORboy (#35707) üzenetére


gyvince
senior tag

Hmm akkor egy próbát meg ér hogy be x elem a 3 évet aztán el küldöm a hpnak hogy kaptam másik garancia jegyet...

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#35711) PR0JECTNR56 válasza RM007 (#35708) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Nem merem megkérdezni mi zajlik itt megint, de bármi is legyen sok sikert! :D

(#35712) KFORboy válasza PR0JECTNR56 (#35711) üzenetére


KFORboy
senior tag

Külső VGA mókányolásnak fest...

Ahhh szegény gép, olyan mint egy rongyosra kefélt évek óta rabságban tartott áldozat akinek mindig kitalálnak valami új tortúrát... :DDD

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#35713) PR0JECTNR56 válasza KFORboy (#35712) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Az eltávolított MXM modulból és a gép belsejéből kifelé tekergőző kábelből én is ugyanerre gondoltam, nem semmi mit kibírt már ez a gép. :D

(#35714) steelsec válasza PR0JECTNR56 (#35713) üzenetére


steelsec
aktív tag

Igen ahova a kabel megy ugynezki mint egy kulso pci dock, kivancsi vagyok hogy alakul, de akk ez lehet, hogy mar belso monitoron nem fog menni

(#35715) echterion válasza KFORboy (#35712) üzenetére


echterion
nagyúr

Ez kezd már beteges lenni nála. :DD

**********

(#35716) KFORboy válasza echterion (#35715) üzenetére


KFORboy
senior tag

Nembaj, csinálja csak !
Lesz mit olvasni ! :))

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#35717) kreten67 válasza echterion (#35715) üzenetére


kreten67
senior tag

Azon a képen nem az RM007 MSI GT70-es gépe látható,így nem valószínű jelenleg barkács lenne nála folyamatban,az csak egy kép a netről.
Ránézésre az valamilyen Clevó vagy egyéb MSI a f@som tudja milyen mxm-es gép.
Ez az MXM adapter nem mai találmány.

[ Szerkesztve ]

(#35718) matyee válasza kreten67 (#35717) üzenetére


matyee
őstag

Ez a gép ahogy nézem a kedvenc MSI16L1x :) alias tornado 5.

(#35719) RM007 válasza PR0JECTNR56 (#35711) üzenetére


RM007
addikt

Látod mivel próbálkozik valaki, valószínűleg berágott mint én. Csak ő konyít is a témához valamit. :)

(#35715) echterion: Miért? Nem én csinálom. De ha sikerülne neki vásárolnék tőle.

(#35716) KFORboy: Tudod én olyan lázadó típus vagyok. Nem lehet mindent lenyomni a torkomon. Sikerült megutálnom az összes gyártót. Csak a profit és a szívatás. Zenész vagyok nagyon messze ettől a világtól, de szeretek még mindig játszani és álmodozni. Van fantáziám és jó látnom hogy nem vagyok egyedül, azok a gondolatok amik most a fejemben vannak mást is foglalkoztatnak, olyan embereket akik azért eléggé képben vannak és tudásban bárkit kiröhögnének bármikor. Ők szembe mennek ezzel a világgal, mint pl. akár KillHates :) Ő segített nekem korábban, utána nézett és megvalósította az álmomat. Na hát vannak még ilyen emberek, nem sokan már, de azért vannak. Lehet rajtuk mulatni, de miért is? Elvileg sikerülhet és akkor kapnak a gyártók egy jó nagy pofont. Mindegy hogy sokat nem érünk el vele, de legalább megmutattuk, boldogulunk nélkülük is. Forduljanak fel.

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#35720) RM007 válasza kreten67 (#35717) üzenetére


RM007
addikt

[link]
És azon belül......[link]

Nekem ezek a dolgok tetszenek, szerintem neked is csak nem vallod be.

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#35721) kreten67 válasza RM007 (#35719) üzenetére


kreten67
senior tag

"Elvileg sikerülhet és akkor kapnak a gyártók egy jó nagy pofont."
Ettől a tákolástól nem kap senki semmilyen pofont,mert ez egy élhetetlen megoldás.
Ennek már semmi értelme ,inkább egy asztali PC mint ez az infúzió egy döglődő mxm-es gépbe.
Aki ezt megvalósítja se fogja semmire használni csak unatkozik.
Olyan mintha a benzines cross-motoromat átalakítanám elektromosra . Tök jó hogy van olyan is,de sajnos nem lehet velük kimenni az udvarról ,mert csak 20 percig bírja benne az akku.

(#35722) kreten67 válasza RM007 (#35720) üzenetére


kreten67
senior tag

Én csak a kompakt megoldásokig gondolkodok és azok még beleférnek a gépházba. Amikor a notebook nem veszti el a hódozhatóságot és nem kell semmit se ki -be szerelgetni rendszeresen. Az a notebook aminek le kell szedni az alját és hűtőpadra rakni ,hogy kiadja a hűtés már a szememben egy fostalicska. Amikor még volt gamer notebookom (AW 17 2014) és abba a forrófejű gtx 880m kapott egy 5 csöves hűtőt és egy kiegészítő + ventit , az augusztusi 27 fokos helyiségben se látott soha 80 fokot,pedig azon a gépen semmilyen plusz szellőző nem volt fúrva. Az a gép abban a formában elbírta volna az 1070-et ,de én már csak konzolon játszok így okafogyott a megvalósítása. Nem jönnek a Pc-re olyan játékok amik érdekelnének ,ellenben a PS4 -re igen.
A gamer gépekhez már csak annyi közöm van ,hogy javítom őket amikor hozzák,meg eladok néha néha ilyen gépeket is.

(#35723) RM007 válasza kreten67 (#35721) üzenetére


RM007
addikt

Infúzió és döglődés ugyan már. Mxm nélkül is tud élni, az csak egy extra.

(#35722) kreten67: Fel lehetne fogni úgy is mint egy periférikus egységet mint pl amilyen egy nyomtató, szkenner, külső monitor. Megy az ezek nélkül is, de velük lehet teljesebb. Nincs veszteség csak nyereség ha úgy akarnánk.
Képzeld el, a gpu borda is a cpu rendelkezésére állhatna. Csak egy szalagkábel jönne ki a gépből alig észrevehetően. És mind ezt örökölhetné az utód laptop úgyszintén. Nem mondom hogy a legjobb megoldás, viszont ha nincs más......

Tetszenek az ilyen kezdeményezések, próbálkozások. Ezek mindig valamire születnek......
Durva példa......
Kutyát is lehet 10-13 évente újítani, csak nagyon nem szeretnénk.

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#35724) wanted5 válasza RM007 (#35719) üzenetére


wanted5
őstag

Csak azt nem értem, meg talán a többiek se, hogy, miért nem építesz már egy asztali PC-t? Abba úgy raknál, akármikor akármi ahogy csak akarsz...

(#35725) KFORboy válasza RM007 (#35719) üzenetére


KFORboy
senior tag

Hé hé, nyugi :"D
Nekem totál tetszik ez !

Én is csinálok egzotikus fából esztergált gyűrűt aprított ásvány berakattal vagy épp orikalkummal amit én kalapálok ki tized milliméter vékonyságra aztán néznek az ismerősök, hogy WTF... ez épp réz csíkkal

A minap meg épp Fütyülős pálesz üvegek nyakát vágtam és csináltam pár poharat.

Holnap meg epoxiba akarok önteni egy méhecskét, hogy facca kulcstartó legyen belőle.

[ Szerkesztve ]

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#35726) KillHates válasza KFORboy (#35712) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ezen felvonyítottam a röhögéstől! 🤣😂🤣😂

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#35727) Dhampir válasza KFORboy (#35725) üzenetére


Dhampir
félisten

Nem érdemel ilyet a méh, sem más (f)élőlény.

(#35728) Smithy87


Smithy87
senior tag

Hali mitől függ, hogy ki lehet e cserélni egy kijelzőt laposban? Van egy S762-n amiben kicsillem a HD felbontást bármilyen 40 pines 13,3 as panelt bele lehet tenni?

(#35729) DVlad válasza Dhampir (#35727) üzenetére


DVlad
őstag

Megkérdezhetem, hogy miért írtál "félőlényt"?

(#35730) Bluesummers válasza echterion (#35689) üzenetére


Bluesummers
őstag

"Most nézem, ki árulja: én messzire kerülném ezt, mint a leprást."
Anno egy Medion Erazer GTX 460M (jó 5-6 éve) adtam el. Helyszínen apuka nézegeti, nézegeti ... már így sem volt rajta hasznom, de még 5000Ft-ot akart alkudni, mert talált rajta egy karcot a bekapcsológombnál. Felhívattam a kedves gyereket, aki nem tudott eljönni a találkozóra, s mondtam, hogy köszönöm szépen, hogy iderángatott a megbeszélt helyre, de akkor most elmegyek, nem ez volt megbeszélve, hogy számíthatok még helyszíni alkukra, és köszönöm. Válasz: jajjajaj. ... hát nem is úgy gondolták. Aztán a hirdetésemet 100%-ban egy-az-egyben lekoppintotta, kb. 30k-val drágábban kapásból feltette, amivel nem lenne semmi gond, én is csináltam hasonlót korábban, de én legalább full teszteket ráeresztettem a gépre, profi képeket csináltam, full egyéni leírást csináltam. Nagyon régen volt, közel 10 évvel ezelőtt.
Ha jól emlékszem csak a képeimet nem használta fel ismét. :U

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#35731) Bluesummers


Bluesummers
őstag

MaxxDamage-nek köszönhetően elővettem régi, porosodó Crysis játékaim, feltettem.
A hőmérséklet stabil 35-40° van, de ha nagyon akarom, 30°-on is sikerül tartani ULTRA beállítások mellett :D
Intel® Core™ i7-5820K Processor (6-cores, 15MB Cache, Overclocked up to 3.8 GHz w/ Turbo Boost)
NVIDIA® GeForce® GTX™ 980 with 4GB GDDR5
16GB Quad Channel DDR4 at 2133MHz

Cserébe viszont olyan süvítő hang lesz, hogy a reptér mellett azt hiszik egy következő gép akar leszállni :D

Alienware Area 51 R2

Igazán mobil egy gép. Csak felkapod a 25kg-ot és már szinte repülsz is vele! :D
Igazából szerencse, hogy az asztalom elbírja, pont jó helyen van a merevítése. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#35732) MaxxDamage válasza Bluesummers (#35731) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ennyi! :))

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#35733) Raymond válasza Bluesummers (#35731) üzenetére


Raymond
félisten

Csak felkapod a 25kg-ot és már szinte repülsz is vele!
Azert itt mar meg kell valogatni a legitarsasagokat. A cabin luggage alltalaban 8-10kg max es a checked-in is sok helyen csak 20-25g :))

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#35734) KFORboy válasza Dhampir (#35727) üzenetére


KFORboy
senior tag

Természetes halált halt... És kifejezetten jó állapotban találtam rá az erkélyen.

Jedrek videói alapján meg kifejezetten jól néz ki.
[kép]

[kép]

Te ha úgy gondolod, jobb lenne ha csak le lenne söpörve az erkélyről, mintsem tovább éljen egy esztétikus formában, hát akkor tégy úgy, nekem meg úgy pár száz ezer embernek viszont instant get kategóriás dolog ez.

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#35735) echterion válasza KFORboy (#35734) üzenetére


echterion
nagyúr

Ízlések és pofonok.
Gondolj arra, hogy egy hullát cipelsz magaddal mindenhová, akinek sosem lesz emiatt megnyugvása. ;]

**********

(#35736) Bluesummers válasza Raymond (#35733) üzenetére


Bluesummers
őstag

Amúgy tényleg 25kg, egész pontosan 25,1kg csak 1db HDD-vel. Ha belemenne még 3db HDD meg még 2db GTX kártya, akkor lehet már több lenne.
Eleinte nem is találtam hozzá hálózati kábelt, kapásból szerver kábel kell a "picikének".
iec c19

Eleinte nem tudtam hogy kell megfogni a háromszög miatt, meg a képeken is "picinek" tűnik.
https://www.youtube.com/watch?v=TuIAr5FOdFo

Az elődje (R1) 31,7kg volt --> http://downloads.dell.com/Manuals/all-products/esuprt_desktop/esuprt_alienware_dsk/alienware-area51_Owner%27s%20Manual_en-us.pdf

Bocsi, hogy belevau a gaming notebook topikba, csak az utóbbi 2-3 évben már rohadtul kezdett elegem lenni a gamer notikból, GTX 980M-ig mertem elmenni, azután nekem már brutálisan sokba lenne.
Pedig anno havonta kb. 1 volt nekem is tesztelgetésekre. Hasonlóan cserélgettem mint Darth_Raven :D
Amiket meg hallok, hogy így meg úgy 80-90°, hát inkább nem :D
Majd meglássuk mennyi lesz a villanyszámlám a 1200W táppal.

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#35737) KillHates válasza KFORboy (#35734) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ez se nem méh, se nem darázs! :K

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#35738) KFORboy


KFORboy
senior tag

echterion, KillHates...

[ Szerkesztve ]

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#35739) Dhampir válasza KFORboy (#35734) üzenetére


Dhampir
félisten

Értelek. Te tudod, ha ez bejön. Persze a borostyán értékesebb lenne. Netán velociraptor-karom a nyakba akasztva rajosan...

Esetleg, ha találsz ős-szúnyogot dínóvérrel, az ennél is jobb lenne, csak nehogy Jurassic Parkot építs még a végén. :D

Lehetne még Lenovo laptopról lekapart logo, műgyantával nyakon öntve.

(#35737) KillHates

Mintha függőlégy lenne.

(#35729) DVlad

Túlgondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#35740) Raymond válasza KFORboy (#35738) üzenetére


Raymond
félisten

Hat sajnos ez van, nem tudom hogy hivjak magyarul, de errol van szo: [link]

Szerk:

(#35739) Dhampir

függőlégy - na igen, ez lehet az magyarul.

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#35741) frame120 válasza Raymond (#35740) üzenetére


frame120
tag

Nem ez lenne az?: [link]

(#35742) KFORboy


KFORboy
senior tag

Nekem csak van egy méhszerű valamim, megpurcanva, a képen egy más által alkotott példány van, mondhatni onnan az ötlet.

De nekem olymindegy, én már úgy is kis ártatlan teremtményeket műgyantába folytogató "ember" vagyok itt aki ebben lel örömöt (tán még a bimbimet dörzsizem közben)

Pedig csak alternatív újrahasznosítanék kreatívan... De hadnemondjam, hogy letörtétek a lelkesedésem :"D

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#35743) Raymond válasza KFORboy (#35742) üzenetére


Raymond
félisten

...én már úgy is kis ártatlan teremtményeket műgyantába folytogató "ember" vagyok itt aki ebben lel örömöt...

Approves!!!

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#35744) frame120 válasza KFORboy (#35742) üzenetére


frame120
tag

Erről ez jutott eszembe: [link]
:))

(#35745) KillHates válasza KFORboy (#35742) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nincsen ezzel semmi baj. Ha rovarokat raksz műgyantába -mert éppen ebben leled kedved- sokkal kisebb álszentég mint egy jóléti társadalom tagjának lenni, akkora ökológiai lábnyommal mint ami a Holdról is látszik :D

Imádom, mikor a picsogva előadják nekem a köpönyegforgató vegák, hogy ők nem esznek húst mert szegény bocik-röfik-pipik-stb aztán közben 3 évente lecserélik a kocsijukat, meg két gyerekkel 260 négyzetméteren élnek...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#35746) RM007 válasza wanted5 (#35724) üzenetére


RM007
addikt

Valójában én sem. Régen volt, aztán átnyargaltam ide. Valahogy az asztali pc nem fog meg. Tetszenek az egyedi különleges dolgok amibe nálam akár minden belefér.

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#35747) KFORboy válasza KillHates (#35745) üzenetére


KFORboy
senior tag

Nem vagyok benne biztos, hogy ettől most így jobban érzem magam :"D

Ez kb olyan mint múltkor a kedvenc szórakozóhelyünkön, ilyen random társalgásba való becsatlakozásképp egy random forma, igen választékos megfogalmazással kijelentette, hogy nincs semmi baja, elfogadja a mocskos b#zikat... ésatöbbi...

Hááá mondom, az igen... Az oszt igen...

[ Szerkesztve ]

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#35748) Dhampir válasza KillHates (#35745) üzenetére


Dhampir
félisten

Magneto mondta Pyro-nak: "Isten vagy a rovarok között".

Etikus döntés kérdése. Lényegében legtöbb esetben a rovar szempontját, szerepét e világban sokszor figyelmen kívül hagyjuk, de például egy dzsaina nem ezt tenné.

Adott kultúrában a kannibalizmus is elfogadott, de az már egy másik véglet.

(#35740) Raymond

Amint frame120 írta helyesen, valójában a Közönséges zengőlégyre gondoltam, gyakori egy helyben "lebegése" miatt helytelenül a "függőlégy" ugrott be.

[ Szerkesztve ]

(#35749) k-adi válasza Bluesummers (#35736) üzenetére


k-adi
nagyúr

25 kg semmi :D

de ha úgy nézem akkor még ingyen kondi is. :)

(#35750) KillHates válasza Dhampir (#35748) üzenetére


KillHates
nagyúr

"Ő körülbelűl Kr. e. 526-ban halt meg"

Jól kezdődik :D :DDD

Teljesen egyet értek Veled, bár bennem meg sem fordult, hogy KFORboy élve rakná bele a kis nyomorultat a műgyantába. :R

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.