Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20751) izomhod válasza Swiss_audio (#20749) üzenetére


izomhod
senior tag

sziasztok!
árban jelenleg mennyi lenne per fő a postával együtt a cucc?
köszi!

csak azert nem neki írok, mert itt többen látják, akik komponensek a témában:D

[ Szerkesztve ]

(#20752) Swiss_audio válasza SpongyaBob (#20750) üzenetére


Swiss_audio
tag

Nincs mit. Egyébként melyiket szemelted ki?

izomhod:
Eddig 4-en vagyunk, így 2 euró/fő, de Rubbi jelentkezésével már 5-en lettünk( ha komolyak a szándékai) és lehet, hogy elengedik a szállítási díjat. Esetleg valaki aki bent volt az előző rendelés körben megtudná mondani, hogy ők mennyien voltak, mert tudtommal nekik nem volt szállítási költség?

[ Szerkesztve ]

(#20753) vasii válasza Swiss_audio (#20752) üzenetére


vasii
senior tag

Mi vegul 10et rendeltunk, de eloszor mikor irtam meg csak 5rol volt szo, es mar akkor is elengedte.

(#20754) izomhod válasza Swiss_audio (#20752) üzenetére


izomhod
senior tag

mi? 2 euró a fülhallgató? vagy ez a posta?

ez valami 7e ftos cucc!

(#20755) rizso


rizso
addikt

Sziasztok!

5k korul milyen fulest ajanlanatok? Paromnak kellene, es a lenyeg csak annyi lenne, hogy szepen szoljon, illetve agybadugos legyen!

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#20756) Swiss_audio válasza izomhod (#20754) üzenetére


Swiss_audio
tag

Ja bocs benéztem a kérdésed. A posta lenne 2 euró jelenleg. A fülesek fix 30 euró. De ahogy vasii írta nem biztos hogy lesz posta költség(egyébként köszi a választ).Mpeter87 írt neki tegnap a postaköltséggel kapcsolatban(akkor 4-en voltunk).

(#20757) Ba.G válasza Swiss_audio (#20752) üzenetére


Ba.G
aktív tag

+1 :) Esetleg... Fentebb én is érdeklődtem [link], de még a hang terjedési sebességét figyelembe véve se ér ide a héten, pláne pénteki rendeléssel... viszont jóárasítva ettől függetlenül is lehet, hogy érdekel, ha már így belecsaptam a témába. :K

Valaki intézi paypalon, és itt Pesten forintban utalgatunk egymásnak?

(#20758) izomhod válasza Swiss_audio (#20756) üzenetére


izomhod
senior tag

akkor kiestem, nekem elég a 3-4e ftos is, de köszi

(#20759) Swiss_audio válasza Ba.G (#20757) üzenetére


Swiss_audio
tag

MPeter87 intézi a rendelést. Igen forintban mi átutaljuk és majd a végén a visszajárót visszaadja /küldi amennyiben lesz. Annak meg csak örülnénk ha beszállnál te is.

(#20760) Ba.G válasza Swiss_audio (#20759) üzenetére


Ba.G
aktív tag

Köszi, írtam neki (hasonlóan dodonai stílusban). :) Meglátjuk, mit hoz a halnap... ;)

(#20761) HXY válasza rizso (#20755) üzenetére


HXY
addikt

Ezeket nézd meg: [link] [link]

Pénteken fél áron lesznek.

Én valószínűleg rendelek egy mikrofonosat a Galaxy S2-ömhöz.

(#20762) krisztian7


krisztian7
tag

Van egy Xears Turbo Devices TD II BLK fülesem és a bal oldala nem szól, csak ritkán. Ha mozgatom a füles részénél akkor néha szól, szét lehet szedni? vagy mit érdemes vele csinálni? Még garancia van rajta, tényleg vigyáztam rá, tokban volt hordva és csak 2 hónapja van meg. Ennyi idő alatt még egyik fülesem kábele se tört meg.

(#20763) rizso válasza HXY (#20761) üzenetére


rizso
addikt

Esetleg edigitaltol 1-2 ajanlat? Ma vagy holnap meg akarjuk venni...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#20764) ko9 válasza HXY (#20761) üzenetére


ko9
addikt

Fóliák is féláron lesznek? :DDD

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#20765) schweini1337 válasza krisztian7 (#20762) üzenetére


schweini1337
csendes tag

eddig akinek bármi baja volt a fülessel, annak írta thomas email-ben, hogy vágja el a kábelt, fotózza le, és küldje el a képet neki. Azután küldi az újat ha benne vagy a garanciaidőben :)

(#20766) SpZ


SpZ
senior tag

mp4nation-ös csomagszállítást hogy tudom követni? Emailben kiküldik az állapotot?

(#20767) justman válasza SpZ (#20766) üzenetére


justman
csendes tag

Ami a követés szempontjából fontos, az a tracking number, azt megírják, aztán a honkongpost.com-on megnézheted addig, hogy elindult a küldemény, de a posta.hu/tracking oldalon követhető végig a teljes folyamat, beleértve a magyarországi történéseket a küldeménnyel.

(#20768) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Sziasztok!

Egyelőre csak fontolgatom, hogy kitűzöm célnak egy füles vásárlását is - télen fázik a fejem a nagyobbak alatt :D A Sennheiser fejhallgatók nagyon közel állnak hozzám, ebből kiindulva gondoltam, hogy a füles is Senn legyen. A Xears-ekkel párhuzamba állítva azt kaptam, hogy túlárazott szarok. Ezt tapasztalat hiányában nem tudom hová rakni, mégis ragaszkodnék hozzájuk. Itthon egy HD555 van, utcán egy PX200, ezekhez tudok viszonyítani. Van olyan Senn, amit tudnátok ajánlani?

Ebből következik a második kérdésem. Létezik olyan NEM agybadugós füles, ami komolyan értékelheő? Az agybadugósokat nem igazán szeretem, és aláírom az előnyeiket/hátrányaikat, de nem biztos hogy meg tudnám szokni. Azért gondolkodom agybadugósban, mert úgy rémlik hogy egyszer már lefikázták a hagyomások kialakításúak hangzását hozzájuk képest.

CX400-ra nincs pénzem, 16k-t egy ilyen kis szar szerintem nem ér meg. Az meg hogy ez miért 40k, azt soha nem fogok érteni. Igazából 6-10k környékén keresek valami vackot, lehetőleg Senn specifikusan. Árban talán a CX300-II ideális, de arról se tudok semmit, úgy rémlik, mintha nem szeretnék. Előre is köszönöm, ha kapok tippeket :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#20769) PR0JECTNR56 válasza hoffman_ (#20768) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Talán a Sennheiser MX 880 vagy a Yuin PK3 kiszolgálná az igényeidet. Hagyományos kialakításúak közül ez a kettő egész vállalható.

[ Szerkesztve ]

(#20770) hoffman_ válasza PR0JECTNR56 (#20769) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Értem, köszi szépen :R

Még annyit, hogy csak megkérdezném, hogy CX-300-II mennyire van rossz helyen a véleményeket tekintve? Megpróbálok valami agybadugós próbalehetőséget találni. Illetve mi az a Xears füles, amit ajánlanátok, a következők alapján? Rock(sokféle, de nem hörgősmetál), alternative, rnb, dubstep, techno, house zenék mennének? F.e.: TV on the Radio, Guetta, Daft Punk, Deadmouse, Coldplay ésatöbbi, tehát szinteaz egész paletátt átfognám, talán csak a komolyzene esne ki a szórásból.

mod:

Szerintem hajlandó lennék megbarátkozni az agybadugósokkal, a jobb szigetelés miatt, nem kéne olyan hangosan hallgatni a dolgaim.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#20771) vasii


vasii
senior tag

Van vmi kulonbseg a revolution xr120pro es a sima revolution black kozott?

szerk: most latom a more detailsben h a sima black is xr120pro csak az III. az elobbi meg II.
Ettol meg a kerdes all.

[ Szerkesztve ]

(#20772) PR0JECTNR56 válasza hoffman_ (#20770) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

A CX 300-II nem rossz, de a jó az nem ilyen. :D
Komolyra fordítva a szót a Xears palettájáról az XE 200 Pro vagy a TD III V2 igen komoly eséllyel elveri minden téren (főleg ha még burn-in-t is végzel rajta).
A Xears mondjuk azért is lenne jó mert alapból kapsz egy raklapnyi harangot hozzá (kicsi, közepes, nagy, dupla, tripla, foam) és így jóval könnyebben megtalálhatod a neked megfelelőt.
Elsőre szokatlan lesz, meg még egy néhány napig biztosan, de szerintem utána mindenképpen jobb választás mint egy hagyományos earbud típusú. Én személy szerint a mostani fülesem foam szivacs haranggal használom, a gumi vagy szilikon anyagúakat hosszú távon nem tűri meg a fülem.

[ Szerkesztve ]

(#20773) hoffman_ válasza PR0JECTNR56 (#20772) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Köszönöm a válaszod újfent és a Xears tippeket is :R

Viszont dobnék el minden érvet, minekutána olvastam megint egy régebbi PH tesztet, ahol a CX-400-II potom 8 ezer forintért lett vásárolva két év garival. Lévén, hogy ez most 16k alatt sehol nincs, kíváncsi lettem. 8k-ért evidnes, hogy a CX400 lenne a választásom, esetleg tudnál/tudnátok ajánlani üzletet a hardveraprón? Ha jól tudom elég jól mennek az aprón, csak vigyázni kell, hogy ne legyen bóvli.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#20774) PR0JECTNR56 válasza hoffman_ (#20773) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Szivesen. :R Konkrét üzletet most nem tudok ajánlani (remélem más igen), de a neten van jó néhány original vs. fake összehasonlítás, amit érdemes átböngészni, mivel a CX-300/CX-400/CX-500 palettát nagyon szívesen hamisítják.

(#20775) hoffman_ válasza PR0JECTNR56 (#20774) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Köszi szépen :) Olvastam, hogy sok a bóvli, ezért is keresek olyan illetőt itt, aki kóser, bár eddig még nem találtam, bár csak gyorsan futottam át az aprót :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#20776) veector válasza hoffman_ (#20775) üzenetére


veector
senior tag

Vegyél XE200Pro-t, amilyen előadókat írtál azokhoz mind jó. CX400-nál egyértelműen jobb.

Más: valaki nem tudja, hogy melyik Comply foam lehet jó az XGF-hez? (ugyanakkora csöve van, mint az XE200-nak: 5-6mm átmérőjű)

[ Szerkesztve ]

(#20777) hoffman_ válasza veector (#20776) üzenetére


hoffman_
nagyúr

De én nem akarok Xears-t, én Sennheiser-t akarok :DDD Meg is hirdettem a fülesem, hogy legyen rája keret, ha valakit érdekel :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#20778) hoffman_ válasza hoffman_ (#20777) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ahogy olvasok, egyre jobban összekutyul, amit látok. CX400 teszt alatt mindenki azt mondja, hogy jó a CX széria. Xears teszt alatt mindenki azt mondja, hogy a Xears a legjobb. Ezzel mit csináljak? A BMW-s szerint a BMW a legjobb, az Audi-s szerint az Audi. Oszt mégis a Mercedes.

Ezt a Xears dolgot kicsit túlhypeoltnak érzem, ennek ellenére elismerem, hogy jó lehet, csak épp dönteni nem fogok tudni soha az életben.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#20779) dudika10 válasza hoffman_ (#20778) üzenetére


dudika10
veterán

Az a baj, hogy sok "teszt" úgy készül, hogy nincs mögötte tényleges tapasztalat.
Lecserélte a nokia headset-et egy CX400 II-re, és most elégedett, ennek ellenére az Xears kategóriákkal van felette.

Ha megkérdeznél, egy 15. századi gyalogló embert, hogy mi a véleménye a lovaskocsiról, akkor azt mondaná, hogy nagyon jó. De ha ugyan annyi az Audi is, akkor nem kérdés, hogy melyik választaná, ha próbált volna már Audi-t. :N
Remélem érthető, az idióta hasonlatom. :B

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#20780) veector válasza hoffman_ (#20778) üzenetére


veector
senior tag

Nekem volt CX400-am és XE200Pro-m is, és hát az XE200Pro jóval kiegyenlítetteb, sokkal szebb hangja van, talán a sennek egy kicsivel nagyobb színpadtere volt (most emlékezetből próbálom jellemezni), de ennyi volt az összes pozitívuma (a senn-nek). Ja de így is elég nagy színpadtere van az XE-nek is.

Amit figyelembe kéne venni, az az, hogy mekkora a füled mérete. Ha nincs elég nagy füled, akkor az XE200Pro-val úgy néznél ki mint frankenstein, míg a CX400 kb elvész a füledben. Vagy egy másik Xears (TD vagy XR) jó lehet. Ezekkel személyes tapasztalatom nincs, de többek szerint nagyon jók ezek is.

[ Szerkesztve ]

(#20781) hoffman_ válasza dudika10 (#20779) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Értelek, nyilván ezért ilyen bonyolult a dolog, csak ettől nem leszek beljebb :D Nameg ott van az is, hogy szubjektív a dolog. Ez nem azt jelenti, hogy a klasszisokkal rosszabb füles jobb lesz, mint a jó füles, de adott szinten/ársávban azért nem mindegy. A PX-ekkel én belenyúltam a tutiba, mert rögtön megszerettem, a HD555-öt még akkor vettem, amikor nem volt ez a nagy Superlux mánia, szóval még ott is könnyű dolgom volt, mert ajánlották. Megjegyzem, ahogy bejöttek a Superluxok, rögtön szar lett minden más, ugyanezt érzem a Xears-el és nekem ez nem tetszik.

Most már csak kéne valaki, akinél van CX3/400 meg pár Xears, és a fülemnek elhinnék mindent :D

veector:

Sose volt még agybadugós úgy a fülemben, hogy láttam is volna, hogy nézek ki. Szerintem nincs se kicsi/se nagy fülem, olyan közepes lehet :D A CX 400-at ezek után meg akarom hallgatni. Nameg a Xearst is. Amikor a nagy fejest vettem, és még csak AKG kontra Sennheiser volt, akkor 3 emberből 2-nek nem tetszett a Senn hangzása. Ez a hangzás jellemző az összes fejhallgatójukra valamilyen szinten és valakinek ez vagy tetszik, vagy nem. Én speciel imádom. Aztán lehet, hogy egyszer hallok jobbat, sose lehet tudni. De ugyanez szerintem előfordulhat a füleseknél is, ezért vagyok ilyen bizonytalan a tömegekkel szemben :)

CHIPman:

Jól van, így is annyi már a lehetőség, ez nem oszt, nem szoroz :D Amúgy meg nem is veszek semmit, ha a PX200-am nem viszik el.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#20782) CHIPman válasza hoffman_ (#20778) üzenetére


CHIPman
nagyúr

...oszt mégis a Brainwavz. ;] Sok viszonyítási alapom nekem sincs, de az árát biztosan megéri. ;) Csak győzd kivárni, míg ideér, de legalább ingyen hozzák.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#20783) veector válasza hoffman_ (#20781) üzenetére


veector
senior tag

Ja, és hogy ne legyen olyan könnyű a választásod, ilyen árkategóriában ott vannak még a Brainwavz fülesek is. Azok se rosszak állítólag.

bé lettem előzve

[ Szerkesztve ]

(#20784) dudika10 válasza hoffman_ (#20781) üzenetére


dudika10
veterán

Ha elkezdenék 2 misiért osztogatni a Ferrárikat, akkor egyből szar lenne a suzuki is, ami eddig megtette az emberek nagy részének, nem? :N

(#20785) hoffman_: persze, mert azok mögött tényleges tartalom, anyag és munka is van a suzukival szemben. Itt viszont nem igazán. Műanyag/alumínium kis szar az összes. Nincs kézzel varrt kormány, egy bőrből készült műszerfal, és kézzel összerakott 12 hengeres motor.
Itt meg lehet tenni, hogy a "ferrárit" "suzuki árban" osztogatják.
Persze az Xears nem ferrári, legyen mondjuk csak Volkswagen és a senn maradjon a suzuki.

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#20785) hoffman_ válasza dudika10 (#20784) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Na igen, erre én is gondoltam. De egy Ferrari soha nem lesz 2 millió, ezt se felejtsük el :)

CHIPman:

Árazásról, szállításról mit lehet tudni? Én nem találtam így gyorsba semmit :B

mod:

Ez miért csak 0 euró? Mindjárt rendelek, és problem solved :DDD

mod@dudika:

És akkor a Skullcandy micsoda, ha a Senn a suzi? :DDD

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#20786) xnace válasza hoffman_ (#20785) üzenetére


xnace
őstag

Mert nincs raktáron.

Egy budapesti Xears próbában benne lehetek. Bár csak egy TDIII-am van.

@Skullcandy. Ezt a márkát inkább ne emlegessük. Bár leszedtem őket gumiharanggal párszor :P

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#20787) hoffman_ válasza xnace (#20786) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Értem, köszi :) A próba nagyon rendes tőled, így látatlanban is köszönöm. Egyelőre viszont ne fussunk felesleges köröket, ha sikerült pénzt csinálni az egyik fejesemből, és tuti a vásárlás, akkor viszont visszatérhetnénk rá :R

Egyébként a külső is fontos nekem, én már csak ilyen vagyok, a szűz ár/teljesítmény arány nem elég. Ehhez mérve Xears-ből a Resonance tetszik leginkább, most jól meg is olvasom, mit írt róla a kollega logouton.

mod:

És az XE200 a másik, amit el tudnék még talán képzelni, szuper. Köszi szépen :) Ha aktuális lesz egyáltalán, akkor mindenképp kereslek :)

mod2:

Mik vannak a tarsolyodban :DDD PH írt nem rég erről a Denonról, az is érdekelt. Lehet, hogy ebből egy hosszú sörözés lesz? :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#20788) xnace válasza hoffman_ (#20787) üzenetére


xnace
őstag

Rendben. Addigra talán a másik Xears-em is megjön, egy XE200PRO Walnut Edition.

Majd dobj egy privit, ha gondolod. :)

Van még egy pár más fülesem is, amit elő tudok kotorni. Denon AH-260C, Skullcandy Titan(vonaton találtam egyszer:DDD), Sennheiser CX-271.

mod1: Még iPod Classicom is van, szóval durva forrás is van :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#20789) xnace válasza hoffman_ (#20787) üzenetére


xnace
őstag

Most látom ezt a pár sort.

"a külső is fontos nekem, én már csak ilyen vagyok, a szűz ár/teljesítmény arány nem elég. Ehhez mérve Xears-ből a Resonance tetszik leginkább, most jól meg is olvasom, mit írt róla a kollega logouton."

A Resonance szvsz nagyon csúnya. Ha aszép kell, akkor XE200 Walnut, vagy TDIII Black Wood. Bár kinek-mi a szép :)

@mod

Csak azért mondtam, mert nekem a fa testűek szebbek, de kinek a paplan, kinek a wlan :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#20790) hoffman_ válasza xnace (#20789) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ez egy brutálisan szubjektív fogalom :P :D

mod:

De ahogy nézem a Xears-ek többsége bejön, szóval nem ez lesz a gond.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#20791) xnace válasza hoffman_ (#20790) üzenetére


xnace
őstag

Nekem a Bullet, és a Resonance kivételével mind, de nem erre megyek. Ha a kinézet lenne a lényeg, vennék valami Beats-t, ami kb ilyen:

"Az alsó tartomány (a közép aljáig) az 1kHz-es viszonyítási ponthoz képest több mint 20dB-es emelésben lehet. Gyakorlatilag semmi más nem tud érvényesülni a fogtömést kiszedő, menydörgésszerű, extrém mértékű, szédülést okozó, durrogó mélyeken kívül. A kiemelés csúcspontja ~150Hz körül van és nemcsak a közép és magas tartományt fedi, hanem a még alatta lévőket is.
Ebből relatíve egyenes ágon következik, hogy a basszus rendkívül kontrollálatlan, borzalmasan agresszív és textúrázatlan. A DTX100, az XE200Pro sokkal pontosabb, gyorsabb és nagyobb felbontást mutat az alsó tartományokban.
A spektrum többi részét csak olyan zenéken tudtam megítélni, ahol a legmélyebb tónusokat játszó hangszer maximum egy akusztikus gitár.
A membrán ráadásul igen gyorsan zavarba jön, ha kettőnél több hangkeltő eszköz szólal meg a felvételen, a hangok rendre összemosódnak.
A középtartomány súlyos károkat szerez a mélyek miatt, és ahogy az ilyen esetekben megszokott: az ének, a beszéd, tompa, meleg tónust vesz fel. A közép hasonlóan visszahúzódó, mint a PR401-nél, de az ECCI jóval definiáltabb, artikuláltabb.
A következő szomorú momentum a középtartomány felső része, ami rendkívül egyeletlen, tele van furcsa csúcsokkal, szakadásokkal, gödrökkel.
A magasaknál egy nagyobb, szűk emelés (7-9kHz körül) az összképet a világos felé viszi el. Az XMPRO sötétebb és kevésbé zavaros ebben a tartományban.
" -sfln Ultraphile tesztje.

Röviden sz@r.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#20792) hoffman_ válasza xnace (#20791) üzenetére


hoffman_
nagyúr

:D Azért azt én se szeretem, a külső a minőség rovására megy. Általában a kettő együtt szokott drága lenni. Közben olvasok sokat, végül lehet, hogy mégis meggyőznek a Xears fülesek, és hagyom a márkahűséget, a füles nem Senn lesz. Már csak annak kéne összejönnie, hogy elmenjen a fejes, remélem sikerül, itt a hideg, kell egy kicsi füles.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#20793) schweini1337 válasza hoffman_ (#20792) üzenetére


schweini1337
csendes tag

melyik fülesedet árulod? :)

(#20794) hoffman_ válasza schweini1337 (#20793) üzenetére


hoffman_
nagyúr

[link]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#20795) schawo válasza PR0JECTNR56 (#20769) üzenetére


schawo
titán

Yuin PK2/3 kerülendő, gyengén szólnak.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#20796) xnace válasza hoffman_ (#20792) üzenetére


xnace
őstag

Xears-ek között nagy a szórás, utána kell olvasni a dolognak. Én anno vettem egy XGF500PRO-t, ami a Beats-hez hasonló, aztán majdnem a kukában végezte, annyira sz@r volt. A TDIII-at pedig semmi pénzért nem adnám, annyira jó. Meglátjuk versenybe szállhat-e vele az XE200PRO. Úgysem adom el, ha az jobb. Már eléggé a szívemhez nőtt :)

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#20797) Ba.G


Ba.G
aktív tag

A Beyerekkel van valakinek tapasztalata...? Megfordult a fejemben, mert hangilag jókat írnak róla, otthon meg jó ajánlat az USA >69$-hoz képest... Na meg: "asztali" fülesem is Beyer.

[ Szerkesztve ]

(#20798) Ba.G


Ba.G
aktív tag

Sőt, ez tkp. még jobb, >89$ helyett.

(#20799) MPeter87


MPeter87
őstag

Aki esetleg be akar még szállni Xears rendelésbe, szóljon! :)
Holnap délután v csütörtökön intézem a dolgot, ha minden jól megy!

(#20800) Ba.G válasza xnace (#20789) üzenetére


Ba.G
aktív tag

Szép, szép ez a fa, csak mennyire tartós? :F

Egy ilyen sor- és sörtesztbe alkalomadtán beszállnék. :) Van a háznál mindenféle csodabogár, de a topiknak megfelelő csak a CX300, meg legfeljebb Samu és Nokia teló headsetek... (+ az asztali Beyer.) :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.