Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20801) veector válasza Ba.G (#20800) üzenetére


veector
senior tag

Tartós az. Úgyis hamarabb döglik meg a kábel vagy a driver.

(#20802) szipak


szipak
tag

Brainwavz Beta megint akciós, van mikrofonos is. gondoltam szólok, hátha valakit érdekel :)

(#20803) Shuki


Shuki
tag

XE200PRO: Olyan, mintha 2 hangfal lenne a fejemben :) 2 évig használtam egy egy AKG k321 et, imádtam-szerettem, ez idáig senki sem tudott jobbat mutatni ismerős körökben.. Most viszont szegényke minden téren eltörpül a xears mellett, nagyon érezni a különbséget! Igaz, ezeknél a füleseknél nagyon számít, hogy mennyire tudod bedugni a füledbe, ha kicsit is lötyög már odavész az igazi feeling. Akg kb 80% ig illeszkedett, ez meg most úgy a 100hoz konstatál... (vicces, hogy az egész gumiharang pakkból, egyetlen egy ami jó nekem,(fehér) a többi kuka :O)

Tehát nem tudom, hogy mennyit nyom rajta a tökéletes fülbe illeszkedés, mindenesetre jobban szól az tuti!

(#20804) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Itt valami szerintem nem stimmel:
"COMPATIBLE WITH PHONES THAT SUPPORT TRRS connector, LIKE THE IPHONE, ANDROID PHONES "

Nem más az iphone/android kiosztása ?
(Van sima verzió is.)

[ Szerkesztve ]

(#20805) vasii


vasii
senior tag

Na megegyszer: Van vmi kulonbseg az xr120pro II és III kozott?

(#20806) vasii


vasii
senior tag

Xears hegyek :C
xears

[ Szerkesztve ]

(#20807) fi:zi'k válasza vasii (#20806) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Minek van nálad ennyi füles?
Közös rendelés?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#20808) PR0JECTNR56 válasza vasii (#20806) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Óh, gyönyörűek. Már alig várom a TD III-at. :C

[ Szerkesztve ]

(#20809) vasii válasza fi:zi'k (#20807) üzenetére


vasii
senior tag

:K

SHiZUOKA: Akkor nezz emailt, es valassz idopontot/helyszint :P

[ Szerkesztve ]

(#20810) Shufny válasza bigmasterg (#20804) üzenetére


Shufny
őstag

Jól látod, hogy ebből bajuk lehet, de nem az oprendszertől függ, jelenleg még csak nem is gyártótól. Sőt mint kiderült különböző Nexus S verziók is használhatnak más kiosztást, ha lehet hinni a Meelec -nek. Ők azt írják, az I9020T nem iPhone -osat használ, mi meg I9023 -mal próbáltuk és az meg átalakító nélkül volt jó.

Sajnos a fülhallgatókra olyan magasról tesz mindenki, hogy a gyártók nem írják, hogy mit használ a telefon, és senki nem szabályozta még, hogy szabványosat kelljen használni.

Viszont most már van Fiio LU1, szóval már nem igazán probléma, csak persze így is kellemetlen, ha a gyanútlan vásárló utólag szembesül vele, hogy arra is szüksége van. Én ajánlottam nekik még a mikrofonos fülesek előtt, hogy csomagoljanak melléjük majd átalakítót alapból, de gondolom azt túl drágának ítélték.

(#20811) PR0JECTNR56 válasza vasii (#20809) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Máris megy a privi. :))

(#20812) korcsi válasza Shufny (#20810) üzenetére


korcsi
veterán

"Fiio LU1" vagy ekvivalens eszközt olcsóbban közelebbről nem lehet beszerezni?

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#20813) xnace válasza vasii (#20806) üzenetére


xnace
őstag

Az egérpad üt :D

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#20814) Shufny válasza korcsi (#20812) üzenetére


Shufny
őstag

Én nem találtam. Csinálni se nagyon lehet ekvivalenset, mert csak nagyon gagyi TRRS csatlakozókat árulnak. Meg alapból sem kellemes ilyen kis csatlakozón dolgozni. Közelebb van aki árul, de nem tudom melyik hogyan szállít ide. Olcsóbban tuti nem jössz ki.

HeadSound.de , filAUDIO.pl , AudioMagic.eu

Remélhetőleg itthon is lesz jövőre FiiO, de gondolom addig nem akarsz várni.

(#20815) korcsi válasza Shufny (#20814) üzenetére


korcsi
veterán

Első körbe megpróbálkozok a gyártással, azt ha nem tetszik az eredmény akkor rendelek valahonnan.
Apple megint valami egyedit alkotott...

[ Szerkesztve ]

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#20816) Remus389


Remus389
veterán

sziasztok4

4-6000Ft árkategóriában mit érdemes venni ami nem agybadugós?

rock-hoz főleg

legyen hangos

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#20817) hoffman_ válasza Remus389 (#20816) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ez 20 euro, ki szoktak menni a fórumról közös rendelések, és akkor vagy nincs, vagy minimális a posta, ~6k körül kijön.

xnace:

Hopp, efölött átsiklottam, észre se vettem. My bad, elnézést :B Szerintem nincs 6-ért, ami vállalható, sőt élvezhető, régebben kerestem, nem túl sok sikerrel.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#20818) xnace válasza hoffman_ (#20817) üzenetére


xnace
őstag

Ő nem agybadugósat kért.

Bár ilyen kialakításúból van-e, ami jól szól, és ennyibe kerül, azt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#20819) Remus389 válasza xnace (#20818) üzenetére


Remus389
veterán

nem kell agybadugós

simából melyik a legjobb?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#20820) hoffman_ válasza Remus389 (#20819) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Sennheiser MX 880

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#20821) Bavid


Bavid
senior tag

10 e ft környékéig mi a best buy IEM füles? Elég sokfajta zenéhez kellne, tehát elktronikusoktól kezdve rock számokig, Coldplay-től Skrillex-ig. Fontos lenne a megfelelő basszus, de a felsőbb tartományokban is tiszta maradjon. Egyelőre én Xear XE200 pro-t néztem. Egyedüli problémám vele, hogy csak a walnut edition van belőle, az meg annyira nem jön be.

(#20822) xnace válasza Bavid (#20821) üzenetére


xnace
őstag

TDIII Black.

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#20823) Remus389 válasza hoffman_ (#20820) üzenetére


Remus389
veterán

köszi a tippet!

esetleg van olyan változata amiből kihagyták a hangerőszabályzót, de ugyanúgy szól?

illetve van itt a PH-n ilyen fülhallgatós ember akitől olcsóbban megszerezhető?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#20824) hoffman_ válasza xnace (#20822) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Én a TDII-re szavaznék, csakmert ugyanaz és a III az fa, a II fém :P

Remusz911:

Én sajnos nem tudok ilyen verzióról. Nekem se tetszett, mikor nézegetem még nem agybadugósokat, de úgy voltam vele, hogy lenyelném. Megbízható boltost jelenleg nem tudok Senn téren, de nem kizárt, hogy van, nem néztem körül.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#20825) Bavid válasza xnace (#20822) üzenetére


Bavid
senior tag

Xe200 nem jobb annál kicsivel? Rákeresve google-ban mindenhol azt láttam véleményként, hogy valamivel jobb.

(#20826) ko9 válasza Bavid (#20825) üzenetére


ko9
addikt

XE200-at azért adtam el mert nagy, és egyszerűen sehogysem maradt meg a fülemben. Most gondolkodok én is egy TDIII-on. Valaki letudná mérni a hangcső átmérője egy TDII vagy TDIII-nak?

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#20827) themebuilder válasza ko9 (#20826) üzenetére


themebuilder
senior tag

Az összes TD (Turbo Devices) modellnél 7mm-es a cső átmérő.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#20828) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Na most vettem át az N3i-t. A jó ár/érték arány győzött, erre esett a választás. Épp hazafelé tartok a villamossal. Majd beszámolok a tapasztalatokról. Kinek milyen jó tanácsa van az első üzembe helyezéssel kapcsolatban? Járatást mennyit igényel nem tudjátok? Köszi előre is. :)

(#20829) ko9 válasza themebuilder (#20827) üzenetére


ko9
addikt

Az XE200Pro-val is az a bajom, hogy kb 3,9mm, míg a CX400 3,3. :F Akkor mi a 7mm?

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#20830) themebuilder válasza ko9 (#20829) üzenetére


themebuilder
senior tag

Egy AKG K 324 P-t lemértem próbaképp, ami külsőleg nagyjából megegyezik a CX 400-al, ennek a hangvetőcsövének a külső átmérője 6,5mm-es (d). Te nem sugarat (r) mértél véletlenül?

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#20831) ko9 válasza themebuilder (#20830) üzenetére


ko9
addikt

Lemértem megint, 6,4 - 6,5mm. Nem tudom anno mit mértem.
Az a fél mm gondolom nem sokat számít pluszban, bár én már semmin nem csodálkoznék...

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#20832) Swiss_audio válasza HXY (#20761) üzenetére


Swiss_audio
tag

Zagg.com-on minden féláron lesz pénteken? Egyébként honnan tudsz róla, mert én az oldalon nem láttam erre utalást,de lehet hogy átsiklottam fölötte.

(#20833) ko9 válasza Swiss_audio (#20832) üzenetére


ko9
addikt

Én is kérdeztem már ezt :DD

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#20834) Swiss_audio válasza ko9 (#20833) üzenetére


Swiss_audio
tag

Azt láttam, de a választ nem láttam rá. Az fölött is átsiklottam volna, mint a féláras Zagg.com-on? :W Ha igen akkor légyszi írd meg. :)

(#20835) ko9 válasza Swiss_audio (#20834) üzenetére


ko9
addikt

:N

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#20836) xnace válasza hoffman_ (#20824) üzenetére


xnace
őstag

A TDIII Black az fekete alumínium.

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#20837) hoffman_ válasza xnace (#20836) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Igen, a nevéből lejön most, hogy mondod, de mostanában néztem, a honlapon nincs ilyen, TDIII-ból csak blackwood van, és a TDII a fekete alu.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#20838) T.Peter


T.Peter
őstag

Sziasztok.
Van egy Sunrise Xcape IE-m, és kb 1 hónapja arra lettem figyelmes, hogy néha jobbról egy kicsivel jobban hallom a hangokat (nem rögtön jobbról lesz hangosabb, hanem szépen fokozatosan átcsúszik a balance). Van olyan, hogy lerakom mondjuk 5-10 percre, és utána megint minden középről jön, van olyan, hogy megtisztítom slfln leírása alapján, és utána lesz jó, van olyan, hogy a fülemet tisztítom meg, és utána lesz jó, de van olyan, hogy egyik sem segít. A fülemet és a fülest is tisztán tartom, szóval nincs is rajtuk mit tisztítani, de nem tudom eldönteni, hogy a fülem hülyít néha, vagy a füles. Augusztusban került hozzám, előtte kb 60 órát ment, azóta pedig nagyjából 2 naponta 1 órát átlagban. Valahogy nincs kedvem visszaküldeni Szingapúrba kivizsgáltatni, szóval érdekelne, hogy ti esetleg tudtok-e erre valamilyen magyarázatot adni. A válaszokat előre is köszönöm.

(#20839) schweini1337 válasza Swiss_audio (#20832) üzenetére


schweini1337
csendes tag

Ilyen Zagg fülese volt már valakinek? Mert ahogy néztem jó áron van, jól néz ki külsőre, de megüti az XE200 szintjét?

(#20840) Swiss_audio válasza schweini1337 (#20839) üzenetére


Swiss_audio
tag

Mivel nekem címezted a kérdést ezért válaszolok, de leszögezném, hogy nem vagyok fülhallgató szakértő. Véleményem szerint meg sem közelíti az említett Xears szintjét. A Zagg inkább a tokokról lett elhíresült tudtommal és a matricáiról. Ez szerintem csak egy kiegészítő lehet, a márka "szerelmeseinek". Árban valóban jó, de inkább, várj meg egy hozzáértőt és kérj tőle tanácsot, hogy ilyen árban tud-e jobbat. Amennyiben pénteken valóban féláron lesz akkor viszont valószínűleg azon az áron "Best Buy" lehet. Még1x leszögezném nem vagyok szakértő a témában, ezért bocs ha hülyeségeket írtam.

(#20841) schweini1337 válasza Swiss_audio (#20840) üzenetére


schweini1337
csendes tag

Nem tervezem, hogy veszek csak felfigyeltem milyen jó áron van és külsőre is ok a füles...

(#20842) vasii


vasii
senior tag

ez a soundracer ahhoz kepest h 10eur egesz hallgathato :D

(#20843) Luissimo válasza schweini1337 (#20841) üzenetére


Luissimo
veterán

szerintem külsőre nembaj ha okádék a füles, fontosabb a belbecs...

a füledben legyen meggyőző a kicsike...

szerintem a Brainw M1 példul kifejezetten ronda, azzal a nyomott formájával.
de fülbehelyezve egészen helyesen szól

(#20844) schweini1337 válasza Luissimo (#20843) üzenetére


schweini1337
csendes tag

szerintem pedig berufkraftsfahrerqualifikationsgesetzt... :D

persze, hogy a hangzás a lényeg, ez egyértelmű... egy tv-t se azért vesz az embert, hogy a TV keretet nézze :D

(#20845) xnace válasza hoffman_ (#20837) üzenetére


xnace
őstag

Én BlackWoodot rendeltem, de fémet kaptam.

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#20846) hoffman_ válasza xnace (#20845) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Akkor nem lehet, hogy átvertek a palánkon és TDII-őt kaptál? :DDD :F

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#20847) vasii válasza xnace (#20845) üzenetére


vasii
senior tag

Ami jott hozzam most rendeles, abban is volt egy tdIII es fa volt.

(#20848) xnace válasza hoffman_ (#20846) üzenetére


xnace
őstag

Azt írta emailben, hogy ő b@szta el, és ha gondolom, küldjem vissza,més kicseréli. Nekem mindegy, hogy TDII, vagy TDIII. Az a lényeg, hogy eszméletlen jól szól :)

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#20849) hoffman_ válasza xnace (#20848) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Étem :D Azé nem mindegy, hogy melyik fa és fém, én fát tuti nem vennék fülesből :D De jelenleg én is a TDII felé tendálok. De úgy se lesz belőle semmi, tuti nem viszik el a fejhallgatóm :/

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.