Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12201) Dave™ válasza Luissimo (#12199) üzenetére


Dave™
nagyúr

Nem, de ellopták a Sennheiser E.A.R. technológiáját :DDD "Naturally fitting all ears they direct precise sound straight to your ear drum". A pofátlanok :DD Mindenesetre philips feül/fejhallgatót nem vennék, ennyiért meg pláne.

(#12202) Luissimo válasza Dave™ (#12201) üzenetére


Luissimo
veterán

Nekem is fennakadt a szemem az árán, ennyiért már egészen kiváló fülesek kaphatók...

(#12203) Luissimo


Luissimo
veterán

Na, azis megérdemli a Darwin-díjat, aki ilyet vesz az Ipod-jához, :DD :DDD [egyem a vájtfülét !!]

(#12204) Luissimo válasza Dave™ (#12201) üzenetére


Luissimo
veterán

:D mééér, 6-tól 23ésfél hertzig visz, jobb mint a Xears... :)) :DD :DDD

(#12205) Dave™ válasza Luissimo (#12204) üzenetére


Dave™
nagyúr

ilyet inkább le se írj, mert lehet lesz, aki nem érti a smiley-kat és elhiszi :D Még manapság is jó páran vannak, akik itt is meg a fejhallgatós topikban is úgy indítják a kérdést, hogy ugye az a jobb, hiszen tágabb a tartomány.

(#12206) need


need
addikt

üdv mindenkinek...

Kérésem elsősorban Xears TD100 II tulajoknak szól

Megvételre keresem...a középső gumiharangot...mert mivel ÉN bal f*asz elhagytam az egyiket..!

ha valakiben esetleg felmerülne hogy miért nem veszek itt a ph. azon már tul vagyok és nem olyan...

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#12207) Dave™ válasza need (#12206) üzenetére


Dave™
nagyúr

itt a fórumon is árulnak ilyet, semmivel sem lehet rosszabb a gyárinál (ugyanis az sem egy nagy eresztés)

(#12208) need válasza Dave™ (#12207) üzenetére


need
addikt

rendeltem is...
de a méret között van különbség nem a minőségben...

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#12209) Dave™ válasza need (#12208) üzenetére


Dave™
nagyúr

ja értem, sorry

Luissimo: ember, te mit szívsz? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12210) Luissimo válasza need (#12206) üzenetére


Luissimo
veterán

:D :DD a füledben néztedmár ?? :DDD ;)

(#12211) Luissimo válasza Dave™ (#12209) üzenetére


Luissimo
veterán

mostéppen a fogamat, mert vacsoráztam egykis sült házikolbászt mustárral és belement a foghíjamba... :DDD :DD :))

(#12212) keeeper


keeeper
csendes tag

Noss, talán nem a legjobb helyre írom, de remélem tudtok nekem választ adni.
Elkezdtem csinálni hiphop számokat (azon belül is rap) és, úgy alakult, hoyg szeretném komolyabban is elkezdeni.
Nade nem lehet sokáig csinálni azt, hogy megy az azal egy nokia fülhallgatóval, és a szöveget pedig egy diktafonra éneklem :) (elég prosztó :D )
Arra lennék kiváncsi mi kell egy gyenge "home studio" kialakításához.Vagyis inkább arra hogy miket vegyek, lehetőleg olcsó pénzből? Gondolom kéne hangkártya, fejhallgató, meg mikrofon, de ezekből milyen? Tudnátok egy kisebb segítséget adni?? Köszönöm előre is :)

(#12213) Luissimo válasza Luissimo (#12211) üzenetére


Luissimo
veterán

jólvanna, akkor elmegyek fogatmosni és csicsikálni, keresek egy füldugót, ami direktet a fülembenyomja a hangot, mint a legujabb technologiák :DDD :DD ;)

(#12214) Shufny válasza keeeper (#12212) üzenetére


Shufny
őstag

Itt nagyobb eséllyel olvassa majd olyan, aki tud segíteni: [link]

(#12215) válasza schawo (#12176) üzenetére



őstag

A fa akkor is jobb mint az alu.

Monitorok kicsik, abban a méretben megfelelő szilárdságban megfelelő, de álló hangfalakat már fából készítenek. Egész pontosa fűrészporból, faforgácsból préselt pozdorjából, ami 2-5cm is lehet. Ennek az anyagnak van a legjobb rezgéselnyelő tulajdonsága ami még megfizethető. Minden doboznak van rezonancia frekvenciája, még a fülhallgatóknak is. A méretéből adódóan, attól, hogy fából van egy füles, semmivel sem fog másképp szólni, csak a rezonancia frekvenciája kitolódik egy kevésbé hallható sávba. Vagyis karakterében nem változik, csak színezetlenebb lesz a hangja. (jóértelemben)

(#12216) DemonDani


DemonDani
addikt

Playaz N3 merre felé beszerezhető? meg ebből szimmetrikus kábeles kivitel?

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#12217) Dave™ válasza DemonDani (#12216) üzenetére


Dave™
nagyúr

Azt már "rég" nem gyártják, szóval elég esélytelen. Ami a legjobban hasonlíthat rá, az elvileg az XR120PRO II, bár csak egyetlen egy ilyen direkt összehasonlítást találtam, szóval kezeld a helyén. Ha nem tévedek ugyanaz a gyártó :D

Yes, I did. XNR120 PRO II are very good (better than N3 in certain points, same thing in others - hard to tell).

(#12218) need válasza Luissimo (#12210) üzenetére


need
addikt

ismét milyen jót nevettünk vidéki versenyzőnk fanyar humorán... :O

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#12219) Luissimo válasza need (#12218) üzenetére


Luissimo
veterán

nekacarásszál annyira, mert elgurul a füldugód !! :N :K :P
(nemszégyen ez, a XVIII.- kerület mármár vidéknek számít, itt a Ferihegy szomszédságában.)
nemkellám rögtön sértődősrevenni a figurát, én pl. ma a kocsiban teljesen véletlenül találtam egy kétszázast és a dupla gumiharangok közül egyet (csak azt nemértem, hogy honnan került oda mert látszólag nekem egyik sem hiányzik!)

Tehát, sanszos, hogy megleled valahol a lakásban, pl. TESSÉK ÓVATOSAN PORSZÍVÓZNI, mert én már így találtam pl. egy db. fülbevalót is (csak annak hangja volt, mikor felkapta a porszívó)

(#12220) need válasza Luissimo (#12219) üzenetére


need
addikt

épp cseréltem ki a másikra és ez a busz volt.. ahol hagytam...

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#12221) Luissimo válasza need (#12220) üzenetére


Luissimo
veterán

Hja, a hülye BKV, sorry, akkor no hope !!
(gondolom abban a pillanatban jó ötletnek tűnt a csere)

Én még körülnéznék a helyedben a PeCSa-ban rendezett hétvégi bolhapiacokon is, ott az egérfogótól az atomreaktor-turbináig elég széles skálán mindent lehet kapni, ha szerencsés az ember...

(Ja, bocs, mostlálak privátban már egyszer javasoltam Neked a bolhapiacot, a fülmögötti tartó esetében...)

[ Szerkesztve ]

(#12222) bigmasterg válasza need (#12220) üzenetére


bigmasterg
addikt

Jó pár éve elhagytam távolsági buszon egy közepes gumibogyót, következő nap, ugyan azon a buszon megtaláltam. :DDD

(#12223) need válasza Luissimo (#12221) üzenetére


need
addikt

big thx az ötletért... :R

viszont engem hajt a kíváncsiság is...

délután szóltam a haveromnak és rendelt nekem 1 [ilyet] kíváncsi vagyok milyen lesz...?!? kb.eBay gyár..
2 hét és megtudom...

a fülmögöti dolog + olyan hogy néha megcsíp valami és én is olyat akarok..
ezt a vonalat nem is eröltettem tovább...

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#12224) Dave™ válasza need (#12223) üzenetére


Dave™
nagyúr

ezeket a Sony hybrideket néztem én is, általában elég jókat írnak róla, szívesen vesszük majd a beszámolódat :)

(#12225) need válasza Dave™ (#12224) üzenetére


need
addikt

ok...

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#12226) Luissimo válasza need (#12223) üzenetére


Luissimo
veterán

na, arra énis kíváncsacsi vagyok !!
majd .
A gumi próbája ha felhuzzuk !!
(bár ahogylátom, ezek eleve lukasztottak :DD :DDD )

(#12227) need válasza Luissimo (#12226) üzenetére


need
addikt

:B

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#12228) default.


default.
őstag

sziasztok, itt többen gumit kerestek a füleshez, hátha ez segítség:

Füles GUMI

(#12229) Talma


Talma
tag

Sennheiser MX-170 vagy MX-270-esről van valakinek tapasztalata?
Egész tűrhető árkategóriában vannak, kb ez lenne a max, amit egy fülhallgatóra áldoznék.
(Eddig akármennyire vigyáztam egy fülhallgatóra, legyen bármilyen márka, 3-4 hónap után tuti kuka volt. Fogyó termék :-D)

(#12230) DemonDani válasza Talma (#12229) üzenetére


DemonDani
addikt

V-Moda Bass Freq

ez ugyan az az árkategória, és egész jó kis fülesek

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#12231) Talma válasza DemonDani (#12230) üzenetére


Talma
tag

Agybadugósat semmiképpen nem szeretnék.
Többnyire klasszikus rockot hallgatok, nem tuc-tuc zenét, szóval nem kell fejrengető basszus sem :D

[ Szerkesztve ]

(#12232) Dave™ válasza Talma (#12231) üzenetére


Dave™
nagyúr

Attól mert in-ear (agybadugós), egyáltalán nem biztos, hogy sok a mélye. Lásd CX400 pl. Az viszont biztos, hogy jobban fog szólni, mint a hagyományos, a kialakításából fakadóan. A 3-4 havonta kuka meg szerintem elsősorban a használati/tárolási szokásodnak köszönhető, nekem 6 év alatt egyet sem sikerült megtörni.

(#12233) Shufny válasza Talma (#12229) üzenetére


Shufny
őstag

Az a baj, hogy aki ennyiért akar fülhallgatót venni, az nem nagyon ír ide. Ebben a kategóriában max azt érdemes tudni, hogy mi az, ami kiemelkedően rossz. Az MX400 -ból kiindulva jó, ha a Clip+ gyári fülesének a szintjét hozzák, amiket írtál. Tudtommal ezekhez már nem is adnak tokot. Az a műanyag tok, amit az MX400 -hoz adtak, még meg is érhetne ennyit, és akkor lehet, hogy nem 3 hónapot bírna. Ezt speciel 2 évig használtam én, 2 évig barátnőm, és még mindig semmi baja. Szóval nem fogy az, ha tényleg vigyáznak rá. Persze biztos vannak sokkal silányabb darabok is, főleg ennyiért.

(#12234) sti10p


sti10p
senior tag

Ha nem számít az ár melyik a legjobb Sennheiser fölbevaló? Mert az elnevezéseik elég homályosak abból nem deröl ki sok...

[ Szerkesztve ]

XY

(#12235) Nertpaelg válasza sti10p (#12234) üzenetére


Nertpaelg
tag

IE8.

(#12236) xdx@


xdx@
aktív tag

Sziasztok!
Én most egy Philips SHE9700-as fülest fogok venni.
Valakinek tapasztalat? Vélemény?

(#12237) Shufny válasza xdx@ (#12236) üzenetére


Shufny
őstag

Honnan jött nektek ez a SHE9700 ? Vagy hamisítják, vagy sokkal kevesebbet "ér", mint amennyiért itthon adják. [link]

(#12238) themebuilder


themebuilder
senior tag

A mai naptól elérhető a Xears Turbo Devices TD III PRO BlackWood a TD széria legújabb tagja, aminek a háza fából (front oldal) és alumíniumból készül.

Mikor megláttam a 109€-os árát (TD100 II legutolsó ára 89€ volt), akkor kicsit meglepődtem.
Beszéltem Thomas-al és azt mondta, hogy az Alumínium (Limitált szériás) változat 1 hét múlva jelenik meg, várható ára 99€ lesz.

Audiophile fülhallgató:
A hangzásáról ennyit mondott: "ultraamazing sound..." ;], elvileg a TD100 II-nél minimálisan jobban szól.

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#12239) stiggy válasza themebuilder (#12238) üzenetére


stiggy
tag

Kaphatott volna egy rendes lakkréteget. :U Kíváncsi vagyok ki lesz az első, aki leteszteli. :)

(#12240) Luissimo válasza themebuilder (#12238) üzenetére


Luissimo
veterán

ennyiért szerintem feldughatja magának. ;)
szvsz

(#12241) themebuilder válasza stiggy (#12239) üzenetére


themebuilder
senior tag

Talán majd: :U

mhorvat

Luissimo ;]

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#12242) xdx@ válasza Shufny (#12237) üzenetére


xdx@
aktív tag

4000 ft-ért nem éri meg?

(#12243) Shufny válasza themebuilder (#12238) üzenetére


Shufny
őstag

Hogy képtelen rendesen árazni... miért nem lehet 60 euro -ért adni, ahol a helye van? :F
Bár ha az első pár fanatikusnak eladná ennyiért, aztán levinné az árát azt még megértem, de gyanítom nem így lesz. Főleg úgy nem áll össze a dolog, hogy az volt az indok az idióta üzletpolitikára, hogy nem a pénz a lényeg. Így pedig nem sokan fogják kirpróbálni.

xdx@: Őszintén szólva fogalmam sincs. Annyiért nem nagyon lehet kapni semmit, szóval megérheti.

[ Szerkesztve ]

(#12244) xdx@ válasza Shufny (#12243) üzenetére


xdx@
aktív tag

Csak mert én annyiért be tudnám szerezni, akkor inkább ne azt vegyem?
Csak jónak tűnt.

(#12245) themebuilder válasza xdx@ (#12242) üzenetére


themebuilder
senior tag

Milyen 4000Ft-ról beszélsz? £15.99x340Ft=5440Ft és gondolom van még a szállítás ára is.

Szerk:
xdx@ Szerintem valami ott nem stimmelhet.

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#12246) xdx@ válasza themebuilder (#12245) üzenetére


xdx@
aktív tag

Philips SHE9700
szerk.: Gyárból szerzi.

[ Szerkesztve ]

(#12247) themebuilder válasza Shufny (#12243) üzenetére


themebuilder
senior tag

Nem kell aggódni, mert akár 2 hetente változhat az ára, biztosan lesznek majd húsvéti és egyéb akciók is. Azért olyat csinálhatott volna, hogy első néhány vásárló féláron viheti.

xdx@ Ha valóban eredeti akkor megéri az árát.

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#12248) xdx@ válasza themebuilder (#12247) üzenetére


xdx@
aktív tag

Hogy tudom ellenőrizni? Bár ha nem eredeti azt úgy is hallom.
Mo.-n csak 10000 FT fölött láttam, bár itt minden drágább.

(#12249) themebuilder válasza xdx@ (#12248) üzenetére


themebuilder
senior tag

Árgépen ennyibe kerül a Philips SHE9700

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#12250) xdx@ válasza themebuilder (#12249) üzenetére


xdx@
aktív tag

Ja, de azt írta hogy közvetlenül a gyárból szerzi ezért adja olcsón.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.