Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46201) Xirtam válasza Zso2 (#46200) üzenetére


Xirtam
veterán

Próbál okosságokat mondani, közben hülye mint a föld. Azt mondta Hamilton és Alonso kiállásakor, hogy Hamilton gyorsabb volt. . . 3,6 vs 3,1 neki gyorsabb akkor tudom sajnálni.

13 Heikki Kovalainen Caterham-Renault 1:41.190
14 Felipe Massa Ferrari 1:41.240

:(((

[ Szerkesztve ]

(#46202) Zso2 válasza Xirtam (#46201) üzenetére


Zso2
őstag

:D vicces a srác ,de főleg idegesítő mikor az ember verseny közben mást lát mint amit kommentál. :) Jól tudja azt a benyomást kelteni, mintha nem értene semmit az egészből...

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#46203) Motion_Blur válasza Zso2 (#46200) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Most nézem a futamot mert reggel az első feléről lemaradtam... szinte megijedtem amikor elkezdett ordítani ez a barom hogy a hideg gumik meg hogy 43 évesen, 7x világbajnokként stb.. reméljük rájön hogy nem neki való ez, bár szerintem ennek is akkora egója van hogy csak kilőni lehetne a kommentátor fülkéből..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#46204) shteer válasza Xirtam (#46201) üzenetére


shteer
titán

hát a gyors körök nem a ferrari erénye, de így teljes a kép:

12 Fernando Alonso Ferrari 1:41.152
13 Heikki Kovalainen Caterham-Renault 1:41.190
14 Felipe Massa Ferrari 1:41.240

..szerintem jónak tűnik

(#46205) Zso2 válasza Xirtam (#46201) üzenetére


Zso2
őstag

Azt mondta Hamilton és Alonso kiállásakor, hogy Hamilton gyorsabb volt. . . 3,6 vs 3,1 neki gyorsabb akkor tudom sajnálni.
Az még mentségére lehet,hogy esetleg ő az egész box időt nézte, bejárattól-kijáratig(bár nem tudom ott gyorsabb volt-e Ham).

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#46206) Zso2 válasza Motion_Blur (#46203) üzenetére


Zso2
őstag

Igen ,akkor én is dobtam egy hátast,mikor világbajnokozott meg elmondta az életkorát, már jó hogy nem azt mondta milyen hülye schumi,hogy kicsúszott... :D

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#46207) #51736960 válasza Motion_Blur (#46203) üzenetére


#51736960
törölt tag

sajnos megkaptuk palik közpénzen fizetett verzióját :(
a végefelé már hang nélkül néztem a futamot, ilyet még az rtl-es időkben sem csináltam...

(#46208) Xirtam válasza Zso2 (#46205) üzenetére


Xirtam
veterán

Ott is gyorsabb volt Alonso :)

Hamilton: 20.177 (3.6)
Alonso: 20.024 (3.1)

Szóval ez a Mezei gyerek is elmehet a sunyiba fát vágni. Ferrari szempontból Bahrein még rosszabb lesz. . . :(

Red Bull szereplése is parádésan kellemetlen volt. :U

[ Szerkesztve ]

(#46209) Zso2 válasza SzalaiG (#46151) üzenetére


Zso2
őstag

Minden csapatnak vannak mélypontjai, nem kell leírni a Ferrarit, lesz ott még kraft...

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#46210) Thom!


Thom!
veterán

(#46211) Xirtam válasza Thom! (#46210) üzenetére


Xirtam
veterán

Hülyeséget ne írjunk már. Mikor Malaysia-ban mind a 2 Mercedes-en rajta volt. ;)

(#46212) McCartman


McCartman
senior tag

Mezei mintha visszafejlődött volna , eddig nem igazán érdekelt de ezen a hétvégén azt vettem észre , hogy már engem is idegesítettek a blődségei , figyelmetlenségei , azon felül , hogy kb. sose tud rájönni , ki van épp képernyőn.

Az olyanokról , hogy jönnek a ferrarisok a ferrarival már ne is beszéljünk.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#46213) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

M2-n WTCC, Wéber kommentál ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#46214) leslieke válasza Motion_Blur (#46213) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi! :R

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#46215) JColee válasza Motion_Blur (#46213) üzenetére


JColee
őstag

Ez melyik futam?

(#46216) Calogero válasza JColee (#46215) üzenetére


Calogero
addikt

Marokkói futam I.
A második. futam élőben az eurosporton 17:00 kor kezdődik,

[ Szerkesztve ]

(#46217) Motion_Blur válasza Calogero (#46216) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Illetve a 2. futamot is adja M2 (élőben?) rögtön az első futam ismétlése után.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#46218) Zso2 válasza Motion_Blur (#46217) üzenetére


Zso2
őstag

Igen az jobb szerintem Wéberrel,mint az Eurosportos Anettkával vicc :D

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#46219) Zso2 válasza Zso2 (#46218) üzenetére


Zso2
őstag

Milyen sz@r lehet kommentelni a versenyt,miközben ő is ott lehetne,ha nincs szponzor(pénz)hiány.... Magyar honban nem igaz nem jut a sportolóknak lehetőség ilyenek miatt, főleg ilyen csapatnak aki saját erőből feljutottak idáig..

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#46220) Xirtam válasza McCartman (#46212) üzenetére


Xirtam
veterán

Ahogy ejti a Ferrari-t már az is hagy maga után kivetnivalót. :U Kíváncsi leszek MTV mikor fogja észrevenni ezeket?

Zso2 Nem is ezzel van a baj, hanem, hogy új stadiont képesek építetni stb. Mert a foci a legfontosabb . . . szánalmas.

[ Szerkesztve ]

(#46221) Zso2


Zso2
őstag

ÁÁÁ ezek a Chevi-k állatok, ezekben a mezőnyből bárki vb lehetne, szerencséje van mindegyik chevis versenyzőnek...nagy nevek lesznek ,ha ez így marad még jó ideig..
Megnézzük Wéber Gabi milyen gyorsan ,mekkora eredményt ért el rövid ídő alatt az előző szériájában,akkor tudjuk jó versenyző. Itt a WTCC-ben meg egyszerűen nem tud ő sem csodát csinálni (habár Norbi már tavaly villantott 1-2-őt) ,mert a gyári nagypénzes autókkal ,egyszerűen nem tudnak versenyezni.

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#46222) McCartman válasza Xirtam (#46220) üzenetére


McCartman
senior tag

A focihoz mindenki ért , tudod.. :)

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#46223) Zso2 válasza Xirtam (#46220) üzenetére


Zso2
őstag

Igen ott tudnak csinálni a legnagyobb lenyúlásokat, nem beszélve a fogadásokról.... :)

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#46224) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#46225) Zso2 válasza -Mike- (#45919) üzenetére


Zso2
őstag

Így első ránézésre sunáznám a Boliviai,Brazíl, ráadásnak a Namibia-i csaj fekete popsiját.
Persze másnap jöhetne a többi is... :) A Szlovéniai csajszinak ez egy elég rosszul sikerült kép, valami elba.. formaja van a többihez képest.

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#46226)



addikt

Nico vs Schumi Q3 comparison

Vicces, ahogy a hosszú egyenesben a kormányon is egyszerre állítgatják a dolgokat. :)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#46227) raczger


raczger
őstag

kép
úgy néz ki, hogy ma meg visegrádon volt a mclaren, kár, hogy későn értesültem erről is mert itt lenne pár km-re (az a rohadt betegség nem lett volna amúgy is arra mentem volna bringázni, belebotolhattam volna igazán :) )

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#46228) SzalaiG válasza Zso2 (#46209) üzenetére


SzalaiG
addikt

Remélem is! De Massa lecsó.

(#46229) mokus1 válasza Xirtam (#46201) üzenetére


mokus1
addikt

Ott éppen azt probálta elmagyarázni hogy a Ferrari tud 2,5 körüli kerék cseréket és ehhez mérte véleményem szerint a ,,lassút".

(#46230) JColee válasza mokus1 (#46229) üzenetére


JColee
őstag

Szerintem is.

(#46231) P00By


P00By
nagyúr

Eseménydús verseny volt.

(#46232) Motion_Blur válasza JColee (#46230) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"Ráadásul még gyorsabban is hajtották végre a kerékcserét nála*.." - Danesz

*Hamilton kerékcseréjéről beszélt

Nem kötözködés, csak kiegészítésképen ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#46233) mokus1 válasza -Mike- (#46155) üzenetére


mokus1
addikt

Ez a kép meglesz valahol fasza felbontásba? csak elkapta már valami fotós :))

(#46234) boogie84 válasza Zso2 (#46200) üzenetére


boogie84
veterán

Beindult a fantáziája mikor Sumit meglátta a füvön. Nem tudom honnan vette azt az infót h kicsúszott! :DD Nagyot akart mondani és hangosan. Sikerült! :DDD
Nem igazán úgy festett mint aki vissza akar menni a pályára, hanem úgy mint aki leparkol...

Lassan el kellene kezdeni írni az M1-nek a petíciót h még egy szakkommentátor kellene a bohóc helyett.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#46235) Motion_Blur válasza mokus1 (#46233) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Picit jobb minőségben:

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#46236) McCartman válasza mokus1 (#46229) üzenetére


McCartman
senior tag

Ehhez mérte csak nem tudja magát kifejezni.
Ami az ő helyzetében több mint kínos.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#46237) Nowhereman válasza #70869248 (#46193) üzenetére


Nowhereman
őstag

Hát ha valaki spórolni akar a kiállásokkal, azt igazán célszerű megfelelő mennyiségű 0-km-es abroncsok birtokában tennie...

Szerintem Kimi még nem rázta ki a Lotus-Renault-Benetton-Tolemanból az utolsó századokat. Abban egy Rubinho nívójú veterán riogathatná velük az élmezőnyt(bár a Force Indiával már nem biztos), bár megjegyzem Brunó eddig viszonylag egész jól tolja.

[ Szerkesztve ]

Utánam a kondenzcsik!

(#46238) leslieke válasza Motion_Blur (#46235) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ügyes a fiú! :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#46239) Gyusz


Gyusz
őstag

Most néztem csak, hogy Kobayashi futotta a verseny leggyorsabb körét. Tényleg ez a Sauber (a BMW-s korszak kivételével) első leggyorsabb köre?

Szerk.: úgy néz ki igen.

[ Szerkesztve ]

(#46240) McCartman válasza boogie84 (#46234) üzenetére


McCartman
senior tag

Feltűnhetett volna , hogy nem a petíciók korát éljük manapság. Inkább a (2/3os) többség predesztinálta istencsászárságét.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#46241) Motion_Blur válasza Gyusz (#46239) üzenetére


Motion_Blur
félisten

:K

1st victory for Nico Rosberg
1st fastet lap for Kamui Kobayashi
1sts points for Romain Grosjean
1st fastet lap for Sauber
1st pole position for Nico Rosberg

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#46242) Gyusz válasza Motion_Blur (#46241) üzenetére


Gyusz
őstag

Köszi, és a többit is. :R

(#46243) leslieke válasza Motion_Blur (#46241) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szép lista. :))

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#46244) AMD Power


AMD Power
titán

Olyan érzésem van mintha LH tényleg tanult volna a tavalyi évből.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#46245) prmcsk válasza McCartman (#46240) üzenetére


prmcsk
addikt

Már poltopik is vagyunk ?
Főleg, ha minősítgetni kell ? De ha már itt tartunk: nekem a 8 év ámokfutása sem tetszett...

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#46246) McCartman válasza prmcsk (#46245) üzenetére


McCartman
senior tag

Nem tartunk sehol ne aggódj. Főleg nem itt.

és most.

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#46247) Xirtam


Xirtam
veterán

Téli teszteken már egyszer feltűnt ennek a szárnynak egy hasonlóváltozata. Érdekességképpen halkan megsúgom, idén az F2012-ön több mint 8 hátsó szárny volt látható eddig. :)

(#46248) JColee válasza Xirtam (#46247) üzenetére


JColee
őstag

Ez is azt mutatja, hogy minden a legnagyobb rendben van Ferrarinál.

(#46249) Xirtam válasza JColee (#46248) üzenetére


Xirtam
veterán

Ezt senki nem mondta. De azzal vádolni őket, hogy nem próbálkoznak , baromság.

(#46250) mokus1 válasza Xirtam (#46247) üzenetére


mokus1
addikt

Gondolom itt mélyebb gondok vannak mint a szárnyak.
Egyébként nem akarok nagyon balgát kérdezni de csak felteszem.
A 2004es autó szinte tökéletes volt, nem tudom mennyit változtak azóta a szabályok, de egy aktiválható DRS-sel, a kisebb motorral (gondolom itt a súlyelosztás lenne az egyik nagy probléma de megoldható úgy gondolom), és a kicsit módosított első szárnyal mekkora baklövést lehetne elérni?
Tisztában vagyok vele hogy 8 éve volt, de sokkal jobb köridőket mentek persze a motor is erősebb volt. De tudnak még új aerodinamikai elemeket találni ami javítja a kocsit? Mert néha úgy érzem mintha visszafele haladnánk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.