Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45451) mokus1 válasza giigz (#45450) üzenetére


mokus1
addikt

Nem rossz csak nem egy F1-hez való.

(#45452) DemonDani válasza Xirtam (#45444) üzenetére


DemonDani
addikt

ilyen tempóban, 2030ra 250 lóerővel köröznek majd a kétütemű 0,6os turbós motorokkal szerelt gépek és a kers mellett lesz nitro is meg 90%ban lekapcsolható leszorítóerő :DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#45453) Oliverda válasza mokus1 (#45451) üzenetére


Oliverda
félisten

Miért?

Például a Renault 1977-től 86-ig 1,5-ös V6-os turbómotorokat használt.[link]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#45454) mokus1 válasza Oliverda (#45453) üzenetére


mokus1
addikt

Azért mert akkor nem én nem néztem, és én hozzászoktam ehhez a v10-v12 viszonylag nagy köbcentis gépekhez, aminek a hangjától úgy éreztem ez most szétszedi az aszfaltot.Viszont már ez a v8-as is jóval szelídebbnek tűnik annál sajnos és szerettem azt hallgatni tegnap linkelték a v10 BMW motort hát az fantasztikus volt.
Nekem ez a forma1 hogy mindenben a csúcs, teljesítmény, pilóták, csapatok, és a hang is idetartozik.

[ Szerkesztve ]

(#45455) hunnylander válasza giigz (#45450) üzenetére


hunnylander
őstag

Azt ne mondd már, hogy ez is sz*r?

Start up

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#45456) giigz válasza hunnylander (#45455) üzenetére


giigz
veterán

Nem rossz, de meg sem közelíti a McLaren-t...

(#45457) Oliverda válasza mokus1 (#45454) üzenetére


Oliverda
félisten

Csúcs lesz ez is, csak nem a hengerek számában és köbcentiben.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#45458) Apika válasza hunnylander (#45455) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Mindkét videón milyen idős szakik "barkácsolták" az autókat...

(#45459) hunnylander válasza giigz (#45456) üzenetére


hunnylander
őstag

Mármint az IndyCar a McLaren-Hondát?

Egyébként az IndyCar videóban nem repülőkörös tempó hallható, hanem felvezető-körös tempó, edzésen.

(#45458) Apika: Azok, akik Senna és Prost számára is 'barkácsolták' ezeket az autókat. :)

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#45460) mokus1 válasza Oliverda (#45457) üzenetére


mokus1
addikt

Igen ez igaz, de néha rossz látni hogy pár éve gyorsabbak voltak és most már nem tudnak pályacsúcsot döntögetni ami mind a pilótának nem rossz és a nézőnek sem.( Milyen más lenne a 100as sprint is ha mostantól romlana a teljesítmény és kicsúsznának 10mp-n kívülre)
Számomra picit lélek romboló ha oda állítanád a 2004-es Ferrari-t ami majd 8 éves technika és leveri a mai Ferrarit.Persze borzasztó erősek, stabilak és a toppon vannak aeroba.Azért egy V10-es 1000 lóerő körüli gép hangja látványa maga a tudat hogy mit művelnek velük a pályán számomra megérte hogy kimenjek a magyar GP-re.Mára már nem biztos hogy kifizetném a jegy árát mert hiányzik.

(#45461) proof88 válasza mokus1 (#45460) üzenetére


proof88
addikt

hátt igen, a mostanni f1-autókatt bármejik bkv bussofőr elvezettné, még vettellnél is jóban

(#45462) Oliverda válasza proof88 (#45461) üzenetére


Oliverda
félisten

A múltkori még érthető volt, de hogy már hétfő délután is nagyban folyik a sör.:P

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#45463) IreN!CuS válasza Oliverda (#45462) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Nincs az naphoz vagy napszakhoz kötve,így teljesen normális :D

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#45464) dangerzone válasza Oliverda (#45462) üzenetére


dangerzone
addikt

Hétfő van?! Arra inni kell, nincs mese! :DDD

(#45465) Oliverda válasza IreN!CuS (#45463) üzenetére


Oliverda
félisten

Az is lehet, hogy csak az elnőki cimmre pájázzik. :DDD

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#45466) mokus1 válasza dangerzone (#45464) üzenetére


mokus1
addikt

:DDD :DDD

(#45467) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

(#45468) Xirtam


Xirtam
veterán

Azért ez mindent elárul szerintem, hogy miért nem szeressük a motor formula váltást. [link]

A hang szerelmeseinek csak annyit, hogy idén ellátogat a Ferrari Challange a RING-re. Ahol az összes eddigi F1-es Ferrari is kigurul!

[ Szerkesztve ]

(#45469) Frenky89 válasza hunnylander (#45455) üzenetére


Frenky89
őstag

Dupla féknyereg elől?

(#45470) shteer válasza Oliverda (#45462) üzenetére


shteer
titán

nincs mit tenni... én is megyek haza... inni :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#45471) TESCO-Zsömle válasza shteer (#45470) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Egészségetekre.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#45472) leslieke válasza Xirtam (#45468) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez mikor lesz?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45473) proof88 válasza leslieke (#45472) üzenetére


proof88
addikt

a választ megtalálod az aláírásomban linkelt doksik valamelyikében :K
az 1. linken a 11. oldalon, a 2. linken meg valahol az elején :D

[ Szerkesztve ]

(#45474) leslieke válasza proof88 (#45473) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Megvan! Köszi. :R

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45475) hunnylander válasza Frenky89 (#45469) üzenetére


hunnylander
őstag

És hátul is.

www.HunnyF1.com

(#45476) Zso2 válasza Xirtam (#45446) üzenetére


Zso2
őstag

A turbó nélküli és a turbóval felszerelt autok közötti difi-re gondoltam. Én amúgy mindíg a nagyobb köbcentit támogatnám, valahogy nekem nem illik az F1 képbe a kis turbómotoros csodák...

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#45477) giigz válasza Zso2 (#45476) üzenetére


giigz
veterán

Majd amikor az 1200 ccm motorok lesznek. :D ;]

(#45478) Oliverda válasza giigz (#45477) üzenetére


Oliverda
félisten

Úgy 2024 környékén...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#45479) Zso2 válasza hunnylander (#45455) üzenetére


Zso2
őstag

Azok az f1-ek hány köbcentisek voltak? :)

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#45480) Oliverda válasza Zso2 (#45479) üzenetére


Oliverda
félisten

1500cc V6

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#45482) Zso2 válasza Oliverda (#45480) üzenetére


Zso2
őstag

Ezekkel nem lenne gond [link] nagyon beleillenek ezek a turbosok az f1-be,ugye a hangjuk is állati,de ezek az 1500-1600 cc, hát a gp2 oda fog b@szni nekik :) Szerintem kiábrándító ahogyan csúszik le az F1 a süllyesztőbe az idióta szabályok miatt...

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#45483) Oliverda válasza Zso2 (#45482) üzenetére


Oliverda
félisten

~700 lóerős volt.

A szerkesztés gombra pedig ismét felhívnánk a figyelmedet!

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#45484) JColee válasza Zso2 (#45482) üzenetére


JColee
őstag

Régen faja volt az 1500köbcentis turbó motor, most az 1600 nem lesz jó? Hogy is van ez :F

(#45485) !Overdose! válasza JColee (#45484) üzenetére


!Overdose!
őstag

Úgy, hogy most divat lett az F1 fikázása. Rossz a kommentár, rosszak a szabályok, rosszak az irányzatok. Többen is írogatták, hogy már nem is fogják követni, ha ez meg az megtörténik. Ehhez képest ugyanúgy itt vannak. Így lesz egy már a szakmaiság felé tartó topikból játszótér. :(

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#45486) Zso2 válasza !Overdose! (#45485) üzenetére


Zso2
őstag

Miféle szakmaiság? Ez egy 2012-es f1-es topik, gondolom belefér,ha az F1-ről egy nem szaki,hanem sima F1 rajongó beszél....

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#45487) mokus1 válasza JColee (#45484) üzenetére


mokus1
addikt

Na igen de ott nem sok minden volt megszabva, itt viszont gyanítom lesz ha 1600ból 700lóerő körülre hozzák KERS-sel. Kiderül mit hoznak ki belőlük, de kétlem hogy tudni fogják tartani a mai gépekkel a tempót.Igazából érdeke ez a csapatoknak hogy ekkora motorokkal versenyezzenek?

Egy kis érdekesség teljesítmény évek alatt ahogy változott.[link]

[ Szerkesztve ]

(#45488) !Overdose! válasza Zso2 (#45486) üzenetére


!Overdose!
őstag

Én nem örülök neki, de mivel nem tudok ellene tenni, ezért inkább csak pár ember hozzászólásait olvasom el, a többit átgörgetem. ;)

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#45489) Zso2 válasza JColee (#45484) üzenetére


Zso2
őstag

Én úgy tudtam akkoriban 3.5 cc autók voltak.....
A lényeg viszont akkor is marad, én sajnálom,hogy egyre kisebb versenyautók vannak az F1-ben, én imádtam a v10-eket(a v12 már nem is említem,már csak a múlt :( ), már csak a motor járása miatt is tekintélyt parancsolóbb volt...

Tényleg mi lesz a gp2 3 autókkal, azok is lefokozódnak,vagy az f1 melléjük sűllyed?

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#45490) JColee válasza Zso2 (#45489) üzenetére


JColee
őstag

Még le is írták előtted, hogy 1,5 literesek voltak. Elolvasni már igazán nem tudjuk helyetted.

(#45491) Zso2 válasza JColee (#45490) üzenetére


Zso2
őstag

Látom vazz, attól én még hihettem azt,hogy 3,5L voltak.... gondolom nem csak 1,5 turbo motor volt, valószínű ezeket nem mindenki használta ,mert újdonság volt akkoriban,előtte a nagy cc volt a menő.Valamiért a mostani F1 is ilyen volt sajnos most térnek megint át erre a kis cc -re megint(gondolom a környezettudatos marhaságok)...

Elolvasni már igazán nem tudjuk helyetted. hányan vagytok? :)

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#45492) mokus1 válasza Zso2 (#45491) üzenetére


mokus1
addikt

Volt amikor lehetett ,,választani" az 1,5ös feltöltött és a 3500as szívó motorok között.

(#45493) dokee78 válasza Zso2 (#45489) üzenetére


dokee78
félisten

(#45494) Zso2 válasza dokee78 (#45493) üzenetére


Zso2
őstag

a hengerek száma nagyban befolyásolja a hangi élményt ezt ennél a vidinél lehet érezni:[link]
Azt is lehet látni az évek előrehaladtával mennyivel több Lovat tudnak szednek ki az autókból.
A video eleje meg közepe nagyon állat,de a végén a v8 már nem az igazi, a v6 sajnos valószínű még gyenguszabb lesz.Mondjuk a hang nem egy nagy tragédia a többségnek(nekem az),ha a Le még benne lesz az autókban,csak nehogy azt is leszabályozzák még kisebbre, egyszer már megtették.Kinyírják az F1-et.

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#45495) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Bahrain: menni vagy nem menni?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#45496) rocket válasza Motion_Blur (#45495) üzenetére


rocket
nagyúr

Kezdodik, akkor ennek a futamnak lottek megint.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#45497) PazsitZ válasza Motion_Blur (#45495) üzenetére


PazsitZ
addikt

tulajdonosai, szervezői és nem utolsó sorban résztvevői a demokrácia pénz elkötelezett hívei

- http://pazsitz.hu -

(#45498) Zso2


Zso2
őstag

Pedig nem kellene kihagyni ,így is nehezen bírom ki a mostani 3hetes szünetet is :)

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#45499) Oliverda válasza Motion_Blur (#45495) üzenetére


Oliverda
félisten

Vajon hányszor fogják még eljátszani mire kikerül a naptárból?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#45500) Xirtam


Xirtam
veterán

Hogy mi a csapatok véleménye erről? Nem örülnek. Eleve ott a Ferrari nincs is V6-os autójuk. Főleg nem Turbós. Szóval Luca csőrét ez még inkább piszkálja.

Közben finoman megsúgom, semmi gond nincs Bahrein-ben. Megint a Média fújja az egészet.

#45501 Tisztelek becsüllek mint a többi fórumozó társamat. De ekkora baromságot te sem írhattál volna. Ferrari követelte? :U A Ferrari mai napig részben azért van az F1-ben, hogy az utcai autóit javíthassa fejleszthesse. Az új Ferrari F12 Berlinetta is az új V12-es erőforrást használja. Az újonnan érkező ENZO utód is V12-est fog használni. 458 Italia 4,5 literes V8. FF megint csak V12. Folyamatosan nyomatékosítja Luca, hogy idővel persze muszáj lesznek hibrid hajtásokat létrehozni (ENZO utód-ban KERS is lesz). De, hogy a Ferrari szakítson a hagyománnyal. Anno oké, a Dyno-ban V6 volt. De hol van már az? :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.