Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46451) mokus1


mokus1
addikt

Egyébként értem én hogy nem ellenük támadnak ez világos, de azért ne mondja Bernie hogy nincs mitől tartani mert úgy látszik mégiscsak van, ha nem is a pályán de azon kívül.

(#46452) TESCO-Zsömle válasza AMD Power (#46449) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Dehogynem! Figyelnek rájuk!

Aki csöndben marad, annak xarnak a fejére. Ha nem hiszed, nézz ki az ablakon.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#46453) AMD Power válasza TESCO-Zsömle (#46452) üzenetére


AMD Power
titán

Ebben sajnos igazad van. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#46454) Xirtam


Xirtam
veterán

Katasztrofálisak vagytok. Belinkeltem Massa blogját. Ahol elmondta egyértelműen, hogy a hotel és a pálya közötti szakasz ugyan olyan mint 2 éve. Ők semmit nem vettek észre. Érdekes módon csak a Force India találkozott tüntetőkkel.

Nem tudom mit agyaltok ennyire. A pályán és a hotelben 100% hogy nem esik bajuk. Egyik pilóta sem nyilatkozott olyat, hogy rettegne. Egyedül a Porsche Supercup egyik csapata nem jelent meg Bahrein-ben. Hamilton ha London-ban is kimegy az utcára azonnal van 5 ör mellette. 5db nem 1 nem 2 hanem 5!!!!!!!!

Beszéljünk a Sauber ajándékáról. Kaptak új kamionokat. [link], [link]
Our Official Partner Thomann Nutzfahrzeuge handed over our new fleet of trucks at our factory in Hinwil on 20 April 2012.

Láttok rajtuk kevlár mellényt?
[link], [link]

Nem? Érdekes és sem. Akkor meg ne foglalkozzatok már ezzel a tüntetésekkel. Meg zászló égetésekkel. Meg molotov koktélokkal. Hét végén futam után 3 órával elhagyják Bahreint és direkt megkérdezlek majd titeket. Meghalt valaki? Sérült meg valaki?

A válaszotok nem lesz. Fel van fújva ez az egész. Abból fog kiderülni, az igazi helyzet, hogy a lelátókon mennyi ember lesz.

[ Szerkesztve ]

(#46455) AMD Power válasza Xirtam (#46454) üzenetére


AMD Power
titán

Szép Renault kamionok! :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#46456) mokus1 válasza Xirtam (#46454) üzenetére


mokus1
addikt

Hát a pocakos formán még elisférne ;]
Most látom hogy szerkesztetted a ,,Kaptam"-ot :))
Egyébként tök világos nem az F1-el van bajuk nem annyira szélsőségesek hogy így hívják fel magukra a figyelmet szvsz.

(#46457) Male válasza mokus1 (#46456) üzenetére


Male
nagyúr

:DDD

Lehet, hogy ő lenyelte a mellényt... most magyarázza Massának, hogy "Itt van bent" :D

(#46458) Xirtam válasza mokus1 (#46456) üzenetére


Xirtam
veterán

Az Hirohide Hamasima, a Bridgestone F1-es technikai főnöke volt amíg az F1-nek szállított gumit. Tavaly csatlakozott a csapathoz, hogy segítse megérteni a gumiproblémát. Az már az élet iróniája, hogy a Pirelli érkezésével mindenki azt hitte, hogy nekünk fog kedvezni, mert, hogy olaszok . . . Hát azoknak a mai napig ürítsenek sünt magukból. :P

Pat Fry amúgy elég erőteljesen gyűjti maga köré a szakembereket. Mivel szabad kezet kapott erre a feladatra. És Domenicali nak semmi beleszólása nincs. Ezért is csatlakozott hozzánk Ben Agathangelou is.

Arról nem is beszélve, hogy a gyárban pár részleget le is zártak, teljes átalakítás miatt. Természetesen ez a költségsapkába úgymond nem tartozik bele. De Luca engedélyezte ezt is Fry-nak. Érdekes amúgy, hogy mekkora szabadságot adott neki. Az már megint más kérdés, hogy eféle tevékenységeket Domenicalli sose csinált mióta csapatfőnök.

Kis érdekesség , hogy egyre többen régi fejeseket igazoltatnak. Régi alatt értem, 1990-2000 év közötti géniuszokat. Szerintem nem kell megmagyarázni, hogy miért.

mokus1 Egyszer már leírtam itt a fórumban. Nagyon nem akarom vesézni. Mert van aki hitetlenkedik. Van aki kételkedik. Van aki csak dobálózik a szavakkal. Aki számít valamit az tudja az igazságot. És ez a lényeg. De amúgy pár 100 hozászolásommal feljebb megtalálod.

[ Szerkesztve ]

(#46459) mokus1 válasza Xirtam (#46458) üzenetére


mokus1
addikt

Na jó de Te mégis mi lennél mert már világos hogy valamicske közöd Neked is van a Ferrarihoz :)

(#46460) Xirtam válasza Xirtam (#46458) üzenetére


Xirtam
veterán

Kíváncsi leszek,h ogy Kobayashi-t mikor fogja elengedni a Sauber. Már csak azért is mert olyan neves támogatói vannak mint.

Mitsubishi Electric
Mitsubishi Electric Europe B.V., Ratingen is a fully-owned subsidiary of the Mitsubishi Electric Corporation head-quartered in Tokyo with a total workforce of more than 109,000 employees in 30 countries. Sales for fiscal 2010 exceeded 29 billion US$.

Esetleg ha valakit érdekel az F70-es Enzo utód, pár érdekességet privátban megosztok. Vagy közkívánatra ide is leírhatom. A rev 2 egész héten körözgetett Maranelloban.

Az már csak finom érdekesség, hogy a Ferrari F12 Berlinetta pár alumínium darabja Székesfehérváron készül. :)

[ Szerkesztve ]

(#46461) mokus1 válasza Xirtam (#46458) üzenetére


mokus1
addikt

Reméltem nem lesz 1000hsz amit átnyálazhatok :DDD

(#46462) PazsitZ válasza Male (#46450) üzenetére


PazsitZ
addikt

De azért úgy tűnik, hogy a "nincs ott zűrzavar, csak média hype az egész" vélemény megdőlni látszik.
De teljesen megértem azokat a csapattagokat is akik hazautaztak.
Helyenként molotov koktélok repkednek, az autóúton elszórtan égő járművek. Számomra nem egy idilli környezet.
Ha pont a te kocsidat találják el molotov koktéllal és téged rángatnak ki a kocsiból tök mindegy miért, nem hiszem, hogy örülnél.

Egyébként szeretem ezt a pályát szóval összességében én itthon a tv előtt ülve örülök, hogy nem marad el...

(#46454) Xirtam: A massa nem látott semmit nyilatkozata miért mérvadóbb, mint a force india, sauber nyilatkozata?
Azon kívűl, hogy neked igazad van másnak nincs, meg hogy massa ferraris.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#46465) Xirtam válasza PazsitZ (#46462) üzenetére


Xirtam
veterán

Nem azt mondtam, hogy nem igaz, meg hogy mérvadóbb. De annyira nem szörnyű a helyzet. Az pedig rételem szerű, ha zavargás felé autózol, találkozol ellenállással.

(#46466) Male válasza PazsitZ (#46462) üzenetére


Male
nagyúr

Persze, csak miért nem lehet normálisan tájékoztatni? Az emberek többsége csak a címet olvassa el... azt látja ebből, hogy megtámadták a Saubert... miközben nem ez történt, csak láttak egy támadást, és még el is mondták, hogy nem hiszik, hogy ők lettek volna a célpont.

(#46467) zetecR válasza Xirtam (#46458) üzenetére


zetecR
addikt

Ben Agathangelou-ról mindig a Jaguar jut eszembe, arról pedig az, hogy mindig a tapadás hiánya miatt rinyáltak a pilóták...
Remélem nem ez a "szakterülete"... :( :)

(#46468) McCartman válasza Xirtam (#46454) üzenetére


McCartman
senior tag

Persze mert teljesen normális , hétköznapi dolog , hogy barikádokat emelnek főutakon , autópályákon ,
és te gondolom halál nyugodt maradnál ha az előtted vagy mögötted lévő autót megkínálnák pár molotov-koktéllal elvégre úgy se te vagy a célpont.
ugyanmár..

@Male: mert ha nem húz el a Sauber buszsofőr a balfenéken hanem leállnak kvaterkázni az autópályán rohangáló maszkos fiatalemberekkel szerinted mi történt volna? autogramosztás?

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#46469) Male válasza McCartman (#46468) üzenetére


Male
nagyúr

Tessék :F

(#46470) D@ni88 válasza Xirtam (#46463) üzenetére


D@ni88
addikt

Arról nem tudsz valamit, hogy mért nem változtatnak a lépcsős orron?
Áttérhetnének pl a Lotus megoldására, ez a küszöb nem jó ott semmire...

(#46471) [CS]Blade2 válasza D@ni88 (#46470) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Szerintem az a rész rendben van, elől elegendő a leszorító erő, hátul a hátsó szárnyat és a kipufogót buzerálják állandóan. A lépcső nem igazán szól bele a dolgokba, arra jó, hogy a szabályok adta keretek között minél több levegőt tudjanak az autó alatt elvinni.

(#46472) mokus1 válasza Xirtam (#46463) üzenetére


mokus1
addikt

Köszi, mondjuk 200hsz-t azért elolvastam :D

(#46473) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Úgy érzem a bahraini nagydíjat MSC fogja nyerni, most végre kijön neki a lépés, így fog visszatérni a dobogóra (lehet kezdek bekattanni)

Más, Kínában a Merci miért nem zabálta fel az abroncsait? Végig jó tempót diktáltak. Megoldották volna gumikopás problémáját és mostantól ők lesznek a favoritok?

[ Szerkesztve ]

(#46474) Dr. Romano válasza HaZsolt (#46473) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Úgy legyen, bár amilyen peches mostanában MSC, én inkább arra a forgatókönyvre tippelek, hogy a versenyen vagy ütközik valakivel (Petrov vagy Grozsan az esélyesek között) vagy technikai problémával kiáll vagy hátrébb kerül.

Egyébként nem hiszem, hogy az a gumikopási problémát amit tavaly és a téli tesztek alatt nem sikerült megoldani, most röpke 3 hét alatt eliminálták. Azt hogy Kínában miért nem viszont számomra is x akta.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#46475) Plutor


Plutor
aktív tag

Bahrein,összecsapások,tankok

Azért ez elég komolynak tűnik. :(

[ Szerkesztve ]

(#46476) Predator2


Predator2
addikt

androidos telefonon nem lehetne valahogy megoldani h nézhető legyen a futam? vasárnap dolgoznom kell :(

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#46477) Dr. Romano válasza Predator2 (#46476) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Hehe. Na ilyenkor jön jól egy kínai teló tv vevővel :D Bár nekem ez sem segít mert én eléggé árnyékolt helyen melózok.
Valami androidos stream engem is érdekelne.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#46478) Nowhereman


Nowhereman
őstag

szerintem meg ez a hír a legfainabb

Utánam a kondenzcsik!

(#46479) PazsitZ válasza Nowhereman (#46478) üzenetére


PazsitZ
addikt

Nálam a livetiming az utóbbi időben rendszeresen nem megy szóval megérdemlik ;]

- http://pazsitz.hu -

(#46480) giigz válasza Nowhereman (#46478) üzenetére


giigz
veterán

El tudtam volna Bahrein helyett képzelni egy francia, vagy akármilyen európai nagydíjat... :U

(#46481) Dr. Romano válasza giigz (#46480) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Na ja. egy A1 ring vagy Magny Cours benézhetett volna helyette. Ezeken legalább van esélye az esőnek is.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#46482) mokus1 válasza Nowhereman (#46478) üzenetére


mokus1
addikt

Imádom amikor egy kisebb csoport elbassza több milló ember szórakozását öntörvényűleg, az meg a másik hogy már anonymus is kezd átesni a ló túloldalára és mindenbe odaakar szólni, ez meg nagyon ellenszenves nekem.

(#46483) JColee válasza mokus1 (#46482) üzenetére


JColee
őstag

Biztos jókedvükből tüntetnek :W

(#46484) TESCO-Zsömle válasza JColee (#46483) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha volna eszük, tanulnának a példánkból és nem akarnának demokráciát... :P

Amúgy ahelyett ,hogy a F1-et támadják, kikapcsolhatnák az elnyomó rezsim védelmi rendszerét...

Persze ez már túl nagy falat...

Volt az a 72 órás utlimátum, mikor többek közt a Megaupload-ot lelőtték, hogy állítság vissza, vagy bedöntik az USA-t. Ennek már több hónapja, Megaupload sehol, és semmit se hallottam a naaaagy, átfogó Anon-támadásról a felemlegetett n+1 bank és gazdasági szerv ellen.

Akkor most hogy van ez? Kis embert baxtatni megy, tényleg tenni valamit meg nem? Vagy mit várnak? Hogy a feldühített F1-szurkolók kiegyenesített kaszákkal mennek segíteni a bahraini mártírokon?

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#46485) mokus1 válasza JColee (#46483) üzenetére


mokus1
addikt

Nem a tüntetőkkel van a bajom.Az van mindenfelé a világban, jobb rosszabb helyeken is.
Hanem anonymus-sal hogy mindenbe próbál belepofázni.

(#46486) JColee válasza mokus1 (#46485) üzenetére


JColee
őstag

Bocs félreértettem. Azt hittem a pár ember azok a tüntetők, akik elrontják az f1-es szórakozásunkat. :)

(#46487)



addikt

Nem térhetnénk vissza akkor már a mezei vs gyuszi témára?

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#46488) Csabee. válasza (#46487) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Jobb ha azt átugorjuk! :)

Üdv: Csabee.

(#46489) AMD Power válasza giigz (#46480) üzenetére


AMD Power
titán

Francia pályát én is szerettem.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#46490) ktg3 válasza (#46487) üzenetére


ktg3
őstag

Azok a régi szép palikos idők ;] ;] ;]

(#46491) AMD Power


AMD Power
titán

Hamilton úgy érzi, nincs meg a tempója a pole-hoz----

Reméljük holnap kedvezőbb lesz a széljárás. :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#46492) Oliverda válasza AMD Power (#46491) üzenetére


Oliverda
félisten

Inkább a győzelemhez legyen meg a tempó. A poleért nem jár pont.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#46493) P00By válasza Oliverda (#46492) üzenetére


P00By
nagyúr

Még nem! :D

(#46494) mokus1 válasza AMD Power (#46491) üzenetére


mokus1
addikt

Kedvező volt így is :))
Egyébként mindig ennyire koptak a gumit nem emlékszem hogy pár éve ennyire szenvedtek volna.

(#46495) AMD Power válasza Oliverda (#46492) üzenetére


AMD Power
titán

Jól beszélsz! ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#46496) PazsitZ válasza AMD Power (#46491) üzenetére


PazsitZ
addikt

Webber is azt mondta, hogy eléggé eszi a gumikat a pálya.

- http://pazsitz.hu -

(#46497) mokus1


mokus1
addikt

[link]
Webber 20. végsebesség terén, Vettel se sokkal gyorsabb a Ferrarik se.Azért előzni ekkora tempóval nem lesz egyszerű.

(#46498) Nowhereman válasza TESCO-Zsömle (#46484) üzenetére


Nowhereman
őstag

Hja a demokráciához két dolog kell: a nép ne őlje egymást a anyanyelv, bőrszín, politikai nézet vallás vagy szexuális irányultság jellegű hülyeségek miatt(nekik már itt bukta), meg elég gazdag legyen ahhoz, hogy egy enyveskezű népkiszipolyozó bagázs helyett száz vérszívásába se pusztuljon bele(minekünk meg már emiatt meg se lett volna szabad próbálnunk).

részemről meg sok szerncsét kívánok a hackereknek börni számlájának megcsapolásához, meg a nagy munka közben olyan cikkek olvasásához amely taglalja, hogy milyen kellemes homokosnak vagy kereszténynek lenni a demokratizált Irakban...

Utánam a kondenzcsik!

(#46499) proof88


proof88
addikt

Hétvégi autósport

Fáradt vagyok most rendesen összeszedni az időpontokat, úgyhogy ennyi:

SZOMBAT
5:00 - V8 Supercars 1. futam
7:55 - GP2 1. futam
10:00 - F1 3. szabadedzés
11:30 - Eurosport2 - Porsche Szuperkupa 1. futam élő
12:05 - M1 - Boxutca F1 magazin
12:40 - M1 - F1 Időmérő élő
14:00 - GT1 1. futam
16:30 - GT3 1. futam
20:35 - M2 - Boxutca F1 magazin ism.
21:00 - M2 - F1 Időmérő ism.

VASÁRNAP
5:00 - V8 Supercars 2. futam
11:00 - Eurosport2 - Porsche Szuperkupa 2. futam élő
13:30 - M1 - F1 futam élő
18:30 - NASCAR Sprint Cup futam
20:30 - M2 - F1 futam ism.

Ami nem került be: Formula BMW, Intl Superstars Series, Intl GTSprint Series, Ferrari Challenge Trofeo Pirelli, NASCAR Camping World Truck Series, EHCC, IHCC

Stream-ek a szokásosak ...

(#46500) -Mike-


-Mike-
addikt
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.