Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45101) -Mike- válasza Motion_Blur (#45099) üzenetére


-Mike-
addikt

BBC is közvetít még F1.et nem? DC-t láttam szakérteni a tavalyi magas riporter csókával (J. Humprey?), griden is ott mászkáltak.

(#45102) dokar válasza hoffman_ (#45076) üzenetére


dokar
addikt

akkor nézzél elektromos autók versenyét, ha nem veszed észre az m1 közvetítésen, hogy hiányzik az autók hangja.

extra - SEXRay

(#45103) Motion_Blur válasza -Mike- (#45101) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Csak összefoglalókat csináltak az elmúlt két versenyen. 7 versenyt viszont úgy rémlik hogy adnak élőben is.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#45104) #56474624 válasza dqdb (#45070) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ezt a mondatot elolvastam most hvg-n, hangos nevetésben törtem ki. :DDD

Azt belül mennyire sérelmezted, hogy ha élő adásban a kommentátorállásban melletted lévő kollégád személyeskedett?

C. Gy.: Palik Laci a főnököm volt. Pont. (...)

A kérdés az, hogy szakmailag nem ártott-e túl sokat az a sokszor személyeskedő, infantilizmus határát súroló dialógus, ami kettőtök között zajlott adásban?

C. Gy.: Az ott egy teljesen egyértelmű szerepkör volt: nekem abba kellett beleállnom, amit Laci meghatározott. A stílust ő találta ki, ami sokszor működött, és volt, hogy valóban úgy éreztem, nem találta el a még elfogadható arányt.

:DD

[ Szerkesztve ]

(#45105) válasza dqdb (#45070) üzenetére



addikt

Vicces, hogy Gyula még el is mondja, hogy a stábból mindenkit átvettek rajta kívül, de a logikus következtetés előtt megtorpan és inkább nem akarja érteni, mi lehet az oka. :))

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#45106) #56474624 válasza (#45105) üzenetére


#56474624
törölt tag

Komolyan, még ha szakmailag rendben is lett volna, akkor sem szívesen hallgatnám tovább az m1-en az állandó vinnyogásait. Mint valami folyton aggódó tyúkanyó, olyan. :DDD

(#45107) Motion_Blur válasza dokar (#45102) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Volt a versenynek egy olyan része amikor elment a kommentátorok hangja, de még Szabó Robi nem kezdett szakérteni. Na ebben a pár percben teljesen rendben voltak a hangok, így kéne az egészet leadni! :R :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#45108) AMD Power


AMD Power
titán

Hamilton szerepelhet az F1-filmben

Már alig várom a filmet.... :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#45109) Motion_Blur válasza AMD Power (#45108) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Azért arra kíváncsi vagyok hogy milyen szerepet kaphatna a filmben, de hajrá! :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#45110) leslieke válasza Motion_Blur (#45109) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Vízhordó! ;]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45111) SzalaiG válasza dqdb (#45070) üzenetére


SzalaiG
addikt

Önelégült f@sz. :W

Kár, h csak néz, de nem lát. :(

(#45112) Oliverda válasza leslieke (#45110) üzenetére


Oliverda
félisten

Azt már bukta Massa miatt.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#45113) leslieke válasza Oliverda (#45112) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Massa is benne lesz a filmben?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45114) dqdb válasza #56474624 (#45106) üzenetére


dqdb
nagyúr

Mezei Dániel is beszélt nem kevés hülyeséget verseny közben (az részidők értelmezésével és a rádióbeszélgetések fordításával állandó problémája volt), de sokkal kevesebbet, mint Gyula. Ráadásul az utóbbi hangját, főleg amikor nekiállt visítani, nekem szinte fizikai fájdalom volt hallgatni, ezért az elmúlt években sokszor ment némán a közvetítés (emiatt szoktam rá a live timing folyamatos figyelésére, szóval minden rosszban van valami jó :) ).

A mostani közvetítés szerintem nagyságrendekkel jobb, bár még lehetne rajta javítani. A hangkimaradások alatt rájöttem, hogy az ideális szerintem egy olyan megoldás lenne, ahol csak Wéber Gábor beszélne, és ő is csak annyit, amennyit most, és főleg a technikai érdekességekről és észrevételekről, mint most. Szóval a kevesebb több elven vagyok.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#45115) DemonDani válasza dqdb (#45114) üzenetére


DemonDani
addikt

viszont hozzá kell tenni, hogy sokkal jobb volt mér most mint az első futamon, sőt két alkalommal is ő javította ki wébert :K szóval bizakodó vagyok, hogy lesz ez még jobb is

(#45113) leslieke
nem, kiütötte a filmből :N :DDD

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#45116) Faterkam


Faterkam
addikt

Én nem örültem, mikor annak idején átvette az RTL klub, de most nem tudom, nekem nagyon fura újra az M1-en. Nem tűnik túl profinak :(

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#45117) TOM-202 válasza Faterkam (#45116) üzenetére


TOM-202
senior tag

Majd belerázódnak egyszer! :)

(#45118) Faterkam válasza TOM-202 (#45117) üzenetére


Faterkam
addikt

Remélem, bár azért reklámot Ők is adnak, pedig annak idején ez volt az érv, h Ők nem!

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#45119) Xirtam


Xirtam
veterán

Kb. 20 percig sírtam azon a RBR 8 modellen a háttérben M1-en. :D

(#45120) werszomjas válasza Faterkam (#45118) üzenetére


werszomjas
őstag

Persze hogy adnak reklámot, a pénz beszél, a többi nem számít, színtiszta üzlet, örüljünk, hogy csak ennyi reklámot kapunk, és osztott képernyőn.

Kommentárral kapcs: úgy tudom a futamokat a rádió is közvetíti, gondolom ugyan az a hanganyag megy le a rádióban, így elég érdekes lenne úgy hallgatni a futamot, hogy tiszta kuss van, és néha megszólal a kommentátor és mond 1-2 okosságot.
Úgy a rádiós közvetítés kb semmit sem érne. A kommentár feladata hogy közvetítse a futamot, minden egyes percét. Ennyi erővel a focit se kéne közvetíteni, ott is látod a saját szemeddel, hogy rúgják a bőrt, minek a kommentár....

De ez lehet nem így van, csak tippelem,de gondolom nincs külön kommentár a rádióhoz.

Következő futamon bele is hallgatok :D

[ Szerkesztve ]

üdv

(#45121) Oliverda


Oliverda
félisten

Nyissunk egy külön topikot ami csak a közvetítésről szól?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#45122) Xirtam válasza Oliverda (#45121) üzenetére


Xirtam
veterán

:K but lehet inkább ne. 2 topicot figyelemmel kísérni, meg folyamatosan linkelgetni, hogy ITT KÉRDEZZÉL. :U

[ Szerkesztve ]

(#45123) válasza Oliverda (#45121) üzenetére



addikt

Annak már úgy tűnik van, inkább az F1-nek kéne egy külön topic. :P

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#45124) Oliverda válasza (#45123) üzenetére


Oliverda
félisten

Pontosan. :(

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#45125) #56474624 válasza (#45123) üzenetére


#56474624
törölt tag

Mert bekerült ez a topic címébe: idén már az MTV-n!
Már önkéntelenül is mindig az ember eszébe juttatja a remek közvetítést. :P

(#45126) TOM-202 válasza Faterkam (#45118) üzenetére


TOM-202
senior tag

Ha jól emlékszem úgy szól erről a közvetítési szerződés hogy nem lehet az élő közvetítést semmivel sem (tehát reklámmal sem) megszakítani. Le kell adni mindent megszakítás nélkül élőben a felvezető körtől a díjkiosztó ceremóniáig. A reklámokat csak ilyen módon, azaz osztott képen, vagy PIP módon ahogy az RTL-en volt egedélyezik. Szerintem egyébként ha tehetnék biztosan 5 percenként reklámblokk lenne az M1-en is. :) Reklám nélkül ma már nem tudnák önerőből finanszírozni a közvetítés költségét. A lényeg hogy akár a német RTL-hez, akár a BBC-hez hasonlítjuk mi mindenképpen jobban járunk mert ott élvezhetetlenné teszi a közvetítést a rengeteg reklámblokk amikkel ráadásul mindig pont a legrosszabbkor veszik el a képet.

(#45127) Xirtam válasza TOM-202 (#45126) üzenetére


Xirtam
veterán

Rosszul tudod. Sky is megszakítja! :) És ők a full hivatalosak. ;)

(#45128) leslieke válasza TOM-202 (#45126) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem szóltam.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45129) Pompi válasza Oliverda (#45124) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Régebben is elég sokat beszélgettünk itt a közvetítés színvonaltalanságáról, és mégse nyitottunk új topikot. Szerintem le fog ez csengeni, de most még új a téma. Most ezen kívül miről lehetne diskurálni ami "szakmaibb"? Massa téma is unalmas már, ahogy ő maga is :)

Feel Good Inc.

(#45130) helkis


helkis
addikt

asszem ezt eltaláltam: [link] :)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#45131) hoffman_ válasza Pompi (#45129) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Lassan kezdhetik fikázni Hamiltont, akik nem szeretik :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#45132) shteer válasza hoffman_ (#45131) üzenetére


shteer
titán

előbb még vettelt, a mutogatását meg az arrogáns nyilatkozatait kellene ;]

..szerintem jónak tűnik

(#45133) hoffman_ válasza shteer (#45132) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Én nem csípem idén se Vettelt, de őszintén megmondom, nálam az a mutogatás piros pontot ért az imidzsét tekintve :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#45134) shteer válasza hoffman_ (#45133) üzenetére


shteer
titán

nem volt őszinte a mosolya a nyilatkozatoknál :)

mi a DG plecsni az avatarodon?

..szerintem jónak tűnik

(#45135) hoffman_ válasza shteer (#45134) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Na ja, de hát majd bele jön. Szükség volt már erre is szerintem :)

"A Logout berkein belül évente megrendezésre kerül a Kinek milyen a desktopja topic szervezésében a PH Desktop verseny. Az idein a dobogós helyezésekért ez is járt, egy Desktop Guru kitűző, az ezüst értelemszerűen a második helyért."

(n+1) :DDD

Xirtam:

Amúgy ja, Dolcsé án Gábánné, a sukár tagok kapják itt péhán, nincs túl sok belőle ;]

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#45136) Xirtam válasza shteer (#45134) üzenetére


Xirtam
veterán

Dolce és Gabona :DDD

(#45137) Oliverda válasza Pompi (#45129) üzenetére


Oliverda
félisten

Pedig lehet, hogy nem ártott volna. Speciel jobban örülnék, ha negyed ennyi hozzászólás lenne, de azokat legalább érdemes lenne elolvasni.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#45138) -Mike-


-Mike-
addikt

Sutil jönne, ha Perez megy a Ferrarihoz év közben? [link]

(#45139) kukinyo válasza hoffman_ (#45131) üzenetére


kukinyo
addikt

Idén (még) nincs miért szidni.Teszi a dolgát azt kész.
Szürke kisegér. :DDD

(#45140) Oliverda


Oliverda
félisten

Karthikeyan síró babának nevezte Vettelt

Ejnye... :U

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#45141) proof88 válasza Oliverda (#45140) üzenetére


proof88
addikt

:))

(#45142) MPowerPH válasza Oliverda (#45140) üzenetére


MPowerPH
félisten

Mr .Vettel... :DDD :DDD

Don't Tread On Me

(#45143) D@ni88 válasza Oliverda (#45140) üzenetére


D@ni88
addikt

Én sem értem mit sírt Vettel, ha nem csúszik meg Karthikeyan, akkor se marad sok hely köztük. Sőt sztem benne volt, hogy akkor is találkoznak.

Mondjuk én is párszor megszívtam így F1 2011-ben, azóta vigyázok :DDD

(#45144) kukinyo válasza D@ni88 (#45143) üzenetére


kukinyo
addikt

Hogy-hogy mit sírt? Ha nem is direkt de Karthikeyan elrontotta a futamát.Amin pontokat gyűjthetett volna.
Az más kérdés hogy nem kellett volna idiótázni.

[ Szerkesztve ]

(#45145) grabber válasza kukinyo (#45144) üzenetére


grabber
addikt

Vettel nem csinált már ilyet? :U

(#45146) venember83 válasza kukinyo (#45144) üzenetére


venember83
nagyúr

Talán legközelebb kicsit nagyobb ívben kerüli a lekörözendő pilótatársat.

(#45147) badd válasza Oliverda (#45140) üzenetére


badd
tag

és ezzel hogy le"síró babázta", ezzel kicsit ellentmond magának, mert akkor ilyet szintén nem mond egy hivatásos versenyző. igaza van, de ha már ezt felhozza, akkor fogalmazhatott volna szebben is.

Am meg nem kell igazolás neki, de azért mégis csak azért van az F1-ben, mert van pénze. Meglepő módon ott van a Force India, és mégsem őt versenyeztetik indiaiként...

(#45148) kukinyo válasza venember83 (#45146) üzenetére


kukinyo
addikt

Azért nehogy már Vettelt tegyük hibássá. :W
Volt ott elég hely.Ha Karthikeyan nem kapkodja a kormányt, nincs semmi baj.
Egyszerű rutintalanság.

[ Szerkesztve ]

(#45149) VD válasza kukinyo (#45148) üzenetére


VD
őstag

Vereseny baleset-nek hívják...

És igen, hibás! Mert ha nem ott próbál Vettel elmenni mellette, hanem mondjuk egy egyenesben (mert röhögve megvolt a tempó külömbség), akkor ez mind nem történik meg.
Bár ahogy tavaly csinált az egyenesben előzést (mint Webberrel és Buttonnal), lehet még úgy se úszták volna meg.

Érdekes, Button belátta, hogy fasz volt. És nem mutogatott, idótázott. Pedig a versenye ugyanúgy elment rajta.

[ Szerkesztve ]

(#45150) Xirtam


Xirtam
veterán

Abban igaza van a HRT-nek és a Marussia-nak, hogy tényleg úgy bánnak velük mint egy rakás sz@rral. Oké nem a megfelelő a tempójuk. De legalább próbálkoznak. És a puding próbája az evés.

Azért Vettel-ke sem szent lélek. Egy agyon fizetett pilótától. Akit több millió ember figyel. Ne mutogasson már. Mi ez valami kocsma? Egyre jobban odavan a srác. Már Ausztráliában is nyújtották neki a Telemetri adatokat ő meg ellökte a mérnökét. . . , van baj . . .

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.