Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45201) McCartman válasza #70869248 (#45198) üzenetére


McCartman
senior tag

még jó.:)
Nem kell megfelelnie semmilyen 'világbajnokról felállított pozitív képnek' , ezzel szimplán csak magáról állított ki szegénységi bizonyítványt.
Amúgy meg mindenkinek lehet rossz napja , majd kiderül változik-e a személyisége ha esetleg nem úgy alakul az idény , ahogy azt (el)várja.

Hamiltonnak és Alonsonak egyenesen jót tettek a szopórolleren eltöltött évek , úgy tűnik.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#45202) Mastre válasza ForRedGlory (#45197) üzenetére


Mastre
tag

Nekem máig ez az etalon, ha esős versenyről van szó. Ilyet viszont mostanság már nem fogunk látni...

(Amúgy ebben az a vicc, hogy pár kör alatt DC kapott új hátsó szárnyat, és még bejött 6-odiknak :) )

(#45203) ForRedGlory válasza Mastre (#45202) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hát igen,,, akkoriban nekem az F1 alapból jobban tetszett, nem tudom miért... Talán mert nem volt ennyire steril.

(#45204) Faterkam válasza ForRedGlory (#45197) üzenetére


Faterkam
addikt

Na ez egy gusztustalan húzás volt tőle anno, Hill és Villeneuve is mesélhetne a húzásairól!

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#45205) válasza Faterkam (#45204) üzenetére



addikt

DC elismerten szándékosan ütötte ki és Schumi a gusztustalan. :K

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#45206) Oliverda válasza (#45205) üzenetére


Oliverda
félisten

Annyit ismert el, hogy az ő hibája volt és nem azt, hogy szándékosan csinálta..

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#45207) válasza Pompi (#45129) üzenetére



addikt

Pompi - idén is fel fogod tudni tenni a race editeket, vagy ne várjam?

szerk: most láttam, hogy kijött az Ausztrál

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#45209) SzalaiG válasza ForRedGlory (#45197) üzenetére


SzalaiG
addikt

Ekkor utáltam meg DC-t. Ez nagyon genyó volt tőle.
Örülök is, h nem lett VB, az ilyen ne legyen példakép.

(#45210) Dr. Romano válasza SzalaiG (#45209) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Mi? Az hogy véletlen nekiment?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#45211) SzalaiG válasza Dr. Romano (#45210) üzenetére


SzalaiG
addikt

Messze nem véletlen. :K
Direkt nem gyorsított, ahogy szokott, hanem kivárt, h betartson a mögötte jövőnek.
1-8 helyezett....

(#45212) zetecR válasza (#45207) üzenetére


zetecR
addikt

Hova is? :B

(#45213) JJános válasza SzalaiG (#45211) üzenetére


JJános
addikt

Nem hogy nem gyorsított, hanem az érkező Sumi előtt rálépett a fékre. Én is ezért utáltam meg Coulthardot. Suminak egy kereke ráment, bár kishíjján öklével vett elégtételt.

2007-05-06 óta itt!

(#45214) -Mike- válasza JJános (#45213) üzenetére


-Mike-
addikt

Régen volt már, de úgy rémlik, hogy utána elkérték a mclaren telemetria adatait, és a gáz kezelés 74% körüli volt a fék pedig 0.

(#45215) venember83 válasza -Mike- (#45214) üzenetére


venember83
nagyúr

Ilyesmi rémlik nekem is.

(#45216) Oliverda válasza JJános (#45213) üzenetére


Oliverda
félisten

Kíváncsi lennék, hogy ezt a böszmeséget honnan szedted, ugyanis nem igaz.

Íme a korabeli NS cikk:

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#45217) Motion_Blur válasza Oliverda (#45216) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Kezdhetem visszaolvasni a mai napi termést, hogy miként is jutottatok idáig! :DDD

mod: látom Vettel már szétesik, nem bírja stb. sőt még ő is volt a hibás LOL :D :W

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#45218) válasza Oliverda (#45216) üzenetére



addikt

Azért ez a cikk sem teljesen pontos, legalábbis a nem emelte le a lábát a gázról rész félrevezető lehet.

szerk: Coulthard szavai 5 évvel később: "The reality is that I lifted to let him pass me, but I lifted in heavy spray on the racing line. You should never do that. I would never do that now."

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#45219) Oliverda válasza (#45218) üzenetére


Oliverda
félisten

Tisztán emlékszek, hogy a következő monzai versenyen mondták a kommentátorok, hogy a telemetria szerint a gázon volt Coulthard lába. Mindenesetre az biztosnak látszik, hogy nem fékezett.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#45220) válasza Oliverda (#45219) üzenetére



addikt

nem emelte le teljesen, csak kicsit emelt rajta, valószínűleg ez okozza a kavarodást.
az ütközéshez mindenesetre elég volt

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#45221) Motion_Blur válasza (#45220) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Hamilton's fault :R ;]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#45222) TESCO-Zsömle válasza Motion_Blur (#45221) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Your fault.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#45223) Nowhereman válasza #70869248 (#45198) üzenetére


Nowhereman
őstag

Szerintem azért jó részüknek van egyénisége.

A bíróknál meg alapjaiban van a baj. Miért egy felindulásból történt mutogatásért büntetnek, miért nem pedig a hideg fejjel történő becsmérlésért?

Utánam a kondenzcsik!

(#45224) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Mindenáron Massa: Szepangi Görbe Tükör

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#45225) AMD Power válasza -Mike- (#45214) üzenetére


AMD Power
titán

Én is így emlékszek! :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#45226) raczger válasza Oliverda (#45216) üzenetére


raczger
őstag

Ha jól emlékszem, azért volt olyan ideges Schumi, mert Coulthardnak nem volt felkapcsolva a hátsó villogója (vagy tönkrement) és ezért nem is nagyon látta, hogy picit belassult, mikor el akarta engedni. Videót megnézve valóban nem láttam, hogy égett volna neki az ütközés előtt a hátsó lámpája.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#45227) Zso2 válasza Oliverda (#45096) üzenetére


Zso2
őstag

Nincs igazad,ellenben Gyulával.., én neki adok igazat.Ez már mindenhol így csinálják, megkerűlve lapátra rakják az embert,mert van egy ember(Mezei,aki még hozzáteszem nagyon szarúl csinálja a dolgát, mintha nem is tudná mi történik a pályán) aki benyalta magát. Gyula sokkal jobban beleélte magát a közvetítésekbe,(Laciról meg ne is beszéljünk :) ) ,nem volt ennyire száraz,mint Mezei.

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#45228) -Mike- válasza Zso2 (#45227) üzenetére


-Mike-
addikt

Szerinted Gyula azért volt, mert nem volt más? Szerinted neki nem volt hátszele?

(#45230) shteer válasza Zso2 (#45227) üzenetére


shteer
titán

Gyula sokkal jobban beleélte magát a közvetítésekbe,(Laciról meg ne is beszéljünk )

hát épp ez volt a baj :D bár gyula se volt sokszor képben mi történik, wéber őt is korrigálta rendszeresen - daninak van még hova fejlődnie, gyulánk megrekedt

..szerintem jónak tűnik

(#45231) Zso2 válasza -Mike- (#45228) üzenetére


Zso2
őstag

Azt nem tudom,de azt igen,hogy emészthetőbb,meg emberibb volt a közvetítése,mint ez a bénázó Mezei. 2 futamon tele idióta benézésekkel.

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#45232) Zso2 válasza shteer (#45230) üzenetére


Zso2
őstag

Annyira azért nem nézte be, a 2 futamon többet rontott Mezei,mint ő idáig.
Az szerintem nem baj ,ha valaki beleéli magát, nekem bejött a humoros oldallal megpakolt közvetítés.

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#45233) -Mike- válasza Zso2 (#45231) üzenetére


-Mike-
addikt

Tévedni emberi dolog.

(#45234) grabber válasza Zso2 (#45232) üzenetére


grabber
addikt

Mezei csak most kezdte,de még így is jobb :U Sorry,de ez van ;]

(#45235) shteer válasza Zso2 (#45232) üzenetére


shteer
titán

te mit néztél eddig? :) sokat tévedett. nagyon sokat. mellé még hülyeséget is beszélt néha

szerk: akkor itt van a kutya elásva: épp olyan furcsa humorérzéked van, mint gyulának :DDD

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#45236) Zso2 válasza grabber (#45234) üzenetére


Zso2
őstag

Jobb? Akkor biztosan mást nézünk,vagy te álsz nagyon komolyan a dolgokhoz,ez van másként szeretjük.Nekem az emberibb megnyilvánulások jobban bejönnek.

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#45237) Zso2 válasza shteer (#45235) üzenetére


Zso2
őstag

Az szórakoztatás volt :) ..

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#45238) shteer válasza Zso2 (#45237) üzenetére


shteer
titán

ne szórakoztasson. közvetítsen. van ott 24 pilóta aki szórakoztat, nekünk az elég

..szerintem jónak tűnik

(#45239) shteer válasza Zso2 (#45236) üzenetére


shteer
titán

úgy látom, eddig egyedül vagy ezzel. nem kellene erőlködnöd...

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#45240) Oliverda válasza Zso2 (#45227) üzenetére


Oliverda
félisten

Ezen különösebben nem csodálkozok. Mármint azon, hogy neked a Gyula-színvonal tetszett.

A szerkesztés gombot pedig ismét ajánljuk a figyelmedbe!

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#45241) Zso2 válasza shteer (#45238) üzenetére


Zso2
őstag

Tényleg ilyen szárazan szereted a dolgokat, lazulj egy kicsit :)
Nekem ilyen hülyeségek hiányoznak pl. ez egy a sok közül. Itt is tévedett Gyulám,de ezek csak tippelések, a Mezei meg konkrét dolgokat benéz.
[link]

Kérem nem személyeskedni Mr. Belsős.
Tudok a szerkeszt gombról,de én úgy szeretem használni a fórumot,hogy mindenkinek külön írok.
Ti most kb annyi felesleget raktatok be ,a hsz.-kel mint én :))

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#45243) dokee78 válasza Zso2 (#45242) üzenetére


dokee78
félisten

A szerkesztés gombot gyakorold.

Más:
Tudtok jó magyar nyelvű F1 oldalt aminek vann RSS hírfolyama is?

[ Szerkesztve ]

(#45244) Oliverda válasza dokee78 (#45243) üzenetére


Oliverda
félisten

Semmi gond. Mostantól minden hozzászólását törlöm ami szerkesztési időn belül született. A végére csak megtanulja.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#45245) Zso2 válasza dokee78 (#45243) üzenetére


Zso2
őstag

http://f1-live.hu/

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#45247) Oliverda válasza Zso2 (#45245) üzenetére


Oliverda
félisten

Ez minden csak nem jó.

A fenti dolog pedig nem vicc volt. Eddig legalább tízszer lettél figyelmeztetve, hogy ne duplázz, és használd a szerkesztés gombot. Egy hozzászóláson belül több másikra is lehet válaszolni.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#45248) Zso2 válasza shteer (#45239) üzenetére


Zso2
őstag

Azért,mert Oliverdának és neked jobban bejön Mezei, attól nem biztos,hogy másnak nem jött be jobban Gyula-Palik,vagy Gyula-Gábor páros.

#45247) Oliverda Elnézést kérek ,hogy segíteni akartam ... :)

Ez sem jó? [link]

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#45249) Faterkam válasza Oliverda (#45219) üzenetére


Faterkam
addikt

Nekem is ez él az emlékezetemben.. Meg amit Hillel csinált... Meg Villeneuve-el stb. Schumi se szent, sőt... Igaz ez már rég volt, fakulnak az emlékek és másnál meg szépülnek ;) :R

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#45250) Oliverda válasza Zso2 (#45248) üzenetére


Oliverda
félisten

Az már jó.

Faterkam: Senki sem szent. :N

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.