Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) Face8814 válasza Csabee. (#3998) üzenetére


Face8814
őstag

Ezt honnan veszed hogy rövidebb távokat mentek?
Magyar nagydíj 1988 76 kör, 305.064 km
Magyar nagydíj 2009 70 kör, 306,630 km

Oliverda 4000# :K
Én már rég betiltottam volna. Eggyel kevesebb taktikai lehetőség, és talán eggyel több ösztönzési pont az előzésekért!

[ Szerkesztve ]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#4002) 7Heads Drago válasza madstunt (#3991) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ez vicces.... :D :D :D

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#4003) 7Heads Drago válasza Face8814 (#4001) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Az egész költség csökkentés egy rakás sz@r.
Annyira csökkentik a költségeket hogy lassan az összes keleti pályán úgy világítják meg a pályát. A tankoláson amennyit spórolnak, annyi vagy több fog elmenni az autó áttervezésére.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#4004) madstunt


madstunt
addikt

na az még érdekes lesz hogy mikor döntik meg az eddigi leggyorsabb Pit-Stop-ot( 1993 Belga Nagydíj, Benetton 3,2 másodperc)

(#4005) válasza madstunt (#4004) üzenetére



addikt

Épp ezen a nagydíjon döntötte meg Algersuari. :D

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#4006) #95904256 válasza Face8814 (#4001) üzenetére


#95904256
törölt tag

Na meg eggyel kevesebb veszélyforrás.

Bár tényleg látványos tud lenni egy-egy leszakadó tankolócső, egy-egy elgázolt benzikutas vagy egy lángba borult Raikönnen... :Y

[ Szerkesztve ]

(#4007) 7Heads Drago válasza (#4005) üzenetére


7Heads Drago
veterán

:DDD :D :DD
Rendesen benézte a gyerek.
De ne becsméreljük, mert jön valami rajongó, aki szerint Vb lesz, mint Button. Biztos a csapat volt a hibás.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#4008) Motion_Blur válasza madstunt (#4004) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nem igaz, mert ez az :C

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#4009) P00By válasza Motion_Blur (#4008) üzenetére


P00By
nagyúr

:DDD :C

(#4010) madstunt válasza Motion_Blur (#4008) üzenetére


madstunt
addikt

:DDD :))

F1re értettem természetesen:DDD

(#4011) Oliverda válasza Motion_Blur (#4008) üzenetére


Oliverda
félisten

Bár erről még nem olvastam sehol de jó lenne ha elfelejtenék már a 3 ember/kerék mókát. A legjobb az 1 ember/kerék lenne mint az Indy-ben. :))

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#4012) bajuszati válasza Csabee. (#3984) üzenetére


bajuszati
tag

Gyulát ezért fizetik...de ha így folytatja lassan ő fizet majd

(#4013) kisza25 válasza Motion_Blur (#4008) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

:C ezt nehéz lesz überelni :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 31,5 eFt, posta van

(#4014) JColee válasza madstunt (#3999) üzenetére


JColee
őstag

most hosszabb lesz, mert hátrébb ülnek, és a motyó ugyanúgy mögöttük van

(#4015) Ijk


Ijk
nagyúr

Már annyira izgalmasak voltak a futamok, hogy ha még lenne verseny akkor csak a rajtot nézném, mert ott legalább van még valamiféle küzdelem:D Mondjuk nálam unalomban Szingapúrt nem lehet überelni, azon tavaly és idén is bealudtam:)

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#4016) Lauda válasza Ijk (#4015) üzenetére


Lauda
félisten

Na az valoban egy teljesen felesleges palya. Nekem meg az baxa a csoromet, h a csapatokat szivatjak a koltsegekkel meg motorokkal, kozben megrendeznek egy, illetve mar ketto versenyt este, mikor nappal is lehet, nembeszelve arrol, h a palyakra a 100 szorosat elfecserlik total feleslegesen, mert verseny nincs rajtuk, csak mennek 60 kort oszt csa.

(#4017) madstunt válasza Lauda (#4016) üzenetére


madstunt
addikt

má nem fér a bankba a sok lé me válság van azt vhova el kellett költeni szegényeknek

(#4018) Lauda válasza madstunt (#4017) üzenetére


Lauda
félisten

Jaja, ez kb olyan, mint a szokj le a cigirol hirdetesek, kozben az allam xarrakeresi magat belole, alszent faxsag az egesz. :U

(#4019) JJános válasza Motion_Blur (#4008) üzenetére


JJános
addikt

Nagyon kemény! :DDD

2007-05-06 óta itt!

(#4020) #70869248


#70869248
törölt tag

Elmegy a Bridgestone hamarosan.

(#4021) Oliverda válasza #70869248 (#4020) üzenetére


Oliverda
félisten

:DD

Remélem visszajön a Good Year.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#4022) wildrain válasza Oliverda (#4021) üzenetére


wildrain
addikt

Vagy beszáll a Barum. :D

(#4023) hunnylander válasza Motion_Blur (#4008) üzenetére


hunnylander
őstag

Szerintem ez az.

www.HunnyF1.com

(#4024) Oliverda válasza wildrain (#4022) üzenetére


Oliverda
félisten

Ne légy Barum! :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#4025) wildrain válasza hunnylander (#4023) üzenetére


wildrain
addikt

Vagy 15-en integetik egyszerre, hogy "Húzzál innen, idióta!" :D

(#4026) tibi666 válasza Lauda (#4016) üzenetére


tibi666
senior tag

a pályákat nem a csapatok építik.

(#4027) Lauda válasza tibi666 (#4026) üzenetére


Lauda
félisten

Valoban nem, de a palyakra is hozhatnanak ennyi erovel korlatozasokat, h mennyi penzt lehet elfecserelni, ahelyett, h a csapatokkal szorakoznanak allandoan.

(#4028) kennystyle válasza Lauda (#4027) üzenetére


kennystyle
tag

ezt te sem gondolhatod komolyan
A ktg csökkentéstől azt várják, hogy közelednek a csapatok lehetőségei így jobb verseny alakulhat ki.
Hogy segítette volna jobban a versenyt, ha pl. a Yas Marina pályára "csak" 1mrd Dollárt költhettek volna az arabok ?

(#4029) Vtwo


Vtwo
senior tag

A Formula-1-es Williams istálló hétfőn bejelentette, hogy 2010-től Rubens Barrichello és a száguldó cirkuszban eddig nem szereplő Nicolas Hülkenberg lesz a két pilótája.

(#4030) hunnylander


hunnylander
őstag

Williams-Cosworth 2010: Barrichello, Hülkenberg

[link]

www.HunnyF1.com

(#4031) Oliverda válasza hunnylander (#4030) üzenetére


Oliverda
félisten

Nem nagy meglepetés. :)

Mostmár csak 10+ tisztázatlan hely van. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#4032) Oliverda


Oliverda
félisten

Red Bull sticking with Renault

Szerintem jól döntöttek.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#4033) venember83 válasza Oliverda (#4031) üzenetére


venember83
nagyúr

Kobayashi azért remélhetőleg kap helyet valahol.

(#4034) Oliverda válasza venember83 (#4033) üzenetére


Oliverda
félisten

Szerintem ha a Toyota nem száll ki akkor ő lesz az egyik pilótájuk.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#4035) P00By válasza venember83 (#4033) üzenetére


P00By
nagyúr

Remélem, h lesz jövőre :)

(#4036) kennystyle


kennystyle
tag

Én is remélem, hogy kap helyet Kobak jövőre valahol viszont a Toyota visszavonulását elég valószínűnek tartom. A japánok mindenesetre korábban is megoldották, hogy legyen pilótájuk az F1-ben saját csapat nélkül is, szóval most hogy még tehetségesnek is tűnik a srác csak lesz helye.

(#4037)



addikt

Bridgestone out

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#4038) Oliverda


Oliverda
félisten

Kimi Räikkönen's party at Ferrari weren't big.

After the race Räikkönen shook hands with his work mates and stepped out of the spotlight in his own silent way.
– My departure has been known for long. That's why it wasn't any reason to arrange any big parties, Räikkönen said.
Three years behind. How would you sum up your time at Ferrari?
– The first year offered what I have always wanted. After that the start of last season was good but then we didn't really accomplish anything. Yet I got the 3rd position and the team got their second WCC. Seasons like that just come but there was a possibility of me winning the second WDC in a row.
- This year I had no chances. We knew in the last tests that we are way behind the lead. But we got a pretty good result from the endseason so it doesn't trouble me.
They claim that you had to go because Ferrari is going to change their strategy again towards Michael Schumacher -times. The intention to drive two equal drivers didn't bring the result they hoped for and you never were in a position to become a sergeant like Schumacher and start to lead the team.
– Everybody has their own opinions but in this case the Santander-money decided, Räikkönen said.
Martin Whitmarsh says that the decision about the driver is made within a few weeks.
– I think we will announce when we know something. We are in no hurry. The season starts in March.
Please don't say that this was your last F1-race?
– Frankly I don't know. Let's see, Räikkönen says.
Räikkönen returns to Switzerland on Monday from Abu Dhabi. After that he has no plans. The big decisions depend on if a contract is made with McLaren.
– Those contracts have even thicker paper bundles than Ferrari had, Räikkönen hinted.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#4039) Xirtam válasza JColee (#4014) üzenetére


Xirtam
veterán

Nemhiszem h hoszabb lesz a kocsi, ha a kers a 40kg-jával befért akkor ugyan oda üzemanyag is fér!Remélem jövöre nem lesz hülye kers semmi szükség rá, vagy akkor minden autóba legyen...Amúgy meg már a jövö évi autójának modeljét bemutatta a LOTUS vagy az US Team nemtudom de az se lett hoszabb! Pedig oda már belet kalkulálva az új tank!

(#4040) P00By válasza Xirtam (#4039) üzenetére


P00By
nagyúr

Ha jól rémlik valamelyik góré is lenyilatkozta, h hosszabbak lesznek :F

[ Szerkesztve ]

(#4041) Xirtam válasza P00By (#4040) üzenetére


Xirtam
veterán

Hát nemtudom nem akarom, hogy hoszabbak legyenek! :W Már így is teljesen elveszíti az én szememben azt az igazi technólógia csúcsát képező forma királyát...2008-as kocsikat akarok vissza! :R

(#4042) andy83


andy83
aktív tag

A tegnapi futamon az kicsit komoly volt, amikor megismételték a rajtot, és az első kanyart kimerevítették, és elforgatták 3D-ben! :C

facebook.com/SzeretekMozizni

(#4043) Xirtam válasza andy83 (#4042) üzenetére


Xirtam
veterán

Annyira nem kell tőle hanyat esni.Év elején azt mondták több animáció lesz mint eddig és rengetek újdonság ezen a téren namost ebből kaptunk 2 db-ot egész évben 2X szal grat LG...

Mentségükre szóljon h a HD felvételekkel már kisérleteznek.Amivel azt igérik ,hogy látszodni fog, az is ahogy a gumik szemcsésednek. Ígylegyen!

(#4044) andy83 válasza Xirtam (#4043) üzenetére


andy83
aktív tag

HD-ben tényleg nagyon állat lenne! :R

facebook.com/SzeretekMozizni

(#4045) Xirtam válasza andy83 (#4044) üzenetére


Xirtam
veterán

Szingapuri futamon a célegyenes végén már volt egy HD camera teszt céljából!

Talán ha az RTL úgy tudná tovább sugározni vagy ők már úgy látnák, akkor nem lenne annyi sisak tévesztés.

(#4046) venember83 válasza Xirtam (#4045) üzenetére


venember83
nagyúr

Az nem elsősorban a HD-n múlik.

(#4047) Xirtam válasza venember83 (#4046) üzenetére


Xirtam
veterán

Persze de mezei tv néző azt gondolná ha már valaki elmegy *szakkommentárnak* az mégis csak ismeri az autók festését és a pilóták sisakját! :U

(#4048) JColee válasza Xirtam (#4039) üzenetére


JColee
őstag

hát kb kétszer ekkora tank kell, ha csak nem utánfutóban huzzák maguk után, nem tudom, hova préselnék be :D

#4023 hunnylander nem a nyalókás hibázott, mert nem mutatta neki, hova álljon be :F
valahol olvastam, hogy nem is várták a szerelők, ezért keverte össze

[ Szerkesztve ]

(#4049) Xirtam válasza JColee (#4048) üzenetére


Xirtam
veterán

Én is olvastam, nem várták a pit-be de nem is szólt elötte , hogy " Elnézést kijönnék " :D

(#4050) hunnylander válasza JColee (#4048) üzenetére


hunnylander
őstag

Először a Red Bull hibázott, hogy hasonlóra készíti a csapatait.

Jaime állítólag váltóhiba miatt állt volna ki, de ahhoz nem szoktak előjönni a szerelők, a garázsba kellett volna begurulnia, azt meg nem találta meg, illetve a Red Bull-ét gondolta a magáénak.

Tragikomikus, lehet, hogy ez volt az utolsó futama. F3-as bajnok lett, korai volt ez a bemutatkozás teszt nélkül. :N

Nem biztos, hogy rossz versenyző lenne. Valakinek hosszabb tesztszezon kell.

Pl. Nakajima is olyan jó eredményekkel mutatkozott be, mint Kobayashi és mégse lett kiemelkedő versenyző. Valaki lassabban érik be, de mégis jobb lesz hosszútávon.

www.HunnyF1.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.