Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8001) c.zsolti válasza aesir (#7996) üzenetére


c.zsolti
őstag

Csodák nincsenek, de azért a folyamatos vissza esés nem biztos. Amit utoljára olvastál, azután jött vissza a 11. helyre, amit köv szakaszon meg is tartott.

...

(#8002) D@ni88


D@ni88
addikt

Kimi bukott sztem... 33.hely :(

(#8003) AMD Power válasza hunnylander (#7998) üzenetére


AMD Power
titán

Nagyon remélem. :U

(#8004) shteer válasza D@ni88 (#8002) üzenetére


shteer
titán

kb erre számítottam

Kimi Räikkönen eközben komoly bajba került a Svéd Ralin. A finn az elsõ jelentések szerint keményen nekiment egy nagyobb hórakásnak a hatodik szakaszon, és bár egy darabig még tovább tudott haladni, végül megállt alatta a Citroen C4.

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#8005) hunnylander


hunnylander
őstag

[link] :DD

www.HunnyF1.com

(#8006) hunnylander


hunnylander
őstag

Íme a T127!

www.HunnyF1.com

(#8007) #70869248 válasza hunnylander (#8006) üzenetére


#70869248
törölt tag

Elég nyersnek tűnik első pillantásra...az első szárnyat nem is nagyon értem.

(#8008) wildrain válasza shteer (#8004) üzenetére


wildrain
addikt

Nem állt meg alatta a gép, és valószínűleg az autó nem is sérült, csak 25 percig tartott kiásni a hóból. (Ha hihetünk a wrc.com-nak.)

Raikkonen's problems occurred later in the stage, just a couple of kilometres before the finish, when he drove his Citroen Junior Team C4 WRC into a snow bank and got stuck. Like Gronholm he eventually managed to get going again, but the incident meant he completed the stage more than 26 minutes slower than Latvala. The Finn, who was 10th overall on SS5, dropped out of the top 30.

(#8009) shteer válasza wildrain (#8008) üzenetére


shteer
titán

ez az a5-ön volt. ha csak kiásni kellett, az is az amire számítottam. hiba volt a citroen részéről egy tapasztalt rallys helyére ültetni csupán a hírverés miatt

..szerintem jónak tűnik

(#8010) #70869248 válasza shteer (#8009) üzenetére


#70869248
törölt tag

Sztem nem...A Citroen zászlóshajója Loeb, cirkálója Sordo, feltörekvő versenyzője Ogier.
Egyszerűen megengedhetik Kimi-t, aki még majd lehet jó is persze..
Most ha belegondolok kiért hagynám ki Kimi Raikkonen-t...illetve P. Solberg-ért kihagynám, de végül is ő is C4-l megy, a következő jelöltem meg Sainz lenne, pusztán érzelmi okok miatt :)
Egyszerűen belefér. A Ford-nál már nehezebb lenne a dolog, ott sztem Fiesta-t kapott volna (jól mennek)

szerk: a gond inkább az hogy sokat kap, 20km-n 30 mp az kicsit sok, de majd meglátjuk hova javul a verseny végére, ez volt az első napja a WRC-ben.
De szal kemény lesz az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#8011) wildrain válasza shteer (#8009) üzenetére


wildrain
addikt

Na nehogymár az első évében, az első hétvégén eldöntsd, hogy hiba volt-e. :) Egyébként is majdnem egyértelmű, hogy az egész év így fog eltelni. Törni-zúzni fog, talán az aszfaltos versenyeken nem, de ott sem fog nyerni, mindezek ellenére a juniorcsapatban jó helye van.

Idén max egy-egy szakaszon való villantást lehet tőle elvárni, komoly eredményeket, tartós jó helyeket meg esetleg jövő év végefelé. Akármilyen jó versenyző is volt az F1-ben, a raliban legfeljebb egy tehetséges újonc, akit érdemes megjáratni, hogy kiderüljön, képes-e fejlődni. De azért ezt nem hat szakasz után kell eldönteni. :U

[ Szerkesztve ]

(#8012) [CS]Blade2 válasza wildrain (#8011) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

A hiba előtti 8. és 11. közötti hely szerintem nagyon jó ahhoz képest, hogy ez az első napja a WRC-ben. Ahogy telik a szezon egyre gyorsabb lehet, és jövőre már elég tapasztalata lesz, hogy elkerülje az ilyen hibákat.

[ Szerkesztve ]

(#8013) wildrain válasza [CS]Blade2 (#8012) üzenetére


wildrain
addikt

Erről van szó. Az mondjuk egyelőre édeskevés, hogy jó helyen halad a kieséséig, ha hiba nélkül nem tud végigmenni. Ezt meg csak gyakorlással, tapasztalatszerzéssel lehet leküzdeni.

(#8014) Oliverda válasza hunnylander (#8006) üzenetére


Oliverda
félisten

Újabb autó amin jól fest a lágyabb keverék. :))

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#8015) shteer válasza wildrain (#8011) üzenetére


shteer
titán

hiszed. eldönttem én ezt már mikor bejelentették :P

..szerintem jónak tűnik

(#8016) hunnylander válasza Oliverda (#8014) üzenetére


hunnylander
őstag

Elég kevés csapat lesz, amelyeknek jól áll az a szín, de tény, hogy ha a Lotusnak nem áll jól, akkor senkinek sem.

www.HunnyF1.com

(#8017) wildrain válasza shteer (#8015) üzenetére


wildrain
addikt

De azt ugye tudod, hogy ez kit minősít? :D

(#8018) P00By válasza hunnylander (#8006) üzenetére


P00By
nagyúr

Baromi jók a színek! :K

(#8019) shteer válasza wildrain (#8017) üzenetére


shteer
titán

kérdezd meg érdekel e :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#8020) JJános válasza P00By (#8018) üzenetére


JJános
addikt

Nekem is tetszenek. Mondjuk én a Lotus nevet az Amiga egyik játékán tanultam meg.
Nagyon jó szimulator volt, ha jól emlékszem vga minőségben. :DDD

2007-05-06 óta itt!

(#8021) SzalaiG válasza hunnylander (#8006) üzenetére


SzalaiG
addikt

Fura. Olyan John Deere feelingje van. ;]

(#8022) wildrain válasza shteer (#8019) üzenetére


wildrain
addikt

Mindenkinek szíve joga igénytelennek lenni. :)

(#8023) Oliverda válasza SzalaiG (#8021) üzenetére


Oliverda
félisten

Hehe. Tényleg.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#8024) hunnylander válasza Oliverda (#8023) üzenetére


hunnylander
őstag

[link]

Emellett az autó mellett nehéz jól kinézni. :DDD

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#8025) Oliverda válasza hunnylander (#8024) üzenetére


Oliverda
félisten

Kova úgy néz ki mint Terence Hill. Gascoyne meg mint valami elfuserált pózer illuzionista. :DDD

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#8026) -Mike- válasza hunnylander (#8024) üzenetére


-Mike-
addikt

Legszebb színű kocsi eddig.

(#8027) hunnylander válasza Oliverda (#8025) üzenetére


hunnylander
őstag

Heikki

Galéria itt

www.HunnyF1.com

(#8028) Oliverda válasza hunnylander (#8027) üzenetére


Oliverda
félisten

Ez az overál elég jól néz ki.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#8029) shteer válasza wildrain (#8022) üzenetére


shteer
titán

és ezek szerint kimutatni azt is hogy mekkora kretén

..szerintem jónak tűnik

(#8030) shteer válasza hunnylander (#8027) üzenetére


shteer
titán

kova hogy feszít :) remélem probléma nélkül ott tudnak lenni az elsőtől az utolsó versenyig

..szerintem jónak tűnik

(#8031) hunnylander válasza Oliverda (#8028) üzenetére


hunnylander
őstag

Igen, kifejezetten stílusos.

Rajta van az autón a Proton logó is.

www.HunnyF1.com

(#8032) Oliverda válasza hunnylander (#8031) üzenetére


Oliverda
félisten

A Virgin-en meg van egy eldugott Manor logo.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#8033) hunnylander válasza Oliverda (#8032) üzenetére


hunnylander
őstag

Pont az volt a 'gyenge láncszem'. Meg a Wirth Research név is rajta van, a hátsó szárnyon.

www.HunnyF1.com

(#8034) Oliverda válasza hunnylander (#8033) üzenetére


Oliverda
félisten

Ja, most már legalább tudjuk hogy mitől esett szét az első szárny. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#8035)



addikt

"Sorry it’s a bit off topic, but I’ve read an article that the secret to Ferrari’s new car is that the engine is mounted at an angle (leaning forward), allowing more space for a bigger diffuser. Albert Costa has been quoted as saying: “The new Ferrari has a very interesting mechanical solution; most of the secrets are hidden under the bodywork”.

James Allen blogjában olvastam. Bocsi, de fordítani nincs kedvem.:)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#8036) hunnylander válasza (#8035) üzenetére


hunnylander
őstag

Már olvastam. JLM (a franciák James Allen-je) információi szerint a feltevés helytálló, de nem olyan nagy titok, a Red Bull, McLaren (+ talán mások is) is így szerelték be a motort.

www.HunnyF1.com

(#8037) attisx válasza hunnylander (#8027) üzenetére


attisx
addikt

Érdekes, a Lotus pilóták overallján a nevük mellett a vércsoportjuk is szerepel. Ez valami új előírás, vagy csak a csapat ennyire pesszimista? Csak mert a többiek overalljain (legalábbis amit a prezentációkor viseltek) csak a név (+ zászló) szerepel, a Mekiseken még ez se... :F

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#8038) -Mike-


-Mike-
addikt

Toro , RedBull ruhán is van.

[ Szerkesztve ]

(#8039) SzalaiG válasza attisx (#8037) üzenetére


SzalaiG
addikt

Nem hiszem, h kötelező, mert akkor mindenkién lenne.

(#8040) SzalaiG válasza -Mike- (#8038) üzenetére


SzalaiG
addikt

Ez elgondolkodtató.

(#8041) -Mike- válasza SzalaiG (#8040) üzenetére


-Mike-
addikt

Min gondolkodtat el?

(#8042) SzalaiG válasza -Mike- (#8041) üzenetére


SzalaiG
addikt

Hát talán mégis előírás, h segítse az orvosi team munkáját, ha az adott eset megköveteli.

(#8043) Oliverda válasza -Mike- (#8038) üzenetére


Oliverda
félisten

Úgy látom hogy a Torro-nál nem kellene messzire menni, ha netán vérre lenne majd szüksége valamelyik pilótának.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#8044) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Létezik statisztika, h az eddigi VB-k milyen vércsoportúak?
Melyik vérű pilótából lehet a legjobb VB-nek? ;]

(#8045) proof88


proof88
addikt

Sajnos ezen a képen egyik VB ruháján sincs ilyen jelzés.

szerk.: mondjuk ezek azok a ruhák, amiket felvesznek verseny után, elvileg nem ez a versenyruhájuk.

[ Szerkesztve ]

(#8046) JColee válasza proof88 (#8045) üzenetére


JColee
őstag

átöltöznek a futam után, a díjátadó előtt?
eddig úgy tudtam, ott csak isznak megtörlik az arcukat stb.

(#8047) Oliverda válasza proof88 (#8045) üzenetére


Oliverda
félisten

Esetleg arra nem gondoltál hogy ezt mostanában vezették be?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#8048) SzalaiG válasza JColee (#8046) üzenetére


SzalaiG
addikt

Szerintem nem öltöznek át.

(#8049) quby válasza attisx (#8037) üzenetére


quby
őstag

Ez elég elterjedt a motorsportokban. Rallyban, rallykrossban (dakar szerü vrsenyeken)...nem feltétlenül a ruhán hanem a sisakon esetleg autón feltüntetik a versenyző esetleg navigátior vércsoportját. Bár az f1-ben ahol külön korház üzemel a pályán biztos fel vannak készülve.

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#8050) Oliverda


Oliverda
félisten

14:29 - Schumacher and Hamilton fight on the track a nice duel. Hamilton is to Schumacher, but the German is faster. He managed not to his new car past the McLaren of Hamilton to succeed him get. It is not about his new car past the McLaren of Hamilton to get. It does have pretty pictures and images!

:))

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.