Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45151) Xirtam válasza VD (#45149) üzenetére


Xirtam
veterán

Button az éven során nagyon kikupálódott. Fejben olyan szinten megérett, hogy számomra az egyik legnagyobb genius a mezőnyben.

(#45152) D@ni88 válasza kukinyo (#45148) üzenetére


D@ni88
addikt

Megnéznéd a videót is, akkor rájönnél, hogy mekkora hely volt ott, így is a kerékvetőn kanyarodott... Mit kellett volna csinálni szted? Ott maradni a kanyarban és nem elengedni? ;]
Itt most igen is de udvarias volt, arról meg nem tehet, hogy megcsúszott alatta a kocsi, Vettel meg 5 cm-re kiszámolja a helyet lekörözésnél.

(#45153) kukinyo válasza VD (#45149) üzenetére


kukinyo
addikt

Na mondom én, a végén kikiálltjuk Vettelt hibásnak.
Na ne bohóckodjunk már.

(#45152) D@ni88: Ha nem néztem volna meg a videót nem mondanék véleményt.
Ez eszedbe sem jutott?

[ Szerkesztve ]

(#45154) proof88 válasza kukinyo (#45148) üzenetére


proof88
addikt

ha nem kapkodja a kormányt :DDD vezettél már versenyautót? Mert ott általában kormány kapkodás van ... ez nem vasárnapi autókázás, hiába akkor van ;)

(#45155) DopeBob válasza Xirtam (#45151) üzenetére


DopeBob
addikt

:K és mint ember messze a legszimpatikusabb (nekem)

(illetve a csaja se rossz ;) )

MZ/X

(#45156) kukinyo válasza proof88 (#45154) üzenetére


kukinyo
addikt

Ha ekkora profik vagytok, miért nem ti versenyeztek ott vasárnaponként. :DDD

(#45157) -Mike-


-Mike-
addikt

Button: Alonso miatt nem kell aggódnunk [link]

(#45158) Dr. Romano válasza kukinyo (#45156) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ha leszel a szponzorom és befizetsz a Ferrarihoz Massa helyére már repülök is. Jól fog festeni a Ferrarin a "kukinyo" felirat a hátsó szárnyon :DDD

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#45159) proof88 válasza kukinyo (#45156) üzenetére


proof88
addikt

Nincs szuperlicenszhez kötve, hogy megtanultam olvasni :K és azt olvastam, hogy megcsúszott alatta az autó ... ugyebár ilyen elő szokott fordulni ... nem mondtam hogy Vettel hibás a balesetért, csupán a leidiótázás b@ssza a csőrömet, de az ehhez hasonló megnyilvánulásait már megszokhattuk tőle, ugye Törökországban is egyből ment a mutogatás, nem is tudom hogy ki húzta rá a kocsit a másikra :D ez van, ha frusztrált az ember kijönnek belőle meggondolatlan dolgok. Csak ne ne b@sztassuk már szegény HRT-st, mert tönkretette Vettel versenyét. Igaz, Kimi is tönkretette anno Sutil versenyét, az is kimerült annyiban hogy hülye alkoholista. :)

(#45160) kukinyo válasza Dr. Romano (#45158) üzenetére


kukinyo
addikt

A sisakon se lenne csúnya a Dr. Romano felírat. :DDD

(#45161) Oliverda válasza -Mike- (#45157) üzenetére


Oliverda
félisten

A Ferrarinak inkább valami időjárás-manipulátort kellene fejlesztenie. Azzal talán nagyobb esélyük lenne.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#45162) badd válasza -Mike- (#45157) üzenetére


badd
tag

Szerintem, ha Kimi-nek végre normális hétvégéje lesz, vagyis normális időmérő, meg semmi büntetés, akkor ő is ott lesz, plusz ha a Lotus a fejlesztésekben tudja tartani a tempót( plusz Kimi végre kényelmesen érzi már magát - mert most nem komfortos neki és így is nagyon megy), akkor én megkockáztatom azt is hogy sokáig ott lehet a vb csatákban. Nálam most a Lotus már a Merci előtt van, vagyis harmadik legjobb autónak gondolom. De lehet tévedek az egészben.

(#45163) VD válasza badd (#45162) üzenetére


VD
őstag

Ahhoz, hogy ez mind egyszerre összejöjjön végül is csak egy "Isteni csoda" kell. Az meg már van akciósan free shipinggel az Ebay-en.

(#45164) DopeBob válasza VD (#45163) üzenetére


DopeBob
addikt

Miért? Jól ment már most is, ha megnézed a vége felé, már slick gumikor, Ő volt a leggyorsabb mondjuk az utolsó 10 körben. Simán összejöhet egy Lotus dobogó.

MZ/X

(#45165) badd válasza VD (#45163) üzenetére


badd
tag

Az szerintem azért nem Ebay-es cucc, hogy mondjuk ne kelljen váltót cserélni, és ne legyen kommunikációs gond az időmérőn. Plusz azért az esős versenyek se gyakoriak, meg ha lesz is, akkor most már ismeri ezeket a gumikat, mert hogy ugye ő a pirelli esős gumiját nem igazán vezette a verseny kivételével.

A kényelem csak egy plusz extra lenne, ami valamilyen szinten egy elvárható dolog lenne, de ha mégse lesz meg, akkor se nagy gond, mert így is jól megy.

Egyedül a fejlesztések szinten tartása az ami lutri szerintem a feltételezésimből.

Nah, mindegy. Szurkolok Kiminek, hogy jó legyen, mert az látszik, hogy most nagyon élvezi a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#45166) VD válasza DopeBob (#45164) üzenetére


VD
őstag

Technikai sportban nincs simán!
Eddig is összejöhetett volna. De nem jött. Pont.
"Ha"-ra, meg "mi lett volna ha"-ra, meg nem osztanak pontot/dobogót. Bár Bernie miatt ezt a lehetőséget még nem zárnám ki a jövőre nézve.

Semmi bajom Kimi-vel, az egyik legszimpatikusabb versenyző a jelenlegi mezőnyből, de vele együtt a pech-je is visszatért a sportágba.

[ Szerkesztve ]

(#45167) Oliverda válasza badd (#45162) üzenetére


Oliverda
félisten

A Lotus egyelőre lényegesen jobb versenytempóban mint a Mercedes.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#45168) shteer válasza kukinyo (#45153) üzenetére


shteer
titán

jóhogy ;] kerülte volna ki nagyobb ívben :D

..szerintem jónak tűnik

(#45169) Apika válasza Oliverda (#45167) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Én már szeretném, ha végre Grosjean is befejezne egy versenyt... A kettős pontszerzés sokat lendítene a csapat pontjain...

(#45170) #56474624 válasza badd (#45162) üzenetére


#56474624
törölt tag

A Merci előtt, de a Sauber mögött. ;] :O

(#45171) kukinyo válasza proof88 (#45159) üzenetére


kukinyo
addikt

Én itt nem látok megcsúszást.És Karthikeyan is azt nyilatkozta először hogy lekormányozta az autóját a csúszós fehér csíkról.Gondolom a büntetést is véletlen rótták ki rá.Én se mondtam egy szóval sem hogy szándékos volt de hogy Karthikeyan hibázott az biztos.

(#45172) proof88 válasza kukinyo (#45171) üzenetére


proof88
addikt

“It’s harsh,” he said of the penalty. “The kerb was wet. I had wheelspin so I had to move right.“

"Kemény." - mondta a büntetésre. "A rázókő vizes volt. Kiforgott a kerék úgyhogy jobbra kellett mennem."

Egyébként lényegtelen, az a lényeg hogy Vettel kicsit visszafoghatná magát akkor amikor nem úgy sikerülnek a dolgok ... mondjuk úgy, hogy Kimitől tanulhatna egy kis magaviseletet. :N

(#45173) kukinyo válasza proof88 (#45172) üzenetére


kukinyo
addikt

"Vettel kicsit visszafoghatná magát akkor amikor nem úgy sikerülnek a dolgok"
Ezt nem is vitatom.Pár oldallal előrébb leírtam erről a véleményem.Sem az új mutogatás, sem ez a nyilatkozat nem való egy profi versenyzőhöz.

(#45174) giigz válasza proof88 (#45172) üzenetére


giigz
veterán

Szánalmas dedó ez a Vettel, most legalább megmutatja az igazi arcát is...

(#45176) MPowerPH válasza kukinyo (#45173) üzenetére


MPowerPH
félisten

Vettel is csinalt ilyen hibakat meg fiatalabb koraban... Meg Webber-t is kitette, pedig akkor mar nem volt tapasztalatlan. Az indiai -t en annyibol megertem, hogy az az auto szarazon is vezethetetlen, nemhogy ilyen korulmenyek kozott. Nehez a dolguk, Malayon most extra nehez volt. Mindig voltak ilyen csapatok az F1-ben, es mindig megfertek.
Szvsz Vettel biztosan nem hibas, de nincs joga ilyen tiszteletlenul beszelni senkirol nyilvanosan. O sem isten, es nem hibatlan, es az is kiderult, ha nincs alatta top1 auto, akkor nem tud felmutatni semmi exrat. Pl. Itt jon ki az, miert is Alonso a mezony legjobbja.
Button nyilatkozatarol meg annyit, hogy kar meg leirni Alonso-t. Hatha az ujratervezett auto megis versenykepes lesz. Akkor majd jol fog jonni ez a potya gyozelem.

Don't Tread On Me

(#45180) Nowhereman válasza giigz (#45174) üzenetére


Nowhereman
őstag

A viselkedés kódexet is megszegte, mivel a nyílt bocsánatkérés után is pocskondiázott. Valszeg ez is kimaradt a sztárolóemberek szerinti szivacsagy felszívásából. Bünti nem lesz, lévén börni latens szerelme. Lefogadom, hogyha ezt Lajos művelte volna, már a licenszét is bevonták volna...

[ Szerkesztve ]

Utánam a kondenzcsik!

(#45182) DemonDani


DemonDani
addikt

Schumacher mikor meglátogatta Culthardot egy kis baleset után :DDD :C

Jó ez így, nincs ezzel semmi gond, emberien regálnak aztán már egyből para van. Persze nem szép dolog, de ki nem tett még ilyet? Pont azért unalmas az f1 mert nincsenek egyéniségek, valami jót vagy rosszat tesznek egyből nemtetszik valakinek a dolog, persze ne mutogasson, de legalább tudjuk hogy ember és nem robot ;]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#45183) badd válasza DemonDani (#45182) üzenetére


badd
tag

pontosan a Schumi eset jutott eszembe nekem is :D ilyenek ezek a németek :DD

legalább (még) emberek vezetnek.

[ Szerkesztve ]

(#45184) #70869248 válasza kukinyo (#45171) üzenetére


#70869248
törölt tag

Ez elég egyértelmű sztem.
Narain elbaxta, mert túl korán húzott ideális ívre...sztem egyedül ő a felelős.
Vettel meg nyilatkozta amit nyilatkozott...végül is ő is lehet szétesett, vagy haragos huszonévesen, ahogy pl. MS tudott viselkedni amikor kilökték/felöklelték..mittomén az valami példaértékű, de hát ő sem volt ilyen fiatalon.
Lehet hogy azt akarják velünk elhitetni, hogy Vettel a -szuperversenyző-, de sztem nem kell ezt bekajálnunk, és láthatjuk Vettel-t olyannak amilyen, ja..néha nagyarcú esetleg, néha nem megfelelően viselkedik..stb.
Még mindig köröket ver emberileg arra, ahogy én viselkednék ezekben a szitukban :D
nem is tudom..huszonpár éves, sztem joga van hülyén, és nem megfelelően viselkedni, ahogy sztem most így is viselkedett.
Közel ment hozzá ja, ahogy külső szemmel a versenyzők mindig is szükségtelenül közel mennek a másikhoz,..mintha mindenhol a határt keresnék, de többször láttam már hogy ok nem volt rá, de mégis piszok közel mennek a másik autóhoz még egy sima lekörözésnél is.
...sztem az élversenyzés az másállapot, ahhoz hogy magas szinten tudja tartani a koncentrációját ahhoz, pláne fiatal korban, nem társul a hideg, számító fej.

(#45185) McCartman válasza #70869248 (#45184) üzenetére


McCartman
senior tag

persze , joga van hozzá de attól még paraszt/ság.
ez meg amúgy nem életkorfüggő.

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#45186) #70869248 válasza McCartman (#45185) üzenetére


#70869248
törölt tag

sztem de,..vannak kivételek az tény, ahogy habitusban is.
De általánosságban állítom, hogy huszonévesen, pláne az elején, sokkal több hülyeséget csinál az ember mint harmincévesen.
Az egy dolog, hogy úgy kell(ene) viselkedniük, mint példaképek...de mivel a technikai sport nagyon befiatalodott...csak a motorversenyzőket nézve: amíg bukó van rajta úgy motorozik mint az isten, aztán mikor leveszi, a gatyád nem bíznád rá..
Szal bármennyire is fel kell vállalniuk a médiaarcot, ezek a figurák még attól ugyan olyan emberek mint mi, kevesebb, de meglévő előítéletekkel, meggondolatlanságokkal.
...hozzátéve hogy mivel a fiatalkoruk nagy részét a pályaversenyzés tette ki, a hozzá szükséges pszihés tartást táplálta a környezetük...te vagy a legjobb, hidd el hogy meg tudod csinálni, győzelemre születtél, csak igazán akarnod kell...stb.

(#45187) #70869248 válasza #70869248 (#45186) üzenetére


#70869248
törölt tag

Valamelyik ismeretterjesztő adón ment egy műsor Prost és Senna kapcsolatáról, ott mondta Prost, hogy amikor Senna elkezdett nyitni felé, és kereste vele a kapcsolatot, akkor úgy gondolja, hogy emberileg fel, versenyzőileg leértékelődött Prost, mint versenyző szemében.
Ez van.
szerk:

Amikor valaki mentálisan győztes, az egy nagyon veszélyes állapot a másik versenyzőre nézve, ez a legveszélyesebb állapot.
Ez a mentálisan győztes állapot megnyilvánulhat szimpatikus és egyáltalán nem szimpatikus formában is...egyformán veszélyes, elsődlegesen rombolandó.
Hamilton esetében Button még szimpatikus is...ezért ha rombolni akarja akkor rosszfiúnak kell lennie...ha felvállalja oké, ha nem...mert nem fér bele, médiaarcába-reklámarcába..vagy amit hisz magáról, vagy amilyen...mindegy, akkor nehéz dolga lesz.

[ Szerkesztve ]

(#45188) Oliverda válasza Nowhereman (#45180) üzenetére


Oliverda
félisten

Vettelt megbüntethetik a mutogatás miatt

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#45189) badd válasza Oliverda (#45188) üzenetére


badd
tag

Jajj, de fel lett fújva ez az ügy. Eddig is volt mutogatás, és ezután is lesz. Persze, nem volt szép, meg kell dorgálni érte, de aztán lépjenek mát ezen túl. Ezzel akarják kitölteni a három hét szünetet? A végén még majd az lesz, hogy idén tőlük láthatjuk majd ugyanazt mint tavaly Massa és Hamilton közt, csak kicsit komikusabban a lekörözések alkalmával...

(#45190) Calogero


Calogero
addikt

Mutogatott más is: [link]

Mutogatásokon volt néha keményebb eszmecsere is.
[link]

(#45191) giigz válasza Calogero (#45190) üzenetére


giigz
veterán

Tényleg, "Nelzinnnyó, bocsánat, mostmár Nelson Piquet"-vel mi van manapság?

(#45192) McCartman válasza #70869248 (#45186) üzenetére


McCartman
senior tag

Ezzel nem értek egyet , azért 25 évesen már nem tejfelesszájú tinédzser az ember , hogy ne legyen tisztában a cselekedeteivel. Az meg kb. a minimum , hogy ne idiózázza le a versenyzőtársát a sajtó előtt , mondja a képébe személyesen ha esetleg így gondolja aztán rendezzék le egymás között.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#45193) -Mike- válasza McCartman (#45192) üzenetére


-Mike-
addikt

Szerintem meg mondja ki amit gondol, túl sok vád érte a mai pilótákat úgy is, hogy nagyon sterilek, nincsenek igazán karakterek, mint anno.

(#45194) hunnylander válasza giigz (#45191) üzenetére


hunnylander
őstag

[link]

www.HunnyF1.com

(#45195) JColee válasza hunnylander (#45194) üzenetére


JColee
őstag

Nagyon jól beszél angolul. Legalábbis pl Kimihez képest. :)

(#45196) McCartman válasza -Mike- (#45193) üzenetére


McCartman
senior tag

Attól nem lesz 'valaki' , hogy átmegy prosztóba. Szerintem.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#45197) ForRedGlory válasza DemonDani (#45182) üzenetére


ForRedGlory
félisten

(#45198) #70869248 válasza McCartman (#45192) üzenetére


#70869248
törölt tag

nem baj :)
lehet hogy a szemébe is megmondta..vagy megmondja, lényegtelen..itt nem hinném hogy az az eset fordulna elő, hogy szemtől szemben nem vállalná.
Tök uniformizálják a versenyzőket, mi meg statisztálunk hozzá?! Sztem teljesen rendben lévő emberi hiba és reakció volt...úgy sem hiszem el, ha mindig mindenhez jó képet vág valaki, azért meg mert vannak nem uniformizált megnyilvánulásai, még felnézhet rá bárki, aki mint versenyzőt kedveli....ha meg mint embert, az meg amúgy is tévúton jár..kivéve ha ismeri.

Ott van Alonso, sztem tök üdítő színfolt, nem jófiú...nem feltétlen rossz, bár az ellen sem hadakozna, de nem egy jófiú médiaképe van.
..vagy Kimi...ő sem az a uniform figura.
(szerk: Kubica is ide tartozott szvsz)
Vannak természetes jó arcok, akik minden szempontból fogyaszthatóak, de nem lehet mindenki az szvsz.
Persze lehet ettől még bunkó megnyilvánulás, de sztem ettől még nem szakad a gallok fejére az ég.
Nem mindenkinek áll jól ez a példavilágbajnok kép.
Ember ő is, aki meg nem tudja elnézni neki, az meg sarazza...szíve joga.

[ Szerkesztve ]

(#45199) badd válasza hunnylander (#45194) üzenetére


badd
tag

Itt aztán gyakorolhatja a palánkra felkenődést :DDD

bocsánat :))

(#45200) #70869248 válasza #70869248 (#45198) üzenetére


#70869248
törölt tag

még egy gondolat, többet nem foglalkoztat :)
nem csak az lehet nagy, aki popzenében utazik, kellenek a disszonanciák, nem minden babakék harmónia, kellenek a Pistols-k pl.
..és itt nem a műpunk arcokra gondolok, akik irgalmatlan pénzbe kerülő külsőségekben árulják a (legtöbb esetben) lopott másságot, de a médiának: világbéke!
hogy csak egy zsenialitást nézzek: youtube..tekintsünk el attól, hogy nem saját :) ...a rosszfiúság (tényleges) nagysága.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.