Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35001) Calogero


Calogero
addikt

Ez nem sokon múlott
[link]

(#35002) kukinyo válasza werszomjas (#35000) üzenetére


kukinyo
addikt

Érdekes hogy mindnyájan így láttuk.
Button dumája elfogadhatatlan magyarázat.
Bele hazudnak az ember pofájába. Pffejjj

(#35003) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Lehet, hogy írja neki a kormányon, és elnézte, a -0,100 -at +0,100-ra? ;]
Még, ha nem is sikerül, semmi értelme nem volt lassítani, mert
1. már csak pár 100m volt a körből, így a gumin alig spórolt,
2. minimum hamilton elé bejön, és akkor 2.
3. lehet, hogy pár ezreddel befér Vettel elé, Vettel pedig hibázik az utolsó körén, és akkor pole.

Mondjuk állt ő már be a Redbull szerelőihez kereket cserélni. ;]

(#35004) D.Orion válasza [CS]Blade2 (#35003) üzenetére


D.Orion
veterán

Sose fogjuk már megtudni, hogy mi is volt valójában. Talán majd ha Button egyszer nagy dirrel-durral eljön a McLaren-től és kifakad, akkor kiteregeti ezt a napot is. De erre elég kicsi az esély. :) Tudjuk be simán emberi mulasztásnak/kommunikációs hibának. A többin meg mérgelődjön Button amikor megnézi a kör/szektoridőket.

(#35005) D.Orion


D.Orion
veterán

F1 helyett IndyCar Ez mekkora egy kamu, csak úgy dől a cikkből a hülyeség. Meg úgy az egész story-ból.

Tény, hogy valszeg halkabbak lesznek az új motorok, de a hangjukat nem csak a fordulatszám emelésével lehet növelni... Még, hogy egy petákba se kerül 15ezerről 18ezerre emelni az rpm-et? Jó nagy mérnöki zseni lehetett aki ezt megállapította, biztos kibírja a 15ezer rpm-re tervezett blokk a 18ezer rpm-et is. :W A további eszetlen marhaságokat már nem is hangsúlyozom. :DDD Röhögjetek rajta ti amikor felfedezitek.

(#35006) dokar válasza [CS]Blade2 (#35003) üzenetére


dokar
addikt

Mondjuk állt ő már be a Redbull szerelőihez kereket cserélni

ott a pont :DDD

#35007: sose tudni :D

[ Szerkesztve ]

extra - SEXRay

(#35007) darál0w válasza dokar (#34979) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

gumit sporolnak az utolso 100 méteren? :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#35008) [CS]Blade2 válasza D.Orion (#35005) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

a zöld kalandozás helyett a szervezők jegyeladásaira kellene inkább gondolniuk" - magyarázta Walker.

a zöld kalandozás helyett minél több zöldhasút a szervezőknek - mondja Walker. :))

(#35009) JColee válasza D.Orion (#35005) üzenetére


JColee
őstag

Persze 1 dodóba se kerülne, hiszen ugyanannyiba kerül egy 15k rpm-s motort legyártani mint egy 18k-sat. Másrészt eddig állandóan sipákoltak a pálya környékén lakók, hogy túl nagy a zaj, stb. Vicces ez az ürge.

(#35010) D.Orion válasza JColee (#35009) üzenetére


D.Orion
veterán

Igen, de nem mind1, hogy a kezdetektől 18rpm-es motor van fejlesztve, vagy most féltávon túl ugorjanak neki a 18rpm-es motor fejlesztésének. A 15rpm-est erősen újra kéne tervezni, hogy több hétvégén keresztül elbírja a 18rpm-et. Szerintem. :U

(#35011) JColee válasza D.Orion (#35010) üzenetére


JColee
őstag

Erről az egészről ez jutott eszembe. Kb. ugyanez a kategória.

(#35012) Máté94


Máté94
addikt

"Egy kis remény a holnapi napra: a BBC időjárás-előrejelzése heves zivatarokat jósol délelőtt 11 órától, míg délután kettőtől záporok várhatóak... Egy esős Olasz Nagydíj?"

(#35013) boogie84 válasza Máté94 (#35012) üzenetére


boogie84
veterán

Jobb lenne mintha a red bullok megint és vagy a mclarenek gond nélkül besétálnak a célba. Hajrá ferrarik! :P

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#35014) proof88


proof88
addikt

Hamilton győzelem itt még hiányzik.
Ha jól emlékszem, tavaly kiesett 1. körben. 2009-ben verseny kb uccsó körében nekicsapta lesmo1 kijáratánál (m1 úgysem győzelemért harcolt csak el akart még kapni vkit). 2008-ban mindenki tudja h fos időmérő után Vettel nyert. 2007-ben meg... Alonso vagy Kimi? Szóval ezlenne Hamilton 1. monzai győzelme.

(#35015) odrif válasza Máté94 (#35012) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Ebből nem ez derül ki.

20 éve a Prohardveren

(#35016) kpal


kpal
veterán

Na most néztem meg az idő mérőt ( a tegnapi reptéri gyorsulás miatt néztem most meg :) ) és Vettel megcsinálta .

(#35017) D.Orion


D.Orion
veterán

Eurosport:
11:45
Porsche Szuperkupa Monza

12:30
Nemzetközi Le Mans Kupa Silverstone

Elvileg most van a GP2 futam, de nem találtam még livestream-et. :(

[ Szerkesztve ]

(#35018) proof88 válasza D.Orion (#35017) üzenetére


proof88
addikt

:C

(#35019) stvnppp válasza D.Orion (#35017) üzenetére


stvnppp
senior tag

Itt mindig fogsz találni: [link]

(#35020) D.Orion válasza stvnppp (#35019) üzenetére


D.Orion
veterán

Köszönöm :R , ezt a gyűjtőoldalt nem ismertem eddig.

[ Szerkesztve ]

(#35021) kukinyo válasza kpal (#35016) üzenetére


kukinyo
addikt

Button lehet hogy behúzta volna a polt,de hogy ezt miért csinálták :F

(#35022) Robi BALBOA válasza kukinyo (#35021) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

A pol azért túlzás, de egy 2. hely kinézett neki.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#35023) kukinyo


kukinyo
addikt

Annak idején itt le lettem hurrogva,kiröhögve. [link]
A késő esti híradóban mondták hogy a tegnapi időmérőn is későn kapta az utasítást.

(#35024) -=Vacsek=- válasza Máté94 (#35012) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

(#35025) syl5 válasza hoffman_ (#34935) üzenetére


syl5
őstag

Nekem is 720p-s TV-m van, és nekem is letterbox-ban van nagyon sok adó és az rtl is.
Nálam analóg kábeles UPC van. Neked milyen előfizud van? Gyanítom, hogy ez a szolgáltatók balfaszsága..
Egyébként auto széles opcióval kihúzza teljes képernyőre. De én már azt sem tudom eldönteni, hogy melyik a torzítatlan képarány. Nekem a széthúzott tűnik torzítatlannak, de most nézem a Porsche Supercup-ot és elég magasak az autók, ha szét van húzva a kép:F

(#34948) RazorGTR1 & (#34952) Plutor
Analóg vagy digitális adás?

(#34994) JColee
Mi ennek az oka?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#35026) hunnylander válasza kukinyo (#35021) üzenetére


hunnylander
őstag

Marhára nem volt közelében sem; kicsit képben kéne lenni vele, hogy melyik autó mely szektorokban volt erős, illetve hogyan viszonyulnak egymáshoz a szektoridők. Még Hamilton P2-es körénél sem állt jobban Button.

Mindkét mclarenes elrontotta az utolsó körét:

Button nyilatkozata (videó, 0:20-tól)
MW nyilatkozata (0:40-től)

F1.com szektoridők

Sok laikust félrevezethetett, hogy a McLarenek rendszeresen zöldültek Vettel ellen az első vagy akár az első két szektorban, még elrontott körökben is.

Button 1. szektorideje (az abortált körében) már nem volt jobb az egyéni legjobb szektoridejénél, amit a P3-as körével futhatott. Monzában egy jó kör arról szól, hogy az elejétől végigviszel egy lendületet, egy minél magasabb tempót. Ha az elején elrontod, az rányomja a bélyegét az egészre; pont erre utal Jenson a videóban, hogy az elején hibázott és ezt végigvitte az egész körben, ezért nem volt értelme befejezni.

Button részidői az utolsó, be nem fejezett körénél (zárójelben az akkori P1-es Vettel 1:22.613-as köridő részidőihez viszonyulás):

27.158 (-0.182)
55.046 (-0.158)

54.959 - Ez volt Hamilton ideje a Q3-as egyetlen befejezett repülőkörén a második mérési pontnál, amivel P2 lett végül.

Hogy lett volna már meg a pole, még Hamilton ideje sem volt verve?

www.HunnyF1.com

(#35027) D.Orion válasza syl5 (#35025) üzenetére


D.Orion
veterán

UPC esetében a box-ban van lehetőség állítani, hogy adónként melyiket hogyan jelenítse meg. Lehetséges, hogy az rtl-en 720p-ben jön a jel, de a upc box miatt 4:3-ban jelenik meg. Bár ezt a verziót kétlem.

(#35028) werszomjas


werszomjas
őstag

(#35029) syl5 válasza D.Orion (#35027) üzenetére


syl5
őstag

Nincs boxom, analóg előfizum van, és szerintem biztos nem 4:3-ban jön az adás, mert ha 4:3-ra állítom a TV-t, akkor alul-felül és mindkét oldalt is fekete csík van.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#35030) Csabee. válasza werszomjas (#35028) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Komoly..

Hamarosan kezdődik a futam!!

Üdv: Csabee.

(#35031) D.Orion válasza Csabee. (#35030) üzenetére


D.Orion
veterán

Nem is olyan rég újra kellett építeni az egyik gumifalat, némi Porsche bontás volt.

(#35032) kukinyo válasza hunnylander (#35026) üzenetére


kukinyo
addikt

Ezek szerint itt majdnem mindenki laikus?
Olvass vissza a tegnapi napra.

(#35033) werszomjas válasza kukinyo (#35032) üzenetére


werszomjas
őstag

Nem, csak majdnem mindenki utálja Hamiltont és már ott tartunk, ha Button csinál vmit, már azt is Hamiltonra vezetitek vissza :)

üdv

(#35034) hunnylander válasza kukinyo (#35032) üzenetére


hunnylander
őstag

Ezek szerint itt majdnem mindenki laikus?

Persze, még én is.

Olvass vissza a tegnapi napra.

Kösz nem, van képzelőerőm és azzal is már rég tisztában vagyok, hogy a tudatlanság és rosszhiszeműség nem a legjobbat hozza ki az emberből.

www.HunnyF1.com

(#35035) syl5 válasza syl5 (#35029) üzenetére


syl5
őstag

Na itt van pár kép, szerintem a full képernyőn van rendben a képarány.




[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#35036) D.Orion


D.Orion
veterán

Eurosport:
12:30
Nemzetközi Le Mans Kupa Silverstone

[ Szerkesztve ]

(#35037) hodostamas


hodostamas
addikt

Akinél a BBC player megadta magát(nálam igen), azok rakják fel az legújabbat: [link]

(#35038) kukinyo válasza werszomjas (#35033) üzenetére


kukinyo
addikt

Ennek valami oka van,nem gondolod?
(#35034) hunnylander: Vádaskodsz tudatlansággal,rosszhiszeműséggel ahelyett hogy vissza olvasnál.A képzelőerőd becsaphat.

[ Szerkesztve ]

(#35039) IreN!CuS válasza hunnylander (#35026) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Teljesen felesleges.....hidd el....

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#35040) hunnylander válasza kukinyo (#35038) üzenetére


hunnylander
őstag

Nem fogok visszaolvasni (nincs rá se időm, se kedvem, se energiám), az általános reakciók és értetlenkedés mindenütt ugyanaz volt és már levettem, hogy mi volt.

Egyébként se a tudatlanságot, se a rosszhiszeműséget nem tulajdonítottam senkinek konkrétan, csak egy általános megjegyzés volt, nem kell magadra venned.

Viszont aki olyan dolgokat konspirált, hogy Buttont szabotálták, meg meglett volna neki a pole vagy a P2, ez rosszhiszemű vagy minimum tudatlanságból fakad, ha tetszik ha nem.

Meg kell hallgatni Button nyilatkozatát, szó sem volt konspirációról, sem olyan dologról amit Button ne akart volna (sőt egyes szám első személyben beszél, vagyis az ő egyéni döntése is volt). Az ideje Lewis addigi legjobb idejénél sem volt jobb (csak Vettel addigii legjobbja két szektora ellen zölült marginálisan, Lewis legjobbja ellen nem; és Button kitehette Lewis szektorait is deltának a dashboardjára, merthogy azonos karakterisztikájú autót vezetett, tehát tökéletesen képben volt), az elején elrontotta, tudta, hogy ezt a kört már nincs értelme befejezni, fontosabb az abroncs élettartam.

Nem kell besértődnöd.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#35041) hunnylander válasza IreN!CuS (#35039) üzenetére


hunnylander
őstag

Úgy érted Kukinyo gyenge matekből? Sajnálom. Nem tudtam. Az elemző posztomat azoknak szántam, akiket technikailag érdekelt, hogy Button miért nem fejezte be a körét.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#35042) IreN!CuS válasza hunnylander (#35041) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Úgy értem ő mindenből gyenge főleg amiben van Hamilton is.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#35043) Plutor válasza syl5 (#35025) üzenetére


Plutor
aktív tag

Analóg UPC Bronz kábel Full HD-s tv
A másik szobában Digital Bronz kábel 720p-s tv-n
Mindkét helyen teljes a kép.

[ Szerkesztve ]

(#35044) syl5 válasza Plutor (#35043) üzenetére


syl5
őstag

Hmm, mindegy. Nálam is UPC analóg bronze van, de ha 16:9-re van állítva a méret, akkor alul, felül csík van. Ha auto szélesre állítom, akkor széthúzza full képernyőre. Végülis szerintem akkor van rendbe a képarány, ha szét van húzva. Itt van pár kép
Nálad 16:9-re, vagy auto szélesre van állítva a méret?

Szerk.:
Milyen rendes ez a Eurosport. Csak kettőig közvetíti az ILMC-t, nehogy a bőség zavarában ne tudjunk dönteni a versenyek között. ;]

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#35045) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

-Webber más váltóáttételt használt mint Vettel, elvileg jobb lesz a versenyre mint Vettelé.
A KERS-el is voltak problémái az időmérő végén.

-Rosberg a keményebb összetételű gumikkal fog rajtolni.

(#35046) kukinyo válasza hunnylander (#35040) üzenetére


kukinyo
addikt

Te biztos "haza beszélsz" azért látod így.
Én és még sokan mások se így látják.

(#35047) werszomjas válasza kukinyo (#35046) üzenetére


werszomjas
őstag

Tényleg egy reménytelen eset vagy :(

Jó Hamilton elleni szurkolást kívánok :U

üdv

(#35048) kukinyo válasza werszomjas (#35047) üzenetére


kukinyo
addikt

Én ezt is fordítva látom.
Nektek az,nekem ez a véleményem.
Nem lenne miről társalognunk ha mindenki véleménye egyezne. :)

(#35049) Immy


Immy
őstag

Streamet tud valaki?

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#35050) IreN!CuS válasza Immy (#35049) üzenetére


IreN!CuS
őstag

BBC

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.