Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46701) erahurka válasza leslieke (#46700) üzenetére


erahurka
félisten

Így szinte csak új gumija van. Pontszerzőre felérhet ha jól csinálja. Bár szerintem a mercik lesznek az első kocsik a boxban. Kínában szerencséjük volt a hideg aszfalttal.

(#46702) leslieke válasza erahurka (#46701) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Sokat kell a pontszerzéshez előznie, közben meg bármi megtörténhet vele.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#46703) erahurka válasza leslieke (#46702) üzenetére


erahurka
félisten

Mások is oldottak már meg hasonló helyzetet, pont a hétszeres bajnoknak ne menne?
Persze, bármi történhet, de ez azért minden versenyzőre érvényes.

(#46704) leslieke válasza erahurka (#46703) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én is örülnék neki, ha jól menne. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#46705) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Schumit nagyon sajnálom. Mindig minden elromlik az autóján. :( Így nehéz jó eredményt elérni. Nem beszélve a boxszemélyzetről.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#46706) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

5 helyes büntetés ez pazar :) Már kínomban vigyorgok csak :D

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#46707) MPowerPH válasza SpongyaBob (#46706) üzenetére


MPowerPH
félisten

És mire fognak ebből megint emlékezni az év végére a nagyokos szakkommentátorok? Schumi végig gyengébb volt mint Rosberg. Közben meg nem egyszer kilökte valamelyik eszement, vagy a boxban eltoltak neki mindent, vagy az autója alkalmatlan volt az időmérőre, vagy simán csak elromlott, így hátrányba került.

Don't Tread On Me

(#46708) TOM-202 válasza SpongyaBob (#46706) üzenetére


TOM-202
senior tag

Én is csalódott vagyok, de úgy gondolom hogy a balszerencsés időszakot követni fogja előbb-utóbb egy sikeres időszak. Reménykedjünk hogy minél hamarabb eljön majd neki.

(#46709) barnam_


barnam_
nagyúr

Most kezdődik a Porsche szuperkupa Bahreinből a Eurosport2-n.

(#46710) TESCO-Zsömle válasza giigz (#46695) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az első körben fog az öreg 3-6 pozíciót. Hátsó szekciót megeszi a merci erőből, aztán jöhet a szuper-DRS a közepére.

Én attól tartok, hogy a gumizabálás miatt ott is ragad majd középen, ahol nagyon tömör a mezőny. 1-1 embert könnyebb ám megelőzni, mint egy vonatot.

De reálisan nézve én a Mercit most a szokásos 6-7 hely környékére tenném. Kínában tényleg szerencséjük volt. Kivéve Schuminak. Őt az elmúlt 2 évben az ág is húzza. Tele van önhibáján kívüli kiesésekkel és pozícióvesztésekkel...

Pedig egy kicsit jobb szerencsével simán ott lehetne idén a dobogó környékén összetettben.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#46711) giigz válasza SpongyaBob (#46706) üzenetére


giigz
veterán

Én most valamiért azt érzem, hogy pontszerzés lesz ebből. :K Ha esetleg pár kör alatt sikerülne gyorsan előrelépegetni, akkor utána egy SC és még bármi lehet. :) Ha a futam első felében nem lesz SC, akkor pedig egy kilencedik, vagy tizedik helyet gondolok.

Mostmár tényleg csak szűk 2 óra. :))

[ Szerkesztve ]

(#46712) [CS]Blade2 válasza SpongyaBob (#46706) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Mozgó reklámtáblák kerülnek elé. Lehet, hogy pont ezért játszották meg a cserét. Ezzel már szinte semmit nem bukik, az első két körben lazán kikerüli akiket még könnyen ki lehet, a többit meg úgy is csak a DRS-el lehet valamint gumitaktikázással.

(#46713) TESCO-Zsömle válasza giigz (#46711) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mostmár tényleg csak szűk 2 óra.

Három az a kettő. A verseny egy órával később kezdődik, mint az időmérő, szóval 14:00-kor rajtolnak. ;)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#46714) Xirtam


Xirtam
veterán

2.2s a legyorsabb kerékcsere az F1-ben. A Ferrari érte el. Azért az elég meleg idő. Diego Loverno nyilatkozta. :D

(#46715) szőröscica válasza Xirtam (#46714) üzenetére


szőröscica
addikt

Inkább gyors autót kéne csinálniuk, mert ezekkel a kerékcserékkel fognak mondjuk 3 másodpercet egy futamon összesen, ellenben a pályán körönként kapnak minimum egyet. :DDD

(#46716) giigz válasza TESCO-Zsömle (#46713) üzenetére


giigz
veterán

Nah igen, akkor 3 óra... :D :U ;)

(#46717) hermanyi válasza szőröscica (#46715) üzenetére


hermanyi
őstag

Ezzel teljes mértékben egyetértek .
A Ferrariból csak a tapadás és a sebesség hiányzik ,minden más adott :)
Van egy jó és egy balesete óta "benzinpocsékoló" versenyzőjük :D

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#46718) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Jobb lett volna ha 13:00-kor kezdenek mert így pont lemaradok a Milan első félidejéről... :W

(#46719) Motion_Blur válasza barnam_ (#46709) üzenetére


Motion_Blur
félisten

stream

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#46720) MPowerPH válasza szőröscica (#46715) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jaja, inkább végre egy rendes autót kellene tervezniük.

Don't Tread On Me

(#46721) dokee78 válasza SpongyaBob (#46706) üzenetére


dokee78
félisten

Jéé itt van sumi :P

(#46722) válasza Xirtam (#46714) üzenetére



addikt

A 2.2 csak gyarkoláson volt, nem élesben?

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#46723) barnam_ válasza Motion_Blur (#46719) üzenetére


barnam_
nagyúr

Kár hogy a nagyon kevés belső kamerás felvételbe is belepofáz a kommentátor :U Pedig szívesen hallgatnám a jó kis boxer hangot :)

(#46724) McCartman válasza Male (#46469) üzenetére


McCartman
senior tag

Mit nem értesz :F ?

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#46725) Male válasza McCartman (#46724) üzenetére


Male
nagyúr

Hogy azt miért nekem írtad, meg úgy egyáltalán... arról írtam, hogy a cikk címe amit állít, az nagyon nem fedi a cikk tartalmát (megtámadták őket vs. láttak egy támadást), erre jössz azzal, hogyha leállítak volna, akkor mi lett volna :F

(#46726) McCartman válasza Male (#46725) üzenetére


McCartman
senior tag

Ha elállják az utat az autópályán és símaszkos arcokat látsz rohanni a kocsid felé kezükben m-koktéllal , attól , hogy épp a melleted lévőre dobják az még értelmezhető támadásként.
szted nem :F

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#46727) kukinyo válasza SpongyaBob (#46706) üzenetére


kukinyo
addikt

A váltó cserét nem véletlen most iktatták be.Lehet hogy eddig is rendetlenkedett, itt volt az alkalom a cserére.Így szinte semmit nem veszít Shumi.Azt a pár, végén kullogó autót max.2 kör alatt megelőzi és a következő futamokra van egy szinte új váltója.

(#46728) dokee78


dokee78
félisten

(#46729) Oliverda válasza dokee78 (#46728) üzenetére


Oliverda
félisten

5x felszárad a rajtig.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#46730) #70869248


#70869248
törölt tag

ha bárkinek még van véleménye a közvetítésről az legyen szíves nézze meg a Suberbike közvetítéseket (pl. most a piros zászló alatt lehet csatlakozni), Várhegyi Ferenc működését.
Élvezhetetlen, tájékozatlan, figyelmetlen...és ami negatívum még elférne egy hozszólásban a szókincsemen belül és kívül...
..hogy nem tudták lehajítani a taigetoszról....@yu

[ Szerkesztve ]

(#46731) barnam_ válasza Oliverda (#46729) üzenetére


barnam_
nagyúr

A sivatagban esős futam... szép lenne :DDD
Bár már a Porsche sz.kupa felvételein is látszott hogy borús az ég.

(#46732) válasza McCartman (#46726) üzenetére



addikt

De már megint túlzol, senki sem állta el az útjukat és senki nem rohant feléjük. Azt hogy az újságírók miért rugaszkodnak el a tényektől megértem, de az nem világos, neked mi érdeked fűződik hozzá.

A váltócseréhez: nem hiszem, hogy meghibásodott, majdnem biztos, hogy azért cserélték ki, mert állítani akartak az áttételeken, hogy a motor DRS-el ne szabályozzon le már az egyenes felénél és Schumi könnyebben tudjon előzgetni.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#46733) Motion_Blur válasza #70869248 (#46730) üzenetére


Motion_Blur
félisten

jó lenne ha idén már nem mr. fájv minitsz tu gó lenne a Magyar Nagydíj szpíkere...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#46734) Xirtam válasza (#46722) üzenetére


Xirtam
veterán

Igen csak gyakorlás volt, amikor a srácok betolják az autót. Élesben 2,5-2,6 az átlag. Azért más amikor a pilóták megérkeznek 99/100 km/h sebességgel, és nem mindig pontosan ugyan oda állnak.

Mindenesetre annyiból jó az egész, hogy tavalyhoz képest legalább a csapat a boxban újra jól működik. A stratégiák is kezdenek a helyére stabilizálódni csak úgy ahogy a kerékcserék is. Ezen részét Domenicalli jól átcsoportosította. Most Pat Fry-on múlik az autó jövője. . . .

(#46735) erahurka válasza barnam_ (#46731) üzenetére


erahurka
félisten

Esős futam nagy kavarodással és Caterhames pontszerzéssel :DDD
A hideg aszfalton a mercik jobban bánnának a gumival, úgyhogy legalább a borús idő maradjon meg.

(#46736) Oliverda válasza barnam_ (#46731) üzenetére


Oliverda
félisten

Ennyire esik...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#46737) válasza erahurka (#46735) üzenetére



addikt

Ez is csak egy egyelőre meg nem erősített mítosz. A mercinek (és a többi kocsinak is) az a jó, ha a hőmérséklet viszonylag konstans marad. Malajziában pont az volt a Merci (és a többiek) baja, hogy jóval hidegebb volt, mint amit vártak és amire be volt állítva az autó és fel sem tudták melegíteni a gumikat.

szerk: egyébként ha tényleg hideg lesz, akkor jó ötlet lenne Schumit a boxból rajtoltatni és teljesen átállítani a kocsit a hűvös időre és akkor mehetne egy olyat, mint Perez Sepangban.

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#46738) giigz válasza (#46737) üzenetére


giigz
veterán

Hideg? Itt kb. annyi lesz a különbség, hogy 30 fok helyett 29...

(#46739) callmeakos válasza dokee78 (#46728) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Eső a sivatag közepén? Wattafakk :Y

All→M8

(#46740) válasza giigz (#46738) üzenetére



addikt

Viszont ha napos helyett felhős az idő, az simán jelenthet 10+ fokot is az aszfalthőmérsékletben és a gumiknál az, ami számít.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#46741) barnam_ válasza Oliverda (#46736) üzenetére


barnam_
nagyúr

Egy percig nem állítottam hogy valós amit az f1lájv közöl... csak hogy érdekes lenne.

(#46742) McCartman válasza (#46732) üzenetére


McCartman
senior tag

Nem túlzok , ezt olvastam a cikkben. Ha gondolod fusd át még egyszer, nekem ez jött le belőle.
Zárjuk rövidre a témát , (szerencsénkre) fogalmunk sincs milyen állapotok uralkodnak az országban.

Amúgy se kerültek nagy hátrányba ezzel a cserével , az első kör végére vagy már a rajtnál úgyis átugorja a töltelékcsapatokat , Vergne jelentheti az első akadályt.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#46743) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Szujó twitter:

"Szuper lehet a töküres lelátók előtt versenyzői parádézni. Éppen az van most. Vettel mosolyog, mint a vadalma."

"Termeszetesen szaraz a palya. Viszont kb. 40% az eselye annak, hogy tobbszor leesik kisebb mennyiseg. Max. inter sztem."

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#46744) giigz válasza Motion_Blur (#46743) üzenetére


giigz
veterán

Én az internek is örülnék. :K :C

(#46745) Oliverda válasza barnam_ (#46741) üzenetére


Oliverda
félisten

Tájékoztatásul szúrtam be a képet.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#46746) proof88 válasza Motion_Blur (#46743) üzenetére


proof88
addikt

tegnap se nagyon mutogatták a lelátókat, gondolom ma se fogják ...

(#46747) AMD Power válasza Oliverda (#46736) üzenetére


AMD Power
titán

Ez elég is. Kíváncsi vagyok mi lesz ma. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#46748) hermanyi válasza barnam_ (#46741) üzenetére


hermanyi
őstag

szakad az eső már remélem

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#46749) válasza giigz (#46744) üzenetére



addikt

Internél több nem is kell, mert akkor már rögtön jön a piros zászló.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#46750) Male válasza McCartman (#46726) üzenetére


Male
nagyúr

A címben egyértelműen az volt, hogy megtámadták a Saubert.... a cikkben pedig az hogy a Sauberesek láttak egy repülő molotov koktélt, és hogy nem őket támadták meg. Rohadtul nem mindegy, hogy téged támadnak meg, vagy látod hogy valakit megtámadnak.

...de mindjárt rajt, van ennél most jobb téma is ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.