Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45051) Motion_Blur válasza Sundesz (#45047) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Hmm... erről a sisakba hányásról nem is tudtam :N :DDD

Hamilton erről az esetről is mesélhetne nem csak a kanadairól ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#45052) DopeBob válasza zetecR (#45050) üzenetére


DopeBob
addikt

:DDD :DDD :DDD

MZ/X

(#45053) McCartman válasza (#44995) üzenetére


McCartman
senior tag

egy dolog felindultan mutogatni a baleset után és egy másik idiótázni a verseny utáni interjúban..
kezd frusztrált lenni a gyerek.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#45054) ktg3


ktg3
őstag

Emlékszik valaki a 2007es kínai GP-re? Mi a fenének nem hozták ki hamiltont a boxba? Én ilyet még nem láttam az F1-ben, hogy annyira elkopott a kerék, hogy látni a gumi alatt a szövetet. Van erről valami korábbi link vagy valami magyarázat? Annyira nonszensz... :F :F

(#45055) Oliverda válasza Sundesz (#45047) üzenetére


Oliverda
félisten

Vettel már ott is az anyacsapat utasításait követte. Beküldte Webbert a boxba, igaz talán nem úgy ahogy azt a későbbi csapattársa szerette volna.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#45056) McCartman


McCartman
senior tag

mik vannak

Schuminak csak nem sikerült felrúgnia a fotóst az utolsó képnél. :D
Szerencséje , hogy nem a Lotust kellett fényképezgetnie , Kimi lerendezte volna. ;]

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#45057) Motion_Blur válasza ktg3 (#45054) üzenetére


Motion_Blur
félisten

[link]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#45058) ktg3 válasza Motion_Blur (#45057) üzenetére


ktg3
őstag

thx :R

Marhára nem tetszik ennek a fickónak az írási stílusa. Mondjuk ma már jobban meggondolja, hogy mit írjon.

(#45059) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

:DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#45060) Oliverda válasza Motion_Blur (#45059) üzenetére


Oliverda
félisten

:))

Massa jövőre mehet a HRT-hez. Jobb csapatot már nem érdemel szvsz.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#45061) D@ni88


D@ni88
addikt

Van valami statisztika, hogy ki milyen időt ment körről körre (élcsapatok)?

(#45062) leslieke válasza Oliverda (#45060) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Most olvastam, hogy a Ferrari töretlenül bízik Massában. Biztos a csodára várnak. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45063) Motion_Blur válasza D@ni88 (#45061) üzenetére


Motion_Blur
félisten

[link]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#45064) Motion_Blur válasza Motion_Blur (#45063) üzenetére


Motion_Blur
félisten

A hivatalos Race Lap Analysis: [link]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#45065) zetecR válasza Motion_Blur (#45064) üzenetére


zetecR
addikt

A 9. körben mindenki belassult. :D

(#45066) AMD Power válasza Motion_Blur (#45059) üzenetére


AMD Power
titán

Nem valami őszinte a mosolya.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#45067) Tomics válasza AMD Power (#45066) üzenetére


Tomics
addikt

Remélem hamarosan kiszopik, Ferrari-hoz nem méltó :(((

PH! addikt since 2004

(#45068) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Mi van idén nem telik Race Edit-re? :D

(#45069) McCartman válasza Motion_Blur (#45059) üzenetére


McCartman
senior tag

failo :DDD

Massa csak altat tesztel :U :W

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#45070) dqdb válasza Motion_Blur (#45024) üzenetére


dqdb
nagyúr

[link]
:)

[link]
"Az én helyemre biztosan pont volt valaki, mert azt nem hiszem, hogy az elmúlt években végzett munkámba szakmailag bele lehet kötni." :U

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#45071) Motion_Blur válasza dqdb (#45070) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Pont ezt a Gyulás interjút olvasom én is :DDD :W

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#45072) VD válasza dqdb (#45070) üzenetére


VD
őstag

Maximálisan egyetértek Gyulánkkal!
Szakmailag tényleg nem lehet belekötni, mert az elmúlt években végzett munkájában szakmai hozzáértés egy gramm nem volt... A semmibe meg mint tudjuk nem lehet belekötni.

És igen, volt a helyére ember. Mezei személyében kaptunk egy pont akkora gyökeret mint ő volt. Legfeljebb egyesek szerint a hangja kellemesebb!

[ Szerkesztve ]

(#45073) mokus1 válasza dqdb (#45070) üzenetére


mokus1
addikt

Fáj a pici Gyulánk szíve :D

(#45074) hoffman_ válasza dqdb (#45070) üzenetére


hoffman_
nagyúr

hvg.hu: Azt belül mennyire sérelmezted, hogy ha élő adásban a kommentátorállásban melletted lévő kollégád személyeskedett?

C. Gy.: Palik Laci a főnököm volt. Pont.

Ennyi :DDD

Amúgy szerintem igenis több potenciál van ebben az m1-es érában, nem csak a Hd miatt örülök neki, a helyszíni adalékok szerintem sokat dobnak majd a dolgon, ezt például rögtön a második közvetítésen meg is mutatták. Én maximálisan elégedett vagyok :) (én mondjuk Mezeivel is)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#45075) Pompi válasza hoffman_ (#45074) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Csak könyörgöm oldják meg, hogy ne "némafilmet" nézzünk, azaz azt halljam amit látok. Ausztráliában is gáz volt, de most szerintem még inkább. Gyakorlatilag semmit nem lehetett hallani csak és kizárólag a közvetítőfülkébe a célegyenesből behallatszódó hangokat. Ennél még a liftaknás közvetítés is jobb volt ebből a szempontból. Mindamellett, hogy az, hogy ott ülnek és onnan közvetítenek semmit nem ad hozzá a dologhoz - sőt így még el is vesz. Az, hogy Wéber Gábornak van pár jó meglátása amit a Facebookon közzétesz persze nem rossz dolog, csak hát a mérleget ez még nem egyenlíti ki.
A team radio hangja is iszonyat halk, alig lehet hallani valamit, amit aztán van lefordítanak vagy nem.
Le fogok tölteni egy Sky-os adást, hogy ott milyen, mások meg tudják-e ezt oldani, de ez engem borzasztóan idegesít... és ahogy olvastam a facebookon a boxutcás hozzászólásokat másokat is.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#45076) hoffman_ válasza Pompi (#45075) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nem tudom, hogy miért nem veszem észre ezeket a problémákat. Amikor én nézem(és ahol), ott ki van rakva 5.1-es házimozira a dolog, de az erősítő nem varázsol plusz hangot sehova, szóval nem értem. Nekem a motorhang, a közvetítés hangja és a csapatrádiók is rendben vannak. A legutóbbi futamon a kiesés mondjuk gáz volt, amikor vissza kellett kapcsolni a stúdióba, ezt elismerem. Tudjuk be annak, hogy gyerekcipőben jár még a dolog.

Ha megnézted a Sky-os közvetítést, akkor érdekelne a véleményed, hogy valóban ilyen gyatra a minek, vagy máshol is gond.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#45077) werszomjas válasza dqdb (#45070) üzenetére


werszomjas
őstag

Azért kicsit sajnálom Gyulát... komolyan nem jutottak el hozzá a nézői infók? hogy mennyire sz*r volt? gondolom a "Gyula ne közvetítsen többet" facebook csoportot sem látta akkor :DDD

Most vagy nem meri kimondani, hogy miért nem hívták az MTV-hez, vagy tényleg ennyire naiv :(

Szegény :(

üdv

(#45078) McCartman válasza Pompi (#45075) üzenetére


McCartman
senior tag

Az ausztrál nagydíjon engem is zavart , a legutóbbin már nem tapasztaltam hasonlókat.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#45079) ne_nezze válasza VD (#45072) üzenetére


ne_nezze
aktív tag

ne bántsd a mezeit legalább van vki aki ordít minden rajtnál. :D

giigz: na ez meg a másik! :DD

[ Szerkesztve ]

Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

(#45080) giigz


giigz
veterán

"Hööööööööööööjjjj!!!!" :U

(#45081) Zso2 válasza Motion_Blur (#45071) üzenetére


Zso2
őstag

Miért ,bajod van vele? Igaza van, és nem is sértően nyilatkozott erről...
Így körbejátszani valakit elég nagy gyökérség ,bunkóság, mind az Rtl klub,mind az Mtv1 részéről.Mezeiről meg annyit hogy eddig egy nagy 0. Olyanokat benéz,mintha nem is fogyelne...,még jó hogy Wéber (webber :) ) Gabi ott van.
Amúgy a Gyula + Palik páros nekem nagyon bejött, a verseny mellé még nagyokat is röhögtem az oltásokon...

[PALIK]

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#45082) Csabee. válasza Pompi (#45075) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Eleg sokszor elmegy a hang is... Remelem belejonnek elobb utobb!

Üdv: Csabee.

(#45083) [CS]Blade2 válasza VD (#45072) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Mezei nem találja ki, hogy mi lesz az eredmény, nem gyárt elméleteket a taktikákról, meg ilyen apróságok. Amit még ki kellene küszöbölni az a csapatrádió fordítás, meg nem lenne rossz ha felismerné az autókat és a sisakokat. Az olyan hibák, hogy 17 vagy 27 kör van hátra, még beleférnek 1-1x, de nem ennyi, amennyit legutóbb vétett.

(#45084) ne_nezze válasza Csabee. (#45082) üzenetére


ne_nezze
aktív tag

robituszin!!!
jabocs az köhögésre jó.

Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

(#45085) Csabee. válasza ne_nezze (#45084) üzenetére


Csabee.
nagyúr

A problema az on keszulekeben van ! :DD

Üdv: Csabee.

(#45086) atila4 válasza [CS]Blade2 (#45083) üzenetére


atila4
senior tag

Hát a csapatrádiót Mezei nem is nagyon szokta fordítani..

Más:
Ami az M1-et illeti engem is idegesít az autók hangja a célegyenesben.. Nem hiszem el, hogy nem hangszigetelt az a szoba.

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#45087) veze válasza atila4 (#45086) üzenetére


veze
őstag

biztos kinyitják az ablakot mert meleg van :DDD :DDD

(#45088) Dr. Romano válasza atila4 (#45086) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Engem az nem zavart (a pozitívum negatívuma :) ), ellenben az igen, mikor néha a motorhangok halkak. Ezzel már írtam is az m1-nek, amire ezt a választ adták:

"Kedves Krisztián!

Köszönjük észrevételét. Ami a hangtechnikai problémát illeti, a hangot „keverve” kapjuk, ahhoz nem tudunk (és nem szabad) hozzányúlni – de lehetőségeinkhez képest természetesen igyekszünk javítani.

Üdvözlettel:

Cs. Tóth Eszter"

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#45089) Zso2 válasza Dr. Romano (#45088) üzenetére


Zso2
őstag

Mi az hogy keverve? Akkor ezek szerint az ottani pályamikrofonok nagyon messze voltak a pályától...,így nem a kommentátorhanghoz képest kicsi a motorhang, hanem maga a pálya háttérzajához képest.. :( . Viszont így lehet a köv. pályánál már nem ez lesz a helyzet.

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#45090) Dr. Romano válasza Zso2 (#45089) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ezt én sem tudom pontosan. Ezt egyébként az ausztrál időmérő után írtam, mert ott semmi mocihang nem volt (a versenyen azonban már igen).

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#45091) #70869248 válasza Pompi (#45075) üzenetére


#70869248
törölt tag

nézd meg, sztem mi piszok hálásak lehetünk ezért az F1 adásért, mert gyakorlatilag semmibe nem kerül pár külföldi közvetítéshez képest, ami viszont teli van reklámmal.
..sok esetben ezek valóban komoly szaktekintélyeket vonultatnak fel, ismert..volt versenyzők.

De, Wéber Gabi jó, az ár:érték nagyon jó, és végül is összességében sztem nagyon jól járunk.
Gabi elemzései és meglátásai nyilván nem Coulthard-é, és beszédtechnikája, nyelvi fordulatai sem valami sz@rrá(direkt) csiszolt műanyag, hanem pont jó kis egyéni látásmód, ami alkalmas a nagyközönségnek, és az elemzőbb alkatúaknak is szvsz.
Mezei-vel nem igen vagyok kibékülve, de nem bántja annyira a fülem...bár az igen, hogy úgy akarja pörgetni a műsort hogy szavába vág a másiknak...ez még akár működne is, ha nem pont sokkal érdekesebb dolgokról beszélne a másik :)

szerk:..ja és szörnyű a belső díszlet, vagy mi akar az lenni..színben, modellben, megvalósításban.

[ Szerkesztve ]

(#45092) -Mike-


-Mike-
addikt

A múlt hétvégi Maláj Nagydíj szombati kvalifikációját 387 ezren, az esőszünet miatt több mint kétórásra nyúlt vasárnapi versenyt pedig 923 911-en követték figyelemmel az m1-en.

A sajtóbeszélgetésen kiderült: a brit SKY Sports 90 fős stábbal utazott az első két verseny helyszínére, a német RTL adásait több mint 50 fős gárda állította össze.

Forrás: [link]

(#45093) Motion_Blur válasza #70869248 (#45091) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"nézd meg, sztem mi piszok hálásak lehetünk ezért az F1 adásért, mert gyakorlatilag semmibe nem kerül pár külföldi közvetítéshez képest, ami viszont teli van reklámmal."

Így van, itt kint (London) a SkyF1 pl. havi szinten 23 font + még 7 font ha HD-ban akarod nézni. És nem is mindenhol lehet.. szal tényleg meg kell becsülni hogy ingyen van és ráadásul HD is :R

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#45094) DopeBob válasza Motion_Blur (#45064) üzenetére


DopeBob
addikt

Kimi egész jól kente a végén. Remélem jó a Lotus, csak derülne már ki végre :B

MZ/X

(#45095) Pompi válasza Motion_Blur (#45093) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Én megbecsülöm és össze teszem a kezem, hogy végre átkerült az RTL-től, ne értsetek félre. Ettől függetlenül bosszant ez a hang téma, mert ez nem feltétlenül pénz kérdése lehet. Sőt mondom, felőlem spórolhatnának is azon, hogy nem élőben közvetítik :)

Feel Good Inc.

(#45096) Oliverda válasza dqdb (#45070) üzenetére


Oliverda
félisten

Sír a bohóc mert kirakták a cirkuszból. :))

"Ahogyan arra is, hogy Laci után Walter Csaba került adásba, ahol viszont már én voltam a kommentátor."

Amivel sikerült még a legalja alá is besüllyedni...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#45097) venember83 válasza dqdb (#45070) üzenetére


venember83
nagyúr

Szégyelld magad. Azt hittem, hogy Massa talpára kötöttek útilaput. :U

(#45098) Flashcash válasza #70869248 (#45091) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

-Múltkor megnéztem egy Sky Sport F1HD közvetítést kíváncsiságból. A riportok elég erőltetettek voltak, számomra visszalépés a BBC elmúlt 2 évi etalon közvetítéseihez képest. Brundle hozza a minőséget de havi 30 fontért elég sovány.

-Mezeinél zavaró, hogy nem igazán sikerül értelmeznie és lefordítani az angol nyelven elhangzott infókat. Emellé nem ártana ha párhuzamosan megnéznék az angol időmérő, szabadedzés közvetítéseket még a futam előtt, hogy rendelkezzenek egy kis plusz infóval, tartalommal, ha ki kell tölteni a műsoridőt.

(#45099) Motion_Blur válasza Flashcash (#45098) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Jaja, Sky elég nagy visszalépés BBC-hez képest, DC, Jordan nagy figurák voltak és az összeállítások, felvezető videók is sokkal jobbak voltak. A Sky maláj introja egyenesen gagyira sikeredett pl.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#45100) Oliverda válasza Motion_Blur (#45099) üzenetére


Oliverda
félisten

Majd átveszik szépen lassan onnan is az embereket és a stílust. Szvsz nem lehet elvárni, hogy már elsőre úgy menjenek a dolgok mint a karikacsapás. Ez ugyanúgy igaz az m1-re is.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.