Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46101) JColee válasza McCartman (#46092) üzenetére


JColee
őstag

(#46102) Pitterix válasza darál0w (#46100) üzenetére


Pitterix
őstag

Igazából Kimit bírtam volna ott elképzelni....

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#46103) darál0w válasza Pitterix (#46102) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nála kicsit elszámolták a dolgot...nem értem miért nem hívták be kerékcserére...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#46104) ktg3


ktg3
őstag

Merci nagyon ott van. E verseny alapján a merci áll ott ahova eddig a mclarent tették...
Ha ez marad, akkor mindenképpen ott lesznek a VB pontversenyben is. :C

(#46105) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Nem tudja valaki, mi volt a gond Schuminál?

darál0w: Gondolom arra számítottak, hogy végig bírja. Így lehetett csak esélyes a dobogóra.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#46106) TOM-202


TOM-202
senior tag

Az egyik szemem sír, mert sajnálom Schumachert, a másik szemem nevet Rosberg első győzelme miatt. Remélem ez a forma megmarad a továbbiakban is!
Szép volt Nico, szép volt Mercedes! :C

[ Szerkesztve ]

(#46107) McCartman válasza JColee (#46101) üzenetére


McCartman
senior tag

nem keresgetem utólag a szerkesztéseid.
RAI a csapattárssal ellentétben nem vigyázott eléggé a gumikra.

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#46108) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Jó verseny volt! Nico-nak grat az első győzelemhez!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#46109) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Merci motorok akkor most jók vagy jók? :DD

(#46110) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Nagy grat Niconak megérdemelte.Hamilton Button is nagyot ment :)

Kemény verseny volt sok ilyen idényre :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#46111) darál0w válasza MPowerPH (#46105) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

így meg pontot sem szerzett...mind1...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#46112) MPowerPH válasza MPowerPH (#46105) üzenetére


MPowerPH
félisten

Már tudom. Schumi boxutcai hiba miatt esett ki. :( Egyszerűen nem rögzítették neki rendesen az első kereket. Elég szomorú ez, most a Merci szúrta el neki.

darál0w: Ez hívják mindent vagy semmit taktikának. :DDD

mod: Már előre félek, heteken belül tele lesz a topic Rosberg fanokkal. A divatdrukkerek váltásra kényszerülnek így lassacskán, miután kiderült Vettel is csak egy a sok közül, és még egy itt lenézett Webber is rendszeresen elveri. ;]

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#46113) SzalaiG válasza IreN!CuS (#46110) üzenetére


SzalaiG
addikt

Egy német egy angol szendvicsben.

(#46114) mokus1


mokus1
addikt

Hamiltonnak akkor a kettős irányváltás az semmit se számít végül?

(#46115) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Végre változatos a forma1. :DD

(#46116) McCartman


McCartman
senior tag

Nico megköszönheti ezt a versenyt a Mclaren szerelőknek is. :)

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#46117) callmeakos válasza mokus1 (#46114) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

2 éve Malajziában is csak figyelmeztették amikor ezt csinálta. Mondjuk akkor ő volt a támadó. Majd kiderül.
De azé ezzel a 3. hellyel is szépen csöndesen vezeti a bajnokságot...

All→M8

(#46118) SzalaiG válasza McCartman (#46116) üzenetére


SzalaiG
addikt

Egyébként is nyert volna. :U

(#46119) ktg3 válasza McCartman (#46116) üzenetére


ktg3
őstag

Anélkül is sima lett volna...

(#46120) mokus1 válasza McCartman (#46116) üzenetére


mokus1
addikt

6mp a 20-al szemben, még ha nem szorulnak be elé is valszeg rosberget se előzi meg.

(#46121) helkis válasza 8nemesis8 (#46109) üzenetére


helkis
addikt

vazz, Rai eléggé becumizta ezt a kintmaradós taktikát, eszembe is jutott mikor a utlosó pár körben leszakadt a jobb első kereke ugyanezért anno.. :(
mondjuk nem hiszem hogy nagyon megviselé, már rég lenyomott egy üveg Finlandiát, meg egy magnumot, és alszik a kamionban.. :D

diCaprionak gratula! :R illetve Webber-nek is! :R
(utálom ahogy "Weberrr"nek mondja Mezei.. :()

szerk: 8nemesis8 nem neked akartam írni.. :B

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#46122) giigz válasza McCartman (#46096) üzenetére


giigz
veterán

Szerencsére nem. :D

(#46123) IreN!CuS válasza SzalaiG (#46118) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Megnyerte volna de nem ennyivel azért Button vonatozott ott jó pár kört,ugye az a fránya 6 mp,ha nincs akkor a vonat elé jött volna be bőven.

De itt nagyon rendben volt a Merci,nem lehet,hogy ez a hűvös idő miatt nem koptatták annyira a gumit?

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#46124) MPowerPH válasza McCartman (#46116) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem, inkább a Mekisek köszönhetik meg a versenyt a Mercis szerelőknek. Máskülönben most csak egy Meki áll a dobogón.

IreN!CuS: Rosberg lespórolta a végét, ezt se felejtsétek el...

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#46125) Pompi válasza McCartman (#46107) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"RAI a csapattárssal ellentétben nem vigyázott eléggé a gumikra."

Okos mondat. Mondjuk igen, vitrinbe kellett volna raknia gondolom. 27 kört ment le ezzel a szettel. Inkább cserélniük kellett volna. Igen GRO is csak 2x volt kint, de nem a 29. körben utoljára. Ha már mindenképp 2x akarták kihozni RAI-t, akkor nem így kellett volna ezt taktikázni. Kicsit olyan, mintha menet közben találták volna ki ezt a 2 cserés eltaktikát.

Feel Good Inc.

(#46126) 8nemesis8 válasza helkis (#46121) üzenetére


8nemesis8
veterán

Lehet, nála semmi sem meglepő. Azért sajnálom, hogy ennyire elszámolták a gumit nála.

(#46127) McCartman válasza ktg3 (#46119) üzenetére


McCartman
senior tag

nem hinném.

@BMW001: ja , nem semmi a Schumi pechszéria.

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#46128) boogie84


boogie84
veterán

Rosberg csont nélkül. Grat!
Mclaren jól ment, Red bull sem volt rossz.
Ferrari :O Tudom h az előző futam a szerencsének volt köszönhető, de tényleg azt hittem a versenyben jobbak, mint az időmérőn.
Meccs közben meg Gábor azt mondta h nem olyan rossz a tempója. :U

Gábor kommentátor társa megint hozta a giga formáját. Nem veszi magát észre? Nem néz vissza egy k meccset sem? Talán rájönne h mennyire hülye ehhez! :U

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#46129) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Élvezzük Nico bal fülét HD-ban:

Grat neki amúgy! ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#46130) TOM-202 válasza SzalaiG (#46118) üzenetére


TOM-202
senior tag

Nyilvánvalóan nyert volna akkor is Rosberg ha Buttonnak nincs problémája a boxban. Összetettben nem vesztett el a pályán annyit ami felőrölte volna az egyel kevesebb kiállásból származó időelőnyét. :K
Legfeljebb nem 22 hanem 5 mp előnnyel nyert volna mert addigra a Buttoné is fogyott volna annyit hogy ne legyen számottevően gyorsabb.

(#46131) PazsitZ válasza boogie84 (#46128) üzenetére


PazsitZ
addikt

Igen arra én is tipikusan allergiás vagyok, ha valaki nem ismeri fel a kocsit/pilótát.
Inkább kussolna, de hogy minden 10. percben bekiabál valami hülyeséget az fárasztó.

- http://pazsitz.hu -

(#46132) helkis válasza boogie84 (#46128) üzenetére


helkis
addikt

főleg mikor beáll a replay-re is mint a vadász-eb :DD

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#46133) badd


badd
tag

Kimi pluszban még nem is tudott úgy vigyázni a gumira mint Grosjean, mert neki végig kemény tempót kellett autózni a védekezés miatt, a franciának meg csak simán kellett mennie.

Vettel-hez annyit azért hozzászólnék, hogy azért ahhoz hogy elmentek mellette az utolsó pár körben ahhoz hozzátartozott, hogy sokkal régebbi gumijai voltak (csak 2szer állt ki). Szépen elment mellette Webber, de azért helyén kell kezelni a dolgokat.

(#46134) darál0w válasza Motion_Blur (#46129) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#46135) csucsbicep


csucsbicep
nagyúr

Ez jó verseny volt. Csak megint szegény MS... Engem Hill 1993-as idényére emlékeztet, akinek elég sokáig kellett várni a jó eredménnyel, de utána 3 futamon keresztül nyert.

(#46136) boogie84 válasza PazsitZ (#46131) üzenetére


boogie84
veterán

Egyik az h az autót, a pilótát na de baszki h a szituációt sem??? Ha belső íven van valaki akk mi a f.ért kell azt mondani h visszatámad külső ívről??? :Y

Raikkönen nagyon maga alatt van, azért visszaesik.... :W Ha lemegy az ideális ívről akk összeszedi a mocskot a pályán. Sztem nem 3× mondta el Wéber. Erre jön az a hülye ezzel a baromsággal. Látszik h 0 érzéke van a témához.

(#46132) helkis: Ezen jót röhögtem!!! :DD Azt sem ismeri fel h visszajátszás!!! :W

(#46138) dangerzone: Látszott is a technikus mozdulatain a boxban, hogy gáz volt a rögzítéssel.

(#46139) McCartman: Akkor is behozta volna Rosberg az autót simán. Egyáltalán nem koptak extrém módon a gumijai, igaz h nem is került olyan szituba ahol oda kellett volna tennie magát! Legjobbat hozta ki a versenyből!

(#46141) TOM-202: Az tényleg nem számít h ki nyer! :U

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#46137) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Eurosport 2: WTCC élőben.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#46138) dangerzone


dangerzone
addikt

Most olvasom, hogy Sumi azért állt ki, mert elcseszték a kerékrögzítést...
Jó ég... :W

(#46139) McCartman válasza TOM-202 (#46130) üzenetére


McCartman
senior tag

Ne felejtsd el , hogy Button akkor nem ragadt volna be. Izgalmasabb lett vna a befutó szvsz :K .
De kár is ezt fejtegetni , nagyon ráfért már ez a siker a Mercire.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#46140) Pompi válasza McCartman (#46116) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Szerintem anélkül is meg lett volna. De hát ez már mind csak teoria :)

Feel Good Inc.

(#46141) TOM-202 válasza McCartman (#46139) üzenetére


TOM-202
senior tag

Így van, nem az számít hogy ki nyer hanem az hogy verseny legyen. :K

(#46142) #56474624 válasza McCartman (#46107) üzenetére


#56474624
törölt tag

A gumielhasználódás sok mindentől függ ám egy adott versenyen, nem csak a pilóta vezetési stílusától.

Eleve érdekes húzás fél távot lenyomni lágy gumikkal. Közepessel meg ment 16-17 kört?
Első kerékcserénél kellett volna lágyat feltenni 13-14 kör erejéig, aztán közepessel kihúzni a végéig. Vagy 3 kerékcsere.

(#46143) zszszs


zszszs
tag

Jó futam volt, ... szárazon is :)
Mégis csak jó a Mercedes versenyen is? Rendben lesz ez az év! :C

(#46144) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Na! Ez az! Ez kell!

Pont ilyen futamokra gondoltam, mikor azt mondtam, hogy mindegy ki nyer, csak izgalmas legyen.

Btw, Grat NICO. :))

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#46145) giigz válasza zszszs (#46143) üzenetére


giigz
veterán

Rosbergnek persze, hogy rendben lesz, neki nem jön közbe semmi. Schumachernek 3. helyről váltó, 4. helyről Grosjean kilökése, és most egy brutálisan nagy hiba, pont a legrosszabbkor. :(

Következő versenyre tippelek egy saját hibájából való kiesést, az még ebben az évben úgy sem volt, és mostmár az következik... :( :W

(#46146) JColee válasza #56474624 (#46142) üzenetére


JColee
őstag

Kimi közepesen volt a végén.

(#46147) #16741888


#16741888
törölt tag

Grat Rosbergnek.

Nem értek valamit. Ha egyszer ezen a versenyen a Merci tökéletesen hozta a Mclaren tempóját, miért kellett kockáztatni a kevesebb kiállással, az szinte végig látszott hogy Buttont kellett megverni, a francért nem másolták le az ő taktikáját... Klasszikus tit for tat, sokkal biztosabb lett volna. Ha nincs az angolok hibája még meleg is lehetett volna eléggé.

Amúgy grat Merci, grat Vettel, korrekt versenyt futott, ha nincs az előző kiesés, simán ott lett volna az élmezőnyben minimális hátránnyal. Így sem lesz rossz.

Sokszor feljön ez a divatdrukkerség, szerintem ez a legnagyobb baromság amit hallani lehet. Számomra, hangsúlyozom számomra a Vettel letett valamit az asztalra amitől megkedveltem, persze nem rég óta van ez így csak Monza óta, de az én tiszteletemet kivívta, sok szempontból, ezért én szimpatizálok vele. Ilyen alapon Fangio óta mindenki divatdrukker...

Amúgy meg a divatdrukkernak van egy ellenpéldája is a Divat ellendrukker, az olyan emberek akik mindig az aktuális első utálják, szépen megfigyelhető volt ez Schumachernál, Alonsonál, Vettelnél... de Buttonnál is, és itt a fórumon is van még mindig elég sok ember aki kamuvilágbajnoknak nevezete Alonsot, merthogy Kimi mennyivel jobb.. hogy mennyivel azt az évek bebizonyították, most ugyanezek az emberek szopják Alonsot hogy mekkora kiráy. Szerintem ez az igazán szánalmas. Ugyanez Buttonnel kapcsolatban is megfigyelhető volt, ő csak a Brawn miatt volt ilyen jó... aha.

(#46148) leslieke válasza dangerzone (#46138) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ciki.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#46149) zszszs válasza giigz (#46145) üzenetére


zszszs
tag

Én nem MS miatt nézek F-1-et. ;)

Bár Rosberg sem jön be... :D

[ Szerkesztve ]

(#46150) prmcsk


prmcsk
addikt

Na mi volt itt kérem ?

A nagy tömörödésből úgy látszott, mintha verseny lett volna, holott mindez két dolognak köszönhető.

1.) A különböző gumitaktikákból, 2-3- kiállás
2.) Egy-két kivételtől eltekintve, a középszerű, vagy annál is gyengébb sofőröknek az idényre szerencsésen jó verdákat szögeltek össze, míg a jobb sofőrök szekerei erősen vissza estek.

Ebből is csak az örök igazság cseng ki: Egy, vagy több sikeres szereplésben mennyi az autó és mennyi a sofőr szerepe. Ezen a versenyen is, szvetter szerintem a helyi értékére került, sosem volt "zseni" és nem is lesz az.

Ő egy "píármájer" volt és akkor lehet újra sikeres, ha a nagy cirkusz szervezők, valamelyik évben újra eldöntik, hogy ismét kell egy F1. Isten aki csakis germán lehet, mert "stabil ott a gazda(g)ság és nagy a jólét". Ebből kifolyólag milliószám/hó isszák majd a redbullt, ha a megcsinált üdvöskéjük ilyen, vagy "hasonlóan fogyasztható" autóval VB. lesz... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.