Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46901) JJános


JJános
addikt

Egyet eltaláltam Vettelt. Vettel dacolva a topic észt osztogató tagjaival szemben, akik elvettek tőle minden lehetőséget, simán behúzta az első helyet. GR!

Webbót meg megint elnyomták. Szegényt.

Kiminek nagyon örültem, és a Lotus sikerének is. Grosjeannak is kijár a taps. :C

2007-05-06 óta itt!

(#46902) JJános válasza prmcsk (#46897) üzenetére


JJános
addikt

Még jó hogy nem te határozod meg. :(((

2007-05-06 óta itt!

(#46903) bambano válasza callmeakos (#46900) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

biztos sok lett a chf... :)

engem az érdekelne, rosberg miért nem kapott fekete zászlót ezért a műsorért?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#46904) McCartman


McCartman
senior tag

Mercedes POWER

Schumacher 1+1 pont. :C ;]

:(((

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#46905) Peat;)


Peat;)
veterán

Az első négy futam után megállapítható hogy a Red Bull egyik autója végig az első négy között végzett. Szerintem egyértelmű hogy nekik van a legerősebb csomagjuk, ráadásul problémáik vannak, amiket kezdenek megoldani.

Lotusnak örülök, mindkét pilóta nagyot ment, francia srácnak itt a helye, egy körön talán gyorsabb is mint Kimi, ki tudja még mennyit tanul. Csak sajnos egész évre nem hiszem hogy kitart a lendület.

Ferrari ha azt nézzük következetesen rossz autó, ezt a "teljesítményt" viszont egyenes görbén adja le, nem olyan hektikus mint pl mclaren/mercedes. Ha tudnák mi a baj és ha tudnák hogyan lehet orvosolni és ha dolgoznának már valóban a megoldáson akkor azért alaposan feljavulhatnának. Sok a feltételes mód...:)

Az én tippem hogy pár futam múlva a Red Bull totális egyeduralkodó lesz idén, a Mclaren az alacsony orral lehet nem a jó irányba ment el. A 2. legerősebb csapat mindig változó lesz, de előbb utóbb én a Ferrarit várom oda.

(#46906) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Az első etapban félelmetes hogy mekkora tempóelőnye volt a két Lotusnak a többiekkel szemben. Akkora előnyt szerintem nem lehet leadni pár futam alatt, ha az elejéből tud majd rajtolni Kimi (első 3 sor) és kijön neki a lépés futamon szerintem fog még idén futamot nyerni. A McLaren a béka segge alatt volt ma tempóban. Tényleg érthetetlen...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#46907) P00By


P00By
nagyúr

A két Lotus-nak nagyon örülök! :C
Mekinek most nem jött ki, mondjuk a kerékcserék nem nagyon sikerültek...

(#46908) Oliverda válasza Motion_Blur (#46906) üzenetére


Oliverda
félisten

Az első 5-ből rajtolva Rai ezt könnyen behúzhatta volna.

A McLaren pedig tegye lapátra a teljes pitcrew-t.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#46909) JJános válasza Oliverda (#46908) üzenetére


JJános
addikt

Sztem is! :K

2007-05-06 óta itt!

(#46910) callmeakos válasza Oliverda (#46908) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

+1
De valahogy idén nem nagyon vannak a toppon a szerelők.
Múlt héten a Mercinél, most meg a Mekinél....
Lehet (megjegyzem magánvélemény) hogy a csapatok vérszemet kaptak a Ferka boxteljesítményének láttán azt kapkodásba fulladt az egész.

All→M8

(#46911) werszomjas válasza JJános (#46901) üzenetére


werszomjas
őstag

simán behúzta az első helyet

Azért annyira sima nem volt az, sztem ott sikerült meglógnia, miután szólt neki a mérnök, hogy feltekerhet amit csak talál a kormányon, meg is látszott a végén, nem maradt semmi a tankban :DDD

Bár nem tudom ezért miért nem osztanak büntetést, hogy a végén sorra parkolnak le az autók, ezzel végül is előnyhöz jutottak versenyen, azért elég sokat számít, hogy milyen keverék fokozaton mennek. Kár hogy Kimi nem húzta be az első helyet :(((

Massa teljesítményétől meg hogy elvoltak a kommentárok, azt meg elfelejtik, hogy a rajt után Kimi és Massa még egymással küzdöttek, Massa még egyszer meg is előzte Kimi-t aztán megnézhetjük ki hol végzett :K

üdv

(#46912) JColee válasza werszomjas (#46911) üzenetére


JColee
őstag

Csapattárshoz képest kell nézni, mivel vele versenyeznek (körülbelül) azonos feltételek mellett.

(#46913) echterion válasza Motion_Blur (#46895) üzenetére


echterion
nagyúr

Ettől nem lesz senki zseni, az első 3 versenyen kellett volna valamit villantania, a leggyorsabb géppel nem nagy mutatvány az élen haladni. De azért grat neki, remélem, legközelebb sikerül Kiminek. A végén ő is csalódott volt, nem csak én, pedig a rajt előtt aláírtam volna ezt a 2. helyet neki.

**********

(#46914) Sundesz


Sundesz
őstag

Az idei Ferrari leginkább a 2009-es Renault-hoz hasonlít. :( 2010-ben volt utoljára elfogadható autója Fernando-nak, de a mostaninál még a tavalyi is jobb volt. Legalább megy a körbeverés és nincs 1 mp előnnyel rendelkező csapat, így jobb a helyzet mint tavaly volt. Remélem összekalapálnak valamit az olaszok Barcelonára.

Hörcsög Powa'

(#46915) Motion_Blur válasza echterion (#46913) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"a leggyorsabb géppel nem nagy mutatvány az élen haladni"

A leggyorsabb versenygép ma a Lotus volt.

más: Alonso 10 ponttal van csak lemaradva Vettelhez képest az összetettben, tehát ha valami nagy csoda történne a Mugello-i teszteken és találnának valamit akkor még nincs elúszva semmi. Peszre valószínűbb hogy nem ez fog történni.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#46916) JColee válasza echterion (#46913) üzenetére


JColee
őstag

Ettől nem lesz senki zseni, az első 3 versenyen kellett volna valamit villantania, a leggyorsabb géppel nem nagy mutatvány az élen haladni.

Ez már nagyon fárasztó. :O

(#46917) JJános válasza werszomjas (#46911) üzenetére


JJános
addikt

"annyira nem volt sima" Hát szted.
Kimi egyszer szorította meg, de más egyszer sem. Na jó nem utcahossznyi előnye lett, de végig az élen volt.

A behúzta nálam a start-cél győzelmet jelenti. :)

2007-05-06 óta itt!

(#46919) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Most azért nehogy hasra essünk, mert Vettel nyert egy futamot. :U Alonso is nyert idén, pedig reálisan még a dobogó is elérhetetlen számukra.

Don't Tread On Me

(#46921) callmeakos válasza #51736960 (#46918) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Estefele szokott...
archív meg esélytelen. ha a saját stream-ükön nem adják az F1et akkor az esélytelen

All→M8

(#46923) echterion válasza Motion_Blur (#46915) üzenetére


echterion
nagyúr

Ha az lett volna, akkor nem marad le az utolsó előzési kísérlete után.

(#46916) JColee: Akkor nem értünk egyet abban, hogy mit kell mutatnia egy versenyzőnek ahhoz, hogy "zseni"-nek nevezzük. Ennyi. Bármennyire is nem kedvelem például Alonso-t, őt sokkal hamarabb nevezem zseninek, mint Vettelt.

[ Szerkesztve ]

**********

(#46929) odrif válasza #51736960 (#46927) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Kicsit várni kell még és 20.30-kor ismétli az M2-t.

20 éve a Prohardveren

(#46930) #51736960 válasza odrif (#46929) üzenetére


#51736960
törölt tag

nálunk nincs m2 :O

de azért ismételtem köszönöm a próbálkozásokat :R

[ Módosította: 7 ]

(#46938) helkis válasza JJános (#46917) üzenetére


helkis
addikt

ott szvsz csak azért nem ment el Rai, mert Vettel bemozdult elé, aztán vissza.. :( a tempókülönbség megvolt, kérdés ha el is megy, akkor a következő körben 1s-el el tudott volna lépni? mindegy.. érik a legmagasabb dobogó.. :K szép volt Lotus! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#46939) JJános válasza helkis (#46938) üzenetére


JJános
addikt

Én Kiminek is drukkoltam. Remélem hamarosan látjuk a dobogó tetején. Nagyon nagy lenne.
Dehogy Kimi másodikkét sajnálja az első helyet, és csalódott erre nem számítottam.

Lehet kicsit az utóbbi kínai verseny miatt kicsit visszafogta az autót. Biztos, ami biztos.
Jó futam volt.

2007-05-06 óta itt!

(#46941) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Ha azt mondom, hogy a redbullok hozták a szokásos csalást, és megint kiüresedett tankkal futottak be a célba akkor megdobáltok? :DDD Komolyan, rendre előfordult, simán könnyebb a kocsi 1-23 kg-al, van rá szabály, és SOSE kaptak érte. Nem értem. Pedig Webónak már örültem, hogy kezdi lehagyni Vettelt. Más: ha azt, amit Rosberg csinált, 2x is, Hami játszotta volna be, már rég úgy megvágták volna, hogy attól koldul.

McLarenes szemmel foscsi futam volt, csóri Button, meg az a bal hátsó kerék a cseréknél :( Amúgy érdekes futam volt, örültem Kiminek, mint állat, még jobb lett volna, ha lezúzza Vettelt, de hát ami késik, nem múlik, most is megmutatta, hogy nem felejtett túl sokat :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#46942) 7


7
addikt

A torrenttel kapcsolatos hozzászólásokat gyomláltam.

(#46943) Motion_Blur válasza hoffman_ (#46941) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Verseny végén előfordul (nem, nem csak a RB-nál..), inkább időmérő után járhatna érte bünti, akkor többet számít: [link] :U

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#46944) Oliverda válasza Motion_Blur (#46943) üzenetére


Oliverda
félisten

Jár is érte. Már van rá szabály.

E mellé még szankcionálhatnák a nem technikai hiba miatti leállást a versenyek levezető körében. Akkor ebből sem lenne vita, és nem nézne ki hülyén, hogy a fél mezőny megáll a pálya szélén a leintés után.

Rosberg megúszta a leszorítósdit...

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#46945) JColee válasza Oliverda (#46944) üzenetére


JColee
őstag

Pfff :(

(#46946) AMD Power


AMD Power
titán

Ez a mai 4 pont is fontos volt LH-nak.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#46947) hoffman_ válasza Motion_Blur (#46943) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Na ja, de ez menő volt :DDD Jó, hát nem tudok mit csinálni, puffogok, nyilván bosszant, hogy Kimi nem előzte meg Vettelt, majd next time :) Meg persze azért elkámpicsorodtam a Meki mostani szereplésén, eszméletlen, milyen pechesek voltak.

AMD Power:

Ez így igaz :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#46948) AMD Power válasza hoffman_ (#46947) üzenetére


AMD Power
titán

Szegény Button is. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#46949) dangerzone


dangerzone
addikt

Jó volt a mai futam? Érdemes megnézni?

(#46950) AMD Power válasza dangerzone (#46949) üzenetére


AMD Power
titán

Minden futamot érdemes megnézni.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.