Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46151) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Mindkét Williams elverte a Ferrarikat. :(
Senna jó volt ma. :)
Massa mehet a fenébe.

(#46152) #56474624 válasza JColee (#46146) üzenetére


#56474624
törölt tag

De az első kerékcserénél is közepeset kapott. Azzal meg alig volt kint (a többletsúlyból azért ennyi élettartam különbség nem fakad). :F

(#46153) Motion_Blur válasza prmcsk (#46150) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"Az első után mondom: Az RBR és Szvetter, VB. lesz..."

mod: örülök hogy ennyire versenyképes a Merci, Rosberg győzelme azt jelenti hogy Schumi idén tuti lesz dobogós és akár még egy győzelem is összejöhet Neki :R mondjuk arra kíváncsi vagyok mennyire fogyott volna a gumi egy 40+ fokos pályán..

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#46154) JJános


JJános
addikt

Izgalmas futam volt! Sumit, Kimit nagyon sajnálom. Keke fia végre! GR! Nikó!

Webbó két patára állt. Vettel előrelopta magát, még az RBR-t sem kell leírni. Jó kis futam volt. GR!

2007-05-06 óta itt!

(#46155) -Mike-


-Mike-
addikt

(#46156) prmcsk válasza Motion_Blur (#46153) üzenetére


prmcsk
addikt

Látom figyelsz, csak egy dologban tévedtem:

Azt hittem, hogy ez az év is "engedélyezve" van még a redbull okosságos autónak + szvetter kombónak. Belátom, nem így van.

Ha ennyire figyelsz: ugye 2011.-ben is az első verseny után megmondtam, hogy ki lesz a VB.? Az legalább bejött...

[ Szerkesztve ]

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#46157) venember83 válasza -Mike- (#46155) üzenetére


venember83
nagyúr

Mikre nem képes a KERS nyomatéka. :D

(#46158) szőröscica válasza -Mike- (#46155) üzenetére


szőröscica
addikt

Van ott hátsó tapadás, ha gázadásra így ágaskodik a paripa. ;]

(#46159) JColee válasza #56474624 (#46152) üzenetére


JColee
őstag

Live Timingon ellenőriztem. Szerintem akkor reagáltak valakinek a kerékcseréjére, vagy én nem tudom, de akkor is második helyről hozták ki.

[ Szerkesztve ]

(#46160) #16741888 válasza prmcsk (#46150) üzenetére


#16741888
törölt tag

Sajnálatra méltó egy emberi lény vagy, ahelyett hogy örülnél hogy egy változatos évadunk van, fröcsögsz. Te sem tudod valószínű az okát miért, de az életben ilyen hozzáállással leginkább stagnálni fogsz, vagy visszaesni. Szerintem a saját érdekeben érdemes lenne picit pozitívabban a világra tekinteni, némi értéket, és színt is meglátni benne, lehet a dolgaid is jobban összejönnének, több barátot szereznél, és sikeresebb lennél. Ilyen apró dolgokkal indul a az új hozzáállás..
Részemről ignorálom a jövőben amit írsz, mert ennek a szánalmas fröcsögésnek semmi értelme. :) Te érdekedben szerintem fontold meg amit írtam.

[ Szerkesztve ]

(#46161) Motion_Blur válasza prmcsk (#46156) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Arra figyelek hogy a Vettel és fikázáson kívül mást nem tudsz csinálni. Amikor számodra kedvező eredménnyel zárul egy futam akkor beírsz, egy kis önigazolás és gyűlölködés és lépsz is. Egészségedre. Sok barátod lehet..

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#46162) MPowerPH válasza badd (#46133) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ha kijön a boxba még egyszer, akkor köze nem lett volna Hamilton -hoz és Webber-hez sem... De még csak az 5. helyre se lett volna sansza.

Don't Tread On Me

(#46163) callmeakos válasza -Mike- (#46155) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

respect :D

All→M8

(#46164) McCartman válasza #56474624 (#46142) üzenetére


McCartman
senior tag

Persze , de pl. Grosjeannál bevált az a gumitaktika ami RAInál nem.
Míg Kimi 20 kör alatt nullára radírozta a közepes keveréket , Romain 23 kör után is tudta tartani az élmezőny idejét.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#46165) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Örülök Rosberg győzelmének de azért fizethet egy kört a Mceseknek. :DD
Lehet fikázni Vettelt de amit ma lehetett kihozott az autóból.
Szegény Raikkonent is úgy kizökkentette hogy mire felébredt már a komplett mezőny elment mellette.
Az meg hogy elfogynak a végére gumijai várható volt
Eléggé együtt volt ma a mezőny és csak akkor volt előzgetés ha frissebb gumikon volt a támadó fél.
Amilyen jók voltak az elmúlt évek Kínai nagydíjai ez most annyira laposra sikeredett...

[ Szerkesztve ]

(#46166) mokus1 válasza giigz (#46145) üzenetére


mokus1
addikt

Igen de most 1 helyről :N

(#46167) McCartman válasza -Mike- (#46155) üzenetére


McCartman
senior tag

Petrov a Ladát ugratja. :)

Webber ellesett pár fogást.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#46168) echterion


echterion
nagyúr

Jó verseny volt, kár, hogy elfogytak Kimi gumijai a végére. Szerintem a második kiállás után nem sokkal döntötték el, hogy csak kettő lesz, mert azt lehetett látni, hogy ennyi időt nem fog tudni lenyomni ezzel a gumival tempóvesztés nélkül. Azon nagyon meglepődtem, hogy ennyire visszaesett a sebessége, ekkora tempóvesztésre még ők sem számítottak (szerintem).

**********

(#46169) prmcsk válasza Motion_Blur (#46161) üzenetére


prmcsk
addikt

Na azért pár dolgot tisztázzunk.

Azzal kéne vitatkozni amit leírok és nem pedig engem, vagy másokat minősíteni, mert azt gondoljátok: vagytok, akik vagytok.
Ne legyetek már átlagosak, akiknél, ha elfogy az érv, jön a minősítgetés és a lesajnálás.

Szívből kívánom nektek, vigyétek csak annyira, mint én és csak annyi barátotok legyen, mint nekem. Akik vannak, pont azért szeretnek, mert nem a smúzolós, trendi, PC.,vagy éppen a 3,14csanyalós dumát lököm.
Az meg különösen aranyos, hogy ha nem böfögök ide, vagy máshova fél óránként valamit teljesen feleslegesen, vagy ok nélkül, akkor már nem is vagyok itt ?
Ennek egy oka van: Nem vagyok "cafrang és hsz. vadász"...Biztos sokat tesz hozzá a világhoz az, aki mondjuk egy év alatt "addikt", vagy magasabb tud lenni. :DDD

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#46170) Mastre válasza ktg3 (#46019) üzenetére


Mastre
tag

Rosbergnek 3 kiállással nem lett volna ilyen egyértelmű szerintem. Ha mindig Buttonra reagálnak, akkor mind3 kerékcserénél vesztenek kb 2 mp-et. Mivel az elején kb 6 mp előnye volt, az pont elfogyhatott volna. Arról nem is beszélve, hogy nem tudni, hova jött volna vissza forgalom szempontjából...
Így pedig ha nem rontják el Button cseréjét, akkor 14 mp-el Rosberg mögé jön, hát érdekes lett volna friss gumikkal, de szerintem úgy is sima lett volna.

Így volt a biztos, nem véletlen választották ezt...

[ Szerkesztve ]

(#46171) helkis válasza McCartman (#46164) üzenetére


helkis
addikt

igaz nem gyártunk "mi lett volna ha.." elméleteket, de mi van ha Rai nem csúszik ki ott és nem szedi fel a trágyát, akkor is elmennek volna mellette páran, de szvsz pontszerzőre behozta volna a vasat, itt szvsz igencsak beleszólt a dologba, hogy szeméttel futóztatta a gumikat.. :(
Kimi kocsijára szavaznék egy szerencse-patkót, nála pechesebb pilótát nem ismerek (bár ez most az ő sara volt.. :B)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#46172) #70869248


#70869248
törölt tag

Egész jó futam volt :)
[link]
Azért a Sauber nem tudja még (még), hogyan legyenek ott ahol, és ne csak oda kerüljenek...ha érthető hogy gondolom.
Jó autójuk van, fel kell nőni hozzá.

A Mercedes-nél nagyon nagyot mutattak gumikezelésben, szép volt.
Kimi...hát majdnem össze jött, sztem visszabukott volna ha nem szedi össze a koszt akkor is, kb a két Lotus egymás után jött volna be.
Ami szép Grosjean-nak is, mert neki muszáj volt behozni az autót, azaz hibázni nem hibázhatott (Maldonado-val a csatája nagyon kemény volt).
..és nagyon szép volt Kimi-nek is mert tempót tudott menni...majdnem pariban volt a Red Bull tempójával.
Schumacher-t sajnáltam nagyon...és kíváncsi vagyok Hamilton-t kap-e valamit.
...komolyakat előzött,...valahogy neki mindig szenvedősebb futamai vannak :D

szerk:
Helkis:
Peches versenyző nem lesz világbajnok :)
Eddig MS az absz. listavezető sztem ebből a szempontból.
(hogy feloldjam az ellentmondást, term. csak erre az évre értem) :)

[ Szerkesztve ]

(#46173) JColee válasza #70869248 (#46172) üzenetére


JColee
őstag

Szerintem a Sabuer mellé hozzáveheted a Lotust is. Kimi mindkét kiállása alatt veszített pozíciókat.

(#46174) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Jó verseny volt, azonban sajnálom hogy MSC-nek az idei első versenyei ennyire szerencsétlenül sülnek el.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#46175) hunnylander válasza #70869248 (#46172) üzenetére


hunnylander
őstag

Nem tudok Lewis elleni vizsgálatról, sem panaszról. Ha lenne, a Twitter és az Autosport Forum szerverei már összeomlottak volna.

www.HunnyF1.com

(#46176) helkis válasza #70869248 (#46172) üzenetére


helkis
addikt

2007-ben 1el kevesebbszer volt pechje.. :) de egyébként abban is évben is kijutott neki.. :(

az vonal másik végén pedig szvsz mákgyáros Hami van, de talán kezdi érezni ő is, hogy nem kell feltétlenül mindent megnyerni ahhoz, hogy a végén vb legyen (sajnos, írom ezt azért mert pont ezt az akcióhős vezetés a látványos.. (illetve a fairplay határain belül, lehet ezzel valaki szimpi))

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#46177) Motion_Blur válasza hunnylander (#46175) üzenetére


Motion_Blur
félisten

:DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#46178) #70869248 válasza hunnylander (#46175) üzenetére


#70869248
törölt tag

Pedig rezegnie kell...láttam én is, és Wéber is.
az két irányváltás volt..lehet hogy magyarázható, és mint Lewis drukker nem szeretném, de sztem rezeg a léc.

(#46179) SzalaiG válasza -Mike- (#46155) üzenetére


SzalaiG
addikt

Pedig ez nem is lovacskás kocsi. ;]
A bika inkább leszegi a fejét.

(#46180) mayerlaci


mayerlaci
senior tag

Végén a dobogón Haug mutatta az overálokon, hogy Merci, Merci, Merci :))

(#46181) mokus1


mokus1
addikt

A büntetés nem marad el. :U
A sportfelügyelők utólag veszélyes kiengedés címén 5 ezer eurós pénzbírsággal sújtották a Mercedest, és ítéletük indoklásában azt írták, azért szabtak ki ilyen enyhe büntetést, mert figyelembe vették, hogy "a versenyző azonnal helyes döntést hozott, amint észrevette a problémát."

(#46182) Thrawn


Thrawn
félisten

Jó kis verseny volt a mai :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#46183) Nowhereman válasza prmcsk (#46169) üzenetére


Nowhereman
őstag

Ne vedd lelkedre! Vannak tagok, akikről mindenki tudja, hogy napjában kétszer is kirántják a húsit az aktuális hypesztárra(most Vettel), és mindenkit a ki nem így tesz, az gyűlölködő divat-ellendrukkernek tekintenek. Kerülni kell velük a témát, és kész.

Utánam a kondenzcsik!

(#46185) giigz válasza Motion_Blur (#46184) üzenetére


giigz
veterán

Aki esetleg nem tud angolul, lefordítottam. ;] :DDD

Megvan a jövő héten Bahreinben, ami elvileg lehet a legrosszabb a számunkra. Az autó végsebessége, és hiányzik a tapadás, és Bahreinben nem más, mint vonóerő és végsebesség, úgyhogy azt hiszem, lesz még bonyolultabb, mint az előző hétvégén is.

(#46186) McCartman válasza giigz (#46185) üzenetére


McCartman
senior tag

Köszönjük Emese. :D

végülis megtetted a biztosnak hitt fogadást verseny előtt?

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#46187) DopeBob válasza JColee (#46173) üzenetére


DopeBob
addikt

Ettől függetlenül szerintem nagyon jól ment, én Wéberrel értek egyet, eszméletlen mennyiségű gumitörmelék volt az ideális ív mindkét oldalán, oda kényszerült és több mint egy kör kellett, mire visszaszerezte a tapadását.

Függetlenül attól, hogy 14. lett, szerintem nagyon nagyot ment, jó volt nézni, hogy milyen vehemenciával kűzdött :R

Jó lesz ez, szerintem nemsokára Ő is dobogón áll majd!

[ Szerkesztve ]

MZ/X

(#46188) giigz válasza McCartman (#46186) üzenetére


giigz
veterán

1,60-ért habozás nélkül megraktam volna, de amikor akartam, már 1,48 volt, és hagytam az egészet...

(#46189) Nowhereman válasza #70869248 (#46172) üzenetére


Nowhereman
őstag

A Saubernél és a több közép csapatnál(Williams, Force India) alaposan meg kell fizetni azt, hogy veterán nélkül teljesítik a szezont, a tacskók meg nem igazán tudják - nem is tudhatják, hisz nem bombázták alattuk még százszor szét a verdát, hogy merre kellene az autónak esni a pajszerral, hogy folyamatosan ki lehessen belőle terelgetni a lappangó tizedeket, amik ebben a sűrű mezőnyben már a pontmentességet vagy a dobogót jelenti.

A gumispórolás lutri. Még Perez is bebukta a kispórolt előnyt a szezonnyitón. Viszont mivel a friss gumikhoz 20 másodpercen felül most nem néhány 2-3 kikerülendőt, hanem minimum féltucat épp-csak lassabb ellenfelet is kap ajándékba az ember, lehet vele gazdagon nyerni, ha bejön. Kiminek nem jött be.

Utánam a kondenzcsik!

(#46190) McCartman válasza giigz (#46188) üzenetére


McCartman
senior tag

akkor szerencséd volt. :)

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#46191) Xirtam válasza 8nemesis8 (#45989) üzenetére


Xirtam
veterán

Fékkar.

(#46192) Xirtam válasza Integra (#46015) üzenetére


Xirtam
veterán

A nyalókás ember volt a hibás. Nem előbb elengedte MSC-t mint ahogy a jobb első szerelő végzett volna. Oda se tudta rakni az pisztolyt de a nyalókás már engedte . . .

(#46193) #70869248 válasza Nowhereman (#46189) üzenetére


#70869248
törölt tag

a két Williams végig új gumikon futott, eltérő gumitaktikával, de végig új gumikon
közepes-lágy-közepes, illetve lágy-közepes-közepes osztásban.
Vettel-nek, Massa-nak és Di resta-nak voltak még minden kiállásra, és a rajtra új gumijai.
Sztem Rubinho, a Lotus szintjén menne vele.

(#46194) JJános válasza SzalaiG (#46179) üzenetére


JJános
addikt

Szerintem a Ferrarit csúfolta. Sajnos. :K

2007-05-06 óta itt!

(#46195) AMD Power


AMD Power
titán

Mekkora volt a mai futam! :C :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#46196) Zso2 válasza ktg3 (#46119) üzenetére


Zso2
őstag

Nem mondanám,hogy sima lett volna Nico győzelme,+5-6 mp Button-nak és még egy jó nagy szendvicsen keresztül kellett mennie, szerintem befogta volna Nico-t...
Ez ki fog derűlni a következő héten.... A Mclaren szerintem győzni fog annak ellenére én még mindig Alonso-nak drukkolok :)
A Ferrari meglepően jól tartotta magát még Massával is versenyen, nem gondoltam volna...

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#46197) válasza Zso2 (#46196) üzenetére



addikt

Button elvileg 12-13 mp-cel érkezett volna Nico mögé, 5 körrel frisebb gumin, úgy hogy 17 kör lett volna még hátra a futamból. Szerintem nem lett volna meg.

Azt megjegyezte már valaki, hogy Massának még mindig nincs pontja idén?

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#46198) Zso2 válasza (#46197) üzenetére


Zso2
őstag

Nem 4,5 mp volt közöttük Button kiállásánál?(ugyanis Roosberg fokozatosan vesztette az előnyét mert sokat volt kint)

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#46199) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

"nem okoz fennakadást Timo Glock"
"mert nem blocknak hívják, hanem Glocknak"

aaaaaaa, ez nagyon palikos volt.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#46200) Zso2 válasza bambano (#46199) üzenetére


Zso2
őstag

:DDD Én még mindíg azt mondom ,jobban örűlnék Gyulusnak,mint ennek a f@sznak, hihetetlen hülyeségeket tud mondani,rosszabb mindenkinél. Mikor Schumit meglátta a füvön majdnem ordított,hogy kisodródott,már mindenki tudta hohy egyszerűen lelassított,kiállt..
Ez komolyan jéghokit is néz közben :)

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.