Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45901) Zso2 válasza Xirtam (#45870) üzenetére


Zso2
őstag

Te komolyan ki akartál oktatni? Nem komolyan írtam ,nem vetted észre a smile-t? :)
Amúgy ,hogy jön ide az utcai tuningmaty?Ugye nem azt hiszed,hogy azt gondolom ezeket az elemeket azért ragasszák a Ferrarira,mert jól néz ki.. :D

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#45902) giigz


giigz
veterán

Varom már nagyon a holnapi futamot. :K

(#45903) MPowerPH válasza Xirtam (#45900) üzenetére


MPowerPH
félisten

Pardon. Szóval a száraz ideális ívről lehajtani a nedves részre... :) És Alonso egyébként is jól használta a KERS-t. A hiba pedig a jó védekezés miatt jött össze Pereznek. Nem bírta idegekkel...

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#45904) TESCO-Zsömle válasza MPowerPH (#45899) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

De azé kilökni ki tudta volna. ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#45905) Xirtam válasza MPowerPH (#45903) üzenetére


Xirtam
veterán

Perez még fiatal, jól döntött, hogy nem próbálkozott tovább. Előtte van még az élet, és a pályafutásának is a kezdetén jár. Alonso mindenféleképpen úgy védekezett volna, hogy Perez-nek le kelljen mennie az ideális ívről a vizesre. És akár, hogy is nézzem Perez egyenlőre nem egy Hamilton (Alonso vs. Hamilton Silverstone). Más részről a Sauber nem engedte volna, hogy Perez eldobja a biztos 2. helyet érő pontokat. Hiszen év végén az elszámolásnál milliókat jelenthet ez a 2. hely. Arról nem is beszélve, hogy a Sauber-nek jól jön a pénz, de szerencsére szponzor is jött a házhoz a Maláj 2. hellyel.

Azt is megér pár mondatot, hogy a Sauber megérdemelten hagyta maga mögött a Force India-t és a Toro Rosso-t évek óta egyre összeszedettebb a csapat, és a fiatal pilóták is kezdenek fejben és az autóban is megérni. A Sauber legalább képes megmutatni azt amit pár gyár, BMW, Toyota, Honda nem volt képes. BMW-t is nagyon sajnálom. És ez zajlik most a Mercedes háza táján is. Nincs eredmény akkor feladjuk , nincs értelme pénzt ölni a dolgokba. BMW anno adott magának 3 évet, hogy VB-t nyerjenek. Elég hülye ötlet volt. Az már csak a sors iróniája , hogy amikor abbahagyták egyre versenyképesebbek voltak, csak úgy ahogy a Toyota, és a Honda.

Arról nem beszélve, hogy a Formula 1-ben idő kell ahhoz, hogy egy csapat maximálisan összekovácsolódjon. És folyamatos fejlődések kellenek. Ez rengeteg jelenlegi csapatnál nincs meg. Egy egy kimagasló eredmény akkora lökést képes adni a csapatnak, hogy az hihetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#45906) Xirtam válasza Xirtam (#45905) üzenetére


Xirtam
veterán

A Saubernek a Ferrari-val való partnerkapcsolat csak hozott. Ellenben a Toro Rosso-nak ahol akkora a Red Bull dominancia, hogy a szó legszorosabb értelmében szarnak a Ferrari-ra. Egyedül a motor szerződés köti őket össze. És nem is próbálnak a motor felé nyitni. Inkább elfogadják a Red Bull nyomását. Persze, Red Bull tőkéből vannak jelenleg és ez így is van rendjén. De az autók karakterisztikáját nagyban befolyásolja a motor is. :U

Felvételről megnéztem az MTV-n leadott közvetítést. Sokszor elhangzott, Massa dicsérete. Ennek is megvan az oka. Egyrészről mert nem 0,6 tizedet kapott a csapattársától. Ez azért is nagy szó, mert évről évre csak nőt a hátránya Alonso-hoz képest. Persze ez nem jelenti, hogy isteníteni kellene. Sőt. És azt sem, hogy Massa javul. De még sem szabad elfelejteni senkinek, hogy Massa mért ül Ferrari-ban. Mióta a Sauber-től átkerült és MSC mellett nődögélt. És elkezdte hozni az eredményeket. Elég sok pontot és győzelmet volt képes vörös színekben hozni. Azért akár mennyire hitvány amit jelenleg letesz az asztalra ezeket ne felejtsük már el. Ezért bízik benne Luca is, ezért kap folyamatosan lehetőséget, esélyt arra, hogy újra önmaga legyen. De jelenleg csak önmaga halványa. Természetesen én sem örülök, hogy így alakultak a dolgai. Mert nem hozza a pontokat. De igazság szerint Massa visszaesését tudjuk fogni a balesetére is, Alonso jövetelére, de a Pirelli gumikra is. Nem mindenkinek fekszenek ezek a gumik. MSC is küszködött a visszatérésekor ezzel a problémával. Vannak akik képesek ezzel megbirkózni és a vezetési stílusukat ennek függvényében alakítani vannak akik nem.

A folyamatos szabályváltozások mutatják a legjobban, hogy már pedig nem csak az autón múlik egy pilóta eredménye. És nem csak arról szól jelenleg a sport, hogy beülnek az autóba és kisujjukkal képesek azt rajt cél győzelemig vezetni. (Tekintsünk el a 2011-es évtől)

Azt se felejtsük el, hogy akár mennyire ellenszenves egy pilóta számunkra vagy sem. Azért mert lopja a pontot a kedvenc pilótánk elől vagy sem. Hogy akik itt vannak a Formula 1-ben mindegyikőjük a világ egyik legjobb pilótája. Ha fizetett pilóta, ha nem még is itt van. A csapatokról nem is beszélve. Lehet, hogy a HRT küszködik és nem úgy alakulnak a dolgok számukra ahogy kellene. De itt vannak? Feladták amikor az FIA teszteken megbuktak? Nem! Ezeket is számításba kellene venni és a helyén kezelni. :K :K

[ Szerkesztve ]

(#45907) dokee78


dokee78
félisten

Linkeljetek már egy rajtsorrendet letölthető formátumban PDF,jpg,egyéb

(#45908) válasza dokee78 (#45907) üzenetére



addikt

printscreen

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#45909) dokee78 válasza (#45908) üzenetére


dokee78
félisten

Telefonról vagyok

(#45910) válasza dokee78 (#45909) üzenetére



addikt

Oh, I see

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#45911) Nowhereman válasza Xirtam (#45905) üzenetére


Nowhereman
őstag

Ennyi szerecsenmosdatástól még Lajos is albínóvá válna. Mire ez a sok volna? Ha valaki így elfékezi magát, mikor szituba kerül, akkor lehet mr. balfékavédekezésben előtte akármilyen pályán, eldobta a szerencséjét. Alonso nagy játékos, de a nehézt csak nehezebbé tudja tenni, nem pedig lehetetlenné.

Utánam a kondenzcsik!

(#45912) proof88


proof88
addikt

Itt is nyomon lehet követni a futamot.

szerk.: na, Massa megpördült felvezetőn ... :U

Kimi rajt!! :Y

[ Szerkesztve ]

(#45913) Xirtam


Xirtam
veterán

Off:

Pár hónapja valaki sírt, hogy a 458 Italia-k lángra lobbantak. Tessék Lamborghini Aventador [link] , [link]

Nowhereman szénában is a tűt keresed? 2 volnát írtam. :U :R

proof88 ;]

[ Szerkesztve ]

(#45914) proof88 válasza Xirtam (#45913) üzenetére


proof88
addikt

de ennek látod még ilyenkor is ég a féklámpája ;]

(#45915) callmeakos válasza Xirtam (#45913) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ezt a pazarlást :DDD

All→M8

(#45916) Mastre válasza proof88 (#45914) üzenetére


Mastre
tag

Persze, hogy ég a féklámpája. Mint ahogy a lökhárító, és az utastér is.

Azt hiszem, hogy a "világít" szót kerested ;]

[ Szerkesztve ]

(#45917) Zodicus


Zodicus
senior tag

Márcsak 1óra és 12perc. :C

Remélem jó futam lesz, MSC győzelemmel.

(#45918) leslieke válasza Zodicus (#45917) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

MSC győzelemnél nagy lenne az öröm nálam is. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45919) -Mike-


-Mike-
addikt

(#45920) TESCO-Zsömle válasza -Mike- (#45919) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ezt eddig is tudtuk róla. Mikor bejelentették a névsort, akkor leírták.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#45921) proof88 válasza Mastre (#45916) üzenetére


proof88
addikt

:DDD ;]

-Mike-: mondjuk ennek a képnek el tudnám képzelni azt a változatát is amin hátat fordítanak a csajok és pucsítanak ... hmmmmm :C

(#45922) Fortissimus


Fortissimus
őstag

streamek:
sky sports: [link][link][link][link][link][link]

M1: [link]

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#45923) jpm


jpm
senior tag

Jó reggelt mindenkinek. Hamilton győzelemben és jó versenyben bízok!

(#45924) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Hajrá Schumi. :)

Don't Tread On Me

(#45925) darál0w


darál0w
Jómunkásember

jo reggelt, jo szurkolást ás MSC 1. helyet! :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#45926) DeckardCain válasza leslieke (#45918) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Annak is örülnék, már ha valamelyik okos nem tolná meg hátulról az első körben :DDD
Legyen egy tiszta versenye az öregnek.

(#45927) leslieke válasza DeckardCain (#45926) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45928) hermanyi válasza jpm (#45923) üzenetére


hermanyi
őstag

Én Sauber dobogóban bízom és remélem Kamui fel bír állni a 2.-3. lépcsőfokra.

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#45929) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Szegeden DIGInél másnak is azt írja, hogy gyenge vagy nincs jel?
Már nagyon ideges vagyok!! Minden csatorna ok, de m1 és m2 és ezek HD verziói nincsenek...

(#45930) darál0w válasza 8nemesis8 (#45929) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

más lett a digitális csatornakisztás ugy ~2 hete. ha azota nem babráltad, akkor hajrá.

asszem' a két duna és a két M csatorna került csak máshova.

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#45931) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

Ha már a 111. futamon jött össze az első pole, akkor jöjjön már össze az első győzelem is...

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#45932) 8nemesis8 válasza darál0w (#45930) üzenetére


8nemesis8
veterán

Én is erre gondoltam, úgyhogy meg is indítottam a keresést :)
Köszi!
Közel 10 napig nem voltam itt, úgyhogy ezért is nem vehettem észre :D

[ Szerkesztve ]

(#45933) JColee válasza 8nemesis8 (#45929) üzenetére


JColee
őstag

Csak Szabó Robi időjárásjelentéséről maradtál le. :)

(#45934) 8nemesis8 válasza JColee (#45933) üzenetére


8nemesis8
veterán

Van másik analóg tv azon néztem és ott ment.
Meg neten is követtem :)

(#45935) darál0w válasza 8nemesis8 (#45934) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

itt meg tudod nézni, hogy pontosan hol foghatod be. nem kell keresni :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#45936) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Sztem a rajtál brutál kakasviadal lesz :D
Kobával az élen :D

All→M8

(#45937) 8nemesis8 válasza darál0w (#45935) üzenetére


8nemesis8
veterán

De már műxik is. Köszi. Amúgy saját listát használok, majd újra kell szerkeszteni.

(#45938) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Jó reggelt,jó szurkolást :K

Nagy meccs lesz :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#45939) mokus1


mokus1
addikt

Wéber most nem indul WTCC-n ma? :F

(#45940) Pitterix válasza callmeakos (#45936) üzenetére


Pitterix
őstag

Csak Kimit ne pöckölje ki!

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#45941) IreN!CuS válasza mokus1 (#45939) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Anyagi okok miatt kihagyja :(

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#45942) TOM-202


TOM-202
senior tag

Jó reggelt! Mindenkinek jó szurkolást kívánok! :)

(#45943) Jadro


Jadro
veterán

Ahoj! Na lássuk!

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#45944) maláj


maláj
őstag

kezdhetjük is ;]

(#45945) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Kezdődik... :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45946) callmeakos válasza callmeakos (#45936) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

má megint nem lett igazam :DDD
nem lennék jó jós :D

All→M8

(#45947) Pitterix


Pitterix
őstag

Na legalább tiszta rajt volt.

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#45948) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Jöhetnek az előzések :)

(#45949) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Ezustnyilak elol! Szuper!!

Üdv: Csabee.

(#45950) Pitterix válasza Csabee. (#45949) üzenetére


Pitterix
őstag

A fekete jeges nyílban bízok, de nagyon.

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.