Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26001) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Na ez egy jó futam volt :K

A ferrari hozta a formáját megint :( Pedig egész jót rajtoltak, erre elcseszik, hogy későn jönnek box-ba. Massa még talán időben kiment, neki meg elbaxák :W Mellé még Alo hátsó szárnya is behal, szóval ja.. Amúgy ilyen tempóval, ha nem csesznek el semmit, futamokon meg lehet az eleje, ha időmérőn nem is.

A renault jól ment ismét :R Petrov milyet repült :C Sajnálom, hogy kiesett..

Webbernek véletlenül megint valami baja volt, Vettel meg behozza ismét az élen. Lehet az a rádióüzenet nem is neki ment, hanem Webbernek, hogy do not use kers :D

Everybody lies.

(#26002) Olomlovag


Olomlovag
tag

Mondjuk tényleg érdekes, hogy a kemény keverékű gumi milyen hamar elfogy, mégis milyen jól bírta az ütközést.
Hamilton megtett mindent, amit a sérült gumiból ki lehetett hozni.

A remény hal meg utoljára, de nincs aki eltemesse

(#26003) JColee válasza Barthezz2 (#26001) üzenetére


JColee
őstag

Webbernek alapból nem működött. Egyébként tavaly Vettel szívott az ilyen technikai gondokkal.

(#26004) Flashcash válasza Motion_Blur (#25991) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Ha csak a DRS nem menne. :))
-Massa közvetlenül Button mögött érkezett az első boxkiállásra. Mire kijöttek a boxból kapott +7mp-et meg 3 poziciót minuszban
-Alonsonak is elrontottak egy boxkiállást néhány mp.-el.

Emellett a taktikában is hibázgattak ma, meg Ausztráliában is (Massával).

(#26005) D.Orion


D.Orion
veterán

Grat a McLaren-nek. Ez azért nem volt semmi. ha kész lesz a csoda kipufogó, akkor asszem végleg annyi az RB fölénynek.

RB-nél mi a fene van a KERS-el? Alul van méretezve a hűtés? Webber ettől függetlenül hihetetlen versenyt futott, ennyi box kiállással.

Renault: A rajtjuk istenkirály volt. Szerintem a Renault most már véglegesen beírta magát a történelembe, mint a legjobban rajtoló csapat. Hihetetlen jó volt a rajt. Petrov-ot sajnálom, hogy megnyomta a Turbo Boos-t gombot. :DDD Nick-nek pedig gratula, ez méltó visszatérés volt. Jövőre ha netán visszajön Kubica, akkor egy Nick-Kubica páros üthet mindenkit. :DDD Csak szegény Petrov-nak kéne akkor találni egy jó csapatot, mondjuk Button helyett Hamilton mellé. :))

Ferrari: Versenytempó már majdnem jó, de egyébként meg sz*r. :DDD No, de őszintén.. ez kevés lesz idén... :O

Merci: NO Comment! :W

(#26006) Brent válasza gombsadi (#25999) üzenetére


Brent
aktív tag

huhú..
8 év hosszú idő. ;] :D

(#26007) Gyusz


Gyusz
őstag

Kobayashi szépen eljátszadozott a körülötte lévőkkel, remélem most megmaradnak a pontok.

A Force India ismét pontszerző (ez eléggé meglepett), a Williams pedig másolja a Sauber tavalyi évkezdetét.

[ Szerkesztve ]

(#26008) kpal


kpal
veterán

Ez király élvezetes verseny volt :K . Vettel : szuper :R , Alonso :épen elment , Webber :is alakíthatott volna csak az KERS , Petrov : rallyi ugratása durva+kormány is elszállt :Y
Még azt hittem Hamilton lesz a 2. . Ugy látszik a szárnyállítás+KERS itt már megmutatkozott .

#26009) dokar: Valamit tudnak amit többi csak kapirgál a szárny is szépen hajlik ;)

[ Szerkesztve ]

(#26009) dokar válasza AMD Power (#25818) üzenetére


dokar
addikt

a vettel futamgyőzelem összejött :) , de csata sehol :( az a baj, hogy a közelében sincs senki

extra - SEXRay

(#26010) Bibby


Bibby
addikt

Végül is izgalmasabb lett a verseny az újításokkal: kinek melyik romlik el éppen. :D ;]

Jó verseny volt egyébként.

Ελευθερια η θανατος

(#26011) bim válasza Barthezz2 (#26001) üzenetére


bim
veterán

Hát nem is tudom ezzel:-Pedig egész jót rajtoltak- vitatkoznék.
Jól Vettel rajtolt és Heidfeld brilliánsan. Nálam az nem tartozik a jó rajt kategóriába amikor mondjuk Alo. nem tudja megtartani még a rajtpozícióját sem miközben a rönók elhúznak. :F
Már az előző futamon is szarul rajtoltak. Kicsit olyan érzésem van hogy túlságosan féltik a kocsit . Persze Petrovot nem érdekli ha letörik ez-az és meg is lesz az eredménye. :U

(#26012) cyberkind válasza bim (#26011) üzenetére


cyberkind
félisten

Petrov biztos sokat nézte ezt ! ;]

Paranormal Cocktivity

(#26013) Fortissimus válasza legiaap (#25986) üzenetére


Fortissimus
őstag

mivel mar londonban vagy siman nezheted a bbc oldalan nagyon jo minosegben ;)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#26014) Peat;) válasza venember83 (#25977) üzenetére


Peat;)
veterán

Ez így van és Alonso cseszte el, de enyhítésnek azért hozzátenném hogy nem működött a hátsó szárnya, így muszáj volt a kanyargós részen próbálkozni, illetve muszáj volt a seggében mennie. Márpedig akkor úgy kerül előzési helyzetbe ha így rizikózik az agresszivitással..ettől függetlenül ha nyugiban vár pár kört meglett volna, csak éppen
1. Alonso nem jós hogy tudja biztosan tovább rosszabbodik az előtte lévő helyzete
2. Akkor kell ütni a vasat amíg meleg, egy Alonso kaliberű pilóta ne álljon be vonatozni körökre, hogy majd egyszer megelőzi...az nem Alonso lenne.

No de ettől függetlenül ő cseszte el. Hamilton csak annyiban hogy ha nem próbálja meg maga mögött tartani és kiegyensúlyozottan vezet talán nem kellett volna jönnie még egyszer...de az meg nem Hamilton lenne és ez így van jól szerintem.

(#26015) cyberkind válasza Peat;) (#26014) üzenetére


cyberkind
félisten

Azért most utólag már könnyű, de Hami még egyszer bejött, így simán meglehetett volna az 3. hely, és a törés előtt mondták neki, hogy nyugi, bőven meglesz, a csapat is tudta !
Kár érte ! :(
Nembaj, de legalább Petrov megmutatta, hogy nem feltétlenül a földön kell menni/repülni !

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#26016) Barthezz2 válasza bim (#26011) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ebben igazad van, viszont Massa előrébb jött.
De ha megnézed a rajt ismétlését, az első kanyarig jól eljöttek, aztán meg egymást akadályozva(vagy vigyázva egymásra) buktak visszább. Főleg Alonso, ő volt a kanyarban legbelül, ha nem veszi el, akkor baj lett volna, így meg sorra elmentek mellette.

Everybody lies.

(#26017) Peat;) válasza cyberkind (#26015) üzenetére


Peat;)
veterán

Nekem így is tetszett, ne várjon, pláne ne a csapat véleményére. A csapata egy hulladék, mindegy mit mondanak Alonsonak magának kell meghozni a döntéseket, ha a csapata azt mondja hogy Hispania van előtte akkor az lehet hogy egy Red Bull. Nincs olyan a Ferrarinal már több éve hogy a csapat tudja. Ezt meg kéne érteni. Ma is elvettek tőle 2-3 másodpercet a boxban, avagy dupla idő kell kereket cserélni nekik mint másoknak és akkor Massáról még nem is beszéltem.
Amikor mondták neki hogy nyomja és válaszolt a nyomom, nyugi, lekezelő hangszínstílusával abban minden benne volt. Időjárás jelentésre használta ezen a futamon a csapatát Alonso, azt még le tudták olvasni a monitorról a kis "taktikai zsenik".

(#26018) gombsadi válasza Brent (#26006) üzenetére


gombsadi
aktív tag

Kibirom, egyszer mar megtettem :D

(#26019) bim válasza Barthezz2 (#26016) üzenetére


bim
veterán

Az a bajom Massával hogy sokszor szó szerint betart Alonsonak, miközben amikor esetleg segíthetne neki egy Vettel féle kerékcsere előtti szabályos feltartásban egyszerűen félreáll a célegyenesben és ezzel leszarja a csapatérdeket. :(

(#26020) cyberkind válasza Peat;) (#26017) üzenetére


cyberkind
félisten

Ebben van valami, sajna a csapat kezd emlékeztetni a régi önmagára, mikor káosz volt, eredmény egy ló**** sem ! :(
A kerékcserét is olyan kényelmesen hajtották végre, mintha valami kávészünetet tartottak volna, ez Massa-nál is igaz, ja még nála az elba**** bal első ! :( :( :(
A csapat tudja, a dolgokat elbaszni, most is láttuk !
Szóval újra jön a katasztrófa éra, jesszusom mi lesz még itt, a végén lesza*** az F1-et ! :O :O :O

Paranormal Cocktivity

(#26021) cyberkind


cyberkind
félisten

Paranormal Cocktivity

(#26022) Bibby válasza cyberkind (#26021) üzenetére


Bibby
addikt

Egyébként miért nem sima ott is a talaj? Nem az lenne a fontos hogy ne legyen balesetveszély? Egy "ugrató" még csak lassításra sem jó.

Ελευθερια η θανατος

(#26023)



addikt

Alonsot és Hamiltont beidézték a sportfelügyelők.
Mondjuk bünti nem hiszem, hogy lesz belőle, sztem csak be kell számolniuk mi történt.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#26024) cyberkind válasza Bibby (#26022) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha jól tudom, az Ausztrál pályán, a célegyenésnél pontosan ugyanilyen !
Ott Schumcher-nek volt egy emlékezetes talajfogása !
Egy ugrató, csak ugorni jó semmi másra, csak ez nem az a sportág !
Amúgy Alonso büntit kaphat ! :O

Paranormal Cocktivity

(#26025) Sanya595 válasza cyberkind (#26024) üzenetére


Sanya595
senior tag

Jahh...meg Kubica.....ö is repült el igy,hogy ugrató volt ilyen helyen... :W

Bár nem biztos,hogy pont ö volt akire emlékszem,de több ilyen is volt már.

[ Szerkesztve ]

(#26026) cyberkind válasza Sanya595 (#26025) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem Schumi maradt meg, és azért lássuk be, szép, meg látványos, de a lebegőben nem lehet korrigálni, most Melbourne-ről beszélek, ha netán beszállt/beszállna a kocsi a tribünre, nah akkor mi lenne, főleg ilyen tempónál, és erőknél ! :(

Paranormal Cocktivity

(#26027) prmcsk válasza bim (#26019) üzenetére


prmcsk
addikt

maszat már évek óta ilyen kocsog, de betudom annak, hogy brazil... :DDD

A ferka is hülye, hogy egy ilyen mentalitású embert évek óta alkalmaz...
Könnyű utólag azt mondani, hogy alfonznak türelmesebbnek kellett volna lennie. Mennyire ? Ahogy a VB.-jét bukta petrov mögött, királyt csinálva belőle és másból ?

Ezt a "rugós" baleseti utalást nem értem.A ferkának ezért kéne szolidárisnak lennie ? Nem azért találta el a rugó, mert ferkában ült, a sors alapján bármiben ülhetett volna.

Miért lenne a ferkának ezért bűn tudata ?

[ Szerkesztve ]

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#26028) cyberkind válasza prmcsk (#26027) üzenetére


cyberkind
félisten

Dehogy évek óta, csak elég szar neki, hogy lett a másod hegedűs, ezt azért nehéz elfogadni ! A ferka meg azért nem rakta/rakja ki, mert a baleset után, elég nagy szemétség lenne, még ez az év van neki, és jön egy Vettel, vagy Hami, na jó, esetleg még Schumacher !

Paranormal Cocktivity

(#26029) SG3rg0 válasza prmcsk (#26027) üzenetére


SG3rg0
őstag

Massa repülni fog év végén, a lába nem éri majd a földet! Mehet a hispániához.....

(#26030) D.Orion válasza cyberkind (#26024) üzenetére


D.Orion
veterán

Na az baszna ám be... :W Ez egy teljesen korrekt verseny volt, egy szavunk nem lehet, eseménydús volt rendesen. A pályatervezőt kéne megbüntetni aki ugratókat rak a bukótérbe... :W

(#26031) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

Czollnert megint nem izgatta minimálisan sem, hogy mi van a pályán...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#26032) Barthezz2 válasza Sanya595 (#26025) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Jahh...meg Kubica.....ö is repült el igy,hogy ugrató volt ilyen helyen... :W

Nem kicsit veszélyesen..

Everybody lies.

(#26033) cyberkind válasza Barthezz2 (#26032) üzenetére


cyberkind
félisten

Ja erre gondolt az előbb, én ezt másnak tudtam be ! :F
Ebben a videóban látszik 1:02 körül, hogy megemelkedik a kereke még a pályán, így lecsúszott az útról, megdobta az ugrató, és kész is volt a baj !

Paranormal Cocktivity

(#26034) Sanya595 válasza Barthezz2 (#26032) üzenetére


Sanya595
senior tag

Igen...pontosan erre emlékeztem Én is.
Ott is van valami ugrató féle,mert nem magától ugrik fel a kocsi,sima kicsúszásnál nem lett volna ilyen és ahogy cyberkind is mondta,felszálhatott volna a fal fölé is... :Y

[ Szerkesztve ]

(#26035) Oliverda


Oliverda
félisten

Hamilton kapott egy 20 másodperces büntetést az Alonso-s eset miatt. No comment.

Ezzel egy helyet csúszott hátrébb, így a 8. lett. Nem túl nagy érvágás szerencsére.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#26036) cyberkind válasza Oliverda (#26035) üzenetére


cyberkind
félisten

Érdekes, csak ezt hogyan sikerült megoldani, mert szerintem Alo volt a hülye, de nem volt szabálytalan, sztem tipikus versenybaleset ! :F

Paranormal Cocktivity

(#26037) -Mike- válasza cyberkind (#26036) üzenetére


-Mike-
addikt

Alonso, Hamilton hit with penalties

By Pablo Elizalde

Sunday, April 10th 2011, 12:09 GMT

Lewis Hamilton and Fernando Alonso were handed 20-second penalties following the Malaysian Grand Prix at Sepang.

The McLaren driver, who endured a difficult race and finished in seventh position, was handed the penalty for making more than one move to defend his position when fighting with Fernando Alonso.

Alonso was given the penalty after he made contact with Hamilton during their fight, the Spaniard damaging his front wing and having to pit to replace it.

The penalty has dropped Hamilton to eighth, with Sauber's Kamui Kobayashi taking seventh.

Alonso keeps sixth place.

(#26038) cyberkind válasza -Mike- (#26037) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem tudok angolul, a fordítóval lefordítottam, csak az meg felületes !
De még mindig nem tudom miért Hami lett a hibás ?
Alonso is 20, rohadjanak meg, hülye fas*** ! :((( :((( :(((

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#26039) dokar válasza Oliverda (#26035) üzenetére


dokar
addikt

no comment azt elfelejtetted írni, hogy alonso is

extra - SEXRay

(#26040) dangerzone válasza cyberkind (#26038) üzenetére


dangerzone
addikt

Mert többször váltott irányt védekezés közben

(#26041) cyberkind válasza dangerzone (#26040) üzenetére


cyberkind
félisten

Azt szereti csinálni !

(#26042) JColee
Csak 1-szer ha jól tudom, tavaly, ugyanitt, a célegyenesben 4-szer váltott irányt, profi a srác !

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#26042) JColee válasza cyberkind (#26041) üzenetére


JColee
őstag

Attól még nem szabad. :)

(#26043) Oliverda válasza dokar (#26039) üzenetére


Oliverda
félisten

Nem felejtettem el. Alonso büntetését később hozták meg. Alonso-ra pedig gyakorlatilag semmilyen hatással nem volt a büntetés. Olyan mintha nem is történt volna semmi.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#26044) Peat;) válasza Oliverda (#26043) üzenetére


Peat;)
veterán

Alonsot büntetni ezért már alapból vicces, ő szívta meg az ütközést, előnye nem volt belőle, Hamiltonra nem volt sok hatással, kárt nem okozott és már több ilyen eset volt már idén is büntetlenül.
Mondjuk tavaly egy ilyenért még kizárták volna az tényszerű, de úgy néz ki leszálltak a bírák róla és már csak kicsit szigorúbbak vele mint bárki mással. Tavaly jobban kilógott a lóláb.

Hami bünti meg gőzöm nincs mi volt, én nem figyeltem annyira hogy most cikázott-e vagy sem. De gondolom ilyenből is volt már idén pár eset, csak hát ha nem élpilóta csinálja akkor kb mindent szabad.

[ Szerkesztve ]

(#26045) darál0w válasza cyberkind (#26021) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

oriási kép ;]

de jo lenne egy sisakon belüli kamera is, hogy milyen fejet vághatott...mondjuk repülés közben is és amikor a kezében maradt a kormány résznél is :DDD

#26035) Oliverda mi volt az indoklás?

#26037) -Mike- itt a válasz. kössz.
és Alonso is megkapta, csak ő nem csuszott vissza.

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#26046) cyberkind válasza darál0w (#26045) üzenetére


cyberkind
félisten

Mondjuk mint neki ! ;]

Paranormal Cocktivity

(#26047) darál0w válasza cyberkind (#26046) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

na ne keverjük ide a VVt. :N :DDD

26048) cyberkind :DDD

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#26048) cyberkind válasza darál0w (#26047) üzenetére


cyberkind
félisten

A VV-t nem, csak a fejet, bőven elég az is ! :K

Paranormal Cocktivity

(#26049) Nowhereman válasza Oliverda (#26043) üzenetére


Nowhereman
őstag

hát mondjuk őt is visszazavarhatták volna Kobayashi mögé. Kobayashi megint nagyot ment. Aki még nagyon ütősnek tűnik a hátsóbb régiókból az di Resta. A második versenye, és már veri Sutilt. Nekem néha magas, hogy ilyen foggal született fickókat hogy tartottak éveken át a kispadon, és csak mázlival juthattak autóhoz.

Utánam a kondenzcsik!

(#26050) Mezcal


Mezcal
addikt

Massa szépen ment, a bokszban hiábzott a csapat, ezért a 14. helyre esett vissza, anélkül dobogó közelében végzett volna. Heidfeld is parádés volt. Alonzo amatőr hibákat vétett, megérdemelte a büntetést.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.