Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46351) IreN!CuS válasza JJános (#46350) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Ha egy "egyszerű" vagy esetleg új néző szemével nézzük a dolgot,akkor igen is Kánaán.Mert mit lát ő?A 2. és a 12 között nincs 10 mp különbség illetve egy kisebb hiba végett valaki 10 helyet képes hátraesni egy kör alatt.vagy az utolsó körökig tartó izgalom,hogy ki hányadik lesz.

És nem nagyon foglalkozik semmi mással,nem érdekli a DRS és a többi hülyeség,hogy hányszor lehet irányt váltani és a többi és a többi.Le ül megnézni,aztán ha jól szórakozott megnézi a következőt.

De valamilyen szinten és is azt mondom ,hogy az elmúlt 4 év legjobb éve van/következik,ergo egy "Kánaán" év.Ha megnézzük 2009 DD+Brawn,2010 izgalmas volt,de csak az RBR bénázása+szerencsétlensége végett,2011 megint unalom az RBR fölény miatt.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#46352) shteer válasza JJános (#46350) üzenetére


shteer
titán

Jo ez igy csak a ferkanak kene elorebb lenni ;]

..szerintem jónak tűnik

(#46353) JColee válasza mokus1 (#46348) üzenetére


JColee
őstag

Volt olyan is, hogy Wéber nézett be valamit (talán félrenézett egy pilótát), és Mezei javította ki (bár ez valószínűleg nem gyakori). És nem volt utána 5 percen keresztül szócsata.

(#46354) JJános válasza shteer (#46352) üzenetére


JJános
addikt

Jó! Akkor menjen! Én is bírnám. Ferrari nélkül nincs F1, és a Ferrari szereplése sokak közérzetét határozza meg! :D

2007-05-06 óta itt!

(#46355) mokus1 válasza JColee (#46353) üzenetére


mokus1
addikt

Tudom, egyébként én nekem szimpatikus.
Jó hogy beleéli magát igaz néha nagyon is :D Viszont ha csak Wéber lenne valamilyen szinten unalmas lenne mert jó meglátásai vannak viszont elég vérszegény lenne a közvetítés csak vele. Szvsz nagyon jól kiegészítik egymást és tetszik a közvetítés.
Kicsit a csaj bosszant néha a studióba hogy 1mp alatt 15-öt pislog bár azért elég dekoratív :DD

(#46356) proof88 válasza JColee (#46353) üzenetére


proof88
addikt

lényegtelen, a legutóbbi futamon olyan gyakran hangoztatta hogy hideg gumik, meleg gumik, mintha akkor tanulta volna meg ... és amikor Schumi kiesett, persze akkor is mondta hogy hideg gumik ... és üvöltözött, mintha nem lenne elég bajom nélküle is, mert Schumi kiesett. :D Az a baj az üvöltözésében, hogy néha úgy érzem, hogy azért csinálja, mintha kötelező lenne szerinte üvöltözni ilyenkor. Nem érzem belőle az indulatot, csak a felemelt hangot, mintha én nyugalmi állapotban elkezdenék emelt hangon beszélni, indulat nélkül... na mindegy. Nem hiszem hogy ő így üvöltözik igazából. A másik az erbényolcas. Egy futamon 10x elmondja, hogy erbényolcas. Most ettől olyan mintha jobban értene hozzá, szerintem meg olyan, mint az egyik volt infó tanárunk, aki azt hitte attól lesz menő, hogy pendrive lóg a nyakában, pedig mi jobban értettünk a tárgyhoz mint ő maga ... ha el tudja mondani hogy ferrrári, akkor a redbull is menne, nem kell itt erbényolcasozni ...
Igazából Szabó Robiban csak az idegesít, hogy mindig ugyanazokat a szavakat, kifejezéseket használja ... mezsgye, meg hogy mi van a mérleg két serpenyőjében, urambocsá, stb, ezek mennek már évek óta.
Igazából Gyula üvöltözései nem voltak rosszak, de ő is csinálta olyankor mikor nem kellett volna, meg sikítozott is mellé, meg hülye teóriái voltak, az még elviselhetetlenebb volt.
Paliknak rendes tisztességes hangja volt, csak ugye sokszor nem azt beszélte amit kellett volna, meg Gyulát csesztette, meg lihegett a fülembe mintha valami perverz állat lenne.

Bármennyire is utálta mindenki tavaly a Walter Csabát, én továbbra is egy Walter-Wéber párossal egyeznék ki a legjobban, vagy Wéber-Szabó párossal. Ők is tudnak indulatosan beszélni ha kell, de nem viszik túlzásba, aki meg elalszik mellettük az aludjon. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#46357) Oliverda


Oliverda
félisten

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#46358) dokee78


dokee78
félisten

Ez a jövő?

(#46359) shteer válasza dokee78 (#46358) üzenetére


shteer
titán

Ez biztosan nem. De ugyes a bridgestone grafikusa

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#46360) McCartman válasza Oliverda (#46357) üzenetére


McCartman
senior tag

[link]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#46361) Dr. Romano válasza McCartman (#46360) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Darth Vetttel

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#46362) dokee78


dokee78
félisten

Facebook ról.

(#46363) JJános válasza dokee78 (#46362) üzenetére


JJános
addikt

:DDD Ez nagyon nagy! :))

2007-05-06 óta itt!

(#46364) Csepy válasza dokee78 (#46358) üzenetére


Csepy
senior tag

Ez kb 8-9 éve minden évben 500 alkalommal előjön...
Nem, nem ez a jövő, sőt, már elég régóta a múlt, már, ami a fantáziát illeti.

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#46365) giigz válasza proof88 (#46356) üzenetére


giigz
veterán

Egyetértek veled. Mezei szerintem nagyon gyenge, pedig én az elején sem vártam tőle sokat, de még alul is múlta a várakozásaimat. Pedig akartam nektek hinni, hogy mennyivel jobb lesz, de nem. Folyamatosan beszél, rádióba beledumál, belsőkamerába beledumál, Wéber amikor mond normális dolgokat nem fennhangon, mint ő, akkor azonnal belevág, és mondja tovább. A pilótákat, autókat, szerintem még jobban téveszti mint Gyula... Néha azt érzem, túlságosan bizonygatni akarja, hogy ő megállja a helyét. De ez a folyamatos beszéd nekem nagyon nem jön be, amikor Wéber beszél, az valami brutális felüdülés Danihoz képest. :D

Alkalmasint-anno-kvázi Balázzsal nem volt igazából problémám, az évek alatt így szoktam meg, és kész. Walter Csaba brutálisan szimpatikus volt nekem így hallásból, nem beszélt fölöslegesen, tudta mit kell mondani, mikor. Wéber-Walter-Szabó R.-nek tudnék a legjobban örülni, nah meg ha Palik újra visszatérne. :)

Szabó Róbert szókincse tényleg elég kevéske, és lehet látni rajta, hogy mást akar ő mondani, de csak ezekkel a szavakkal tud gazdálkodni.

Mezeinek is vannak pozitív dolgai, most hirtelen nem jut eszembe egy sem, de legalább tudom nézni magyarul, HD-ben...

(#46366) proof88 válasza giigz (#46365) üzenetére


proof88
addikt

Mezeinek is vannak pozitív dolgai, most hirtelen nem jut eszembe egy sem, de legalább tudom nézni magyarul, HD-ben...

naja. Még mielőtt azt hinné bárki hogy csak fröcsögök mindenkire, ez nem így van. Én is örülök ennek. Csak a véleményemet írtam le. :)

[ Szerkesztve ]

(#46367) -Mike- válasza giigz (#46365) üzenetére


-Mike-
addikt

Létezik ember ezen a bolygón, akinek nem volt baja Kvázi Balázzsal? És még Intermédia Csaba is jó volt? Jééézus. :)

Mezeiben talán nincs meg az a felsőbbrendűség, mint az eddigi kommentátorokban, tehát elismeri ha benéz valamit és képes kijavíttatni magát, nincs az hogy van mellette egy szakkomentátor és nem szabad észrevennie a hibáit, így teljesen egyenrangúak és ez jó.

[ Szerkesztve ]

(#46368) proof88 válasza -Mike- (#46367) üzenetére


proof88
addikt

én már tavaly is mondtam, hogy Intermédia Csaba igenis jó, még akkor is ha sokak fülét zavarta a hangja :P

(#46369) Zso2 válasza -Mike- (#46367) üzenetére


Zso2
őstag

Ilyen baromságot...,miért pl Gyulánk felsőbbrendű volt? 10x jobb volt hallgatni mint most Mezeit, és ő tényleg ennek élt, lehetett érezni mikor kommentálta az F1-et,hogy tényleg érdekli, ez a Mezei azt se tudja ki merre van arcal a pályán.

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#46370) Xirtam


Xirtam
veterán

Hagyjátok már ezt a Gyula vs. Mezei baromságot. Nem F1 kommentárnak valóak. Egyik se.

(#46371) Dr. Romano válasza Zso2 (#46369) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Dávid Sanyi messziről verte mindkettőt!
Amióta nincs, nem tudok egy normálisat aludni a versenyek alatt...

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#46372) Zso2 válasza Xirtam (#46370) üzenetére


Zso2
őstag

Igazad van leszrm ki a komm-t, egyetlen1 érdekel, Ferkák előre, de legalábbis Alonso, Massa meg táááámadj fel.. :D

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#46373) JJános válasza Xirtam (#46370) üzenetére


JJános
addikt

Én annak örülök, hogy Wéber Gábor ott van. Fél siker. :)

2007-05-06 óta itt!

(#46374) mokus1 válasza Dr. Romano (#46371) üzenetére


mokus1
addikt

A troll :DDD

(#46375) JColee


JColee
őstag

Ezt muszáj beraknom. :DDD

(#46376) Oliverda


Oliverda
félisten

Itt a május 1.-i program.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#46377) Dr. Romano válasza mokus1 (#46374) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Igaz inkább elrakom magam holnapra :DDD

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#46378) Immy válasza JColee (#46375) üzenetére


Immy
őstag

Tökéletes képválasztás a cikkhez. :D

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#46379) giigz


giigz
veterán

(#46380) Predator2


Predator2
addikt

keresek egy olyan f1 videót ahol vettelt még gyerek ként ábrázolják és a végén leejt egy pohár tejet

de sehol nem találom :D

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#46381) -Mike- válasza Oliverda (#46376) üzenetére


-Mike-
addikt

Topictalálkozót szervezel?

(#46382) Pompi válasza Predator2 (#46380) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Hivatalos 2011-es szezon összefoglaló: [link]

Feel Good Inc.

(#46383) proof88 válasza Pompi (#46382) üzenetére


proof88
addikt

problémát ír

(#46384) Thrawn válasza Pompi (#46382) üzenetére


Thrawn
félisten

This file has been deleted and it cannot be restored.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#46385) Pompi válasza Thrawn (#46384) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ha tudtok valami ingyenes, nem regisztrációhoz kötött file meogsztó oldalt, ahova max. 250mb körüli fileokat fel lehet tolni szóljatok... :(

Feel Good Inc.

(#46386) Chosen válasza Pompi (#46385) üzenetére


Chosen
addikt

Mediafire-t próbáltad?

[ Szerkesztve ]

(#46387) Pompi válasza Chosen (#46386) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Regisztrálni kell hozzá.

Feel Good Inc.

(#46388) grabber


grabber
addikt

"Buttonnak persze lesz kötött programja, 1-én Budapestre jön a McLarennel, a bazilika és a Parlament között tart bemutatót a főmecénás Vodafone szervezte autós parádén. (A pesti műsor útvonalát múlt héten jelölték ki, a 2009-es világbajnok a tavalyi McLaren-Mercedest fogja vezetni.)"

Index

[ Szerkesztve ]

(#46389) Pompi válasza grabber (#46388) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

És most itt mi a kiemelés lényege? :F :U

Feel Good Inc.

(#46390) grabber válasza Pompi (#46389) üzenetére


grabber
addikt

Most nem maradjon le senki a a forma-1 es kocsiról :U Csak jót akartam :U

(#46391) mokus1


mokus1
addikt

Van itt más is Force India:Molotov

(#46392) Oliverda válasza grabber (#46388) üzenetére


Oliverda
félisten

Kb. 10 hozzászólással feljebb linkeltem a teljes programot.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#46393) grabber válasza Oliverda (#46392) üzenetére


grabber
addikt

Csak azt nem írtad,minek a programja ;]

(#46394) Chosen válasza Pompi (#46387) üzenetére


Chosen
addikt

Pár hónapja még nem kellett. De egyébként meg mennyi idő egy reg 1 perc? 2 perc? Ez elég normális tárhely, ráadásul nincs 100-150kb/s ben limitálva a letöltés sebessége. (ha nem változtatták meg azóta)

(#46395) dokee78


dokee78
félisten

Ez melyik évben volt?

Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

(#46396) Gyusz válasza dokee78 (#46395) üzenetére


Gyusz
őstag

2010-ben volt.

(#46397) giigz válasza dokee78 (#46395) üzenetére


giigz
veterán

2011-ben. :)

(#46398) dokee78 válasza giigz (#46397) üzenetére


dokee78
félisten

Na most akkor melyik évben volt?

(#46399) giigz válasza dokee78 (#46398) üzenetére


giigz
veterán

Hülyeséget írtam, ott a zöld csík a gumin, 2010. :R

[ Szerkesztve ]

(#46400) Predator2 válasza Pompi (#46382) üzenetére


Predator2
addikt

Megvan

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.