Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24001)



addikt

Hamilton: "A Toro Rosso nagyon versenyképesnek tűnik, jó munkát végeztek, a Renault egy lépéssel mögöttük jár és a Force India is. Úgy tűnik, sok gyors autó van."

Lol, wtf.

más: f1today szerint a Mercin holnap már elörevezetett kipufogó lesz

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#24002) #51736960 válasza Motion_Blur (#23992) üzenetére


#51736960
törölt tag

köszönöm

(#24003) Pompi válasza (#23999) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Pedig nálam is úgy van, ahogy hunny írja, F5 is meg Refresh gomb is visszaugrik oda ahol voltam, Chrome 9 és IE 8 alatt is, csak meg kell várni, amig refresh után betölti az oldalt, addig a lap tetején marad, de amint betöltődött visszaugrik.

Feel Good Inc.

(#24004) válasza Pompi (#24003) üzenetére



addikt

Igazad van, ha várok tényleg odaugrik. Csak eddig mindig lescrolloztam magamtól addigra.:)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#24005) Jarod1 válasza Motion_Blur (#23998) üzenetére


Jarod1
addikt

valaki odabaszott a kocsi orrára és bedagadt....xerintem
a Pretador robotrepülőknek van valami hasonló dumója....

(#24006) Oliverda válasza (#24001) üzenetére


Oliverda
félisten

Hova előre?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#24007) válasza Oliverda (#24006) üzenetére



addikt

Nemtudom, annyira nem részletezik.
eredeti hír

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#24008) shteer válasza Oliverda (#24006) üzenetére


shteer
titán

gondolom a padlólemez eleje valószínűsíthető

..szerintem jónak tűnik

(#24009) válasza shteer (#24008) üzenetére



addikt

Nyilván ott.
De én még mindig nem tettem le arról az elképzelésről sem, hogy nem a padló alá fúj, hanem lesz második padló és abba a csatornába nyomja. :)

Csak mert Ross Brawn kb 10 napja még azt nyilatkozta, hogy az Ő megoldásuk nem fog hasonlítani egy csapatéra sem, meg hogy nem lesz annyira radikális mint a Renaulté, vagy Mekié.
Igaz azt is mondta, hogy a Renaultté nagyon érdekes és majd megvizsgálják, szóval az sem kizárt, hogy csak simán lemásolták.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#24010) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Button: Az első versenyen a pontokért harcolunk

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#24011) AMD Power válasza Motion_Blur (#24010) üzenetére


AMD Power
titán

Elég szégyen! :W

(#24012) hunnylander válasza Motion_Blur (#24010) üzenetére


hunnylander
őstag

I don't have a clue who is up there. You would say that Ferrari and Red Bull have been consistently very good. Over one lap is difficult to say, but their consistency is very strong in those two cars. Apart from that, there appear to be a lot of cars that have been up there on different days. So you really don't know. If you are in the top three teams then you are in a good position at the start of the season. And gaining points at the start of the season is very important and if you can arrive and understand the tyres and the car you are driving, you can get a good haul of points when other people are still trying to figure out where they are.

Jenson Button: "Nem tudom a megfejtést, hogy ki(k) van(nak) elől. Azt mondhatnád, hogy a Ferrari és a Red Bull konzisztensen nagyon jó volt. Egy körön nehéz megmondani, de a konzisztenciája nagyon erős annak a két autónak. Ettől függetlenül nagyon sok autó volt elől különböző napokon. Szóval nem igazán tud(hat)od. Ha benne vagy a top 3 csapatban, akkor egy jó pozícióban vagy a szezon kezdetekor. És pontokat szerezni a szezon kezdetekor nagyon fontos és ha úgy érkezhetsz meg (~úgy kezdheted meg el a szezont), hogy érted az abroncsokat és az autót, amit vezetsz, akkor szerezhetsz egy jó rakatnyi pontot, mikor a többiek próbálják kitalálni, hogy hol is állnak."

Ennyit mondott pontszerzés témában és így.

www.HunnyF1.com

(#24013) hoffman_


hoffman_
nagyúr

16 nap!!! Úristen, de hiányzik, kise bírom már addig :O

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#24014) TESCO-Zsömle válasza hoffman_ (#24013) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

18 az, nem? És amúgy is Gyulus lesz, nem Palik...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#24015) hoffman_ válasza TESCO-Zsömle (#24014) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Hát, az Practice az 16 nap, meg egy kicsi :D Az időmérő az 26-a lesz... És persze, hogy nem Palik lesz, hanem ez a gyökér, aki amellett, hogy nem is ért hozzá, még csak nem is vicces. Hiányzik Palik közvetítése piszkosul(nekem legalábbis) :(((

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#24016) shteer válasza hoffman_ (#24015) üzenetére


shteer
titán

de legalább palik ért hozzá :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#24017) hoffman_ válasza shteer (#24016) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Épp ez az, ezt egy szóval sem mondtam, csak az ő előadásmódja kárpótol mindenért :DDD (bár ez szubjektív, de én spec. imádom)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#24018) werszomjas válasza shteer (#24016) üzenetére


werszomjas
őstag

főleg ahhoz, hogy szegénynek minden futam alatt kell tolni egy kis shell reklámot, hogy ilyen meg olyan adalékanyag meg hogy már az utcai kocsikba is ez kerül blablabla :)

Amúgy ha választani kell sztem is inkább a Palik, mint a Gyula, már teljesen megszoktam hogy néha azt sem tudják hogy ki kicsoda a pályán, de tényleg lehet legalább rajta röhögni :)

[ Szerkesztve ]

üdv

(#24019) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Gyűjtsünk aláírást, h hozzák vissza a Palikot! :)

(#24020) AMD Power válasza hoffman_ (#24013) üzenetére


AMD Power
titán

Én attól félek ,hogy nagy csalódás fog érni engem...

(#24021) MPowerPH válasza SzalaiG (#24019) üzenetére


MPowerPH
félisten

Oksa, nekem hiányzik. Gyula olyan mint egy bohóc. :(

Pirelli gumikkal nagyon komoly probléma van, legalábbis Button ma 3 kör alatt megetette az abroncsokat tele tankal, úgy hogy egyből 2s-et lassult. Azért ez elég gáz. :F

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#24022) werszomjas válasza MPowerPH (#24021) üzenetére


werszomjas
őstag

Azért ez sztem várható volt, természetes hogy nincs annyi adatuk/tapasztalatuk mint pl a bridgestone-nak volt, nekik is kell azért néhány futam (évad :F) hogy belerázódjanak :)

üdv

(#24023) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Vettel letette a névjegyét egy 1:21.865-el :)

(egy 6 körös etap első körében)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#24024) hoffman_ válasza AMD Power (#24020) üzenetére


hoffman_
nagyúr

McLarennel nekem is tele a hócipőm... De azért én remélem a legjobbakat. Ha izgalmas lesz az évad, akkor megbocsájtom nekik talán, ha nem nyernek. Bár ilyen pilótákkal ideje lenne.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#24025) MPowerPH válasza hoffman_ (#24024) üzenetére


MPowerPH
félisten

Azért még ne írjátok le, Mekit és a Ferrarit soha nem szabad, még ha az első versenyeken az eredmények nem is jönnek. :) Lásd tavaly a Ferrari, tavaly előtt pedig a McLaren.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#24026) Qru válasza MPowerPH (#24021) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Azért a paliknál még így is jobb. :D

To all: ez volt már?

Az FIA változtatott a gumiszabályokon, a Pirelli örül

#nincsbennetarcsi

(#24027) MPowerPH válasza Qru (#24026) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nekem ezek hiányoznak. :B Néztem már külföldön F1-et, és kint a kommentátorok óriásit rontanak a színvonalon. Én is sokat szidtam Palikot, de akkor éreztem, hogy az F1 közvetítésekhez kell egy jó kommentátor is, aki nem csak mormog, hanem úgymond beleéli magát. :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#24028) Qru


Qru
MODERÁTOR

"Norbert Haug az AUTOSPORT-nak megerősítette, hogy a következő napokban további frissítésekkel fogják felszerelni a W02-t. "Lépésről lépésre haladunk" - mondta. Bár ezt nem árulta el, a ma bemutatott kipufogón túl állítólag új oldaldobozokat, első szárnyat, és talán egy még újabb kipufogót is kap a Mercedes."

Kár, hogy ennek ellenére sem nagyon jön ki nekik a lépés. :(

mod:

BMW001: Na majd most! A 3 kör alatt rongyosra kopó Pirellik miatt nem lesz hiány előzésben/bénázásban. :D

Palik meg önmaga egy paródia volt, feldobta a közvetítést csak sajnos a közvetítések 80-90%-ban hülyeségeket beszélt és fingja sem volt róla mi is történik valójában a pályán. Pl "Hova tűnt Daemon Hill?!" ugye... :D

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#24029) MPowerPH válasza Qru (#24028) üzenetére


MPowerPH
félisten

Persze, mindig ő volt a legokosabb. :D Voltak momentumok, mikor én is mute -ztam, pl. mikor előjött a Shell laboratóriummal. :DDD

Én idén ilyeneket szeretnék látni végre. :B Lehet nagy kérés, de ha ilyen csaták lennének nem érdekelne, ki lesz a VB, csak izgi legyen az a vasárnapi futam.

Don't Tread On Me

(#24030) Motion_Blur válasza Qru (#24028) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Elég bazárinak néz ki :U

itt jobban látszik milyen kis terelőt építettem a padlólemezre

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#24031) Qru válasza Motion_Blur (#24030) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Elég sufni tuing kinézete van... :D

BMW001: Ilyenek jöhetnek valóban. És leszenk is sztem. Az állítható hátsószárny meg mit/mennyire kavar még be... de majd az is kiderül időben. Addig meg izgulunk mint malac. :)

#nincsbennetarcsi

(#24032) P00By válasza Motion_Blur (#24030) üzenetére


P00By
nagyúr

Nem is tudom... :U :D

(#24033) SzalaiG válasza Motion_Blur (#24030) üzenetére


SzalaiG
addikt

Ez is kopoltyús, mint anno a Ferrari. Csak menjen is úgy! :)

(#24034) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Formel1 Trailer 2011 - RTL

:W :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#24035)



addikt

[link]

Ross Brawn on MGP short wheel base (5cm shorter than Ferrari and 27cm shorther than McLaren "We believe this years single diffuser will work better with a shorter wheelbase."

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#24036) Motion_Blur válasza (#24035) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Red Bull meg az arany középút.

McLarennek ezek szerint elég szélsőségesen hosszú a tengelytávja.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#24037) hunnylander válasza Motion_Blur (#24036) üzenetére


hunnylander
őstag

[link] [link]

A Red Bull tavaly még arany középút volt, de az idei évre markánsan nyújtottak rajta. Nem sokkal rövidebb a McLarennél.

A Ferrari úgy tűnik, hogy rövidült, talán hasonló okokból, mint a Mercedes és/vagy a KERS-integráció melletti megfelelő mennyiségű ballasztkeret létrehozása végett. (Magyarul; az autó rövidebb konstrukció, így könnyebb konstrukció, nagyobb kerettömeg a ballasztnak.) Az autók tub-jai valamelyest sok csapatnál, vagy talán az összesnél nehezedett, mert szigorították a törésteszteket, és duplázták a kerékláncokat. Olvastam olyan szakvéleményt, hogy a minimum tömeg növelését már javarészt ezek felhasználják, tehát egyáltalán nem olyan könnyű KERS-rendszert integrálni, hogy az autóban sok lehessen a ballaszt és még nagyon hosszú is lehessen. A fix súlyelosztás is komoly segítség, mert ez is hozzájárul, hogy kevesebb lehet a ballaszt valamivel, de tömegközéppont csökkentésre még így is annál jobb, minél több ballasztot tudnak betenni.

www.HunnyF1.com

(#24038) hunnylander válasza Motion_Blur (#24034) üzenetére


hunnylander
őstag

Kicsit idegtépő egy reklám; úgy vettem észre, hogy sokan nem viselik jól ezt az ujjmeresztést, még ha nem is utálói Vettelnek. :D

De azt jó tudni, hogy a német RTL is HD-ben adja. :)

www.HunnyF1.com

(#24039) P00By


P00By
nagyúr

Az Auto Motor und Sport tudósítója úgy látja, a Mercedesnél még mindig problémái vannak az autó hűtésével, ugyanis a borításán kisebb égési nyomokat fedezett fel. :)

(#24040) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#24041) TESCO-Zsömle válasza P00By (#24039) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ég a kezük alatt a munka. ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#24042) bdav válasza Motion_Blur (#24040) üzenetére


bdav
őstag

Vettel idői elég ijesztőek...

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#24043) Oliverda válasza P00By (#24039) üzenetére


Oliverda
félisten

Van egy olyan érzésem, hogy most több autó fog kidögleni a(z első) versenyeken mint az elmúlt években. Elég sok csapat küzd megbízhatósági gondokkal... még sajnos a McLaren is. :(((

mod: Az legalább jó hír, hogy Rózsi visszatér a csapathoz, némi Pirelli-s tapasztalattal a zsebében.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#24044) JColee válasza Motion_Blur (#24034) üzenetére


JColee
őstag

Már megint ez a hülye mutogatás. Idegbajt kapok, komolyan.

[ Szerkesztve ]

(#24045) hoffman_ válasza MPowerPH (#24025) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Én leszek az utolsó, aki leírja, elhiheted :) Ha meglenne idén a csapatgyőzelem, már akkor a sárga földig pezsgőzném magam, ha VB cím is, akkor még vissza is innám magam ide :DDD

Qru:

"Azért a paliknál még így is jobb "

Ezzel kivívtad magad ellen a sorsot :((( :DDD (támogatom BMW linkjét, akárki akármit mond, legalább átélte, és ezekből tényleg születtek aranyköpések- hiába szubjektív )

mod:

Jáj, olyan jó kikapcsolni itt, és nézni, hogy rá van pörögve más is a dologra, komolyan. Ilyen b*zi, fárasztó napok után, alig várom, hogy végre 2 órára kikapcsoljon...

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#24046) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Ma lesz a kókuszban Palikról.
Állítólag hazamerészkedett ;]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#24047) Fortissimus válasza MPowerPH (#24027) üzenetére


Fortissimus
őstag

nem tudom hol nezted kulfoldon F1-et, ahol a kommentatorok "rontanak" a szinvonalon, de en evek ota csak az angol kozvetitest nezem (ITV, BBC) es eszem agaban sincs a magyar dilettansokat nezni...
de hat kinek a pap, kinek a paplan...

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#24048) Kiki18


Kiki18
őstag

Most értesültem,hogy elmarad Bahrein.:(
Most újabb,súlyos 2 hetet kell várni az újabb leze 2 órákra,ami nő és tanulás nélküli...amit végre igazán lehet élvezni.Ráadásul pont egy nappal az angol vizsgám előtt lesz:'(
Kiábrándító.De legalább végre lesz! :R

(#24049) Oliverda


Oliverda
félisten

Remélem idén is tátott szájjal fogják nézni a csapatok, ahogy kört kapnak a Red Bull-tól, miközben azok első szárnya elkopik a verseny végére. :DDD :W

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#24050) P00By válasza Oliverda (#24049) üzenetére


P00By
nagyúr

Gondolom a McLaren nem véletlenül méricskélte ezt. Bár ők, masszívabb szárnyat csináltak tavaly is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.