Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45251) Zso2 válasza IreN!CuS (#45224) üzenetére


Zso2
őstag

Ez már vicc ,amit Massa-val kínlódnak, már tavaly is csak reménykedtek.Idén is Alonso haverom viszi a pontokat csak ,amint látom így 2 futam után.Na de sebaj, :) goo Alonso
Max dobja a kukába a Ferrari a konstruktörit..

Csak jó a Live is... [link]

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#45252) shteer válasza Zso2 (#45248) üzenetére


shteer
titán

ha itt lettél volna korábban is, látnád mennyien örültek annak, hogy gyula nélkül került át az m1-re a közvetítés - és azóta is
neked az jött be jobban, elfogadjuk. de nem kell ennyire hangoztatni, nem leszel vele népszerű

..szerintem jónak tűnik

(#45253) Zso2 válasza shteer (#45252) üzenetére


Zso2
őstag

Nem a népszerűségre megyek,hanem a véleményem mondom.

neked az jött be jobban, elfogadjuk Ez egy kicsit erős, és vicces. :)

mennyien örültek annak, hogy gyula nélkül került át az m1-re a közvetítés Igen és csak ezek az emberek vannak, vagy van a másik oldal is? :)

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#45254) grabber válasza Zso2 (#45253) üzenetére


grabber
addikt

Miért tetszett neked?

Mert nem ismerte fel ő sem a pilótákat?
Mert nekiállt teóriákat gyártani,amik úgy voltak sz@rok,hogy kár volt rá agysejtet pazarolni.
Mert nem tudott tökéletes beszélni? Stlk ?

Engem egy színvonalas,hibátlan közvetítés érdekelne,amiben szakmailag se lehessen belekötni.Ez az RTL klubbnál elképzelhetetlen volt,itt van rá esély.4-5 futam és meglátjuk mi lesz,de már most jobb.

(#45255) Zso2 válasza grabber (#45254) üzenetére


Zso2
őstag

Engem egy színvonalas,hibátlan közvetítés érdekelne,amiben szakmailag se lehessen belekötni Csak én érzem úgy ,hogy Mezei szakmailag sincs közelebb,mint Gyula volt?
Eszméletlen hülyeségeket kezdett el már most is beszélni, az egy dolog ,hogy kimért és nyugodtan beszél,szerintem nem ez kell egy F1 közvetítésbe, hanem igenis egy előzésnél adja ki magából. :)

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#45256) littlelion21 válasza Zso2 (#45255) üzenetére


littlelion21
addikt

Az hogy Danika 10 év F1-es kihagyás után nincs a topon én nem rázódott bele, az egy dolog.
De az hogy Gyulánk 9 év közvetítés után sem volt képes a fejlődés legkisebb jelét sem felmutatni, semmit sem tanult, és képes volt még tavaly is olyan marhaságokat mondani hogy a Virgin(?) direkt nem akar indulni a futamon mert túl lassúak, az éppen elég szegénységi bizonyítvány a számára.

(#45257) -Mike-


-Mike-
addikt

(#45258) Pompi válasza Zso2 (#45255) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Engem egy színvonalas,hibátlan közvetítés érdekelne,amiben szakmailag se lehessen belekötni"

És nálad ezt nyújtotta a Czolnner? Aki folyamatosan esélytlatolgatott ahelyett, hogy közvetített volna. Aki folyamatosan azon elmélkedett, hogy ki milyen taktikán van _szerinte_, aki ha nem úgy alakultak a dolgok, ahogy _szerinte_ kellett volna, azaz, ahogy előre kisakkozta magának, akkor rögtön kritizálta a csapatokat. Miért ekkor meg akkor jön ki, miért ilyen meg olyan gumit rak fel?! Stb. Aki folyamatosan elnézte a pilótákat, simán körökön keresztük tudott úgy x-ről beszélni, hogy y volt a képen - és nem mellesleg kiírva is. Aki örjöngésbe ment át, üvöltött, visítozott amikor valami esemény történt (előzés, kicsúszás stb.) Aki sokszor csak a hát-hát és a júj-júj megjegyzéseket tudta bizonyos dolgokhoz hozzátenni.

Hát köszönöm én pl. ebből nem kérek többet.

Nem mellesleg minek köszönhető a többes szám első személy amiben sokszor megnyilvánulsz?

Szerk: amúgy annyiszor leírtam / tuk már ezeket ...

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#45259) mephi666 válasza Pompi (#45258) üzenetére


mephi666
nagyúr

nálam ő a "forma1 gundel-je" :DDD ...gundel szólt olyanokat a vb-n, hogy csak pislogtam... bemondott olyan játékosneveket, akik nemhogy a pályán nem voltak, de még csak a keretben sem :DDD meg alapvető dolgokat benézett folyamatosan... pl ellenfélről pattant ki a labda, kirúgás jött és teljesen beleélte már magát 1 szögletbe, aztán hadovált fél percig meg elmélkedett, hogy "miért nem szöglet?" ...gyula hasonló, csak f1-ben (meg mintha gundel-nek lett volna pár meccse, amin véletlenül kevesebbet bakizott, tehát fejlődőképesebbnek tűnik)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#45260) Zso2 válasza Pompi (#45258) üzenetére


Zso2
őstag

Ezt nem én kértem,csak erre reagáltam...
Tudom ,hogy Gyula nem volt tökéletes,sőt továbbmegyek a jó szintet csak éppen hogy érintette :) , de sokkal jobban élveztem a közvetítést,mint most a szezonkezdő 2-őt.Nekem eszméletlenűl száraz, és unszimpatikus Mezei Dani közvetítése.Én a Palik pártiak körében vagyok ,ez van .Nekem sokkal jobban bejön 1-2 poén futam közben,mint a szakmai pontosság,azt én is hozzá tudom tenni magamban,amit látok,mert valljuk be eddig minden közvetítésnél ,én legalábbis hamarabb észrevettem a dolgokat,mint akármelyik kommentátor megemlítette volna.

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#45261) proof88 válasza -Mike- (#45257) üzenetére


proof88
addikt

sok elég helyes van, bevinnék vagy 30-at magammal egy terembe és ellennék velük :C

(#45262) Pompi válasza Zso2 (#45260) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Akkor vedd úgy, hogy az egyéb Czollner szimpatizáns megnyilvánulásaidra reagáltam.
És elkönyvelheted, hogy a sportágat szeretők többségének az itteni és egyéb személyes tapasztalataim szerint ez a véleménye Gyuláról.

Feel Good Inc.

(#45263) ForRedGlory válasza Faterkam (#45249) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A Hilles "eset" óta gyűlölöm, mert Ő volt a kedvencem... :)
Mondjuk már annyira nem utálom, mert szerencsére nem nyer futamot ;]

(#45264) Zso2 válasza Zso2 (#45260) üzenetére


Zso2
őstag

A Palik pl. nem is azért volt amúgy,hogy szakmailag tegye teljessé az egészet, ő egy humorzsák szerpkörben volt.A szakmai következtetéseket úgyis Wéber Gabi és Szabó Róbert vonta le, Amúgy Szabó Robi nagyon bejövős a higgadt beszédével és tényleg átlátja a dolgot.Szerintem ő jobban illet volna Wéber Gabi mellé,mégha nem is dolgozik kommentátorként.

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#45265) Pompi válasza (#45207) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

2012-es hivatalos összefoglalók (1080p, ~6000 Kbps, mkv):

01 Australia Race Edit
02 Malaysia Race Edit
03 China Race Edit | alternatív link

04 Bahrain Race Edit | alternatív link
05 Spain Race Edit | alternatív link

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#45266) válasza Pompi (#45265) üzenetére



addikt

:R

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#45267) ne_nezze válasza Zso2 (#45255) üzenetére


ne_nezze
aktív tag

nem azért a húszfillérért de volt h ő javította ki Wébert.
a hibái ellenére is mérföldekkel "Gyulám" elé raknám. erről ennyit.

Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

(#45268) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Jó sok tartalék van még ebben a kommentátoros témában, tényleg érik már egy topic neki.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#45269) Oliverda válasza -Mike- (#45257) üzenetére


Oliverda
félisten

Monster macák

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#45270) #70869248 válasza Zso2 (#45264) üzenetére


#70869248
törölt tag

Palik és Gyula sokáig csinálták ezt az egészet, volt hogy elvigyorogtam magam, de összességében nálam szégyellni való volt, Palik-nál az zavart hogy nem szereti annyira hogy tanulja (mert lett volna még hova..).
Czollner-nél meg hogy tévúton jár a közvetítéssel....nem önközpontú a dolog, sokkal több alázat kellett volna, mind a kettejüknél.

Nagyon nem kell hogy visszajöjjenek, nem is jönnek szal ettől nem félek.
Mezei-nek van mit tanulnia, vagy csiszolódnia sztem, de van esélye bőven még.
Szabó Robi elég profin áll hozzá...de nála sem érzem azt amit Wéber-nél mondjuk..

(#45271) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Egyszer csak megérjük majd hogy olyan minőségben közvetítenek F1-et, mint Eurosporton a síugrást, a tour-okat és a snookert. Pl. én Tourt anno azért kezdtem nézni mert marhára bírom ahogy Sipi meg a Jenci 'közvetítenek' :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#45272) badd


badd
tag

Kimi nem fog kezet, nővel se, csak aláír

Kiemelik Kimi személyiségét, de a videón látszik, hogy a többiek is unott arccal, mechanikusan csak aláírnak, vagyis ők se nagyon jó pofiznak senkivel. Am az ilyen tucat aláírások nemtom mire jók...

(#45273) odrif válasza badd (#45272) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Feltenni a vaterára. :DDD

20 éve a Prohardveren

(#45274) Apika válasza badd (#45272) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Ez tényleg nagyon gépies volt. Mindannyian nagyon unottan hajigálták maguk elé az aláírt kártyákat...

(#45275) Dr. Romano válasza badd (#45272) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Na ja. Nekem így dobná oda automatikusan dobnám vissza neki az asztalra. Nagyon lelkesítő, ha a sztárolt valaki csak úgy unott arccal odadobja eléd; neszeb*zmeg....

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#45276) proof88 válasza badd (#45272) üzenetére


proof88
addikt

azért gondolom 627 ezer ember vár az ilyen sátraknál, most ha mindenkivel ott leállna jópofizni meg minden, akkor sokkal kevesebb ember kerülne sorra ... egyébként Michelisz is elmondta, hogy "ha minden rajongóra szánnék 2 mp-et, akkor se végeznénk nap végéig" ...

(#45277) -Mike-


-Mike-
addikt

2 futam után

35 Fernando Alonso
30 Lewis Hamilton
25 Jenson Button
24 Mark Webber
22 Sergio Perez
18 Sebastian Vettel
16 Kimi Räikkönen
8 Kamui Kobayashi
8 Bruno Senna
7 Paul di Resta

55 McLaren-Mercedes
42 Red Bull Racing-Renault
35 Ferrari

Khm...

(#45278) #51736960 válasza badd (#45272) üzenetére


#51736960
törölt tag

schmitt pali most úgyis rá fog érni, miért nem szerződteti a lotus az ilyen pr eseményekre, ő aztán boldogan aláírna bármit :D

(#45279) badd válasza proof88 (#45276) üzenetére


badd
tag

De akkor mondjuk sztem csinálhatnák azt hogy kisorsolnak mindenhol x embert (mondjuk 100, bár még ez is soknak tűnik), és akkor ők mehetnek rendes aláírásosztásra. Persze előtte jelentkezni kell a sorsolás előtt hogy kikhez menni leginkább. Így a versenyzőknek se megterhelő, kicsit lehet ezáltal oldottabb, plusz sokkal nagyobb értéke lesz az aláírásnak is.

A többi rajongó meg próbálja elcsípni ha szeretné, vagy ha valamelyik versenyző kicsit nyitottabb az nyugodtan menjen ki és osztogasson.

[ Szerkesztve ]

(#45280) Faterkam válasza ForRedGlory (#45263) üzenetére


Faterkam
addikt

Teljesen megértelek, én is hasonlóan vagyok vele! Már nem érdekel, akkor gyűlöltem! :R

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#45281) Faterkam válasza #51736960 (#45278) üzenetére


Faterkam
addikt

:C :))

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#45282) Oliverda válasza badd (#45272) üzenetére


Oliverda
félisten

Eközben Manila lepukkant utcáin...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#45283) badd válasza Oliverda (#45282) üzenetére


badd
tag

Ez mondjuk egy szép dolog, de ez megint kicsit más mint mondjuk a kényszer pr események.

(#45284) Oliverda válasza badd (#45283) üzenetére


Oliverda
félisten

Jó, mondjuk valamilyen szinte ez is PR, vár az UNICEF egy nonprofit szervezet.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#45285) zetecR válasza Oliverda (#45282) üzenetére


zetecR
addikt

Nem vagyunk egyformák...

(#45286)



addikt

Fura, a hivatalos oldalon Schumi Q3 körét tették fel a Maláj onboard laphoz.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#45287) zetecR válasza (#45286) üzenetére


zetecR
addikt

Inkább a Race Editet tették volna fel... :)

(#45288) TESCO-Zsömle válasza (#45286) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Miért fura?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#45289) válasza TESCO-Zsömle (#45288) üzenetére



addikt

Általában a pole-t szokták. Tudom korábban is volt, már hogy nem...
De nekem az is fura volt. :))

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#45290) Pompi válasza TESCO-Zsömle (#45288) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Pá gyorsabb volt.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#45291) -Mike- válasza (#45289) üzenetére


-Mike-
addikt

Már a hivatalos oldal adminjai is unják (ahogy én is ;] ) hogy Hamilton szerzi a pole-okat. Ilyen kocsival mondjuk könnyű.

(#45292) proof88 válasza -Mike- (#45291) üzenetére


proof88
addikt

igazábóll láttszik hogy hemilton milyen lasú versenyző. most alláattak egy jó autót, de versenyen nem bir meni velle. jason jóbb nála.

(#45293) Oliverda válasza proof88 (#45292) üzenetére


Oliverda
félisten

Sör áztatta hsz.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#45294) Frenky89 válasza proof88 (#45292) üzenetére


Frenky89
őstag

Befigyel egy kis neduddki-faktor. ;]

(#45295) Csepy válasza proof88 (#45292) üzenetére


Csepy
senior tag

Jason, az meg ki?
Csak, mert a csapattársa Jenson Button. ;)

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#45296) VD válasza Csepy (#45295) üzenetére


VD
őstag

"Jason, az meg ki?"

[ Szerkesztve ]

(#45297) Pompi válasza Csepy (#45295) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Csak ezt az egy hibát találtad benne? ;] :P

Valóban kicsit befolyásoltság alatt lehetett a kollega :DDD

Feel Good Inc.

(#45298) Csabi8507


Csabi8507
tag

Üdv Urak!
Csak akit érdekel!!![link]

(#45299) DemonDani válasza Oliverda (#45293) üzenetére


DemonDani
addikt

;]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#45300) -Mike- válasza proof88 (#45049) üzenetére


-Mike-
addikt
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.