Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27401) Tibiajax válasza koxx (#27393) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ahhhh.. dejó
megnyugodtam akkor, pajti, annyira szorongtam egyébként, hogy velem kezd valami történni és egyre kevésbé bírnak lekötni a filmek..
de akkor mégsem

(#27402) tween


tween
őstag

Féktelen harag (2011) 3D (mozi) : voltak jó akciók,voltak unalmas részek, a 3 D nem dob rajta túl sokat...William Fichtner hatalmas színész,közel sem szerepel annyit a filmben,mint Nicolas Cage,de ezerszer többet nyújt az alakítása,a mattfekete Dodge Charger meg eszméletlen szép... 7/10

(#27403) Integra


Integra
titán

bale végre oscart kapott:)
mondjuk nálam már az amerikán szájkóért megkapta volna... és picit zavar, hogy mellék szereplőként. remélem megkapja még főszereplőként is, mert ő meg di caprio ketten a legjobbak már jó ideje..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#27404) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Narnia 3

Egyszer simán nézhető film volt. Ez volt amúgy az utolsó rész ugye?

Live-Die-Respawn

(#27405) bAtt001 válasza Integra (#27403) üzenetére


bAtt001
addikt

district 9, igazi sci-fi, nem volt valami népszerű vagy sikeres a film de kiváló darab, eleje kicsit unalmas inkább dokumentumfilmes de miután beindul a történet nagyon izgalmas és érdekes. mindenki nézze meg :)

(#27406) bAtt001 válasza bAtt001 (#27405) üzenetére


bAtt001
addikt

a fenéért nyomok mindig a válaszra új helyett :U

(#27407) Jojo5


Jojo5
őstag

Jackass 3D

Estére ütött ! :C Volt benne pár morbid jelenet, de bőven jó volt a film ! :DDD

8,5/10

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#27408) Lauda


Lauda
félisten

Most vegeztem a jonah hex-el. Egyszernezos, de nekem tetszett. ;)

(#27409) darál0w


darál0w
Jómunkásember

The Mechanic

Jason Statham kedvenceim egyike. és csak jo filmeket tud csinálni . 8/10 ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#27410) brownus válasza Integra (#27403) üzenetére


brownus
veterán

:D

(#27411) tween


tween
őstag

még mindig ehhez Jan Svankmajer - Neco z Alenky - Alice (1988) keresek magyar feliratot,ha valaki érdemben tud segíteni sikítson

(#27412) oxox


oxox
addikt

Egy ropi napoloja 5/10...nem jott be.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#27413) F34R


F34R
nagyúr

Endhiran/Robot 6/10

nagyon vontatott érdekes film , fantáziája van a készítőknek

(#27414) koxx


koxx
MODERÁTOR

Stone

Szereplőgárdát elnézve sokkal jobb filmre számítottam. A felénél kikapcsoltam annyira unalmas és vontatott volt. :((( Shift+F8/10

(#27415) tween


tween
őstag

Alice (1988) :.. 7/10

(#27416) oxox válasza F34R (#27413) üzenetére


oxox
addikt

ez ugye nem az indiai film amikor kigyova alakulnak...?

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#27417) darál0w


darál0w
Jómunkásember

Splinter

iszonyatosan rossz film....1/10

igazábol egy nagy büdös nullát írtam volna rá, de van benne egy aranyköpés :DDD

Nincs semmi baj, le kell vágnunk a karját! ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#27418) F34R válasza oxox (#27416) üzenetére


F34R
nagyúr

de az bizony :DDD

(#27419) Psychonaut


Psychonaut
addikt

The Next Three Days 8.5/10

Tetszett a film plotja, így - ha nem is nagy reményekkel - mindenképpen bizakodva vágtam bele. Nem kellett csalódnom. Vagyis igen, de pozitívan. Crowe nagyon jól játssza a rögeszméje rabjává váló átlagembert, aki szépen lassan mindenét feladja a cél érdekében. Volt pár kifejezetten jól sikerült jelenet, és a film második felében induló üldözést is eltalálták.

Jackass 3D 4/10

Van benne pár vicces jelenet, de a nagy része öncélú baromkodás. Haverokkal sörözés közben elmegy, de oda is vannak jobb filmek ennél.

[ Szerkesztve ]

(#27420) RexpecT


RexpecT
addikt

You don't know Jack 8/10

(#27421) WonderCSabo válasza F34R (#27413) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Viccelsz? Ez ezeréves klisékből összevágott cucc...

(#27422) hoffman_ válasza Integra (#27403) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Hm, ezekszerint nem csak ideát tudom az igazságot :D :R

Én kiugrottam a székből, mikor mondták, hogy ő lett, mert azért Geoffrey Rush is jó volt, és nagyon féltem. Igazából én amennyire fikáztam a King's Speech-et, annyira tetszett így utólag. Természetesen a Best Picture-t én a Szepónka adtam volna, de hát ez van. Összességében egész tűrhető Oscar volt. A tavajji Hurt Lukker-kez képest pláne. (megjegyzem Jeremy Renner a The Town-ban tök jót játszott)

mod:

És tudod mi a durva? (biztos tudod :DDD) Di Caprio még egyszer nem kapott Oscart, de ha jól emlékszem jelölve is csak egyszer volt, pedig jelenleg ő talán az egyik legjobb színész.

mod:

Ja igen, és az új szerelmeim :C

Ocean's Eleven - 9/10

Ocean's Twelve - 9/10

Ocean's Thirteen - 8/10

(720p)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#27423) hoffman_ válasza hoffman_ (#27422) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Lejárt a modidő....

A Black Swan de egy beteg film volt. jááááj. Olvastam egy anno itt linkelt kritikát, egész jóra számítottam. Hát nem. Mondhatni szar.

True Grit-et meg nem néztem meg, ami miatt nagyon mérges vagyok. Istennek se találtam 720p-be, ami meg mindenhol tonnaszámra van, az olyan szar, hogy nem alázom le ennyire, ha már mozira nem volt időm.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#27424) gyuromoj


gyuromoj
veterán

How To Train Your Dragon
1080p

Gondoltam így hajnalra elég lesz egy mese és teljesen beszippantott. Az utóbbi évek egyik(ha nem a legjobb) animációs filmje. Van mondanivalója, aranyos karakterek vannak benne, szép a kidolgozás, stb.

10/10

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#27425) F34R


F34R
nagyúr

(#27421) WonderCSabo

Wazz up ? :DDD

Legendary 7/10

eleje elég lagymatag , de John Cena ki tudja belőle hozni a jót

(#27426) brownus válasza hoffman_ (#27422) üzenetére


brownus
veterán

akik szerintem érdemesek lennének az oscarra, és akkor talán többen komolyabban is vennék:
- bale ok, már a gépészért mehetett volna neki
- dicaprionak már rég meg kellett volna kapnia, már tavaly a shutter szigetért! de másért is...
- viggo mortensen
- vincent cassel
- jim carrey
- brad pitt
- min-sik choi
- alan rickman

csajok közül akiktől visszavenném: renee zelvegger, és nicole kidman, sandra bullock
akiknek adnám:
- natalie portman ok
- sigourney weaver
- cate blanchett
- audrey tautou
- akikre még gondoltam de már megkapták (rachel weisz, susan sarandon, juliete binoche)

hirtelenjében ők jutottal eszembe:)

[ Szerkesztve ]

(#27427) brownus


brownus
veterán

cool:

(#27428) F34R válasza brownus (#27427) üzenetére


F34R
nagyúr

fuckin' great :K

Valami izomtömeg stimuláláson ment végig azért olyan bazi erős egy normál emberhez képest :Y

(#27429) bagyulajuve válasza brownus (#27426) üzenetére


bagyulajuve
addikt

sztem Brad Pitt is odaférne :K

Resistencia eterna

(#27430) F34R


F34R
nagyúr

Néhány kép a TF3-ból

Sentinel Prime , Optimus Bátyja (Trailerben a holdon találják meg , Egy Tűzoltó lesz az kinézete )

És Opti egy új Fegyóval osztogat :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27431) DemonDani


DemonDani
addikt

Winner..! 2012...
Oscar előre jelzés :N

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#27432) hoffman_ válasza brownus (#27426) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nekem a top 2 akinek must have az Oscar, az Di Caprio és Bad Pitt. Hát könyörgöm Brad is milyen színész már. Nekem innentől szubjektív a többi, de nem tagadom, hogy Vincent Cassel-t és a Viggio Mortensen-t én is nagyon szeretem. A hölgyek régióját valamiért sosem néztem ilyen szemmel, de ez egyéni fogyatékosság. Mondjuk a Black Swan hiába is volt egy beteg őrület, Natalie Portman részemről is ok.

# 27427:

Szóval mégsem Will Smith kapta meg a szerepet? :DDD

# 27430:

:C

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#27433) sti10p válasza Integra (#27403) üzenetére


sti10p
senior tag

Az egyik legjobb színesz, a Mechanist-ban volt a leg"komolyabb" szerepe, én legalábbis ezt tartom a legjobbjának, de nekem pl. a Batman-ekben egyáltalán nem tetszik, túl sótlanra, merevre veszi a figurát, az új Batik közül egyet se tudtam végignézni...

XY

(#27434) adalbert1 válasza brownus (#27426) üzenetére


adalbert1
veterán

A gépész nagyon kemény volt (nekem kb. a "legnegatívabb" filmélményem, persze jó értelemben). Annak én is örülök hogy Bale végre kapott egy Oscart, megérdemelte.
Nem mondom hogy Finchernek kapni kellett volna a Social Networkért, de szerintem neki is kijárna már egy az eddigi munkái alapján, mondjuk Scorsese-nél se siették el a dolgot.
A filmek nagy részét 2 kivétellel nem láttam, így a többiről én még nem mondok semmit.

Mondjuk úgy tűnik hogy ez a "de szar az oscar" minden évben előjön :D , pont tavaly vagy tavalyelőtt tárgyaltuk szerintem itt a topicban hogy azért mostanában kevesebb Pulp Fiction, Forrest Gump, stb. szintű film készül...

A Few Good Men: ez határozottan tetszett... A színészi alakítások jók (Jack Nicholsont nem csodálom hogy ezért a szerepért is Oscarra jelölték anno, de pár kivételtől mindenki a helyén van), talán Tom Cruise veszi néha túl lazára figurát, ill. Demi Moore is lehetne jobb (vagy csak a karakterében nem volt elég fantázia).

(#27435) oxox válasza gyuromoj (#27424) üzenetére


oxox
addikt

:K ...szerintem is.....az Aranyhajat is ajanlom figyelmedben....nem jott be annyira mint a sarkany neveles, de meglepoen jo volt.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#27436) ToBeY


ToBeY
nagyúr

undisputed.II / Vitathatatlan II 7.5/10

Ez is tesztett,de azért a három jobban bejött.

[ Szerkesztve ]

(#27437) hoffman_ válasza adalbert1 (#27434) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Hát ha előjön, akkor annak csak oka van :) A tavalyihoz képest ez most egész korrekt volt szerintem. Nagyjából elfogadható komprumisszumként vándoroltak a díjak még elfogultak szemszögéből is, szerintem. Bale pedig tényleg durva volt a Gépészben. (hogy fikázzam is az oscart, Jessie Eisenberg jelölése a legjobb színészre, na az röhej volt)

sti10p:

Amilyen jó volt Bale a Mechanistban/Fighterben, olyan semmilyen volt a Batman-ekben. Bár ezzel együtt is jók voltak szerintem nagyon. Haverokkal azt beszéltük, hogy mekkora lett volna, ha Batman hangon veszi át az Oscart :DDD Amúgy is már csak olyan hangon tud beszélni, a T4-ben is azt küldte :D

mod:

Közbe ment vagy 2 noti is, sasoltuk a wikipediát, és amint kimondták, hogy Bale nyerte a díjat, abban a másodpercben volt fent wikin. Nagyon komoly, még ha figyelembe vesszük az időeltolódást és az élő adás "késleltetését" is, valakinek ott kellett ülnie, és abban a pillanatban beküldeni az új infót wikire, durva :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#27438) oxox válasza hoffman_ (#27437) üzenetére


oxox
addikt

Ti vagytok az ellenallas :D

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#27439) hoffman_ válasza oxox (#27438) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Az-az :DDD

#27302, brownus:

Ez k* jó, akárhányszor lehívom a topicot, kifekszem tőle :DDD

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#27440) darál0w válasza F34R (#27430) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

komoly. :R

#27436) ToBeY akkor már csak az 1 van hátra. :DDD

na ki a rosszfiu?! ;]

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#27441) oriic válasza F34R (#27430) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Wow. Alig várom már. Mindját bemutató. :R

Live-Die-Respawn

(#27442) ToBeY válasza darál0w (#27440) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Azt láttam annó igaz nem emlékszem már annyira rá régen volt..
Most a Death Race 2 akarom megnézni.Bár haverom mondta nem nagy szám, meg nem is Jason Satham játszik benne...:(

(#27443) hoffman_ válasza ToBeY (#27442) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nem Statham? Omg, akkor nem is kezdem el keresni...

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#27444) ToBeY válasza hoffman_ (#27443) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Jaj bocs ha ez spoiler volt. :U De tényleg nem szerepel a második részben

(#27445) bAtt001 válasza oxox (#27435) üzenetére


bAtt001
addikt

na én meg pont nem ajánlanám a sárkány után a hajat, ez már tipikusan a gyerekfilm amiben állandóan énekelnek minden hülyeségről. jó szép története van de néha annyira fárasztó volt hogy a fejemet fogtam. semmi köze az így neveled a sárkányodat-hoz.

(#27446) hoffman_ válasza ToBeY (#27444) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nem, nem, ez csak jótékony volt. Az egyet miatta néztem csak :D Bár az darálós volt, tetszett nagyon, a maga idióta módján király volt.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#27447) F34R


F34R
nagyúr

(#27444) ToBeY
(#27446) hoffman_

Előzmény film így jó hogy nincs benne , Frankenstein bevonulását zongorázza végig

(#27448) hoffman_ válasza F34R (#27447) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Így érthető. Viszont rókabőr, egy popcornmoziról, tehát ugyanúgy nem kezdem el keresni :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#27449) darál0w válasza ToBeY (#27442) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nem rosszabb, mint az 1.

és meglepő modon jol összerakták az 1. résszel. :K

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#27450) ToBeY válasza darál0w (#27449) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nekem az 1 nagyon tetszett remélem akkor ez is jó lesz.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.