Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27951) harylmu


harylmu
őstag

megnéztem mégegyszer az Inception / Eredetet. utoljára tavaly láttam moziban, most pedig hádéban néztem. esküszöm, pontosan ugyanakkorát ütött mint először (még úgyis, hogy nagyjából tudtam mi fog történni), talán az egyik legjobb film evör. 10/10

SPOILER

[szerintem Nolan sem tudja, hogy a végén eldől-e az inga, vagy tovább pörög. szerintem direkt a néző fantáziájára bízzák, tehát mindkettő vég lehetséges, fölösleges rajta agyalni.]

(#27952) darál0w válasza harylmu (#27951) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

spoiler

sztm nem dől el...ugyan az a jelenet van a végén, mint amire többször visszaemlékezett...ráadásul a kölkök ugyan akkorák...bár azt nem tudjuk, h mennyi idő telt el.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#27953) DemonDani válasza darál0w (#27952) üzenetére


DemonDani
addikt

+1

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#27954) harylmu válasza darál0w (#27952) üzenetére


harylmu
őstag

SPOILER

na, akkor az viszont gázos cobbnak! és ha az igaznak hitt világában megöregszik a gyerekeivel és végül meghal pl rákban? vajon akkor valóban felkel?

[ Szerkesztve ]

(#27955) Pitterix


Pitterix
őstag

The Jail: A Women's Hell

Gagyi valami...

2\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#27956) Pitterix


Pitterix
őstag

Ultramarines: A Warhammer 40,000 Movie

Na ez már nem gagyi!
Esetleg nem tudja valaki, van ennek több része?

8,5\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#27957) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Vajon a The Switch kijön magyar szinkronnal? :U

(#27958) bAtt001 válasza Tibiajax (#27946) üzenetére


bAtt001
addikt

jah így már értem, vagyis nem, hogy minek ilyet kiadni lemezen :D nem hiszem hogy valakinek a pincéjében IMAX van és neki kedveznének :U

(#27959) harylmu válasza harylmu (#27954) üzenetére


harylmu
őstag

duhh, ezt most találtam

(#27960) Ijk válasza madgie (#27681) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ma megnéztem a Megamind-ot. Mókás kis animáció, de megmondom őszintén ezek a fajta mozik engem inkább idegesítenek, sokszor túlerőltetik őket. Nem volt rossz egy szombat délutáni vígjátéknak, de semmi maradandót nem hagyott bennem, szerintem a Tangled sokkal jobb, meg persze más kategória is.:D

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#27961) darál0w válasza harylmu (#27954) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

spoiler

elvileg fel. de tuti ő is megbolondulna, mint a felesége.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#27962) Jhonny06 válasza darál0w (#27952) üzenetére


Jhonny06
veterán

Spoiler

Nem az a lényeg, hogy mekkorák, hanem hogy az álmában nem reagáltak arra, amikor ott volt, a legvégén pedig igen, tehát a valóságban volt. Szerintem a végén eldől a pörgettyű, legalábbis már annyira beremeg, hogy onnan nehéz lenne nem eldőlnie, az álmában pedig rezzenéstelenül pörgött.

_________________________________________

The Unborn (2009)
720p, DTS

Nézhetetlen, nagyon nagy baromság, kár volt végigszenvedni. A csaj szép benne BTW. 4/10.

Holnap este megyünk a Battle: LA-ra, nem várok tőle túl sokat, de azért kíváncsi vagyok rá, legalább akciódús lesz. :)

[ Szerkesztve ]

(#27963) darál0w válasza Jhonny06 (#27962) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nem hát, mert nem szolt nekik :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#27964) Jhonny06 válasza darál0w (#27963) üzenetére


Jhonny06
veterán

A lényeg, hogy odamentek, ezzel jelezvén, hogy a valóságban van. Kb. mindegyik fórumon ezt írták, ahol kitárgyalták a filmet.

[ Szerkesztve ]

(#27965) darál0w válasza Jhonny06 (#27964) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

két végéről lehet nézni ezt a dolgot :)

én elhiszem mindkettőt :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#27966) heihachi


heihachi
addikt

Hú, ez a fighter, ez nagyon jó film volt. Bale zseniális, a film meg nagyon szórakoztató volt számomra így, hogy nem a boxra koncentráltak.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#27967) madgie válasza Ijk (#27960) üzenetére


madgie
titán

Már egyikre se nagyon emlékszem, annyi maradt meg, hogy a Tangled azért baromi idegesítő a sok nyivákolás miatt :D Soha nem bírtam a vóltdiznis lila ködöt.

heihachi: nekem is be van tárazva a Fighter, de az asszony horrorozni akart... hát a 2009-es Péntek 13 egy booooorzalom :))

[ Szerkesztve ]

(#27968) Tomate


Tomate
veterán

Nem vagyok nagy moziba járós, csak ritkán megyek. Hova vegyek jegyet holnap? (2fő)

Köszi!

(#27969) Bibby válasza Tomate (#27968) üzenetére


Bibby
addikt

Mondjuk ahol lefoglalták azok mögött. Bár van aki a leghátsó sort szereti, embere/terme válogatja.

Ελευθερια η θανατος

(#27970) Jhonny06 válasza Tomate (#27968) üzenetére


Jhonny06
veterán

Szerintem ez nem túl nagy terem, ha 3D-s a film, akkor kb. ott jó, ahol lefoglalták, vagy eggyel előtte, a lényeg, hogy középen legyen. Ha nem 3D-s, akkor nyugodtan foglalhatod hátra, ha nagy vászon van, jobban látod, itt is érdemes középre, hogy kényelmes legyen nézni, de ez majd kialakul, hogy hol érzed jobban magad.

(#27971) Tomate válasza Jhonny06 (#27970) üzenetére


Tomate
veterán

Köszi. Aréna pláza lesz, nem 3D 127 órát nézzük meg barátnőmmel.

Bibby: Neked is. :R

(#27972) varsam


varsam
őstag

Most néztem a Tomorrow, When the War Began-t.
7/10
Tetszett, egynek jó volt mindenképp. Dráma, akció, pár klisé, a happy end mondjuk elkerülhetetlen szvsz. Várom a folytatást.

(#27968) Tomate
Én biztos az utolsó sorba venném a jegyet, a 11-12-es helyekre, ott ki tudod nyújtani a lábad. Bár ez csak akkor fontos, ha egykilencvenhat vagy mint én :)

[ Szerkesztve ]

(#27973) Gorneck


Gorneck
titán

Battle: Los Angeles - Ez meg mi a szar volt? 10/4 éppen meg van. Már bánom, hogy nem inkább koncertre mentem...

Gorneck#1239

(#27974) Jhonny06


Jhonny06
veterán

I Spit on Your Grave: Unrated (2010)
720p, DTS

Na ez egész jó kis film volt. Megerőszakolós, aztán leszámolós fajta, Fűrészhez hasonló kínzásokkal a vége felé. 7/10.

[ Szerkesztve ]

(#27975) darál0w válasza Gorneck (#27973) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

mondjuk neked a Skyline sem jött be. nem is csodálkozom a pontozásodon :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#27976) Jojo5 válasza Tomate (#27971) üzenetére


Jojo5
őstag

Szerintem 5-6. sor tökéletes középre :U Magas emberke vagyok és oda szoktam foglalni és akkor nekem pont kényelmes. Volt már, hogy a 4.be ültem be az se volt rossz :)

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#27977) darál0w


darál0w
Jómunkásember

S.W.A.T. : Firefight

tucatfilm. abbol is a gyengébbik. 4/10

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#27978) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Hide and Seek
hd,szinkron
jó volt.. egynek
de már ez is volt.. vége előtt kitaláltam. Viszont a kislány játéka nem rossz. ez már anno a sean pennes filmben is lejött
6/10

(#27979) F34R


F34R
nagyúr

Fighter 8/10

Nagyon tetszett Bale is jól alakította a szerepet.

127 hours 7/10

Döcögős egy film , de érdemes kivárni , elnyűgöző mire nem képes a túlélésért

(#27980) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Battle: Los Angeles - 4/10

Hát, lehet hogy nem fél 11kor kellett volna beülni a filmre, egy üveg bor, meg 3 tromibta után, de ez irtó szar volt. Klisé hegyek, semmi érdekfeszítő, unalom. És persze John McLane beütés, amivel csak az a baj, hogy egyedül Jonh McLane-nek áll jól. A film simán szembe jöhetne velem a TV2-őn jövő szombat este, és akkor is az elkapcsolós fajta lenne.

más:

De öröm látni a sok pozitív Fighter és Bale kritikát :))

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#27981) darál0w válasza hoffman_ (#27980) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

hmm...ezek után én nem tudom, h elmenjek e rá...

sok a negatív kritika.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#27982) hoffman_ válasza darál0w (#27981) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Én akkor is megnézek egy filmet, ha itt(és máshol) porig alázták, mert egyszerűen kíváncsi vagyok rá. Volt már, hogy bejött, mert sokkal jobban tetszett a film, mint az emberek 90%-nak, aztán volt, hogy beálltam a sorba :D Nem akarlak élménytől megfosztani, de én így fél nap távlatából lehet, hogy nem dobnék ki újra egy ezrest.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#27983) darál0w válasza hoffman_ (#27982) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nem te vagy az egyetlen, aki ezt írta...:D

de ma elmegyek és megnézem. :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#27984) hoffman_ válasza darál0w (#27983) üzenetére


hoffman_
nagyúr

:D Várjuk a véleményt ;]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#27985) frame>24


frame>24
addikt

Ja különben bocs, de ezen sírok, zokogok a röhögéstől:

újabb avatar in 5 seconds

:C

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#27986) bAtt001


bAtt001
addikt

na végre megnéztem a tron legacy-t eredeti hanggal is. hiába hype-olják annyira a 3D-t semmivel sem jobb tőle egy film, ezt is anno premier után pár nappal néztem imax-ben szinkronosan, de itthon hd-ben (igaz csak pici laptop kijelzőn :) ) eredeti hanggal sokkal jobban tetszett. egy furcsa dolog azért volt hogy így angolul többet megértettem a film cselekményéből, nem tudom ez mitől lehet de gyanakszom a szinkronra :D

[ Szerkesztve ]

(#27987) Tibiajax válasza bAtt001 (#27986) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én azok után, hogy itthon, szép képpel, durva hanggal megnéztem, és tetszett, megnézném azért így ezek után akkor 3d-ben is..
de csak így. csak ezért..
szinkronnal no way. a soundtrackje pedig tényleg über.
egyébként meg... engem azzal már az elején megvett a film, ahogy mgszólalt ez, a srác meg ment a motorjával, majd jött az éjszakai pulzáló városfény....
arra nagyon, nagyon érzékeny vagyok.
Jó értelemben

(#27988) RedWing


RedWing
aktív tag

Tegnap megtekintettük a

A Föld inváziója - Csata: Los Angeles

Nem vártam tőle túl sokat, szerencsére, így kb. teljesítette is a minimális elvárásokat.
Sok klisé, sok hálivúdi hősködés/hazafiasság, nekem nem tetsző kameramozgások (volt olyan közelharc jelenet ami után szabályosan szédültem, pedig nem az a fajta vagyok!). Én picit több "inváziós" (nagy léptékben, mint. pl: Függetlenség napjában a városok elpusztítása vagy a légiharc a város felett) jelenetet láttam volna szívesen a sok CQB helyett.

Ha nem vártok tőle többet mint egy dvd-n kikölcsönzött péntek esti egyszer nézőstől, nem fogtok nagyot csalódni. Moziban nem éri meg a pénzét.

Erős jóindulattal 5,5/10

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#27989) Arnold2


Arnold2
őstag

Tron - Legacy
(BluRay.AVC.DTS-HD)

HŰŰŰ HAAA

Gyönyörűen néz ki és szól. Álam egész végig a földön volt. Egyszerűen gyönyörű volt. A sztori valóban nem egy nagy durranás, de komolyan mit várt az ember?! Egy Tom Clancy-t?
Ritkán pontozok, de nálam ez így egy 9.5/10 volt.
Paff vagyok. Tuti újra nézem, mert egyszerűen gyönyörű volt.

(#27990) Tibiajax válasza Arnold2 (#27989) üzenetére


Tibiajax
nagyúr


erről van szó

(#27991) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

áttekertem a Temetőkapu című filmalkotást..

eszméletlen, hová nem lehet lesüllyedni filmkészítésben

(#27992) harylmu


harylmu
őstag

blood diamond / véres gyémánt imdb

úú anyám! ha egy durva, érzelmes, (afrikai polgár-)háborús drámát akartok látni, akkor KIHAGYHATATLAN. nekem nagyon-nagyon bejött: 9/10

(#27993) hoffman_ válasza Tibiajax (#27991) üzenetére


hoffman_
nagyúr

"tekerni csunya dolog" ;]

Annyira dicséritek itt ezt a Tront, hogy kerestem HD, dts-t, aztán még az is lehet, hogy megnézem. Igaz, a zenéje már hónapok óta megvan, de csak mert Daft Punk.

harylmu:

Di Caprio :))

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#27994) Tibiajax válasza hoffman_ (#27993) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de ez nem film... ez valami szemét

jó, ha már kivülről ismered a zenéjét, azt akkor már eleve ne várd, h olyan szinten érint majd.. (én itt most megint szüzecske voltam)

(#27995) Arnold2


Arnold2
őstag

Gru

Nagyon aranyos mese szerintem.
Jókat röhögtem rajta, s valóban a minyonok viszik főleg a filmet, de attól még jópofa volt :)

(#27996) Kassadin válasza Arnold2 (#27995) üzenetére


Kassadin
addikt

Osztom, Gru nagyon el van találva.

Más: Tegnap néztem meg moziban a Battle: Los Angelest, elég kevesen voltunk, volt hely nyújtozkodni. Nagyon tetszett a film, nem laposodik el, ajánlom mindenkinek megnézésre. :K

(#27997) hoffman_ válasza Tibiajax (#27994) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Akkor módosítjuk a törvénykönyvet, szemetet lehet tekerni :D

Az, hogy kívülről ismerem az túlzás. Az összes zene megvan a zenekartól, ezt viszont még nem hallgattam szénné, mert meg akartam nézni előbb a filmet. Úgyhogy új lesz azért nekem is :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#27998) sasa134


sasa134
addikt

Sanctum

vajon ezt meg minek kellett leforgatni....? Nem csodálom, hogy bukta a mozikban... 2/10

Avanti Roma

(#27999) hoffman_ válasza sasa134 (#27998) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Igen? Pedig még gondoltam is rá, hogy megnézzük a héten. Akkor nem fogom...

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#28000) sasa134 válasza hoffman_ (#27999) üzenetére


sasa134
addikt

SPOILER

Hát, fizetni nem fizetnék érte az tuti... Unalmas sablon barlang/búvár mozi - annyira kiszámítható, hogy hihetetlen..A 'jajj hogyan jutunk ki a barlangból ' cselekmény engem kb 10 percig tudott lekötni, utána csak azt vártam, hogy vége legyen.

Avanti Roma

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.