Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27551) tween válasza Tibiajax (#27550) üzenetére


tween
őstag

előbb megnézem a Csúfak és gonoszak-at, aztán megpróbálom ezt, de ha tolakodó a langyulás törlöm :U

(#27552) bAtt001


bAtt001
addikt

nolanography, aki még nem látta most pótolja :)

(#27553) hoffman_ válasza Lauda (#27542) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ízlések és pofonok, nekem például nagyon átjött a film :)

Brokeback Mountain-t régen láttam nagyon, de akkor még inkább nem is értettem, mint igen, és amúgy sem emlékszem már. Ideje az újranézésnek. Ledger és Jake kombo, elsőrangú. Szakadjon rám a plafon, én utálom a homikat, de még így is megnézős film.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#27554) Tibiajax válasza tween (#27551) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az olasz cigóktól kb be fogsz pisini.. :D majd meglátod
kegyetlen egy alkotás
személyes ajánlásommal

[ Szerkesztve ]

(#27555) adalbert1 válasza madgie (#27549) üzenetére


adalbert1
veterán

Ha már voice acting, tegnap néztem a The Fighter-t. Mark Whalberg igazán megpróbálkozhatott volna valami prolibb helybeli akcentussal is, szvsz nagyon kilóg így a család többi tagja mellől. Bale baromi jó mint crackhead, neki sikerült szerintem teljesen azonosulnia a figurával, ez az alakítás tényleg megért egy Oscart. Maga a film viszont szerintem gyenge, engem egyáltalán nem ragadott magával...

(#27556) Lauda válasza Jhonny06 (#27544) üzenetére


Lauda
félisten

1.20-ig birtam es bezartam annyira. :)

(#27557) Gorneck


Gorneck
titán

Féktelen harag - minden fillér kár volt érte, de amit igazán sajnálok, hogy elment rá 2 órám.

Paranormal Activity 1-2 - szerencsére otthon néztem. Unalmas gyenge mozi mind2. Értékelhetetlen.

Devil - egy újabb gyöngyszem amit a héten néztem. Értékelhetetlen.

Gorneck#1239

(#27558) hoffman_ válasza Gorneck (#27557) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Te belenyúltál a tutiba a filmválasztással :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#27559) Gorneck válasza hoffman_ (#27558) üzenetére


Gorneck
titán

Mozit nem én találtam ki...és nem is én választottam...csak mentem, mert után volt sör...ha az nem lett volna nem megyek sehova... :DDD

A többit már régóta meg akartam nézni...

Gorneck#1239

(#27560) hoffman_ válasza Gorneck (#27559) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Akkor minimum, hogy az ötletgazda fizetett egy sört :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#27561) darál0w válasza Gorneck (#27557) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

Devil nekem bejött... :B

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#27562) Gorneck válasza darál0w (#27561) üzenetére


Gorneck
titán

Én azon csodálkozom, hogy nem aludtam el rajta...dög unalmas volt...semmi se történt benne és mellé kiszámítható volt az egész...meg aztán volt 1-2 dolog amin már felröhögtem...

Gorneck#1239

(#27563) bagyulajuve válasza darál0w (#27561) üzenetére


bagyulajuve
addikt

sztem se volt rossz

Resistencia eterna

(#27564) darál0w válasza Gorneck (#27562) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

jo-jo....vannak benne vicces részek :D

de én kib@szottul nem jöttem rá, h ki a zördög :D

27563) bagyulajuve legalább nem érzem ugy, h szemben állok a tömeggel. ;] :R

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#27565) bAtt001 válasza darál0w (#27564) üzenetére


bAtt001
addikt

én sem, mindig gondoltam valakire erre pont ő halt meg :D nekem is tetszett és a paranormal activity 1 is bejött nagyon, alig tudtam aludni utána normálisan, én már csak ilyen parás vagyok :)

(#27566) darál0w válasza bAtt001 (#27565) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

én is így voltam vele. :DDD

a paranormal activity meg vicc kategoria nekem. azon is sokat nevetgéltem. ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#27567) bAtt001 válasza darál0w (#27566) üzenetére


bAtt001
addikt

én mindig úgy vagyok az ilyen filmekkel hogy elhiszem hogy valóságos történetek, amikor meg vége van rájövök hogy de buta voltam ha igaz lenne már ettől zengene az egész net meg sajtó :D

(#27568) darál0w válasza bAtt001 (#27567) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

meg nem lenne alternatív befejezése. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#27569) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

127 Hours
hd
9/10

(#27570) Pitterix


Pitterix
őstag

The Tourist

Valaki elárulhatná, miért tetszett, mert tetszett. :U

7,3\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#27571) BITBOYS válasza Gorneck (#27562) üzenetére


BITBOYS
addikt

Terhes társaság neked bejött?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#27572) Integra


Integra
titán

the good shepherd
egész jó volt, tetszett, egy nyugodt komor film a kémelhárításról.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#27573) Tibiajax válasza BITBOYS (#27571) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nekem van egy tippem rá, hogy neki igen

(#27574) BITBOYS válasza Tibiajax (#27573) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ááááá...kizártnak tartom

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#27575) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Pulp Fiction
1080p

Akárhányszor is nézem meg, mindig nagyon tetszik. :C

10/10 :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#27576) Tibiajax válasza gyuromoj (#27575) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ezek a végtelensokszor nézhető filmek, ezeket nem is fogod megunni, sosem
ezek a 10/10-es filmek
nem sok van belőlük, sajnos

najo, a tehers társaság még olyan

(#27577) Psychonaut válasza Tibiajax (#27576) üzenetére


Psychonaut
addikt

najo, a tehers társaság még olyan
:DDD

(#27578) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Black Swan (2010)
720p, DTS

Na ez az a film, amit 10-ből 8 ember 5 perc után kikapcsol. Hogy is mondjam.. kell egy bizonyos hangulat hozzá. Vannak benne durva jelenetek. Ez a haluzós rész annyira nem tetszett benne, mint ahogy a 127 hours-ban sem, erre nagyon rákaptak manapság. Ennek ellenére mindkettő nagyon jó film, ennek jár a 9/10.

(#27579) adalbert1 válasza Tibiajax (#27576) üzenetére


adalbert1
veterán

Lol, neked nagyon a tyúkszemedre lépett ez a Due Date. :D Szerintem el kell fogadnod hogy sajnos manapság nem a Fekete Vipera szintű humor a menő, és hogy sokkal inkább a minél szélesebb rétegeket célozzák meg egy ilyen filmmel (és a nézők nagy része pl. nem is értené a Fekete Vipera szintű poénokat, nagy részük szerintem negyed óra múlva kijönne a filmről, ezért nem termelne elég pénzt), mivel ugye sokkal inkább beszélhetünk film iparról, mint film művészetről, erre van tömegesen igény, ez termeli a pénzt. Btw szerintem volt 1-2 jó poén benne.

Training Day: ez a film se kopott meg semennyire 10 éves létére... Denzel nagyon nagy mint negatív karakter, az alakításának igazi ereje pedig abban rejlik hogy miközben nézem nem arra gondolok hogy ez megint egy tipikus Denzel Washington szerep és karakter. :K

Nézi/nézte valaki közületek a The Wire (A Drót) című sorozatot? Én most nézem az első évadot, és szerintem nagyon jó hogy mindkét oldalt részletesebben bemutatják, illetve mindkét oldal szemszögéből szemléljük az eseményeket (pl. mikor a 15 éves dealer gyerek kb. lelki válságba kerül mert kinyírták az egyik tagot aki rajta ütött a stash house-on, és látta a megkínzott holttestét, vagy hogy a rendőrségen sincs egy egységes elképzelés hogy merre menjen a nyomozás, stb.).

(#27580) hoffman_


hoffman_
nagyúr

I am Number Four - 7,5/10

Őszintén szólva egy rakás hulladékot vártam, de pozitívan csalódtam. Semmi extra, klisés sztori, de tök jól elő van adva, az akciójelenetek, főleg az utolsó szintén nagyon tetszett. Rájöttem, hogy én azért pontozom túl a filmeket, mert nem a valós értékek alapján pontozok, hanem, hogy mennyire élveztem az adott mozit. Simán örültem, hogy megnéztem, leszedem 720p-ben is, újranézem. (Ja és "Sarah" gyönyörű volt a filmben szerintem, a karakter is rádobott egy lapáttal - már amennyit egy ilyen filmben játékkal rá lehet)

Johnny:

Szerintem, a Black Swan az egyik legrosszabb film volt az idei Oscar mezőnyben. A fent írt filmem még ha papíron egy trágya is ehhez képest, milliószor jobb. Black Swan-t szenvedve néztem végig, hiába volt benne egy-két jó jelenet.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#27581) joshua7


joshua7
veterán

Hall Pass (Elhajlási engedély)

Nagyon jó hétvégi kikapcsolódás, sok-sok vicces jelenettel. :D 8/10.

Semper Fi

(#27582) Tibiajax válasza adalbert1 (#27579) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

csodálod?..
de tudom, hogy ez kell ennek a mai elgagyisodott, pénzcentrikus szutyok világnak.. figyelj, mennek a kocsiban, egyszercsak nagy látvány, lehajtnak egy hídról, pörgülnek egyet, fejjel lefele esik le a 2 tonna, vicces embernek kutya baja se lesz, aztán mondja hogy neki nagyon kell pipilnie, meg mutatja, h az apja hamvai bizony ebben a pohárban van és ez mindig nála van és ő ettől még mókás csávó. hát hihehetetlen, mennyire szar film, és az még jobban az, hogy ezen kell hogy nevessen a pórnép
dehát, nem kötelező ez ettől függetlenül
nem kell egyébként feltétlen Vipera féle angol humor, lehet az a fajta is könnyedebb, mint egy csengetett mylordban, de nagyonkat nevettünk Boraton is, Torrente-n is, vagy Farelliék Jim Carrey-s filmjén. Ezek jók voltak, de úgy tűnik, ezeknek végleg befellegzett, ma már csak abból tudnak amerikában vígjátékot készíteni, hogy füvezünk és beszívunk és de vicces vagyok ha közben még fingok is vagy kettőt

szánalmas világ...

(#27583) Jhonny06 válasza Tibiajax (#27582) üzenetére


Jhonny06
veterán

A Másnaposok is teljesen ugyanez a szisztéma, azt miért értékelik ennyire az emberek?

(#27584) hoffman_ válasza Jhonny06 (#27583) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Mert Las Vegas :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#27585) zoltanz


zoltanz
nagyúr

A Fakó Lovast állok neki most nézni. (Clint Eastwood)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#27586) Tibiajax válasza Jhonny06 (#27583) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

annak is szopta a fszát itt annak idején majd' mindenki.. én akkor is írtam, hogy egy értékelen hulladék, dehát
...ez kell most

szerk.
Egyébként..
de hogy félreértés ne essék, mert tudom, többen gondolnak itt szerintem arra, ahogy olvassák amit írok, hogy de bzmeg, ez nem is annyira vígjátéknak akart volna jönni, csak egy filmnek, ami mellesleg szórakoztató meg blabla, meg hogy ezt a filmet a közönség fujta fel inkább, és az elvárások voltak eltúlzóan és talán feleslegesen nagyok. és ezért is csalódtam én is, meg oly sokan mások benne.
Oké, akkor mondom is gyorsan, h ez oké, ezzel én tisztában voltam, az alkotás megtekintése előtt és után is. ..és ezért is annyira sux az egész
Megmondom nyíltan, ezzel a Terhes társaság nevű népszerű alkotással két nagy baj van:
1., a föszereplő szakállas vicces ember kurvára nem vicces. nekem legalábbis abszolut, nem volt az már a szuper másnaposokban sem, most se, most valaki megtalálta őt bollyvúdban és próbálkoznak vele. De ez még a kisebbik probléma
2. ez a film annyira, de annyira elkeseredetten szeretne jó film lenni, annyira egy jó mozi akar lenni, hogy gyakorlatilag majd kipukkan az erőlködéstől végig. esküszöm, ahogy néztem, simán csak ezt éreztem. és hát ugye, ez azért egy eléggé idegen érzés, ha egy valoban jól megalkotott filmet nézel, mivel, nem is ismered meg ezt az érzést alatta, leköt a film, visz, fasza minden

ez nem, itt csak a szétfeszített annyira kurrrva jó film akarok lenni-t érzed, és ez..annyira gáz.. :)

[ Szerkesztve ]

(#27587) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Wall Street: Money Never Sleeps
1080p

Az első részét még régebben láttam(1-2 éve) és amikor megtudtam hogy lesz második része akkor vártam hogy milyen lesz. Az első részből se értettem meg mindent, de tetszett. Most se volt másképp, mivel a bankszakma elég távol áll tőlem. Lényeg a lényeg hogy az első rész jobb. Gordon Gekko pedig még mindig a legnagyobb játékos!!! :R

8/10

G.I. Joe: The Rise of Cobra
1080p

Gyerekkorom meghatározó akciófigurái, mesét is néztem, ezért nagyon vártam hogy mit hoznak ki belőle. Hát igazi popcorn mozi lett, néhol kicsit gagyi CGI-vel és történettel. Szereplők egész jók, a két főszereplő hölgy pedig megér egy misét. A folytatást ezért megnézem majd.

8/10

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#27588) Jhonny06 válasza Tibiajax (#27586) üzenetére


Jhonny06
veterán

Egyetértek. :) Én sem értettem anno, hogy itt szinte mindenki maximum pontszámot adott neki. Mármint a Hangovernek.

[ Szerkesztve ]

(#27589) F34R


F34R
nagyúr

Black Swan 8/10

720p DD HunSsub

nagy meglepetés volt a film számomra , jobb lett mint vártam.

Paranormal Activity 2 5/10

Bdrip HunDub

ott tartottam hogy delete a filmnek de unalmamban már ezt is megnéztem , kár volt

[ Szerkesztve ]

(#27590) Jojo5


Jojo5
őstag

Due Date - Terhes Társaság
Hundub/720p

Orbitális csalódás volt számomra... pár poén, de semmi több... pedig többet vártam volna ettől a filmtől :(
Remélem a Hangover 2-ben nem fogok csalódni ha már az első rész tetszett. :)

5/10

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#27591) pakfong válasza Jojo5 (#27590) üzenetére


pakfong
tag

Orbitális csalódás és 5 pontot adsz rá? ejha :)

Utóbbi néhány nap néztem pár "díjazott" filmet:

Black swan 1/10
Nem bírtam végignézni, nekem túl sok ez a balettvilág. Zakkant hattyú cím jobban passzolna.

Fighter 5/10
Egynek elmegy, de nem nyűgözött le a jó színészi játék ellenére sem.

King's Speech 6/10
A színészek nagyon jót alakítottak. Maga a történet se volt rossz.
Spoiler:
Az utolsó beszédnél kicsit zavart, hogy mindenki feszülten figyelte a királyt, hogy képes-e kinyögni néhány szót, közben meg a mondanivaló elveszett. Jó, tudom hogy ez a film lényege, de akkor is.

Social network 7/10
Kifejezetten tetszett, még úgy is, hogy a hányinger kerülget az ilyen közösségi oldalaktól.

Inception 9/10
Már régebben láttam, de bitang jó film, olykor eszméletlen látványvilággal.

[ Szerkesztve ]

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

(#27592) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Drive Angry

Egyszer nézhető akciófilm Nic Cage-el. :D

I am number four

Na ez viszont nagyon jó akciófilm volt. A vége visít a folytatásért, és remélem hogy elég nézett is lett ahhoz hogy jöjjön a 2. rész.

Live-Die-Respawn

(#27593) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ez az utazó jó film?

(#27594) hoffman_ válasza ToBeY (#27593) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Johhny Depp. Szar tehát nem lehet. Nekem is a listán van, csak időm nem volt még rá.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#27595) Pitterix


Pitterix
őstag

TRON: Legacy

Élénk színek, érdekes gépek, csini csajok.
Kell egy ilyen ledes ruci! :K

7\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#27596) ToBeY válasza hoffman_ (#27594) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Mind1 betárazom én is és majd valamikor megnézem.Mindenesetre az Eredet-et akarom majd most megnézni, mert annyian dicsérték! :K

(#27597) hoffman_ válasza ToBeY (#27596) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Hajaj, igen, azért van fontossági sorrend :D Mindenképp Eredet induljon a pole pozícióból! :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#27598) oriic válasza Pitterix (#27595) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na akkor ideje lesz ezt is megnézni. :)

Live-Die-Respawn

(#27599) Jhonny06 válasza ToBeY (#27593) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nem akkora kaland, de egyszer meg lehet nézni.

(#27600) Steve-0


Steve-0
őstag

Elephant White

Nagyon felejtős film, 1 percet se pocsékoljatok rá! :N ... :W

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.