Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26851) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Dobermann
hd,dts
borzalom..
5/10

(#26852) LOTR


LOTR
addikt

nem bírom szó nélkül hagyni és véleményeznem kell az Eden Lake c. filmet
a forgatókönyv finoman fogalmazva is katasztrófális
a két főszereplő amit összeszerencsétlenkedik összesen az hihetetlen
ezek nagyobb valószínűséggel nyerték volna meg a lottót, úgy hogy nem is lottóznak, minthogy mindez összejöjjön nekik
szerintem iszonyat frusztráló a film, a_legnyomasztobb_horror_film_evor és igazuk van, de sajnos negatív értelemben

hogy jót is írjak, amúgy a film teljesen rendben van, de ez a nagyon gagyi forgatókönyv lerombol mindent... sajnos, pedig tényleg jó lehetett volna

One Ring to rule them all

(#26853) bagyulajuve válasza Tibiajax (#26851) üzenetére


bagyulajuve
addikt

csak most látom, h mik nem vannak:

Tibiajax HD prezentációja bemutatja:

Shop-show

Brodie és T.S. állandóan az ultramodern plazában lógnak, jóllehet nincs a világon semmi dolguk, mégis: egyszerűen imádnak ott lébecolni. Most az egyszer teendőjük is akad: mindkettőjüknek lelépett a barátnője, s ők minden követ megmozgatnak a könnyűvérű csajok visszahódítására. Úgy tűnik azonban, leküzdhetetlen ellenállásba ütköznek, de csak amíg a színre nem lép Jay és Néma Bob - a Shop stopból és a Comic Stripből megismert bohókás figurák - akik éppen itt fejtik ki áldásosan destruktív tevékenységüket, dugába döntve ezzel a bevásárlóközpontban sorra kerülő televíziós show-műsort.

Jó szórakozást!

köszi :R

Resistencia eterna

(#26854) Jhonny06 válasza LOTR (#26852) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nemrég néztem meg és szerintem baromi szar volt. Sokkal jobbra számítottam, annyira dicsérték.

Gomezz: Ki van írva, hogy karbantartás..

[ Szerkesztve ]

(#26855) Tibiajax válasza bagyulajuve (#26853) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:B :B

(#26856) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Matt Damon-féle Hereafter hazai premierjéről van valami infó? Februárra volt kiírva, de hirtelen levették (Palace-t szoktam nézni) és azóta semmi.

(#26857) Arnold2 válasza Tibiajax (#26798) üzenetére


Arnold2
őstag

Valóban. De szerintem ugyan ezt írtam volna mint most, csak egy kicsit másképp fogalmazva. Inkább azt mondom, hogy rám egész szépen hatnak a hatásvadász blog bejegyzések, ami alapján én is nekimentem a filmnek.

(#26800) adalbert1: Nem tudom, nekem tetszett. Mostanság ki szinkronizálja akkor őt? S igen a tükrös rész igen jellegzetes :)

(#26858) nepszter1


nepszter1
addikt

GOOD Will Hunting
10/9
Nagyon megfogott a film . Jó film nagyon . De remélem lesz folytatás.

(#26859) bagyulajuve válasza LOTR (#26852) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Eden lake 3/10, most néztem meg, egy kalap sz-t nem ér. unalmas, béna színészek sztem, fényképezés viszont elég jó, szépek a tájak

I spit on your grave
pici spoiler is sokkal jobb, izgalmasabb, nagyon nyomasztó, kiscsajt nagyon sajnáltam, reménykedtem kicsit h megússza az elkerülhetetlent 6/10

Resistencia eterna

(#26860) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

nem voltam sosem oda a kínai nőkért, de ő mindig is nagyon bejövős volt nálam.. miami viceban főleg. olyan kis aranyos
de szép még Tia Carerre is, nagyon, őt is szeressük

[ Szerkesztve ]

(#26861) tween válasza nepszter1 (#26858) üzenetére


tween
őstag

millió filmet láttam már,de ez valahogy kimaradt :F na lekapom és nézem is...

(#26862) Dr.Jones


Dr.Jones
csendes tag

Never Let Me Go (2010)
Elgondolkodtató dráma klónokkal. 7/10

(#26863) Pitterix válasza Tibiajax (#26860) üzenetére


Pitterix
őstag

Azok a szemek!!! :C

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#26864) F34R


F34R
nagyúr

Superman , Batman - Public Enemies 7/10

(#26865) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Takers 7/10

Annyira nem volt rossz

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#26866) adalbert1 válasza Arnold2 (#26857) üzenetére


adalbert1
veterán

Passzz, jó kérdés... A Tibi által linkelt szinkron adatbázisból tudok én is csak információt meríteni...

Eden Lake : eléggé egy idegesítő film volt, kíváncsi vagyok hogy vajon ez volt-e a készítők célja... :)

(#26867) koxx válasza adalbert1 (#26866) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A legnyomasztóbb horror film EVÖR

Engem is baromira idegesített ez a film, egyáltalán nem érezetem nyomasztónak. Sztem tök középszerű volt.

[ Szerkesztve ]

(#26868) adalbert1 válasza koxx (#26867) üzenetére


adalbert1
veterán

SPOILER:

Engem leginkább az húzott fel, hogy a nő miért várta meg a GPS-szel a kezében hogy hajnal legyen, mikor simán elhúzhatott volna segítségért?
Ill. a szereplők nagy része még a mentőben is ütném kategória, legjobban a bandafőnök meg a kiscsaj irritált (na meg a vidéki angol akcentus amit nyomtak).

Ennél jobban tetszett a Monsters, habár az meg eléggé semmilyen film... Viszont van egyfajta hangulata...

Due Date: szerintem ez se volt rossz. Oké, nem egy év filmje, de pár jelenetnél szinte fetrengtem a röhögéstől. :DDD

(#26869) Tibiajax válasza koxx (#26867) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jajj.. nyomasztó a fszom. egy aránylag jobb kis thriller aztán csao. nem értem, mit akadnak fel ezen, már ezeréves film. csakugy, mint a köpök a sírodra, most mindenki nézi mint a ma született bárány, ezt a szar remeake-t, holott az is már vagy egy húsz éve betiltott film, anno nagy visszhangot kavart, a dvd-t main kiadták, megvágták ahogy bírták, és még ugyis letiltották uk-ban. (az eredetiről beszélek)
na mindegy

nézzünk mást inkább
Remember Me
hd,szinkron
láttam, láttam, h nem lesz rossz film, hozta is.. 8/10
..-et adtam volna, de az utcsó 5perc-et elindító pofonért plusz 1 pont
9/10

(#26870) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Nem tudom volt-e már, de én most néztem meg és eléggé kiégtem tőle...
Ha Indiában ez az "A" kategória akkor bele sem merek gondolni mi lehet alatta... szegények nem tudják mi a jó, vagy ennyire ízlésficamosak. Egyetlen pozitív dolog a csaj volt benne, aki nagyon szép.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#26871) mephi666


mephi666
nagyúr

na, múlt csütörtökön vettünk végre tv-t (tudom, nem egy nagy szám, de mi tökéletesen elégedettek vagyunk vele) és filmeztünk bolond módjára :) 1080/720p-ben valami gyönyörű képe van

salt
nem láttuk még és sokkal rosszabbra számítottunk :K elég klisés, de legalább pörögnek az események normálisan... a szükséges csavarok is megvoltak benne, rendben volt ez: 10/7

inception
én láttam már 2-szer, de barátnőm nem... most újranéztük és sokat változott róla a véleményem... talán előző 2 alkalommal nem voltam ráhangolódva, de most már totálisan más véleményt írnék róla (nem teszem, mert 3 képernyőt betöltő lenne ez a komment) annyit írnék csak: ez a film egy mestermű :K nolan hihetetlen jól összerakta az egészet, mert többféle értelmezést is lehet az egészre találni... be kell vallanom: eddig úgy voltam vele, hogy 100%-osan összeállt az egész a fejemben, de most teljesen elvesztem... a film a váróban indul aztán valóság->1. álomszint->valóság (ez többször is)->1. álomszint->2. álomszint->3. álomszint->váró, ahol megint saito-val van egy jelenet, ami teljesen más, mint az elején... wtf? :U az egész film egy "álom"... nincs is talán benne biztos pont, amire azt mondanám 100%-os meggyőződéssel, hogy "ez a valós"
na, rövidre fogva: barátnőmnek is nagyon tetszett így a film és szerintem meg fogjuk még többször nézni :K (azért 1080p-ben brutálisan nézett ki az egész) most már 10/9.5-et adok rá

predators
egyik ismerősünk átjött pénteken és vele néztem meg... ő még nem látta, mi pedig már igen... jó volt újranézni, de nem sokat változott a véleményem: sokkal jobb ez a film, mint az avp-k, de a klasszikusokhoz nem nagyon lehet hasonlítani... ennek ellenére szerencsére nem "1-szer nézhető alkotás", nimród antal kihozott belőle szvsz. mindent, amit lehetett... jó mozi ez 10/7

land of the dead
láttuk már mindketten régebben, de megnéztük újra: átlagos, klisés, csomó helyen irtó gagyi... vasárnapi lazításhoz, sörtámogatással elment... 10/3.5

godfather
szerintem klasszikus, viszont barátnőmnek annyira nem jött be... nem is lehet erről a filmről mit írni: aki nem látta, nézze meg :K aki meg már látta és tetszett neki, az vegye elő újra időnként 10/9

swat
láttuk már: pörgős, itt-ott fordulatos, másutt pedig klisés... ennek ellenére nem rossz... 10/6

legend of the guardians
tegnap megnéztük... hát ez valami eszméletlenül nézett ki :K lassan indult be, de idővel azért felpörgött... az animációs filmek sorából szerintem kilóg olyan értelemben, hogy nem találtam annyira sablonosnak :K jó volt ez: 10/8-at megér

ui: kíváncsi vagyok, hogy a mostani értékeléseim hogy viszonyulnak a régebbiekhez :) mondjuk az inception-nél óriásit változott a megítélésem

ui2: a listára felkerült még pár film, amiket a napokban tervezünk megnézni: 2012, utolsó szamuráj, egy gésa emlékiratai, a sebhelyesarcú, stb.

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#26872) t1


t1
addikt

Könnyű nőcske

Tök korrekt vígjáték volt, én élveztem. A csaj is legalább annyi pontot ér amennyit a film :D
7/10

A tébolyultak

Nagyobb durranásra számítottam, nem sok köze volt a horrorhoz, de elment.
6/10

A kísérlet - német verzió

Az amerikai feldolgozást láttam, de az igazat megvallva nem tudok dönteni melyik volt a jobb.

(#26873) F34R


F34R
nagyúr

Hulk vs Wolverine 7/10

Planet Hulk 6/10

(#26874) F34R


F34R
nagyúr

Dead Space Aftermatch 6/10
720p DD

kár hogy csak a 40-dik perc körül indult be a történet igazán

(#26875) tween


tween
őstag

ehhez van valakinek magyar felirat? :U

(#26876) Pitterix válasza tween (#26875) üzenetére


Pitterix
őstag

Még sajna nincs. :(

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#26877) tween válasza Pitterix (#26876) üzenetére


tween
őstag

látom nem csak én szeretném már megsasolni :)

akit érdekel a Trollvadász , az itt megtalálja HD-ben,persze felirat még nincs

[ Szerkesztve ]

(#26878) Pitterix válasza tween (#26877) üzenetére


Pitterix
őstag

Milyen film ez?!
Nézhető, vagy nagyon gagyi???
Nem is hallottam róla..... :U

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#26879) tween válasza Pitterix (#26878) üzenetére


tween
őstag

én is csak ennyit tudok róla

(#26881) F34R válasza tween (#26877) üzenetére


F34R
nagyúr

Ennek a feje olyan mint Gyurcsányé :DDD

(#26882) RexpecT


RexpecT
addikt

Scott Pilgrim vs the World: 5/10
Elég fura egy film, inkább ne nézze meg senki :DDD .

(#26883) Pitterix válasza tween (#26879) üzenetére


Pitterix
őstag

Nem valami sok.... :U

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#26884) nepszter1


nepszter1
addikt

Die hard 4

Igazi Bruce Willis akció film volt nagyon tetszett .
Az alap ötlet is nagyon jó .

"Tee Hacker tetű" ez nagyott ütött :DDD

8/10

(#26885) koxx


koxx
MODERÁTOR

Carlito's Way
720p, angol

Nagyon jó film, szinte észre se vettem, hogy eltelt ~2,5 óra, egy percig sem unatkoztam.
9/10

(#26886) rayoliviero válasza Tibiajax (#26851) üzenetére


rayoliviero
veterán

Dobermann szerintem nagyon jó. :)

Szemtől szemben 10/10

[ Szerkesztve ]

(#26887) Dr.Jones


Dr.Jones
csendes tag

Solomon Kane (2009)
Egész jól sikerült dark fantasy, ami a kis költségvetés ellenére is látványos, bár néhol kissé unalmas. 6/10

(#26888) Tibiajax válasza koxx (#26885) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Gazsi00. Heat 10/10, egyik nagy kedvencem. dobermann viszont ritka egy hulladék.
persze..szerintem. egy igazi francia shit. A kutya az elején az jó volt, az egyetlen érték benne
nagy csalódás volt

(#26889) oxox válasza Tibiajax (#26860) üzenetére


oxox
addikt

jo bor :K

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#26890) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Eden Lake: nagyon gagyi, nem érdemes megnézni 3/10

13: egyszer megnézhető 6/10

The Saint: egyik nagy kedvencem, nálam 10/10

A hetedik mennyország: másik nagy kedvenc, nálam ez is 10/10

(#26891) Dr.Jones


Dr.Jones
csendes tag

All Good Things (2010)
Nyomasztó hangulatú, feszült thriller Amerika egyik legrejtélyesebb bűncselekményéről.

(#26892) rayoliviero


rayoliviero
veterán

A jövő kezdete : Jó film nagyon 8/10

(#26893) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Conviction 7.5/10

Könnyed filmnek nem nevezném, elgondolkodtatónak annál inkább. Leginkább az fogott meg, hogy valós történeten alapszik az egész. Két főszereplő teljesen rendben volt, Sam Rockwell nekem kicsit hitelesebbnek tűnt.

(#26894) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Takers
7.5/10
Nagyon tetszett pörgős film egyszer érdemes megnézni mindenképp-

(#26895) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Elrabolva 8/10

(#26896) sasa134


sasa134
addikt

Due Date-hez van már magyar felirat?

Avanti Roma

(#26897) darál0w


darál0w
Jómunkásember

Paranormal Activity 2 6/10 - akinek az 1 bejött, annak ez is be fog. nekem az se, ez se jött be annyira...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#26898) bobalazs válasza koxx (#26885) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Egyetértek.

(#26899) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

véget ért (nálam) a Boardwalk Empire, de sajnálom.. csodálatos sorozat volt, a Maffiózók mellé felzárkózott nálam, a világ jelenlegi legjobb két series-e, kijelentem.
10/10
várjuk legalább olyan nagy szeretettel - és odafigyeléssel - a második évadot, mint ahogy Patten-ék az elsőt megalkották

Respect.

(#26900) Dr.Jones


Dr.Jones
csendes tag

Vámpíros film (2010)
Jól sikerült Twilight-paródia a pihentagyú Jason Friedberg - Aaron Seltzer duótól. 7/10

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.