Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26451) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

nna. Volt egyszer egy America 20perc után stop & del
nagy csalódás, elég volt ennyi belőle

elindítok helyette egy Serpico-t
Hátha.

(#26452) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Serpico
hd,eredeti hang
Itt most kicsit erősnek (és asszem elfogultnak) érzem az imdb pontozását (amivel egyébként ált. egyet szoktam érteni..), nálam max 7, de az is jóindulattal
nem rossz a film, csak lassú, több helyen vontatott, és az nem annyira jó.. Pacino nagyon fiatal még de már itt is, ebben a filmben még nagyon látszott, milyen kis tökmag ő valójában, nem figyeltek még akkor arra, h előnyére fényképezzék :) De ettől még fasza szinész, ugyanúgy
szóval 7/10

[ Szerkesztve ]

(#26453) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Alpha Dog (2006)

SPOILER!

Nem volt rossz, olyan egyszer nézős, elég tipikus, de lekötött. Azért nem kicsit ledöbbentem, amikor a végén tényleg lelőtték a srácot, nem gondoltam volna. De legalább volt egy jó napja előtte. 6/10.

(#26454) janos666 válasza Tibiajax (#26452) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Húbazz. Elkezdtem kattintgatni, és rájöttem, hogy Scarface csaja volt a főboszorkány a Stardust-ban. Ezekszerint '83 és 2006 közt rongyosra kólázta az arcát, de betolt egy kis csillagszivet (biztos kemény cucc lehet, amit a hernyósok is csak félve emlegetnek... tud valaki hozni nekem? :P), és megfitalodott. :)) Na ő aztán jól tarja magát.
[Csak hogy megint #26445-re referáljak.:)]

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#26455) kutyulí


kutyulí
csendes tag

RED nem lett rossz

(#26456) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Érdekesnek tűnik: Official PRIEST Trailer - In Theaters 5/13/2011
A pap (2011)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#26457) Tibiajax válasza janos666 (#26454) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Michelle Pfeifferre gondolsz?

(#26458) RexpecT


RexpecT
addikt

Harry Brown 8/10 :C

(#26459) Pitterix


Pitterix
őstag

Saw 3D

Véresen jó.

8\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#26460) sasa134


sasa134
addikt

127 hours

sajna mesze nem olyan jó és izgalmas, mint amire számítottam... 6/10

Avanti Roma

(#26461) No-kia


No-kia
őstag

Black swan: 8,2/10 az elején azt hittem rossz lesz, de nagyon tetszett

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#26462) RexpecT válasza sasa134 (#26460) üzenetére


RexpecT
addikt

Igen a Touching the Void sokkal jobb :K .

(#26463) koxx


koxx
MODERÁTOR

Golden Globe nyertesei [link]

Nem hiszem el, hogy "kedvenc" filmem ennyi díjat kapott :U Remélem ennyivel vége, Oscar közelébe nem kerül.

(#26464) brownus


brownus
veterán

the girl with the dragon tattoo - jó film, kíváncsi vagyok hálivud mennyire bassza majd el...

már jön is lefele a következő két rész:)

(#26465) Tibiajax válasza brownus (#26464) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem ilyen befordulós kicsit az a film? tényleg annyira jó?

(#26466) brownus válasza Tibiajax (#26465) üzenetére


brownus
veterán

kurva jó, és kicsit befordulós. szép lassan halad előre a film de mindig történik valami, egyszer nem néztem az órámra, pedig nem egy rövid film. nekem bejött:) nagyon érződik rajta, hogy európai film.

és, hogy a hülyülés se maradjon ki, ezért ma du. vagy este: skyline:) akciós sci-fit akarok fasza cgi-vel. remélem a trailerben nem lőttek el minden poént...

[ Szerkesztve ]

(#26467) Bubee82 válasza Tibiajax (#26465) üzenetére


Bubee82
őstag

K*rv@ jó film :K :R

És a második része sem rosszabb :K

[ Szerkesztve ]

(#26468) sasa134


sasa134
addikt

Monsters 720p

egész korrekt kis sci-fi ( a Skyline-nál mindenképp jobb), nekem valahogy mindig a half-life ugrott be sokmindenről - lehet nem leszek ezzel egyedül. A sztori nem hétköznapi, bár kicsit lassú, a film jól van fényképezve, klasszok a hangok, Whitney Able pedig nagyon jó csaj. Érdemes volt megnézni 7/10

Avanti Roma

(#26469) F34R


F34R
nagyúr

Redline 6/10

fasza kis luxusautós film , jó nőkkel :DD

(#26470) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Boardwalk Empire - Gengszterkorzó: Király, jól indult az első rész :K

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#26471) Tibiajax válasza Bubee82 (#26467) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jólvan, be is raktam akkor, megnézésre

(#26472) madgie válasza BITBOYS (#26470) üzenetére


madgie
titán

Hetediknél járunk, kicsit laposodott azóta, de némelyik rész azért nagyon jó :)

(#26473) Bubee82 válasza Tibiajax (#26471) üzenetére


Bubee82
őstag

Kúlos :K Kíváncsi vagyok a véleményedre :)

[ Szerkesztve ]

(#26474) BITBOYS válasza madgie (#26472) üzenetére


BITBOYS
addikt

Igen, ezen filóztam, hogy meddig futja majd a lendületből :)
Steve Buscemi mondjuk amúgy is kedvenc, itt is jól alakít, meg micsoda arcokat tud vágni :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#26475) brownus válasza BITBOYS (#26474) üzenetére


brownus
veterán

én töröltem az első pár rész után... egy-egy film oké, de egy sorozatban már nem köt le a téma. pedig azt hittem igen de mégse:)

(#26476) BITBOYS válasza brownus (#26475) üzenetére


BITBOYS
addikt

Akkor nem hozza azt amit a Sopranos?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#26477) brownus válasza BITBOYS (#26476) üzenetére


brownus
veterán

sopranost nem ismerem, csak pár részt láttam anno a viasaton.

(#26478) gejala válasza koxx (#26463) üzenetére


gejala
őstag

Úgy néz ki, hogy rájöttek mennyire nevetségessé tették magukat jó pár jelöléssel. A nyertesek listája már teljesen korrekt.

A TSN-el kapcsolatban meg ne ringasd magad ilyenekbe, már csak a PGA/DGA győzelem választja el az Oscartól. :D
Egyébként a film kapcsán TÉNY, hogy az év egyik legjobb filmje egy filmtörténelmi mércével mérve zseniális forgatókönyvvel. Igazából az összes díjat Sorkin miatt kapja. De maximálisan meg is érdemli, aki így tud írni. :K

[ Szerkesztve ]

(#26479) Tibiajax válasza madgie (#26472) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Mindegyik rész nagyon jó volt az első szériában, én élveztem őket. Legjobb a félarcú gyerek. :)
A lány is aranyos, az akcentusával együtt, de Nucky is szuper. Pitt is jó..
Nagyon rendben van a sorozat, eddig :R

[ Szerkesztve ]

(#26480) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

(#26481) WonderCSabo válasza Tibiajax (#26480) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Sep 20, 2011 (8 Months)

[ Szerkesztve ]

(#26482) gejala válasza WonderCSabo (#26481) üzenetére


gejala
őstag

Vótmá'. :D

Egyébként azt pletykálják, hogy a Warner se akar kimaradni a felhajtásból és még idén jön a bővített LOTR Blu. :R
Az Universal is kihozza a Jurassic Parkot idén. Reménykedjünk, hogy a Paramount is vérszemet kap és kiadják az Indiana Jonest. :D

[ Szerkesztve ]

(#26483) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Ez a Golden Globe mekkora fail, basszameg. Inception helyett The Social Network, James Franco helyett Colin Firth, Christopher Nolan helyett David Fincher (WTF??).

A The Social Network OST-je nulla volt, persze ezt is elvitték Hans Zimmer elől, aki tagadhatatlanul a legjobb. 127 hours se nyert semmit, Dexter sem, House M.D. sem.

Kb. egy helyes döntés nincs a felsoroltak közül.

[ Szerkesztve ]

(#26484) WonderCSabo válasza gejala (#26482) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Egyébként azt pletykálják, hogy a Warner se akar kimaradni a felhajtásból és még idén jön a bővített LOTR Blu.

Az kurva jó lenne! :C :C

Jhonny06: A pofám leszakad! És ugyanez lesz Oscarral is! Röhej, h. pl. Leot nem is jelölték semmire se, pedig Inceptionért is, de Shitter islandért meg 1000%, h. megérdemli...

Győztesek, jelöltek listája

[ Szerkesztve ]

(#26485) koxx válasza Jhonny06 (#26483) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Így van, nagy sz.r ez az egész, akárcsak az Oscar. Fészbuk film zenéjére nem is emlékszem, majd visszanézem.

gejala: a TSN-ben miért volt zseniális a forgatókönyv? vagy ezt csak én nem látom :F

[ Szerkesztve ]

(#26486) tween


tween
őstag

hát hogy a Dexter nem kapott.... :(((

(#26487) Arnold2 válasza Jhonny06 (#26483) üzenetére


Arnold2
őstag

Azért Jim Parson szerintem megérdemelte a díjat. Bár szép lassan nem fog érni semmit sem a díj, ha így fojtatják..

(#26488) BITBOYS válasza Arnold2 (#26487) üzenetére


BITBOYS
addikt

Már a bombák földjénél rájöttem, hogy a popcorn árus adja a tippeket.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#26489) gejala válasza koxx (#26485) üzenetére


gejala
őstag

"vagy ezt csak én nem látom"
Igen. :DDD Az összes kritikus és forgatókönyvíró imádja, tehát benned lesz a hiba.
Egyébként: szenzációs nyitójelenet, mindenki mást alázó párbeszédek, érzelmek széles skálája az első ránézésre lélektelen külső alatt, mesteri befejezés. Ráadásul úgy követi a forgatókönyvek "bevett" felépítését, hogy ezt elsőre teljesen elrejti szem elől. Második nézésre viszont egy olyan forgatókönyvet látsz, amit tanítani kell, de nem lehet megtanulni. Ehhez zseninek kell születni. :D

A nyertesek listája pedig korrekt.
TSN az év filmje (ráadásul minden szempontból hibátlan), Colin Firthnek jár az Oscar is már (tavaly Jeff Bridges elvitte előle, idén az övé), Black Swan egyedül Natalie Portmanről szól (gyenge a forgatókönyv és a rendezés is ebben a mezőnyben), Inception csak technikai díjakat érdemel (Oscaron tuti kap is). Aki meg Leo Inceptionös alakítását Colin Firthéhez hasonlítja a The King's Speechben, az egy idióta, már bocsánat.

[ Szerkesztve ]

(#26490) F34R


F34R
nagyúr

Growth 7/10

parazitás tunkolós :DDD

(#26491) Jhonny06 válasza gejala (#26489) üzenetére


Jhonny06
veterán

Annyira bírom, hogy mindig mások véleményével próbálsz érvelni, többnyire sikertelenül. Az ilyen Rotten Tomatoes-féle önjelölt nethuszárokat a legnagyobb jóindulattal sem nevezném kritikusoknak.

(#26492) WonderCSabo válasza Jhonny06 (#26491) üzenetére


WonderCSabo
félisten

+1.

gejala: Aki meg Leo Inceptionös alakítását Colin Firthéhez hasonlítja a The King's Speechben, az egy idióta, már bocsánat.

Én nem láttam Firth alakítását, de sztem Leo mindenképpen nagyon jó volt az Inceptionben, A Shutter Islandben meg pláne.

Inception csak technikai díjakat érdemel

LOL

(#26493) gejala válasza Jhonny06 (#26491) üzenetére


gejala
őstag

Szóval fel se merült benned, hogy így is gondolom, amit írok? :U
Rottenen meg az olyan "nethuszárok" írásait szoktam olvasni, mint Roger Ebert. :B
Egyébként ajánlom néhány szakmai(bb) oldal/fórum olvasását is, meg fogsz lepődni.

WonderCSabo:
Igen, Shutter Islandben jó volt. De az is nagyon kevés egy komoly díjhoz, az Oscarnak a gondolata is nevetséges. Leonak egy komoly drámát kellene vállalnia, ha akar valami komoly díjat, anélkül nem tudnak neki semmit se adni. De abban is fel kell kötnie, mert minden évben durva mezőny van mostanában.

[ Szerkesztve ]

(#26494) WonderCSabo válasza gejala (#26493) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Hát nem tudom öregem, ha vkinek nagyon erős fimlistája van, az Leo. Egy hónapja dicsértük.

Igen, Shutter Islandben jó volt. De az is nagyon kevés egy komoly díjhoz, az Oscarnak a gondolata is nevetséges

Miért is? :U

[ Szerkesztve ]

(#26495) gejala válasza WonderCSabo (#26494) üzenetére


gejala
őstag

"Miért is?"
Nézd meg a konkurenciát. Egyszerűen nincs hely egy Shutter Islandnek.

(#26496) WonderCSabo válasza gejala (#26495) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Én most legjobb színészről beszéltem, nem filmről. Bár sztem simán lehetne közöttük a Shutter island is. Főleg, ha a Social network bekerült...

(#26497) Pitterix


Pitterix
őstag

Kizárólag Tibinek Golden Globe ;)

[ Szerkesztve ]

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#26498) gejala válasza WonderCSabo (#26496) üzenetére


gejala
őstag

"Én most legjobb színészről beszéltem"
Én is. De ahhoz egy film miatt kell jelölni és csak 5 hely van.

(#26499) WonderCSabo válasza gejala (#26498) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ezt most nem értem. Simán lehet úgy jelölni vki legjobb szereplőnek, ha a filmje nincs jelölve sehova.

(#26500) Tibiajax válasza Pitterix (#26497) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a legjobb színésznő. ever

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.