Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27651) t1 válasza t1 (#27650) üzenetére


t1
addikt

Ami kimaradt, de a legjobb az volt benne, hogy az elejétől a végéig azonosulni tudtam a főszereplőkkel. :R

(#27652) madgie válasza Pitterix (#27623) üzenetére


madgie
titán

Mé' kell minden Disney mesében állandóan gajdolni? :(

(#27653) bAtt001 válasza madgie (#27652) üzenetére


bAtt001
addikt

én is ezen akadtam fenn, anélkül még jobb lett volna a film de már a felénél nem nagyon bírtam.

(#27654) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Egy kis Fast Five!
Nekem már most nagyon várós, igazi FF hangulat,jó verdák,csajok. Sok régi arc és Vin vs. Dwayne. :R

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#27655) varsam válasza gyuromoj (#27654) üzenetére


varsam
őstag

várós nagyon..

Én még a Battle: Los Angeles-re is kíváncsi vagyok, pár nap és jön.

(#27656) tween


tween
őstag

Rubber (2010) : nagyon beteg... 6/10

(#27657) F34R válasza tween (#27656) üzenetére


F34R
nagyúr

Öcsike nembánnám ha egy 720p-vel meg egy felirattal megvágnál :DDD sehol nem találom , francia a film egyik predb-n sincs fent :N

(#27658) Pitterix válasza bAtt001 (#27653) üzenetére


Pitterix
őstag

Jó volt ez így!
Nem mindegyikben jódliznak..... :N

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#27659) tween válasza F34R (#27657) üzenetére


tween
őstag

Tessék bátyuska felirat , 720p meg szerintem még habokba ;]

[ Szerkesztve ]

(#27660) F34R válasza tween (#27659) üzenetére


F34R
nagyúr

köszi, most izgalmasabbra repültem rá tron legacy 720 pötty ;]

(#27661) bAtt001 válasza F34R (#27660) üzenetére


bAtt001
addikt

arra én is repülök végre megnézhetem eredeti hanggal, már alig várom :D
"i'm not your father sam, and i'm very very happy to see you" na ezt a mondatot vártam egész film alatt és annyira rossz volt magyarul hogy csak na :D

(#27662) hoffman_ válasza gyuromoj (#27654) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Juuj, köszi-köszi-köszi-köszii :D Új tréler :DD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#27663) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Pitter!!

"Okay, the order in the series not which they came out is as follows:

The Fast and the Furious

2 Fast 2 Furious

Fast and Furious (at the beginning, Han says he's going to tokyo)

Fast and Furious : Tokyo Drift (this ends right after Fast and Furious 4)

Fast Five

Han never really died, he staged his death to escape the jap mafia, and get out of Tokyo, rejoins Dom, Brian, and the others in Brazil for the final installment!"

Ja, és közben összekoszoltam szegény monitoromat, a trailer nagyon-nagyon odab@szott!!! :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#27664) bAtt001 válasza hoffman_ (#27663) üzenetére


bAtt001
addikt

aha nem halt meg csak felrobbant a kocsi amiben éppen ült :D nagyon érezni rajta hogy elrontották a történetet és így akarják kijavítani :)

(#27665) hoffman_ válasza bAtt001 (#27664) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ezt ne nekem panaszold el :DDD Amúgy meg durván elnéző vagyok a szériával kapcsolatban, úgyhogy én nyugodt szívvel beveszem a sztorit, mert imádom :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#27666) zolynet


zolynet
addikt

Star Trek Nemesis [2002] 7/10
Nem vagyok ST rajongó, így valszeg nem is olyan szemmel néztem az egész filmet hogy most ódákat zengjek róla. Így aztán csak egynek elment kateg.
Már csak a hangeffektek miatt is érdemes azért megnézni. :K

Life is too short to stay stock!

(#27667) bAtt001 válasza hoffman_ (#27665) üzenetére


bAtt001
addikt

jójó csak mondom, az első kettő rész nekem is a kedvenceim között van, az újabbak sem rosszak csak kezdenek túllőni a célon :D a tokyo driftnek meg megvolt a maga sajátos hangulata kitolva keletre az őrült kocsikázást :)

(#27668) hoffman_ válasza bAtt001 (#27667) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Így-így :K

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#27669) varsam válasza bAtt001 (#27667) üzenetére


varsam
őstag

ki is kölcsönzöm most az első 3 részt, megjött hozzá a kedvem :)

Pár napja néztem a Faster - Rohanás c. filmet, megmondom őszintén kellemesen csalódtam benne, tetszett, jó akciófilm volt. Kimondottan Dwayne-nek való szerep volt, jól játszotta.

(#27670) lorcsi


lorcsi
veterán

Gun
lassan indult..uncsi kiszámítható. többte vártam sokkal...ez így egy kalap semmi :Wú

the mechanic:
dettó ez is egy nagy nulla :W
stathamnak el sem kellett volna vállalnia :F

(#27671) gyuromoj válasza hoffman_ (#27662) üzenetére


gyuromoj
veterán

Igazán nincs mit. :R
Én is nagyon várom, imádom minden részét.
Múlthéten daráltam le 2 nap alatt mind a 4 részt. Itt pihennek a gépen BD50 formában.
Moziban nézős lesz szerintem és már csak pár hét a premier. Utána BD-n kötelező lesz.
Amúgy tuti a 4ik rész után játszódik mivel FBI üldözi őket és a bikinis csaj a 4ik részben még rossz oldalon volt. Örülök hogy sok régi arcot visszahoztak.

Amúgy Tron-t érdemes szinkronnal nézni vagy jó eredeti hanggal is?(mostani 1080p-s mkv "csak" 13megás bitrátájú) Mikor jön ki BD25 vagy BD50 verzió?

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#27672) darál0w válasza gyuromoj (#27654) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

a végén ez az autos jelenet nekem is merős az egyik Vin Diesel filmből. ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#27673) gyuromoj válasza darál0w (#27672) üzenetére


gyuromoj
veterán

Hát most hogy mondod, igazad van. Tudtam hogy valahol már láttam a jelenetet. Az a furcsa benne hogy hamar ugranak el a kocsitól nem? Rock meg hatalmasnak látszik. Eddig se volt kicsi, de itt télleg brutális már.
Amúgy most láttam hogy magon fent van Tron BD50 3D verzió. Már csak helyet kell neki csinálnom.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#27674) Pitterix válasza hoffman_ (#27663) üzenetére


Pitterix
őstag

Köszike a sorrendet!
Lehetne már! :K

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#27675) bAtt001 válasza gyuromoj (#27671) üzenetére


bAtt001
addikt

hát én moziban láttam szinkronosan de úgy vagyok vele hogy eredeti hanggal csak jobb lehet a trailerek alapján.

(#27676) Integra


Integra
titán

tegnap megnéztem egyik barátnőmmel az elhajlási engedélyt moziban.
másnaposok óta nem volt ilyen jópofa röhögős film. volt benne pár (számomra) eredeti poén, azokon lehetett visítozni, nem lövöm le őket. ha csajoddal valami nem depis, nem gyilkolós filmet akarsz most nézni, akkor ez befog jönni és még te is élvezed.
6.5/10 pont.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#27677) brownus


brownus
veterán

ajánlom szíves figyelmetekbe (mert úgy látom itt többekre ráfér a határaik feszegetése... meg az, hogy finoman fogalmazzak: élni és élni hagyni...)

Kinsey - tanulságos lehet sokaknak! jó film, remek színészekkel és alakításokkal:) simán egy 8/10

nem akarok átmenni pszichológusba már csak azért sem mert nem vagyok az, de!
itt sokan megnéztek mindenféle véres, agyzabálós és horrorisztikus lélekromboló filmet, de egy brokeback mountain filmet már csak áttekerve? ennyire nem vagytok biztos magatokban? vagy ennyire finnyások lennétek? felnőtt férfiak vagytok, állítólag.

na mindegy, ezt a kinsey-t nézzétek meg! érdemes.

(#27678) F34R válasza gyuromoj (#27673) üzenetére


F34R
nagyúr

lol :DDD a külföldi predb-n sincs még nem hogy a magyar topsite-kon

Aprilis 4-e előtt ne is számíts BD50-re :P

(#27679) Tibiajax válasza brownus (#27677) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

egyetértek
akartam is írni, h beletekerni egy filmbe eleve megerőszakolása az alkotásnak, dehát mindegy
ez meg a másik, hogy mindenféle szart meg szemetet simán néznek emberek, de a két sztár színész ezen pár képkockáját már képtelen volt befogadni pár itteni gyomor..
na mindegy

(#27680) Ijk


Ijk
nagyúr

Nemrég néztem meg a Tangled-et, unatkoztam és egy könnyed, poénos, gagyi animációs filmre vágytam, de csalódtam, nagyon kellemeset.
Ott a helye a nagy Disney klasszikusok között, nálam az összes mai animációt veri. Remek zenék (Alan Menken ismét megmutatta miért is szeretjük), mókás mellékszerelők, kiváló munka a CGI-vel (szerintem az eddigi legjobb). Az angol szinkronhangok nagyszerűek, a karakterek magukkal ragadóak (a magyar hang sokat visszavesz az egész értékéből, nem lett jó egyáltalán).
SP
A történet persze sablonos, kiszámítható, de nem egy fordulatos mozit vár tőle az ember. A főhősök személyiségét nagyon jól visszaadja a film, ilyen finom mozgást és arckifejezésekből visszakapott érzelmeket még nem láttam számítógépes animáción. Rapunzel nagyon jó, kedves, mosolygós, felelősségteljes, nőies, erős miközben nem csináltak belőle amolyan harcias amazont, szerintem jó példakép lehet a gyerekeknek.
A történet első fele inkább a humorra megy rá, majd átmegy románcba és drámába. A gondolás jelenet igazi klasszis (nem is értem hogy nem ez kapta az oscart), a haldokló Eugene és Rapunzel pedig igazán szívszorító.

Szóval engem magával ragadott, minden Disney-klasszikus kedvelőnek kötelező darab, és minden korosztály számára egy kellemes másfél órás kikapcsolódást nyújt.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#27681) madgie válasza Ijk (#27680) üzenetére


madgie
titán

Na most - ennyi pozitív Aranyhaj kritika után - nem fogtok kedvelni: a Megamind-ot sokkal jobban élveztem, minden pillanatban. Tudom, azon kívül, hogy animációs filmek, semmi közük egymáshoz :))

(#27682) tween


tween
őstag

nem kell sírni,attól hogy 15 másodpercet eltekertem,mert ne hogy már azt kelljen bámulnom,hogy hátulról küldi az egyik fickó a másikat,attól még zseniális a film és egy cseppet sem veszített az erejéből....ennyi

(#27683) hoffman_ válasza F34R (#27678) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Vagy félreértek valamit, vagy csúnyán rád cáfoltam :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#27684) Tibiajax válasza tween (#27682) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de az is része a filmnek... étted.. :)
tekerni csunya dolog

(#27685) F34R válasza hoffman_ (#27683) üzenetére


F34R
nagyúr

Perxe max előrendeléssel is csak Aprilis 4 ,

This title will be released on April 5, 2011.

a forrást amiről meg a rip-ek vannak nem igen hiszem hogy feldobják főleg hogy egy topsiten sincs fent

Legnagyobb fail hogy Magyar title-t adnak neki alatta meg a rendes cím :DDD
Én már osztogatnám a Nuke-kat és bannolnám a releasereket akkora nagy cink

* Persze egészségére aki nem elégszik meg az szedje a 50GB+ -os filemeket :DDD

(#27686) hoffman_ válasza F34R (#27685) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Értem én az érveket, de akkor kiről van a rip? Esküszöm csak azért le fogom szedni, hogy lecsekkoljam. Más kérdés, hogy még csak HDready laposok vannak itthon... De már megszületett az újdonság tervezete, már csak a nyarat várom, hogy legyen rá mani :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#27687) F34R válasza hoffman_ (#27686) üzenetére


F34R
nagyúr

Nem tudom hogy honnan van de azt elhiheted hogy akkor nem csak Ncore-n lenne fent

Bár szerintem ez senkit sem ér váratlanul, de most már hivatalos a hír: a Disney 2011. áprilisában dobja piacra a nem-rendezte-át-a-box-office-ranglistát-de-azért-nem-is-vallott-szégyent TRON LEGACY-t DVD-n és BD-n. A szokottal ellentétben a bejelentés elsőként Angliában történt, ahol a film április 11-étől lesz megvásárolható DVD-n, BD+DVD és BD3D+BD+DVD kombó formájában, továbbá az eredeti filmet tartalmazó dupla BD-s dobozban is.

Mivel a film a világ nagyobbik részén egyszerre futott be a mozikba (nálunk konkrétan egy nappal be is előzte az amerikai premiert, ha-ha), így valószínűsíthető, hogy a megjelenés Amerikában és talán nálunk is áprilisban lesz esedékes. A kiszerelés már más kérdés (no meg az is, hogy nálunk is lesz-e belőle 3D-s megjelenés), de majd jelzem, hogy mire jutottak az InterCom háza táján.

Nem csak HD-readyk vannak csak jól a zsebedbe kell nyúlni érte :N

[ Szerkesztve ]

(#27688) hoffman_ válasza F34R (#27687) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Aham, tiszta sor. Hát, akkor valamit otthon összedobtak/felkonvertáltak a srácok BD50-re...

Nem csak HD-readyk vannak csak jól a zsebedbe kell nyúlni érte

Úgy értem a lakásban csak azok vannak, full HD még csak tervezet :DDD

Failed. :DDD A lapos alatt téjvét értettem, nem notit. Igazából jogos, nem volt nyilvánvaló :B
( bár sztem 600+k alatt is van full hd noti, de igazán nem akarok kötekedni :D )

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#27689) tween


tween
őstag

Tron: Örökség /Tron Legacy/ hivatalos dátum: DVD, Blu-ray és BD3D megjelenés (HUN): 2011. április 20.

Tron, avagy a számítógép lázadása /TRON (1982)/ : DVD megjelenés (HUN): 2011. április 20. újrakiadás

[ Szerkesztve ]

(#27690) Jhonny06


Jhonny06
veterán

(#27691) Pitterix


Pitterix
őstag

Gulliver's Travels

Szegény Gulliver forog a sírjában.... :(((

2\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#27692) BITBOYS válasza Jhonny06 (#27690) üzenetére


BITBOYS
addikt

:DDD

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#27693) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Just Go with It[OFF ](Kellékfeleség) - 8/10

Én alapból is szeretem az Adam Sandler filmeket, szerintem tényleg viccesek, bejön a stílus. Ez a sablon romantikás, mégis el tudták nekem adni. Nagyon tetszett. A lánykák meg, pfuuuu....

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#27694) bAtt001 válasza hoffman_ (#27688) üzenetére


bAtt001
addikt

most tényleg el sem tudjátok képzelni hogy mondjuk már kész a lemez és valami olyan belső ember aki mondjuk szállításért felel vagy viszonteladó elkoboz saját felhasználásra egy lemezt? onnan meg már mehet az egész dolog akadály nélkül....

(#27695) hoffman_ válasza bAtt001 (#27694) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Éppenséggel el tudom, játékoknál is ez megy.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#27696) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A mindenki által annyira várt hibrid animációs-élőszereplős film előzetese:
[link]

Live-Die-Respawn

(#27697) F34R válasza oriic (#27696) üzenetére


F34R
nagyúr

nekem nem tetszik annyira majd meglátjuk milyen is lesz

(#27698) Arnold2 válasza Jhonny06 (#27690) üzenetére


Arnold2
őstag

Mi régebben megnéztük. Nem volt rossz, egynek elmegy, bár a végében egy kicsit csalódtam.

(#27699) tween válasza oriic (#27696) üzenetére


tween
őstag

Na Törpapa forog a sírjában.......vagy él még? :D

(#27700) darál0w válasza oriic (#27696) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

heheh....elég gagyi :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.