Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27301) bagyulajuve válasza Tibiajax (#27300) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nem tudom szereted-e a történelmi filmeket, ha igen, akkor sorozatként nagyon jó a Róma, nekem az a Soprano család történetei után a kedvencem

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#27302) brownus válasza bagyulajuve (#27301) üzenetére


brownus
veterán

én csak annyit mondanék, hogy grieiee:D

[ Szerkesztve ]

(#27303) izomhod


izomhod
senior tag

A halál 50 órája erős 8/10.
Gyerekkori kedvencem, még a vetített hárretekkel is veri a mai szarokat! :))

(#27304) Tibiajax válasza brownus (#27302) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:D :D
szerk. de hallod, ne nézd sokáig, mert bazze beállít rendesen
:D

bagyulajuve. rápislantok a pilotra, ma este..

[ Szerkesztve ]

(#27305) BITBOYS válasza brownus (#27302) üzenetére


BITBOYS
addikt

Én meg csak ennyit: WTF: Gyilkos moncsicsik támadnak :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#27306) izomhod válasza BITBOYS (#27305) üzenetére


izomhod
senior tag

nagyon rossz:)

(#27307) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

És egy végső előzetes a Sucker Punch-hoz.

[link]
:C

Live-Die-Respawn

(#27308) F34R válasza oriic (#27307) üzenetére


F34R
nagyúr

whao nemsokár várható :C

(#27309) izomhod


izomhod
senior tag

valami jó kis tankos filmet ajánljatok nekem

köszi

(#27310) bagyulajuve válasza izomhod (#27309) üzenetére


bagyulajuve
addikt

tank girl :D

mod: most nézem vissza az a kép Oh Desu-ról odabasz és Tibinek igaza van, nem szabad sokáig nézni :DDD

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#27311) adalbert1


adalbert1
veterán

Múltkor otthon fetrengtem betegen majd 1 hétig, pár filmet végig daráltam:

12 Agry Men: Tökéletes példája hogy lehet kis költségvetésből jó filmet készíteni

Műkevelő műkincsrablók: ez egy rakás sz.r, szerintem kár volt leforgatni.

North by Northwest: ezen a filmen se igazán fogott az idő, Hitchcock mestere volt a hangulatteremtésnek.

Faster: The Rock legjobb filmje, de még így se több egy átlag akció filmnél (mindenesetre jobb volt mint amit múltkor néztem tőle).

Contact: hát lehet hogy 97-ben ez a film jó volt, de mai szemmel nézve elég gyenge...

The Curious Case of Benjamin Button: simán benne van a top 3 "kedves felnőtteknek szóló mese" kategóriában, nagyon szép film.

Truman Show: ugyan már láttam, de simán pár évente újranézős... A Forrest Gump mellett ez a másik ami beletartozik a kategória top hármába. :K

Top Secret: Ezt is jó néha újra nézni, habár a poénok nagy része fejből megy :D , szvsz a Csupasz pisztoly mellett a legjobb ilyen stílusú film (Anal Intruderes börtönös jelenet a legnagyobb :)) )

A rózsa neve: lehet hogy 86-ban ez egy vérfagyasztó krimi/thriller volt, de nekem egyáltalán nem jött be.

The Law Abiding Citizen: számomra az utóbbi időszak egyik legeredetibb filmje volt, a végét viszont gyengének éreztem a film többi részéhez képest.

Body of Lies: egyszer bőven nézhető, de DiCaprio-nak és Crowe-nak is volt már jobb filmje.

Salt: az alapötlet nem lenne rossz, de a megvalósítást szerintem nagyon elszúrták, jobb lett volna ha inkább valami izgalmas kémfilmet csinálnak mint n+1 akciófilmet.

K-19: Érdekes volt a két főszereplő karaktere, de maga a film annyira nem...

Don't Say a Word: ez is gyenge eresztés volt...

The Game: Sikeresen tönkretette az élményt hogy a film utolsó félóráját már láttam több mint 10 éve, így nem igazán volt érdekes... Mindenesetre szerintem Fincher gyengébb filmjei közé tartozik.

The Bridge on the River Kwai: nekem ez egyáltalán nem jött át...

Pitch Black: ez szerintem nagyon gyenge film volt, se parázni nem lehet rajta, akció filmnek is gyenge... Nem is értem hogy készült játék is a filmből.

State of Grace: Ebben a filmben minden egyben van/volt egy baromi jó filmhez, mégis középszerű lett. Talán Scorsese-nek kellett volna rendezni :) .

Fast and Furious: Anno az első rész még szerintem tetszett is, ott még elég volt hogy egy rakás tuningolt gépet raknak a filmbe, viszont ez igen gyenge eresztés lett (a story 1-2 részén nem tudtam hogy sírjak vagy nevessek annyira gagyi volt).

(#27312) sti10p


sti10p
senior tag

Tudnátok ajánlani valami jó kis horror filmet az újabb eresztésekből?!

XY

(#27313) Psychonaut válasza sti10p (#27312) üzenetére


Psychonaut
addikt

Let Me In, I Spit on Your Grave

(#27314) BITBOYS válasza adalbert1 (#27311) üzenetére


BITBOYS
addikt

Contact, Body of Lies :(

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#27315) tween válasza BITBOYS (#27314) üzenetére


tween
őstag

ez a kettő első osztályú :K

(#27316) BITBOYS válasza tween (#27315) üzenetére


BITBOYS
addikt

Igen, ezért nem értem adalbert kollégát.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#27317) oriic válasza adalbert1 (#27311) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pitch Black tényleg nem lett annyira jó film, de simán nézhető, a 2. rész az viszont egész tűrhető lett. És jön a 3. is. :D

Live-Die-Respawn

(#27318) BITBOYS válasza oriic (#27317) üzenetére


BITBOYS
addikt

Jaja, Riddick is jó :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#27319) oxox válasza adalbert1 (#27311) üzenetére


oxox
addikt

Azert kicsi eross a truman show-t, meg a forrest gump-ok, egy kategoriaba rakni (egy lapon sem emlegetnem a ket filmet :) )

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#27320) cszn válasza oxox (#27319) üzenetére


cszn
őstag

Pedig neki van igaza. ;)

(#27321) adalbert1 válasza BITBOYS (#27314) üzenetére


adalbert1
veterán

A Contactet ha akkor látom moziba mikor kijött akkor lehet hogy ugyanolyan tátott szájjal nézem végig mint anno az Apollo 13-at, így viszont nem igazán jött be...
A Body of Lies-ról meg ha egyből megnézése után írok biztos jobb véleménnyel lettem volna. Nem volt rossz film, de már így 1 hét távlatából is azért gondolkoznom kellett hogy mi és hogy volt benne, tehát nem igazán az a film amire pár év távlatából is úgy fog az ember visszaemlékezni hogy ez mekkora film volt (legalábbis szvsz).

oxox : oké hogy a két film valamilyen szinten különböző ( a Forrest Gump eleve sokkal grandiózusabb, több poén van benne, stb...), de a hatás amit elérnek a nézőben hasonló (és azért hasonlóságok is akadnak bőven, eleve már az hogy a főszereplő szemszögéből látjuk a világot, ami nem teljesen az aminek ő gondolja -más kérdés hogy Forrest gyp-s, Truman meg egy mesterséges világban él-).

[ Szerkesztve ]

(#27322) Zoo123 válasza sti10p (#27312) üzenetére


Zoo123
senior tag

Ha már szóba került a Let Me In, akkor már inkább az eredetit nézd meg: Let The Right One In, az sokkal jobb!

Persze ha még nem láttad. :)

''Nem vagyok komplett őrült... pár darab még hiányzik!''

(#27323) Jhonny06


Jhonny06
veterán

A The Eagle-ben gyanúsan sok magyar színész van, IMDb cast alapján. Lemaradtam valamiről?

(#27324) kmisi99


kmisi99
addikt

Régebben láttam egy filmet de nem emlékszem a címére! Valamilyen idő volt a címe pl 22:30 vagy ilyesmi! Csak nem tudom hogy mi lehetett a pontos idő ami a címe volt!
Amiről szólt:

Spoiler!!!!

Pont amikor ennyi lett az idő történt valami baleset és a történet kezdett kibontakozni több ember szemszögéből kezdték bemutatni hogy ugyan abban az időpontban mi történt és a végére összefűződtek a történések!

Spoiler off

Na ennek keresem a címét

(#27325) Eagle16 válasza kmisi99 (#27324) üzenetére


Eagle16
addikt

11:14

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#27326) adalbert1 válasza kmisi99 (#27324) üzenetére


adalbert1
veterán

11:14

(#27327) Troy.


Troy.
addikt

Hello! A négy Indiana Jones filmek hogyan követik egymást? Mi a sorrend? Köszönöm előre is!

.

(#27328) Jhonny06 válasza Troy. (#27327) üzenetére


Jhonny06
veterán

Az elveszett frigyláda fosztogatói (1981) [link]
Indiana Jones és a végzet temploma (1984) [link]
Indiana Jones és az utolsó kereszteslovag (1989) [link]
Indiana Jones és a kristálykoponya királysága (2008) [link]

[ Szerkesztve ]

(#27329) kmisi99


kmisi99
addikt

Nagyon köszönöm mindkettőtöknek ezt kerestem!

(#27330) Pitterix


Pitterix
őstag

Bikini Girls on Ice

Harmat gyenge alkotás.
De végre nem kiretusáltfotostoppholthorgolt csajok vannak benn, hanem kis narancsbőrrel megáldott húsosabb hölgyemények.

2\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#27331) Troy. válasza Jhonny06 (#27328) üzenetére


Troy.
addikt

Szóval a kiadási dátum szerint jönnek? köszi!

.

(#27332) Jhonny06 válasza Troy. (#27331) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nyilván előbb jött ki a 81'-es, mint a 84'-es. :)

[ Szerkesztve ]

(#27333) Psychonaut válasza Jhonny06 (#27332) üzenetére


Psychonaut
addikt

Gondolom történeti sorrendre gondolt.

(#27334) darál0w válasza brownus (#27282) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ez "hülye" :D:D:D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#27335) oxox


oxox
addikt

vegre valahara megtalaltam gyerekkorom egyik filmjet!!!!...csak emlekkepeim voltak rola, es akarhol kerdezgettem rola mindenki csak nezett ram mint Rozi a moziba.

Gyerekkoromban (narratorok hoskoraban), tetszett, de paraztam is tole...mai szemmel igazi Zs katekorias kalandfilm (legalabbis a bemutato alapjan :) )

Warlods of Atlantis

[link]

valaki latta mar?

amint sikerul nezheto verziot szereznem pontozom is :D

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#27336) F34R


F34R
nagyúr

Undisputted III 7/10

BDrip HunDub

(#27337) Pickle Rick


Pickle Rick
senior tag

Valaki tud pontos dátumot a Pirates of the Caribbean 4-el kapcsolatban? Mikor lesz a magyar mozikban?

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#27338) Gabás válasza Pickle Rick (#27337) üzenetére


Gabás
addikt

(#27339) darál0w válasza F34R (#27336) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nemrég néztem meg egyben a hármat :D

sorrendben nálam értékelés alapján : 2-3-1.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#27340) Troy. válasza Psychonaut (#27333) üzenetére


Troy.
addikt

Igen arra!

.

(#27341) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Jackass 3D (2010)
720p, DTS

Egy délutáni röhögést megér a dolog, bár ez már inkább volt undorító sok helyen, mint vicces. Gondolom így lehetett eladni. Nem volt rossz. 7/10.

(#27342) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Machete 7.5/10

Rendezés, vágás, minden furcsa :D A lányok kibe..szott jók, ezek mellett pusztítás, kaszabolás, belezés, villantás, poén minden van :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#27343) Integra


Integra
titán

nézem a zombieland-et hbo-n, de egy ritka retek fos szinkronja van, hol találták ezeket a hangokat?!

mod: közben rájöttem, hogy át lehet váltani a hangot angolra.. :DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#27344) ch003067 válasza Integra (#27343) üzenetére


ch003067
addikt

Én is láttam 2 nyelven, ugye Magyarul, illetve Angolul, és meg mondjam, nekem sem tetszett a magyar szinkron. Nagyon undorítóan csinálták meg. Viszont a színészek kárpótolják az embert, mert azokat nagyon jól összeválogatták :R

(#27345) darál0w


darál0w
Jómunkásember

Horsemen 2009

érdekes egy film...és nekem kissé kiszámíthato is volt a vége...a felénél rájöttem, h mi a szitu. :U

de ennek ellenére 7/10

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#27346) bAtt001 válasza Jhonny06 (#27341) üzenetére


bAtt001
addikt

nem kell azt komolyan venni, csak nevetni rajtuk hogy milyen hülyék ha ezt a sok ökörséget megcsinálták magukkal, emlékszem moziban végig röhögtük az egészet :D (nem is voltunk sokat, premier után vagy 2 nappal néztük de 6an voltunk teremben)

(#27347) harylmu


harylmu
őstag

A Zeitgeist filmekről mi a véleményetek? Szerintetek mennyire valósak a forrásaik és mennyiben lehet manipulatív a film? (azt pl. simán el tudom képzelni, hogy valami amerika-ellenes hatalomnak is benne lehet a keze)

[ Szerkesztve ]

(#27348) tween


tween
őstag

Ragyogás (TV mini-series 1997) : 6,5/10

(#27349) Bubee82 válasza harylmu (#27347) üzenetére


Bubee82
őstag

(#27350) harylmu válasza Bubee82 (#27349) üzenetére


harylmu
őstag

kösz, nem tudtam, hogy van ilyen is.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.