Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26701) koxx válasza tiv83us (#26699) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Kicsit kiszámítható film, de nem annyira rossz.

Annyit írtatok az Aliensről, hogy én is előszedem újra, HD-ben talán még nem is láttam. Nekem valahogy a 3. és a 4. rész nem jött be annyira, az elsőt talán kétszer láttam, a 2.részt legalább tízszer.

[ Szerkesztve ]

(#26702) Cola111


Cola111
aktív tag

sziasztok, tudtok vmi jó kommandós filmet? ;] :)

(#26703) Pitterix


Pitterix
őstag

Megamind

Jó volt.

7,5\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#26704) Jhonny06 válasza tiv83us (#26699) üzenetére


Jhonny06
veterán

Hát, ha van választék, akkor ne azt nézzétek meg. Nagyon átlagos, valószínűleg nem fog tetszeni. Szerintem szar, de itt többen írták, hogy nem vészes, ezért írom, hogy átlagos. :))

[ Szerkesztve ]

(#26705) Tibiajax válasza Cola111 (#26702) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#26706) Cola111 válasza Tibiajax (#26705) üzenetére


Cola111
aktív tag

(#26707) littlelion21 válasza Cola111 (#26706) üzenetére


littlelion21
addikt

Kommandóbázis 2

(#26708) darál0w válasza koxx (#26701) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

a végéig nem tudtam, h ki a hunyo...szal annyira nem kiszámíthato :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#26709) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

The American
720p

Bbaromi lassú film, a táj gyönyörű, az olasz lányok szintén. Történet nincs, és az is kiszámítható... Mondjuk az érdekes, hogy egyáltalán nem amerikai stílusú, inkább európai filmnek tűnik.

6/10.

[ Szerkesztve ]

(#26710) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

ha valaki esetleg nézné a smallville nevezető sorozatot, kérdezném, 9-es vagy 10-es évadban figyel be Darkseid bácsi?.. ő érdekelne.. kösz előre is

(#26711) WonderCSabo válasza Tibiajax (#26710) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Én nem nézem, viszont az imdb igen.

(#26712) WonderCSabo válasza WonderCSabo (#26711) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Szerk.: A másik nevén több részben is van, de Darkseidként csak ebben.

(#26713) F34R válasza Tibiajax (#26710) üzenetére


F34R
nagyúr

10-dikben szerepel

(#26714) darál0w válasza Tibiajax (#26710) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

dejo, hogy megtaláltam a topikot....teljesen el is felejtettem ezt a sorozatot...látom már megy a 10 évad. :D

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#26715) nepszter1


nepszter1
addikt

Az élet szép
10/10 Nagyon szép film mindenkinek ajánlom . Az apa és fia szeretetét mutatja be.

(#26716) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

kösz szépen a válaszokat skacok, akkor arra rámászok

Dick Tracy
hd,eredeti hang
Kegyetlen ez a film... :D
6/10

(#26717) littlelion21


littlelion21
addikt

Resident Evil: Afterlife [2010]
Próbálok rájönni hogy ez paródia vagy komoly. Előbbinek még talán elmenne, de érzésem szerint ezt komolyan gondolták...

10%

[ Szerkesztve ]

(#26718) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

(#26719) WonderCSabo válasza Tibiajax (#26718) üzenetére


WonderCSabo
félisten

:DD Mondjuk a szép éjszakát én máshogy képzelem el. ;]

[ Szerkesztve ]

(#26720) cszn válasza madgie (#26687) üzenetére


cszn
őstag

Nem hiszem, hogy a kettő kizárja egymást. Inkább csak túl éles szemű/fülű. :DDD De ami a lényeg, hogy tényleg nem az ilyen hibák rontják el a filmeket. :U

(#26709) WonderCSabo A rendező úr holland.

Látta itt valaki a Pusher c. filmet? Magyarul Elátkozott város. Dán múvi, '96-os és egy drogdílerről szól. Realista, mozgalmas, nagyon jó korképnek tűnik nekem. Gyorsan szedem is le a köv. két részt. 9/10 (szigorú értékelés mellett is.)

[ Szerkesztve ]

(#26721) mephi666


mephi666
nagyúr

szombaton este megnéztük a salo, avagy sodoma 120 napja-t... kollektíve megállapítottuk barátnőmmel, hogy ez a film minősíthetetlenül sz@r :(

múlt héten néztük a ken park-ot, ami szintén egy beteg film, de az legalább tetszett... abban nincs 1 "normális" szereplő sem, igaz rendesen fel van nagyítva minden, de ez volt a célja a rendezőnek... (erős túlzásokkal) megmutatja jól, hogy milyen "betegek" az emberek...

ez a salo viszont teljesen más... hideg, nem tudtuk átérezni és így a jelenetek röhejesek/szánalmasak lettek számunkra :( a rendező célját sem értettem vele... a fejesek orgiákat csaptak a foglyul ejtett fiúkkal/lányokkal, egy nő meg időnként perverz sztorikkal szórakoztatta őket, amiből ihletett meríthettek? :U rendben... és? ennyi? ez nekünk édeskevés... értékelés: 1/10 (ritka az ilyen tőlem)

tegnap viszont gyógyegér vacsorára:
ettől a filmtől megkaptunk majd 2óra könnyed szórakozást... :K aki nem látta, annak ajánljuk... nem váltja meg a film a világot, de a célnak megfelel: 6/10

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#26722) Integra


Integra
titán

van isten... :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#26723) BITBOYS válasza Integra (#26722) üzenetére


BITBOYS
addikt

Végre valami, csak tényleg olyasmi legyen mint az első rész :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#26724) mephi666 válasza BITBOYS (#26723) üzenetére


mephi666
nagyúr

reggel bringázás közben elmélkedtem épp magamban ide vágó témáról, most próbálom összeszedni:

ez a 3d-s láz nálam még mindig nem ütött be... filmeknél nálam a következő dolgok számítanak: (főleg... de a popcornmúvikat is szeretem azért)

1: sztori mindenekelőtt, ha ez jó és más pontokon sántít a film, azért feledteti a hiányosságokat
2/a: látványvilág/színvilág... itt inkább a fényképezésre gondolok, nem pedig a millió spec. effektre... ez tehet egy jó nagy adag pluszt a film élvezeti értékéhez...
2/b: zene/aláfestő hangok... megint szükségesek, hogy tökéletes legyen az atmoszféra
2/c: színészek/színészi játék... nem taglalom, miért elengedhetetlen

általában ezek döntenek nálam és zavar, hogy az újabb filmek (nagy része) kb így épül fel:

magasan az első számú szempont: az egész film egy effekt-orgia, 2millió lassított robbanással meg atomvillanással és 1 tonna istenharagjával :(
sokad rangú: minden más szempont, ami az én listámon elengedhetetlen...

szerintem emiatt nem jönnek be nekem az újabb filmek és félek kicsit, hogy a matrixból is ilyen 3d-s akármit csinálnának, a sztori meg sehol nem lenne :( (lásd: avatar... millió effekt és pocahontas-sztori... utólag visszagondolva csalódtunk benne)

26725: a matrix1-et láttam moziban, utána pedig ahogy meglett 1 hónapon keresztül minden nap megnéztem eredeti hanggal, szinkron nélkül... (és ezt értsd szó szerint: hazamentem suliból, tanultam és este matrix... legalább 1 hónapon át... és azótta is láttam jópárszor) a 2 folytatást pedig összesen láttam 5-10-szer talán... csalódtam bennük :(

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#26725) WonderCSabo válasza Integra (#26722) üzenetére


WonderCSabo
félisten

A Mátrix első része kult film lett, a folytatások meg szépen meg próbálták ezt a státuszt porig rombolni... Nem kéne még jobban.

(#26726) zoo8800 válasza Tibiajax (#26718) üzenetére


zoo8800
veterán

:D

rip and tear, until it is done

(#26727) BITBOYS válasza mephi666 (#26724) üzenetére


BITBOYS
addikt

Tökéletesen igazad van, nem lehet mindent a látvánnyal eladni, de közben mégis...
Avatarral nincs különösebb problémám, sok millióan szerették, köztük én is. Inkább az bánt, hogy a folytatásai miatt rendesen eltolták a Battle Angel rendezését. Itt persze Cameron a hibás hisz belement, engedett a zseton szorításának. Szóval az Avatar folytatásai már nemigazán hoznak lázba.
Elképzelhető, hogy tényleg egy tech-demonak szánta a filmet, megmutatva a többi stúdiónak, rendezőnek, mozikomplexumnak a jövő filmkészítésének egyik lehetőségét.
Mondjuk a 3D tévékről, pontosabban az eladás gyengeségeiről mindig az jut eszembe, hogy mégis mit vártak? Mindenki bevásárolt nálunk plazmából/lcd televíziókból, most cseréljük le csakazért mert 3D? Nyugaton sem hiszem, hogy mindenki váltana.

Pár napja néztem újra a Ronin, Tiszta románc....valami fergeteges mindkét film.

Mátrix: 2-3 semmit sem jelent számomra, közelében sincs az első résznek, de bizakodva várom a folytatásokat hátha...

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#26728) madgie válasza BITBOYS (#26727) üzenetére


madgie
titán

Érdekes, nekem az eredeti, mozis Avatar nem igazán tetszett, az Extended viszont elég szépen kikerekíti a történetet, legalábbis így már egy hetest megér a tízes listán :D

(#26729) BITBOYS válasza BITBOYS (#26727) üzenetére


BITBOYS
addikt

Közben ránéztem imdb-n, és ott az áll, hogy BA hamarabb elkészül mint az Avatar folytatásai. Nem értem, nemrég még arról számoltak be, hogy nemkeveset csúszni fog miatta...
Nem gond, maradjon így. Avatar ráér :)

madgie Nekem moziban is tetszett, és a kibővített is, ráadásul brutál képe volt itthon :D

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#26730) koxx válasza BITBOYS (#26727) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

3D tv sztem iszonyat nagy parasztvakítás, totál feleslegesnek érzem (egyelőre) csak még egy bőrt le akarnak húzni az emberről. Kétlem, hogy emiatt sokan váltanának, inkább veszek 2 kategóriával nagyobb LCD-t/plazmát.

off: végre megkaptad az avatart :)

(#26731) BITBOYS válasza koxx (#26730) üzenetére


BITBOYS
addikt

Bizony, meg:)
Hála neked :)

Mondjuk projektornál nem lehet rossz a 3D, cseppet nagyobb felületen élvezhető a dolog, de oda is tér kell.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#26732) Psychonaut válasza WonderCSabo (#26725) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ritkán értünk egyet, de most teljesen igazad van.

(#26733) brownus válasza mephi666 (#26724) üzenetére


brownus
veterán

3d kizárólag cgi mese filmeknél tetszik. amúgy mindig 2d-re ülök be.
igaz az imaxos avatar tetszett, de azért is mert az volt az első... volt pár film amit 3dben néztem meg de egyik se lett több és jobb tőle. most még bőven elég a 2d.

(#26734) Cola111


Cola111
aktív tag

Takers 2010

Szerintem jó film, izgalmas, akciódús, bár néha kiszámítható, akkora csavart nem raktak bele, de mindenesetre érdemes megnézni!

(#26735) madgie válasza Cola111 (#26734) üzenetére


madgie
titán

Tegnapelőtt néztük mi is ezt a Takers-t. Nekem a "húdekeményvagyok" nézés meg a duma maradt meg belőle, a kamerát is szinte dobálják a magasba, annyira mozgalmasra és pörgősre akarták csinálni. Nem rossz, nem rossz, de szerintem kicsit izzadságszagú.

Mondjuk megnézném azt az őrültet, aki egy nap nézi meg ezt meg a The American-t :DDD

(#26736) adalbert1


adalbert1
veterán

Gun: az imdb pontszám kb. mindent elmond róla (3.4). 50 Cent kb. annyira tehetséges, mint zene terén :) , Val Kilmer meg előlépett azzá aki a legtöbb gyenge/minősíthetetlen filmben szerepelt (pedig voltak egész jó szerepei is, pl.: True Romance :D , Heat, The Doors).

(#26737) BITBOYS válasza adalbert1 (#26736) üzenetére


BITBOYS
addikt

Felon is jó volt, bár most ránéztem imdb-n...atyaég...kicsit kikerekedett :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#26738) adalbert1 válasza BITBOYS (#26737) üzenetére


adalbert1
veterán

Tényleg, azt el is felejtettem, az is jó volt. De kb. 1 ilyen szerepére jut 4-5 atom gáz (mondjuk a The Island of Dr. Moreau már az annyira sz.r hogy jó kategóriát képviseli :D ).
Erről jutott eszembe, hogy lehetne imdb-n minden színésznek az adatlapján egy olyan szám ami azoknak a filmeknek az imdb-n adott pontjainak átlagát mutatja amiben szerepelt, kíváncsi vagyok hogy kinél mik jönnének ki...

(#26739) Pitterix válasza BITBOYS (#26731) üzenetére


Pitterix
őstag

De furcsa vagy ezzel a huncut, gaz, rosszban sántikáló pofával. :DDD

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#26740) BITBOYS válasza Pitterix (#26739) üzenetére


BITBOYS
addikt

Pedig ez még a legszebb arckifejezése a donornak :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#26741) littlelion21


littlelion21
addikt

Primer [2004]
Jó, akkor legyen szíves valaki magyarázza el hogy miről szólt a film második fele...
Lehet hogy zseniális(an bonyolult) a forgatókönyv, de hogy kb. semmi nem tudna rávenni hogy még egyszer leüljek elé az is biztos.

(#26742) Pitterix válasza BITBOYS (#26740) üzenetére


Pitterix
őstag

Honnan lehet ismerős a búrád??? :U

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#26743) BITBOYS válasza Pitterix (#26742) üzenetére


BITBOYS
addikt

Na neee, nem láttál még Fekete vipera sorozatot? :D

littlelion21: Azon én is elvéreztem :)

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#26744) somasz válasza littlelion21 (#26741) üzenetére


somasz
addikt

[link]
:DD

[ Szerkesztve ]

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#26745) Pitterix válasza BITBOYS (#26743) üzenetére


Pitterix
őstag

Ja de, csak (most kapok majd a pofámra) nem szeretem..... :B
A régit megkapta valaki?

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#26746) BITBOYS válasza Pitterix (#26745) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ugyan már, semmi probléma :N
A régi még mindig vár valakire...

littlelion21: Állítólag itt a megoldás: [link]

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#26747) adalbert1 válasza BITBOYS (#26743) üzenetére


adalbert1
veterán

Ahhh, ez nekem le se esett :W , pedig szerintem minden részt láttam többször is (igaz a negyedik évadot többször láttam mint az összes többit együtt, így inkább az az arca maradt meg Viperának. :D ).

Btw nekem ez az avatar cserélés elég új dolog, de akkor ezért szaladgálnak páran új képpel...

(#26748) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Mad Max 8/10

Nagy klasszikus, még nem láttam ezelőtt, de nagyon tetszett. Igazából nem a színészi játék vagy a rendezés miatt adtam rá ennyit, hanem mert nagyon bejött a hangulata, és a "nyolcvanasévekfíling" (igen, tudom, '79-es).

(#26749) zolynet


zolynet
addikt

Scarface - A sebhelyesarcú 8/10
Jó tipp volt Tőletek h ez egy kihagyhatatlan film. Talán kissé hosszúra sikerült és amilyen hosszú kb olyan rövid időre alatt ér fel a maffia topjára Pacino.
Most Carlito útja következik a napokban. Illetve előtte egy kis felevenítés, the thing.

Life is too short to stay stock!

(#26750) Tibiajax válasza zolynet (#26749) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Carlito még jobb lesz..

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.