Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27601) zolynet


zolynet
addikt

Black Swan / Fekete Hattyú 8/10
Abszolút nem vagyok oda a balettért, de ez a film tetszett, lekötött, remek volt.
Meglehetősen elvont, mármár zakkant, de sztem nagyon jól össze rakták ezt a filmet, nemhiába kapta az elismerések tömkelegét. Ami ennyi Oscar-t kap azt meg kell nézni, alap! :K

Life is too short to stay stock!

(#27602) tween válasza Steve-0 (#27600) üzenetére


tween
őstag

milyen verziót néztél? mert ha workprint akkor meg van az ok......

(#27603) gejala


gejala
őstag

Tangled

A Disney megmutatta, hogy a Pixaron kívül is van még náluk élet.
Röviden: nem ér föl az olyan klasszikusokhoz, mint a Beauty and the Beast vagy az Aladdin, de nagyon is jó film lett.
Hosszabban: meglepően jó történet és hihető(!) karakterek egy nagyon is ismerős helyzet ellenére, lenyűgöző és gyönyörű animációval, kiválóan eltalált arányokkal. Az éneklő és beszélő állatok aránya konkrétan nulla, viszont van két állat, akik bár nem szerepelnek túl sokat, de amikor igen, akkor ütnek keményen. :D Rapunzel meg hihetetlenül szeretnivaló, simán elviszi az egész filmet. De azért Flynn is sokat segít. ;]

Szerintem a film néhány kiemelt jelenet miatt belopózott a kötelező kategóriába, de mindenképp nagyon ajánlott.

[ Szerkesztve ]

(#27604) tween


tween
őstag

A pokol konyhája (1990) : 5/10.......több is lehetett volna belőle...

(#27605) mephi666 válasza Tibiajax (#27586) üzenetére


mephi666
nagyúr

terhes társaság nekünk sem jött be: barátnőm már felénél bealudt, de én végigszenvedtem és csalódtam :( hiába szeretjük a főszereplő filmjeit, ez akkor is erőltetett/gagyi volt... 10/2

a humorról ez jut eszembe :) egyik oldalon a gagyi mami3-nál volt ez a kis párbeszéd és percekig röhögtem rajta... egyébként szvsz. kevin smith mozijai a maguk betegsége ellenére is sokkal közelebb állnak ahhoz a "humorhoz", ami nekem bejön :K szeretem a filmjeit... újabb vígjátékok meg nehezen tudnak mosolyt csalni az arcomra: nagyon erőltetettek és 5perc után már úgy érzem, hogy: "ezt láttam már csomó másik filmben" (a másnaposok volt talán a legutolsó, ami még bejött)

hétvégi termés:
faster / rohanás
kiszámítható, pörgős, szórakoztató... egynek elment... 10/6

star trek
a sztorit annyira nem ismerem, régen láttam jópár részt még valami német adón, de ez a film nagyon bejött :K látványos, hangulatos és egyáltalán nem unalmas... a sztori is rendben volt... bánom, hogy eddig vártam a megnézéssel... 10/8

wall street / tőzsdecápák
régen láttam már, most csak felelevenítettük a 2. rész megnézése előtt... elég kiszámítható azért a film, de tetszett... 10/7

the tournament / bérgyilkosok viadala
sablonos, de kellően pörgős... kicsit olyan, mint a death race városi környezetben, bérgyilkosokkal... 10/5.5

no country for old man / nem vénnek való vidék
na igen... ezt is láttam már és most újranéztük: mindkettőnknek nagyon tetszett... ez a film szerintünk sem hiába kapott oscar-okat 2007-ben :K 10/8.5

the bucket list / a bakancslista
tegnap este néztük... elég elgondolkodtató film, nagyon jól vannak benne vegyítve a különböző stílusjegyek :K jack nicholson és morgan freeman külön-külön is elvisz egy filmet, "együtt" viszont még jobban tetszettek... 10/8.5

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#27606) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

a terhes társaság valóban egy szar, csak 1-2 x mosolyodtam el, a film még csak 1x nézős sem

a Másnaposok viszont baromi jó továbbra is, az utóbbi évek legjobbja, ezen kár vitázni :DDD

Resistencia eterna

(#27607) Arnold2


Arnold2
őstag

Megnéztük mi is a Troll hunter-t. A lassú indulás után szépen beindult a film és a megfelelő időközönként adagolta az újdonságokat. Én úgy érzem (bár lehet hogy tévedek), hogy bármilyen más műfajban csinálták volna meg a filmet nem lett volna ennyire hatásos.
Továbbá a Björn pedig beleégett a dobhártyámba :)

Gantz
Ez pedig egy nagyon ígéretes manga, filmadaptációja. A film nekem kiverte a biztosítékot. Sajnos nem sikerült átültetni megfelelően filmre az eseményeket. Mondok egy példát: X szituációban van a szereplő kezében a fegyver vele szemben az ellenfél. Fél óráig beszélnek, nézik, barkóbáznak, haikut írnak, DE NEM LŐNEK! A 15 perc után rajtam röhögtek a srácok, ahogy (FPS játékokon felnőtt) idiótaként ordítok a képernyővel, hogy: LŐJ MÁR BMEEEEEEG!! És állandóan ez volt. Azt aláírom, hogy így 20 perces lett volna a film, de engem ez megborított. Az alapötlet szerintem eredeti, és utána nézek majd a mangának, mert érdekel. Nyugisabb embereknek ajánlom akik szeretik ezt a műfajt. Esetleg még annyit, hogy 2 film dolgozza fel a mangát. Ez az első, úgy mond felvezeti a másodikat, szóval szerintem érdemes megvárni a másodikat.

(#27608) <NewL>


<NewL>
addikt

Zodiac

Nemláttam még, szerintem azért mert már korábban is túl soknak véltem a játékidőt, és most is az volt. Nem annyira bírok két és fél órás filmeket nézni, főleg éjszaka:D Na de ezt nem bántam meg. Minden percét élveztem, nagyon tetszett.

9/10

ennek örömére, belekezdtem harmadjára a

Män som hatar kvinnor (A tetovált lány)

Mindenütt magas pontokat kapott. De én ezt a filmet az istennek sem tudom végignézni, a 70-80. percnél mindig kinyomom. A nő karaktere annyira nemtetszik, hogy az már nemigaz, ütném kategória. Amúgyis útálom a német filmeket.

-/10

Fighter

Ez se tetszett, nagyon nem:D Pedig szeretem Bale-t meg Márki Márkot

4/10

TRON - Legacy

Másodjára néztem, első ézésre értékelhetetlen nagy baromságnak tartottam, most se áll messzebb:D de eredeti nyelven, normális mínőségben sokkal jobban tetszett már:) Ha a Daft Punk nemcsinált volna alá ilyen jó muzsikát, a pontszámom ismét a nullához közelítene. A film egy erős 4-es nálam, a zene pedig a maximális. hogy ezért nem kaptak oscart :(

7/10

Ma jön a Black Swan, szerintem kinyomom 10 perc után :D de ezért megpróbálom megnézni

There's an app for that

(#27609) madgie válasza <NewL> (#27608) üzenetére


madgie
titán

"Amúgyis útálom a német filmeket."

Egy fia németes filmmegoldás nincs benne (inkább Skandináv mindenestül), mellesleg gyönyörűen fényképezett az egész, úgy ahogy van. Mindegy, tedógod :)

(#27610) Gabás válasza <NewL> (#27608) üzenetére


Gabás
addikt

Amúgyis útálom a német filmeket.

Ez meg engem kólintott fejbe :Y

(#27611) <NewL> válasza madgie (#27609) üzenetére


<NewL>
addikt

Akkor azok sem tudnak csinálni kedvemre való filmet, mint a kínaik és az indiaiak sem. Csak magyar és amerikai amit a gyomrom bevesz:) Még a magyar sem, mert már a könyökömön jönnek ki a "vigjátékaik". Ja meg a francia filmek, azokat még szeretem.

Tudom, hogy neked baromira tetszett, meg összes rész, olvastam korábban. De á, hát én nem bírom végignézni még ezt az egy fonnyadt részt sem. Amikor meglátom a csajt, legszívesebben lerugnám monitoron keresztül. Az életben sem szeretem az efajta stílust, nem is csodáltam, hogy jól megpüfölték az aluljáróban, meg megpipáztatták :D

There's an app for that

(#27612) madgie válasza <NewL> (#27611) üzenetére


madgie
titán

Most, pár hónap után már nem találom annyira jó filmnek, főleg a második és harmadik részét, de a rendezés és fényképezés nagyon tetszik benne, meg amúgy is, én szeretem az újgenerációs európai filmeket (Taken, Bourne részek...) :)

(#27613) darál0w


darál0w
Jómunkásember

Let me in

nem egy tipikus vámpíros film. 7/10

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#27614) tween


tween
őstag

Száguldó bomba (2010) : 6,5/10

(#27615) hoffman_ válasza zolynet (#27601) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Már nem azért, de egyet kapott :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#27616) bAtt001 válasza <NewL> (#27608) üzenetére


bAtt001
addikt

na igen a daft punknak járt volna, de hát nem olyan emberek ülnek ott a döntéshozó székben akiknek az ízlése is jó :D mellesleg a social network zenéje sem rossz de nem ér fel a francia pároshoz :)

(#27617) darál0w válasza hoffman_ (#27615) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:DDD :DDD :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#27618) F34R


F34R
nagyúr

Van ez a Travellers ha valaki látta tud mondani értékelést mert nagyon gondolkozok megér-e egy eresztést , vagy fölösleges :DDD

(#27619) diablo1984 válasza <NewL> (#27608) üzenetére


diablo1984
veterán

Amúgyis útálom a német filmeket.

én is, de ez konkrétan nem német, hanem dán/svéd/német, a címébő ítélve sem német, csak 1-2 szereplő illetve helyszín lehet benne, amúgy skandináv.

(#27620) bAtt001 válasza bAtt001 (#27616) üzenetére


bAtt001
addikt

ajaj kezdek kételkedni ebben az állításomban, most hallgatom a social network zenéjét először a film nélkül és nagyon tetszik. lehet mégiscsak ül ott valaki aki ért hozzá :DDD

(#27621) <NewL> válasza bAtt001 (#27620) üzenetére


<NewL>
addikt

leszedtem én is. belehallgattam, de akkor is a Daft Punk - Tron sokkal jobban tetszik, amúgyis kedvelem a zenéjüket:) a zene minden egyes jelenetnél tökéletesen ott van, illik hozzá és csak úgy magában is megállja a helyét. vagy 20x hallgattam már meg:D

diablo1984 : épp elég, sok :D

ajajj, ezt a hattyút is elég lesz végignéznem :D

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#27622) bAtt001 válasza <NewL> (#27621) üzenetére


bAtt001
addikt

én már bőven túl vagyok a 20-on, már a film előtt többször hallgattam meg és így valahogy nem passzoltak a jelenetekhez, de attól még remek zenék és azért mégiscsak daft punk. lehet azért tetszik most ez mert újdonság és egyedi.

(#27623) Pitterix


Pitterix
őstag

Aranyhaj és a nagy gubanc

Iszonyatos, marhamegabrutál HD-ben nagyon élvezhető, sőt szerethető alkotás.

8\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#27624) hoffman_ válasza <NewL> (#27621) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Azért tetszik jobban, mert Daft Punk, ez teljesen egyértelmű :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#27625) Jhonny06 válasza F34R (#27618) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ilyen értékeléssel szerintem hagyd. :DDD Na nem mintha az IMDb lenne az Isten, de azért mégis.. :U

[ Szerkesztve ]

(#27626) <NewL> válasza hoffman_ (#27624) üzenetére


<NewL>
addikt

:K :D

na ez a Fekete hattyú nem az én világom :D madj akkor nézem meg ...

Undisputed III - Vitathatatlan III

Na ez a nekemvaló:D Az előző két részt is megnézem a közeljövőben.

7,5/10

There's an app for that

(#27627) bAtt001


bAtt001
addikt

New York, I Love You, nem hittem volna hogy tetszeni fog de megtörtént :D valami nyálas valentin napi butaságra számítottam ehelyett kaptam egy nagyon szép filmek, mindenki tegye fel a listájára :)

(#27628) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Beowulf
1080p

Animáció korához képest nagyon korrekt. Vegyes érzéseim vannak. Kicsit furán jött át a film.

7/10

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#27629) Arnold2


Arnold2
őstag

Mai humor! :)

(#27630) Tibiajax válasza bAtt001 (#27627) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nézd meg a Paris-t (Paris je t'aime) is, annak a mintájára készült

(#27631) diablo1984 válasza Arnold2 (#27629) üzenetére


diablo1984
veterán

:Y :DDD :C

(#27632) bAtt001 válasza Tibiajax (#27630) üzenetére


bAtt001
addikt

kösz a tippet meglesz nézve :)
a New York, I Love You-ban nagyon jókat alakítottak a színészek, legjobban Hayden Christensen (anakin) és az öreg házaspár tetszett :)
nem biztos hogy idetartozik, de nyertem jegyet a spartacus premier előtti vetítésére moziba, nah arra kíváncsi leszek milyen lesz nagy vásznon és rendes hangzással, az nem baj hogy már az egész sorozatot megnéztem :D

(#27633) darál0w válasza Arnold2 (#27629) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:O :DDD :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#27634) zolynet


zolynet
addikt

The Turist 1/10
Egyszerűen képtelen voltam végignézni. Félszemmel néztem ugyan ... nem hiszem ha mindkettővel sasolom jobb lett volna. :(

Life is too short to stay stock!

(#27635) brownus


brownus
veterán

MIÉRT bazdmeg MIÉRT???? http://filmdroid.blog.hu/2011/03/07/biztos_hogy_cruise_lesz_az_orulet_hegyei_foszereploje
nem értem torot, meg cameront. ezt az antiszínészt??

bár talán ez a két ember kihozza belőle a szunnyadó tehetséget, khm... ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#27636) brownus válasza zolynet (#27634) üzenetére


brownus
veterán

nekem nagyon tetszett a tourist, könnyed és kellemes hangvételű film. a zenéjét nagyon eltalálták. nem is tudom hogyan tudnám kategorizálni; romantikus-kaland film? az american-hez tudnám hasonlítani, az is tetszett, de ez jobban.

(#27637) tween


tween
őstag

Túl a barátságon (2005) : fotózás,tájak,történet 9/10 , de csak úgy, hogy a langyulós részeket áttekertem...

(#27638) diablo1984 válasza tween (#27637) üzenetére


diablo1984
veterán

nem ér pontozni, ha nem láttál mindent! ;] :D

(#27639) darál0w válasza tween (#27637) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

pedig azok a legjobbak.... :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#27640) t1


t1
addikt

Black Swan / Fekete Hattyú

Nem mondom, hogy nem tetszett, nagyon lekötött, de egyszerűen nem az én világom. De azért: 7/10

The Town / Tolvajok városa

Egyszer elment, eléggé standard "akció" film volt, nem láttam benne semmi különlegeset.
6/10

(#27641) hoffman_ válasza darál0w (#27639) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Hát, ez is olyan, hogy kinek a pap, kinek a pap fia :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#27642) zolynet


zolynet
addikt

Fighter 6/10
Semmi maradandó élményem nincs a film után.
Ha csak a családi atmoszféra 'harmóniája'. :(

Life is too short to stay stock!

(#27643) darál0w válasza hoffman_ (#27641) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

én bnővel néztem még meg anno...mondta hogy ez milyen jo film. mondtam neki, h te beteg vagy.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#27644) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Black Swan 9/10

Lenyűgöző színészi játék, a valóság és a képzelet határán mozgó képi világ, lebilincselően elmesélve. Ezt látni kell.

(#27645) hoffman_ válasza darál0w (#27643) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Hát őszintén szólva szerintem is jó film, pláne hogy Jake/Ledger játszik benne. Azért nem tagadom, hogy jó, mert én nagyon utálom a homikat(a felvonulósat mindenképp), de még így is azt gondolom, hogy jó film. De persze vannak részek, amik nem lesznek a kedvenceim sosem...

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#27646) darál0w válasza hoffman_ (#27645) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

akkor máshogy fogalmazok :D

az tetszett neki, h milyen jo, h van ilyen film is, amiben mutogatják a homikat.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#27647) <NewL>


<NewL>
addikt

Elhajlási engedély

Van pár jó rész benne.
(a film utáni kis "gondolatsoron" nevettem a legnagyobbat, állat:D ja meg amikor elzsibbadt a jakuzziban, ááá :DDD)

7,5/10

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#27648) hoffman_ válasza darál0w (#27646) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Hehe, így már értem :D Ezt "nem adom" :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#27649) Pitterix


Pitterix
őstag

The Mechanic

Olyan Jason Stathamos....

6,5\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#27650) t1


t1
addikt

Elhajlási engedély

Ááá, fergeteges volt, most is a hatása alatt vagyok. Egyedül néztem de azt hiszem, barátnőmmel megnézzük hétvégén együtt is. 9/10

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.