Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26051) proci985 válasza janos666 (#26050) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

csak óvatosan, de tényleg. Salo eléggé egy kontroverziális darab. a másikról én is most hallottam először.

:DDD centipedet én se láttam, de állítólag unalmas. horrorok közül én inkább az újhullámos európaikat szeretem (meg pár idősebb darabot), meg egyébként is inkább vagyok filmszerető, mint gore fan. kell néha a gore (pl a Mechanikus Narancsnak szerves részét képezik az erőszaktételek), de csak attól film még nem lett jó. másképp fogalmazva a témáról, kellő öniróniával

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#26052) madgie válasza Integra (#26048) üzenetére


madgie
titán

Egyetértünk. Én csak azt mondtam, hogy a látszat meglesz. Aztán meg majd csüng a csecse egy hónap múlva, de az már a celluloidon nem lesz rajta :)

(#26053) Integra válasza madgie (#26052) üzenetére


Integra
titán

hehe, nőnél is gáz, palinál még inkább, mert utóbbinál nehéz meg magyarázni.. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#26054) oxox válasza #40835072 (#26042) üzenetére


oxox
addikt

a veget elcsesztek, nem kicsit

spolier....
ki-be maszkal, evekig tervezi, de egy rohadt riasztot ami felhivja nem tud berakni??? vagy barmi olyat amire mi nem gondolunk....nagyobb strateganak volt beallitva, minthogy egy ekkora amator hibat vetsen....ha valoban akkora asz, akkor siman vegigvitte volna.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#26055) Pitterix


Pitterix
őstag

Három muskétás.
Pont jó előkészítés a Vasálarcos ehhez.

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#26056) Bibby válasza madgie (#26030) üzenetére


Bibby
addikt

Majd nézz át a gyúrós topikba, ott többünket érdekelne ez a pár hónap alatt 10 kiló izom. Koksz nélkül persze. :P

Ελευθερια η θανατος

(#26057) madgie válasza Bibby (#26056) üzenetére


madgie
titán

Nincs konkrét receptem, tavaly 65 kilósan elkezdtem emelgetni, két hónap múlva lustaság miatt hagytam abba, 79 kilóval (170 magas vagyok). Sok kaja, valami táplálékkiegészítő, ennyi. Valószínűleg valami szerencsés időszakot fogtam ki, két évvel azelőtt meg három hónap alatt két kiló, ha rámszaladt.

(#26058) Pitterix


Pitterix
őstag

13 kísértet

Annak idején már láttam és akkor is tetszett. Most is jó volt.

7\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#26059) littlelion21


littlelion21
addikt

The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford [2007]: vagy k*rvaszar, vagy zseniális, még nem tudtam eldönteni. Szükség lesz egy második megtekintésre.
Pitt, Affleck, Rockwell baromi jók, az OST szintén nagyon ütős, a vonatrablásos jelenet lehengerlő. Kár hogy a közepe táján kissé leül.

70% (jelenleg)

(#26060) Tibiajax válasza littlelion21 (#26059) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mostmár százalékozunk, százalékozunk, r.tomatoes-módra?...
:)

(#26061) zolynet


zolynet
addikt

Van egy film aminek a címét nem tudom, de Ti biztosan.
Arról szól h van egy együttes akik szétmentek, majd x év múlva megint próbálnak összeállni. Ekkor már igen csak 60felé járnak a bandatagok. Egyik gitáros meghalt benne és emiatt mentek szét talán, őt helyettesíti egy fiatal titán. Azt hiszem angol film, és a cím maga az együttes neve. Jól összevissza írtam le de remélem nektek beugrik a címe.
A végén van egy állati jó szám, koncerteznek, állati nagy eső és az énekes végre megtalálja a hangját....

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#26062) littlelion21 válasza Tibiajax (#26060) üzenetére


littlelion21
addikt

Öhm, eddig is százalékoltam kb. 94' óta, amikor a könyvtárban elkezdtem az akkori Cinema-kat lapozgatni, mint egyetlen értelmes filmes újságot. :)

[ Szerkesztve ]

(#26063) diablo1984


diablo1984
veterán

The traveler: jó kis psicho, bár a végekissé elcsépelt, de jó volt egynek! újabb Val Kilmer film, megéri megnézni -8,5/10

(#26064) diablo1984


diablo1984
veterán

Machate: hát egy pillanatát sem kell komolyan venni, de azért fájt, hogy mekkora macsó a csóka :)) , de el lehet rajta szórakozni, vidám kis film 7/10

(#26065) Tibiajax válasza littlelion21 (#26062) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

'94?könyvtár?cinema?.... hmm. akkor sztem mi nagyjábol egykora születésűek lehetünk...

(#26066) tiv83us


tiv83us
veterán

The Expandables

Megneztem tegnap este, egy langyos akcio film, langyos humorral es meg langyosabb tortenettel...

10/4

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#26067) Tibiajax válasza tiv83us (#26066) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..és megtörtént események alapján....
:DDD

(#26068) Jhonny06


Jhonny06
veterán

The Girl with the Dragon Tattoo (2009)

Ez mekkora szar, ráadásul 152 perc, kb. 20 részletben néztem végig, ennyire nagyon érdekelt. Általában egyet szoktam érteni a magasan pontozott filmekkel, de ebben nincs semmi. Béna sztori, nagyon unalmas az egész. Fura volt, hogy a csaj másik "életét" is beleszőtték a sztoriba, mielőtt együtt kezdtek el nyomozni, nem tudom, hogy mi értelme volt. Azt már meg sem említem, hogy nem értem, hogy miért gerjedt minden csávó a főszereplő csajra. Amikor mutatták félmeztelenül bazz.. 0 mell, izmos, + nem kis hónaljkutya befigyelt, fejre is elég brutál.. na mindegy. 4/10.

(#26069) proci985 válasza Jhonny06 (#26068) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

azok csinálják, akik a Wallandereket. tehát b-film.

hatalmas a hype körülötte, de tényleg rossz.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#26070) No-kia


No-kia
őstag

12 majom: 8/10

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#26071) Lauda


Lauda
félisten

Megneztem az Uvegtigris 3-at. Nagyon jo kis film, batran ajanlom, aki latta az elozo kettot. Jok a szineszek, szabo erika is alakitott. :)

(#26072) Arnold2


Arnold2
őstag

Mega Shark vs. Crocosaurus

Folytatása a Mega Shark vs. Giant Octopus-nak. Egy kicsit igényesebb mint elődje. Két ismertebb sorozat színészt is sikerült valahogy bepalizni, hogy szerepeljenek benne. Történet semmi extra, effektus soso, cápa vs croco nem sok és az is loop-ban. Egynek elmegy, van benne pár megnevettető "WTF" jelenet.

(#26073) koxx


koxx
MODERÁTOR

Üvegtigris 3

Aki teheti teltházas moziban nézze meg, szakadtunk a röhögéstől :) Folytatások nem mindig sikerülnek jól, de ez kivétel. DVD-n többször újranézős lesz. Nálam ez most 10/10 lett.

[ Szerkesztve ]

(#26074) Integra válasza No-kia (#26070) üzenetére


Integra
titán

csak 8????

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#26075) diablo1984 válasza koxx (#26073) üzenetére


diablo1984
veterán

ez a 2. résztől legalább azért jobb, mert messzebb is mentek már a tigristől, számomra a 2.rész az csalódás volt, annyira erőltették az első rész poénjait, hogy már fájt! de ebben a 3ban sokkal eredetibbek a dolgok, Erika is jó bőrnek örvend, bár lehúzós anyagias ribancot alakít.....de annak jópicsa! :B

(#26076) gejala válasza Arnold2 (#26072) üzenetére


gejala
őstag

"Egy kicsit igényesebb mint elődje."
Ez a baj. :(
Az előzetes alapján többet (kevesebbet?) vártam, de ez sajnos közel se annyira ZS+, mint az elődje. Az elsőben a cápa vs repülő jelenet mindent visz, de itt semmi hasonlóan ütős nem volt. De azért néhány jelenet miatt ajánlott, a "the shark just went nuclear" ott van.

Pedig az első alapján bíztam benne, hogy az Asylum egyszer el fogja érni a Troll 2 színvonalat, de úgy néz ki, az megismételhetetlen mestermű marad (már megjelent Blu-n is). :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26077) Arnold2 válasza gejala (#26076) üzenetére


Arnold2
őstag

Azért mikor átugrik a csatahajó felet és hátuszonyával robbantgat, azért az sem semmi :)

(#26078) sasa134


sasa134
addikt

Buried 720p

klassz volt, engem végig lekötött. Nyilván nem összehasonlítható más szuperprodukciókkal de itt nem is ez volt a lényeg. A vége sem olyan lett, mint amire számítottam, szóval az is meglepett. Szorongósoknak meg látványmániásoknak nem ajánlott. 7/10

Avanti Roma

(#26079) littlelion21 válasza Tibiajax (#26065) üzenetére


littlelion21
addikt

nyócvannégyes' évjáratú lennék, egyidős a Terminator-ral.

(#26080) No-kia válasza Integra (#26074) üzenetére


No-kia
őstag

most erre nem tudok mit mondani, ennyinek érzem :B :O

Üvegtigris 3: 8,4/10

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#26081) Boxer001 válasza No-kia (#26080) üzenetére


Boxer001
veterán

Szintén Üvegtigris 3 (Sugár moziban sasolva): 8/10.
Azt hittem, hogy rosszabb lesz, de pozitívan csalódtam. Ok, nem ütött akkorát, mint az első, de hát miért is ütne...erősen ajánlott megnézni. :)

(#26082) Koboldmakákó


Koboldmakákó
újonc

A Kaptár 4 nagyon jó 3D-ben. Aki még nem látta, annak ajánlom figyelmébe. Nagyon látványos.

Az élet szakadatlan küzdelem. Délelőtt az éhséggel, délután az álmossággal

(#26083) dokar válasza Arnold2 (#26072) üzenetére


dokar
addikt

kíváncsian várom, az előzőt végig bírtam nézni, bár közben többször lehülyéztek

extra - SEXRay

(#26084) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

(#26085) joshua7


joshua7
veterán

Black Swan

Nem az én világom alapból az ilyesféle film, de ez azért ütött. 9/10

Semper Fi

(#26086) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

The Sorcerer's Apprentice
720p

Egy szóval jellemezhető film: gagyi.

5/10.

Könyörgöm, ha már parókáznak, legalább egy normálisat adjanak Nic Cagenek...

(#26087) MarioAna válasza joshua7 (#26085) üzenetére


MarioAna
senior tag

nálam is, Black Swan....10/10 :)

(#26088) Lauda


Lauda
félisten

Saw VII.

Jo volt ez a resz is, bar voltak benne olyan durva reszek, amiket majdnem atporgettem, pedig birom az ilyesmit. Mindenesetre aki latta a tobbi reszt is, annak kotelezo. :)

(#26089) sasa134


sasa134
addikt

Üvegtigris 3 mozi

nagyot csalódtam, méghozzá pozitívan. A második rész nem tetszett, de ezen remekül szórakoztam. Minden magyar filmnek örülök, az ilyeneknek meg főleg. Klassz vígjáték. Film :8/10 Tilda: 10/10

Avanti Roma

(#26090) Koboldmakákó válasza sasa134 (#26089) üzenetére


Koboldmakákó
újonc

Arra én is kíváncsi vok.Most töltöttem le, de még nem láttam.

Az élet szakadatlan küzdelem. Délelőtt az éhséggel, délután az álmossággal

(#26091) Psychonaut válasza joshua7 (#26085) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ebből már van normális minőség, vagy itthon is adják már esetleg?

(#26092) WonderCSabo válasza Psychonaut (#26091) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Itthon február 17-én mutatják be. Valszeg csak ultragagyi mozis verzió van a neten.

(#26093) Psychonaut válasza WonderCSabo (#26092) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ja, azt én is találtam, de azok nézhetetlenek (számomra legalábbis).

(#26094) F34R


F34R
nagyúr

(#26091) Psychonaut

DVDSCR :)

(#26092) WonderCSabo

hát jah valakinek ez a mozis :DDD

Más dolog a Death Race 2 előzményfilm Frankenstein előéletét mutatja be a balesetig ahol megég az arca és akkor kapja a maszkot , ekkor igazán beszálva a halálfutamba ;)

nem tudom mi értelme ennek az idő ellőti p2p filmeknek ha percekkel rövidebbek noná hogy elcsúszik a felirat is nemsoká BD korong is várható

[ Szerkesztve ]

(#26095) BITBOYS válasza WonderCSabo (#26084) üzenetére


BITBOYS
addikt

Robert Downey Jr, DiCaprio sokat lépett előre, mondjuk itt lett volna a helyük eddig is. :)

BUÉK mindenkinek!


:D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#26096) joshua7 válasza WonderCSabo (#26092) üzenetére


joshua7
veterán

DVDSCR van belőle. Szóval hát persze, hogy 'ultragagyi mozis'... :))

Üvegtigris 3-at is megnéztem pár napja, 8/10, jó film.

Semper Fi

(#26097) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Aviátor 9/10

Mesteri ez a gyerek.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#26098) Jhonny06 válasza WonderCSabo (#26084) üzenetére


Jhonny06
veterán

Mondjuk ennek sajnos köze nincs ahhoz, hogy ki milyen jó színész, elég csak megnézni a 2009-es listát. Félreértés ne essék, a Remember Me-ben imádtam Robert Pattinson-t, de azért első hely bazz.. :)

[ Szerkesztve ]

(#26099) koxx válasza BITBOYS (#26095) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

képről jut eszembe, új avatarod hogy hogy még nem kérted be? :)

(#26100) Pitterix


Pitterix
őstag

Buried

Jó volt ez kérem.
De ezek után biztos hamvasztást kérek!

8\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.